Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení > Sportovní, zábavní a zájmové spolky (Ústecký kraj)

Sportovní, zábavní a zájmové spolky Ústecký kraj

Kvalitu v oblasti Sportovní, zábavní a zájmové spolky naleznete právě u firem z naší databáze, jejichž přehledný seznam jsme vytvořili právě pro vás. Záruka profesionality v oblasti Sportovní, zábavní a zájmové spolky je tak zajištěna.

 

Sportovní, zábavní a zájmové spolky v okresech: Děčín, Chomutov, Litoměřice, Louny, Most, Teplice, Ústí nad Labem

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Černá Voda u Žacléře - Sportovní, zábavní a zájmové spolky

Jsme sdružení lidí, které spojují podobné zájmy. Naše organizace pořádá setkávání na různá témata. Vaše přání u nás ve spolku vždy ochotně vyřídíme. Neváhejte se spolehnout na serióznost naší organizace. Náš sportovní, zábavní a zájmový spolek má díky různorodým aktivitám širokou členskou základnu. Volný čas můžete u nás využít na hraní kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Česká asociace taijiquan, o.s.

Sdružujeme lidi, kteří se scházejí na pravidelných schůzkách. Využijte naší nabídky poradenství. V rámci oblasti našeho působení dosáhla naše organizace výborných výsledků díky serioznosti a kvalitní členské základně. Naše sdružení Vás zve na pravidelná setkávání. Velmi nám záleží na ochotném a vstřícném přístupu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Rozhodčí ledního hokeje Ústí nad Labem, o. s.

Naše občanské sdružení spojuje lidi. Zajistíme vám vše potřebné pro vaše setkávání. Naši členové se ochotně podílejí na všech pořádaných akcích. Klubové vedení je seriozní. Kontaktujte nás a využijte naše skvělé nabídky na poradenství. Pokud milujete hokej, přidejte se k nám..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

DiscDog klub České republiky o.s.

Provozujeme sdružení lidí, kteří mají něco společného. Pořádáme společná setkávání svých členů. Neváhejte se obrátit na naši organizaci, která je velice ochotná. Nabízíme vám pomoc a poradenství týkající se našeho sdružení. Nabízíme vám seriozní a přímé jednání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 054 Rakovník

Zabýváme se sdružováním lidí se stejnými zájmy. Dlouhodobě se zabýváme poradenstvím. Program na našich zájmových setkáváních je k dispozici všem členům našeho sdružení. Pro naše sdružení je ochota samozřejmostí. V rámci naší činnosti upřednostňujeme seriózní přístup.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Spoje Ústí nad Labem

Jsme sdružení lidí, které se snaží o rozvoj občanské společnosti konkrétními programy a projekty. Náš spolek je velice seriózní. Záležitosti řešíme ochotně. Pořádáme akce a pravidelné setkávání nejen dětí. Nabízíme poradenské služby bez úplaty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Okresní fotbalový svaz Most

Přijměte nabídku účasti ve sdružení lidí s podobnými zájmy. Naše organizace pořádá setkávání na různá témata. S našimi seriozními členy můžete dlouhé hodiny diskutovat o vašem společném koníčku. Naši klienti oceňují naše služby včetně poradenství. Ochota pomoci našim členům je pro nás zásadní.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Litoměřice

Našim základním posláním je podporovat sdružování lidí a pomáhat jim s rozvojem osobnosti. Naše organizace sdružuje členy, kteří se setkávají ve svém volném čase za účelem aktivit a činností pod naší záštitou. Naprosto zásadní je pro nás seriózní jednání. Pokud milujete nohejbal, přidejte se k nám. Naším zájmem je sportovní činnost. Naše sdružení funguje pro všechny, kteří milují florbal..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Mnetěš

V oblasti sdružení lidí nabízíme odborné práce. Neváhejte přijít na některé z našich zájmových či sportovních setkávání. Nejznámější je naše nohejbalové družstvo. Poskytujeme sportovní činnost. U nás se můžete potkat i s profesionálními hráči tenisu. Užijte si hokej s naším spolkem..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Sokol Židovice

Naše sdružení lidí vytváří materiální a personální podmínky pro podporu a rozvoj všech aktivit jeho členů. Výhodou naší organizace je také služba poradenství. Rádi pořádáme také společná setkání našich členů. Naše organizace podporuje účast členů na realizaci seriózních projektů. Snažíme se o maximální sportovní činnost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku