Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení > Sportovní, zábavní a zájmové spolky

Sportovní, zábavní a zájmové spolky

Kvalitu v oblasti Sportovní, zábavní a zájmové spolky naleznete právě u firem z naší databáze, jejichž přehledný seznam jsme vytvořili právě pro vás. Záruka profesionality v oblasti Sportovní, zábavní a zájmové spolky je tak zajištěna.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Regionální sdružení ČSTV Přerov

V oblasti sdružení lidí poskytujeme spolehlivé služby. Naši členové si vždy velmi cení ochoty našeho spolku. Nabízíme společná setkávání. Sjednejte si u nás také možnost odborného poradenství. Získejte naše seriózní služby. Představujeme sportovní, zábavní a zájmové spolky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Velamos Sobotín- Sportovní a tělovýchovní spolek

Zabýváme se sdružováním lidí stejných nebo podobných zájmů. Náš přístup je seriozní. Náš spolek vám umožní setkávat se s lidmi podobných zájmů. Odborné poradenství a individuální přístup nedělá našim zaměstnancům žádný problém. Ochotně a individuálně vyřešíme vaše požadavky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Jiskra Pardubice

Vítá vás naše sdružení lidí. Mezi priority naší organizace patří i kvalitní poradenství. Důvěřujte serioznosti, kterou nabízíme. Těšíme se na společné setkávání. Naše organizace ve spolupráci s dalšími subjekty a vlastními členy ochotně vykonává celou řadu aktivit a činností zaměřených na oblast našeho působení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Tatran Lichkov

Náš spolek pořádá různá setkání za účelem sdružení lidí. Ochota poskytnout pomoc našim členům je pro nás zásadní. Vyzkoušejte si naše služby v oblasti poradenství. Do našich aktivit zahrnujeme také setkávání. Naše organizace se zabývá jen seriózní činností. Nejznámější je naše nohejbalové družstvo..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

GAMES 2018- Sportovní a tělovýchovní spolkek

Spolek sdružuje lidi bez ohledu na rasu, pohlaví a různé politické a náboženské názory. Se seriózním chováním u nás můžete počítat. Mezi sportovními, zábavními a zájmovými spolky si jistě vyberete ten nejlepší. Zveme všechny fanoušky kuželek. Jsme zaběhnutý hokejový svaz s mnohaletou tradicí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Daewoo Šťastný Počeplice

Jsme sdružení lidí, které se v rámci svých zájmů účastní nejrůznějších aktivit i soutěží. U nás se vám budeme vždy s ochotou věnovat. Seriózní chování je pro nás zásadní. Pokud chcete kvalitně využít váš volný čas, zapojte se do našich setkávání. Členům spolku nabízíme poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Dolní Zálezly

Zapojte se také do našeho sdružení lidí podobných zájmů. Naši klienti oceňují naše služby včetně poradenství. Jsme velice ochotnou organizací. V rámci našeho působení klademe důraz na serioznost. Spojujeme nadšené hráče i obdivovatele tenisu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klub vodáků Kolín - Sandberk

Jsme sdružení lidí, které spojují stejné cíle. I vy se díky nám můžete setkávat s lidmi podobných zájmů. Poskytujeme poradenství a provozujeme aktivity vedoucí ke zlepšení kulturního života. Na naší serióznosti si zakládáme. I přes klesající ochotu lidí zapojit se do veřejného života, se počet našich členů rozrůstá.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Baník Příbram

Provozujeme sdružení lidí, kde zažijete obrovskou zábavu. Když se obrátíte na naši organizaci, rádi Vám poradíme. Naši členové se pravidelně setkávají a aktivity ve volném čase podřizují společnému zájmu. Počítejte u nás se seriozním a vstřícným jednáním. Jednou z našich předností je ochota.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Tesla Pardubice

Jsme sdružení lidí, které má širokou členskou základnu a zabývá se nejrůznějšími aktivitami a činnostmi. Přijďte si ověřit ochotu našeho personálu. Naše organizace sdružuje členy, kteří se pravidelně setkávají a sdílejí stejné zájmy a nadšení pro věc. Členové naší organizace poskytují poradenství na úrovni. Naše sdružení se vyznačuje seriózností.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku