Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení > Sportovní, zábavní a zájmové spolky (Zlínský kraj)

Sportovní, zábavní a zájmové spolky Zlínský kraj

Kvalitu v oblasti Sportovní, zábavní a zájmové spolky naleznete právě u firem z naší databáze, jejichž přehledný seznam jsme vytvořili právě pro vás. Záruka profesionality v oblasti Sportovní, zábavní a zájmové spolky je tak zajištěna.

 

Sportovní, zábavní a zájmové spolky v okresech: Kroměříž, Uherské Hradiště, Vsetín, Zlín

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Občanské sdružení fun-mates

V rámci našeho spolku se snažíme o sdružení lidí. Poskytujeme zaručeně spolehlivé a cenné rady. U nás naleznete pouze seriozni jednání. Chcete-li se setkávat s přáteli, kolegy, obraťte se na nás. Naše organizace stále ochotně přijímá nové členy. V rámci činnosti našeho spolku podnikáme řadu zajímavých aktivit. Přijďte k nám na kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sportovně střelecký klub Uherský Brod

Jsme sdružení lidí, jehož členové vytváří v rámci společné zájmové činnosti nejrůznější projekty. Naše organizace poskytuje individuální poradenství svým zájemcům. Naše organizace sdružuje členy, kteří ochotně a rádi tráví svůj volný čas aktivitami a prospěšnou činností. Věřte naší serioznosti. Naše organizace sdružuje členy, kteří se pravidelně setkávají a své volnočasové aktivity podřizují společnému zájmu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klub vojenské historie Slavičín

Mnoho společného můžete sdílet i s ostatními lidmi v našem sdružení. Organizujeme společná příjemná setkání. Naše organizace se snaží zajistit i kvalifikované poradenství. Setkáte se u nás s ochotným přístupem. Veřejnost uznává naší organizaci, její serioznost a nadšení pro věc.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Gemma Marathon Orienteering

I vy se můžete přidat k našemu sdružení lidí stejných zájmů. U nás si zakládáme na tom, že jsme seriózní. Cílem našeho sdružení jsou společná setkávání. Naší výsadou je kvalitní poradenství. I vy oceníte opravdovou ochotu a vstřícnost našeho spolku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 0193 Lidečko

Jsme sdružení lidí, které se aktivně podílí na veřejném životě. Nabízíme společná setkávání. Získejte naše seriózní služby. Naše organizace disponuje velkou ochotou. Naše sdružení Vám přináší i možnost poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 0267 Horní Lapač

Lidé stejných zájmů se sdružují v rámci našeho spolku. S ochotou vám pomůžeme při zapojení do našeho spolku. Každý člen ocení náš maximálně seriózní přístup ke každému jeho požadavku. Naše organizace sdružuje členy, kteří se za účelem společných zájmů pravidelně setkávají a účastní se přípravy a realizace nejrůznějších projektů. Na naše poradenství se můžete kdykoliv obrátit.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klub vojenské historie Slavičín

Zabýváme se sdružováním lidí stejných nebo podobných zájmů. Serióznost je vždy prioritou našeho spolku. Připravujeme zajímavý program na našich zájmových setkáváních. V naší organizaci vám poskytneme také odborné poradenství. Naši členové se ochotně podílejí na všech pořádaných akcích.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Březnice

Sdružujeme lidi, kteří se scházejí na pravidelných schůzkách. Ujišťujeme Vás, že naše organizace je velice seriózní. Naše organizace sdružuje členy, kteří se pravidelně setkávají a sdílejí stejné zájmy a nadšení pro věc. Obraťte se na nás vždy, když potřebujete spolehlivou radu. Sportovní činnost je středem zájmu našeho spolku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Podolí

Pokud máte stejné zájmy, přidejte se do našeho sdružení lidí. V rámci naší činnosti podporujeme spolupráci a setkávaní členů mezi jednotlivými organizacemi. Naše organizace nabízí odborné poradenství v různých oblastech. Naše sdružení se vyznačuje seriózností. Naším zájmem je sportovní činnost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Podolí

Jsme sdružení lidí, které spojují stejné zájmy. U nás se budete setkávat s lidmi stejných zájmů. Naše organizace je velice ochotná. Za kvalitní poradenské služby ručíme. Důvěřujte serioznosti, kterou nabízíme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku