Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení > Sportovní, zábavní a zájmové spolky

Sportovní, zábavní a zájmové spolky

Kvalitu v oblasti Sportovní, zábavní a zájmové spolky naleznete právě u firem z naší databáze, jejichž přehledný seznam jsme vytvořili právě pro vás. Záruka profesionality v oblasti Sportovní, zábavní a zájmové spolky je tak zajištěna.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

TJ Kostelec nad Vltavou, o.s.

Přijměte nabídku účasti ve sdružení lidí s podobnými zájmy. Věřte naší serioznosti. Již dlouho nabízíme kvalitní poradenství. Svým členům nabízíme společné setkávání. Naše organizace ochotně pomáhá členům realizovat své nápady a představy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sportovní klub Pifsons of Reichenberg

Zapojte se také do našeho sdružení lidí podobných zájmů. Naše organizace sdružuje členy, kteří se za účelem společných zájmů pravidelně setkávají a účastní se přípravy a realizace nejrůznějších projektů. Naše organizace ochotně podporuje činnost členů zaměřenou na oblast našeho působení. V rámci oblasti našeho působení dosáhla naše organizace výborných výsledků díky serioznosti a kvalitní členské základně. Zaměřujeme se na poradenství a další formy služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Suchohrdly

Potkejte podobné lidi v našem sdružení. Naše organizace vykonává různé aktivity a ochotně se účastní projektů a činností vycházejících z oblasti naší zájmové činnosti. Zveme Vás ke společným setkáním. Využijte služby kvalitního a spolehlivého poradenství, které vám náš spolek nabízí. Náš přístup je seriozní.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

AC Čelčice

Sdružení nabízí lidem jednu z možností, jak smysluplně trávit svůj volný čas. Přispíváme k setkávání osob různého ražení. Oslovte nás i za účelem poradenství. Naši členové jsou samí seriozní lidé. Součástí naší nabídky jsou sportovní, zábavní a zájmové spolky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klub malé kopané Katastrofa Prostějov

Vítá vás naše sdružení lidí. Ochota poradit našim členům je pro nás důležitá. Jinak než seriozně s vámi komunikovat nebudeme. Díky naší organizaci se můžete setkávat s lidmi se stejnými zájmy. Naše sdružení Vám dává i možnost využít našeho poradenství. Mezi sportovními, zábavními a zájmovými spolky si jistě vyberete ten nejlepší..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

SK Záhorovice

Sdružujeme lidi, kteří mají podobné zájmy. Nabízíme vám ty nejlepší služby v oblasti poradenství. Náš spolek organizuje pravidelná setkávání. Náš spolek se vyznačuje ochotou. Staňte se členy naší organizace za seriózních podmínek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Dolní Lomná

Přidejte se ke sdružení lidí stejných zájmů. Jednáme s každým serózně. Nezapomněli jsme ani na poradenství. Setkávejte se s lidmi podobných zájmů v rámci našeho spolku. Naší hlavní prioritou je maximální ochota vůči našim členům a jeho požadavkům.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Studnice

Naše sdružení se zaměřuje na různé skupiny lidí. Zajišťujeme mnoho služeb a zakládáme si na ochotném přístupu k vám. Rádi vám nabídneme také naše poradenství. Naše organizace sdružuje členy, kteří se pravidelně setkávají a sdílejí stejné zájmy a nadšení pro věc. Naše organizace se zaručí za serióznost svých členů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Fotbalový klub Slovan Záblatí

V oblasti sdružení lidí poskytujeme spolehlivé služby. Pravidelně se společně setkáváme. Poskytujeme pomoci nejen v rámci poradenství. V našem spolku můžete počítat s ochotou všech členů. V našem sdružení si zakládáme na serioznosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

T.J. Turista Náměšť nad Oslavou

Naše sdružení lidí se zapojuje do všech projektů podporujících rozvoj občanské společnosti. Nabízíme vám pomoc a poradenství týkající se našeho sdružení. Iniciujeme společná setkávání. Od svých členů vyžadujeme seriózní jednání. Obraťte se na náš spolek, který vám se vším vždy rád pomůže. Členové našeho sportovního, zábavního a zájmového spolku se rádi účastní připraveného programu a dalších aktivit..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku