Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení > Sportovní, zábavní a zájmové spolky

Sportovní, zábavní a zájmové spolky

Kvalitu v oblasti Sportovní, zábavní a zájmové spolky naleznete právě u firem z naší databáze, jejichž přehledný seznam jsme vytvořili právě pro vás. Záruka profesionality v oblasti Sportovní, zábavní a zájmové spolky je tak zajištěna.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Sportovní klub Sokol Brozany nad Ohří

Prioritou naší organizace je sdružení lidí. Naše rady vám výrazně usnadní váš život. Mezi našimi seriozními členy najdete spoustu lidí se stejným zájmem. Naše činnost zapadá mezi sportovní, zábavní a zájmové spolky. Zveme všechny na hraní kuželek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sokol Středokluky

Naše sdružení je otevřené všem lidem. Pořádáme společná setkávání svých členů. V oblasti našeho působení jsme dosáhli skvělých výsledků díky serioznosti a usilovné práci našich členů. Naší výsadou je kvalitní poradenství. Naší snahou je provozovat sportovní činnost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Moravský Krumlov

Sdružení lidí nabízí komunikaci, učení a tvořivé aktivity. Pořádáme mnohá společná setkávání. Najdete u nás vždy maximální ochotu. Na naši serioznost se u nás můžete spolehnout. I vy můžete využít náš spolek na sportovní činnost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Dětmarovice

Jsme dobrovolným sdružením lidí. Rádi Vás přivítáme mezi členy některého ze sportovních, zábavních a zájmových spolků. Úspěchy našich nohejbalistů mluví za vše. Sportovní činnost je cílem našeho spolku. Náš oddíl kuželek vám zaručí velkou zábavu. Tenis je ve středu zájmu našeho spolku..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Napajedla

Naše sdružení je tu pro lidi. Na zajímavý program při našich setkáváních se můžete spolehnout. Nabízíme možnost poradenství. Ochotně vám u nás vše vysvětlíme. Se seriózním přístupem členů našeho svazu budete spokojeni. Specializujeme se na sportovní činnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Česká obec sokolská - Tělocvičná jednota Sokol Zlatá Koruna

Jsme sdružením lidí podobných zájmů. Sázíme rovněž na poradenství. Členové naší organizace se často setkávají s novými lidmi a uzavírají nová přátelství díky činnosti a aktivitám pod naší záštitou. Sdružujeme členy, kteří sdílí stejné nadšení pro věc a seriozní přístup je pro ně samozřejmostí. Při naší práci se setkáváme s velkou ochotou lidí podílet se na naší činnosti. Snažíme se o provozování sportovní činnosti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Strunkovice nad Blanicí

Naše společnost je občanským sdružením lidí. Nabízíme příležitosti k setkávání. Ochota pomoci svým členům je nám vlastní. Schází se u nás úspěšní gymnasté i gymnastky. Užijte si nohejbal s naším spolkem. Zajišťujeme provoz spolku nadšenců do florbalu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol v Táboře

Jsme sdružení lidí, které se v rámci svých zájmů účastní nejrůznějších aktivit i soutěží. Většinu aktivit provádíme formou společných setkávání. V oblasti poradenství Vám také pomůžeme. Při sdružování lidí se stejnými zájmy jsme ochotní v poskytování informací. Pokud hledáte seriozní klub, jste u nás na správné adrese.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Zábřeh

Pokud máte stejné zájmy, přidejte se do našeho sdružení lidí. Naše organizace podporuje setkávání členů i dalších osob za účelem našich společných zájmů. Zaručujeme Vám velkou serióznost našeho spolku. Nadchneme vás naší maximální ochotou. Zveme vás do našeho spolku, kde vám rádi se vším poradíme. Sportovní činnost je středem zájmu našeho spolku..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Sokol Široký Brod

Naše instituce provozuje činnost zabývající se sdružením lidí. Již dlouhá léta se zaměřujeme na poradenské služby. Pokud chcete poznat nové lidi, využijte naše pravidelná setkávání. Nabízíme ochotu při jednání s vámi. Zaměřujeme se na seriozní přístup.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku