Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení > Sportovní, zábavní a zájmové spolky (Zlínský kraj)

Sportovní, zábavní a zájmové spolky Zlínský kraj

Kvalitu v oblasti Sportovní, zábavní a zájmové spolky naleznete právě u firem z naší databáze, jejichž přehledný seznam jsme vytvořili právě pro vás. Záruka profesionality v oblasti Sportovní, zábavní a zájmové spolky je tak zajištěna.

 

Sportovní, zábavní a zájmové spolky v okresech: Kroměříž, Uherské Hradiště, Vsetín, Zlín

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Okrašlovací a zábavní spolek

Přijďte si vyzkoušet své zájmy s ostatními lidmi do našeho sdružení. Naším cílem je ochotně podporovat a obhajovat zájmy členů. Řadíme se mezi sportovní, zábavní a zájmové spolky. Provozujeme spolek hráčů kuželek. Vzděláváme děti zábavnou formou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Asociace technických sportů a činností, Ostrožská Nová Ves - Kemp Jeze

Zaměřujeme se na sdružení lidí se společným zájmem. Ochotně a rádi vám pomůžeme v rámci našeho spolku. V naší organizaci pořádáme společná setkávání. U nás se dočkáte užitečných rad. Veřejnost vnímá pozitivně činnost naší organizace díky serioznímu přístupu a kvalitě odvedené práce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

DOMINO cz, o.s. - MRAVENIŠTĚ

Rádi přivítáme nové členy do našich sdružení lidí s podobnými zájmy. Součástí naší činnosti je také poradenství. U našeho spolku můžete očekávat vždy opravdu maximální serióznost a spolehlivost. Ochotně vás přijmeme mezi sebe. V rámci našich aktivit a činností se pravidelně setkáváme i s členy působícími v jiných organizacích.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Fotoklub Vsetín

Činnost našeho spolku je zaměřena na sdružení lidí. Naše organizace pořádá setkávání na různá témata. Sdružujeme členy, kteří sdílí stejné nadšení pro věc a seriozní přístup je pro ně samozřejmostí. Poradenství od nás můžete nyní využívat za výhodných podmínek. Ochotu vyjít vstříc našim členům Vám můžeme slíbit. Zajistíme pořádání různých výstav..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český svaz včelařů, o.s., základní organizace Zlín

Jsme sdružením lidí podobných zájmů. Náš svaz organizuje různá zájmová či sportovní setkávání. Naše organizace sdružuje členy, které spojuje stejný zájem, ochota a nadšení pro věc. Staňte se členy naší organizace za seriózních podmínek. V rámci naší činnosti nabízíme vzájemné poradenství – výměna zkušeností členů sdružení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 0255 Korytná

Naše organizace se specializuje na sdružení lidí. Pro naše členy pořádáme společná setkávání. Zabýváme se poradenskými službami. Přijďte se k nám přesvědčit o naší ochotě. Spoléháme se na serioznost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český svaz chovatelů Základní organizace Bílovice

Využijte možnosti stát se členem sdružení lidí podobných zájmů. Naši činnost tvoří také poradenství. Záležitosti řešíme ochotně. U nás očekávejte naprosto seriózní jednání. Setkávejte se s lidmi, kteří mají stejné zájmy jako vy. Staňte se členy nějakého našeho sportovního, zábavního či zájmového spolku..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Chvalčov

Do našeho sdružení se mohou přidat lidé, kteří mají stejné zájmy. Naše organizace pořádá setkávání na různá témata. Sportovní, zábavní a zájmové spolky jsou připraveny na Vaši účast. Naší hlavní činností je vedení fotbalového oddílu. Kuželky jsou hlavním bodem zájmu našeho spolku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Mařatice

Jsme sdružení lidí, které během roku připravuje a pořádá akce pro své členy i ostatní veřejnost. Zveme vás do našeho spolku, kde vám rádi se vším poradíme. Od svých členů vyžadujeme seriózní jednání. Ochotně organizujeme různá setkání členů. Účastníme se setkávání, která pořádají různé spolky. Specializujeme se na sportovní činnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Sokol Velké Těšany

Provozujeme sdružení lidí, kteří mají něco společného. Zajišťujeme služby na špičkové úrovni včetně ochoty a vstřícného jednání. Představitelé našeho svazu jsou velice seriózní. Naše společnost se specializujeme na poradenství. Náš spolek organizuje pravidelná setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku