Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení > Sportovní, zábavní a zájmové spolky (Ústecký kraj)

Sportovní, zábavní a zájmové spolky Ústecký kraj

Kvalitu v oblasti Sportovní, zábavní a zájmové spolky naleznete právě u firem z naší databáze, jejichž přehledný seznam jsme vytvořili právě pro vás. Záruka profesionality v oblasti Sportovní, zábavní a zájmové spolky je tak zajištěna.

 

Sportovní, zábavní a zájmové spolky v okresech: Děčín, Chomutov, Litoměřice, Louny, Most, Teplice, Ústí nad Labem

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Milan Franc,sportovní klub

Podporujeme sdružení lidí. Jednou z našich předností je ochota. Zaručujeme Vám naprosto seriózní vystupování. Náš svaz Vám rád poradí v oblasti své specializace. Členové našeho spolku nachází dobrou příležitost k setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Česká asociace taijiquan, o.s.

Sdružujeme lidi, kteří se scházejí na pravidelných schůzkách. Ochotně a rádi vám pomůžeme v rámci našeho spolku. Objednejte si od nás služby spojené s poradenstvím nyní ještě výhodněji. Pořádáme různá setkání pro lidi stejných zájmů. Na naši serioznost se můžete spolehnout.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český volejbalový svaz

Náš spolek sdružuje lidi se stejným zaměřením. Oslovte nás i za účelem poradenství. Setkávejte se s lidmi podobných zájmů v rámci našeho spolku. Ke každému z našich členů přistupujeme vždy maximálně seriózně a ochotně. Nadchneme vás naší maximální ochotou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český svaz chovatelů základní organizace Žatec I.

Jsme nezávislé občanské sdružení lidí. Jednáme s každým serózně. Náš spolek se vyznačuje velkou ochotou při jednání. Přinášíme příležitost k setkávání. Naše organizace ve spolupráci s jednotlivými členy poskytuje i poradenství týkající se oblasti působení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 048 Kryry

Provozujeme sdružení lidí, kteří mají něco společného. Ochotu poradit od nás můžete čekat. Na naprostou serióznost se můžete spolehnout. Nabízíme možnost setkávání. Za kvalitní poradenské služby ručíme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

SK SPV Klášterec nad Ohří

Jsme sdružení, které spojuje lidi se stejnými zájmy. Setkávejte se s lidmi podobných zájmů v rámci našeho spolku. Ochotně vám pomůžeme s vyplňováním přihlášky. Jsme seriózní organizace s kvalitním zázemím. Využijte služby našeho spolku a našeho spolehlivého poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Lokomotiva Louny

Náš spolek se věnuje sdružení lidí. Jsme místem pro společná setkávání. Naše instituce se vyznačuje seriozním přístupem. Ochotu vyjít vstříc našim členům Vám můžeme slíbit. Odborné poradenství a individuální přístup nedělá našim zaměstnancům žádný problém.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chomutovská sportovní unie

Náš spolek organizuje sdružení lidí. Spolehněte se na naše cenné rady. Podporujeme setkávání a volnočasové aktivity našich členů zaměřené na oblast našeho působení. S úrovní serióznosti našeho sdružení budete spokojeni. Naše organizace sdružuje členy, které spojuje stejný zájem, ochota a nadšení pro věc.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Duchcov

Jsme spolek zabývající se sdružením lidí. U nás je vše založeno na vzájemné domluvě a ochotě. Zajišťujeme komplexní služby, jejichž součástí je i poradenství. Máme snahu rozvíjet vzájemné setkávání lidí. Turistice se věnujeme opravdu naplno. I vy můžete využít náš spolek na sportovní činnost. Náš oddíl kuželek vám zaručí velkou zábavu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Toužetín

Sdružení nabízí lidem různé aktivity pro volný čas. Nabízíme opravdu seriózní přístup, který oceníte. Přijměte pozvání na naše společná setkávání. Zaručujeme Vám kvalitní poradenství v oblasti svazů a spolků. Zajišťujeme mnoho služeb a zakládáme si na ochotném přístupu k vám. Provozujeme sportovní činnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku