Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení > Sportovní, zábavní a zájmové spolky (Ústecký kraj)

Sportovní, zábavní a zájmové spolky Ústecký kraj

Kvalitu v oblasti Sportovní, zábavní a zájmové spolky naleznete právě u firem z naší databáze, jejichž přehledný seznam jsme vytvořili právě pro vás. Záruka profesionality v oblasti Sportovní, zábavní a zájmové spolky je tak zajištěna.

 

Sportovní, zábavní a zájmové spolky v okresech: Děčín, Chomutov, Litoměřice, Louny, Most, Teplice, Ústí nad Labem

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Fan klub Pavlíny Ďuriačové, o.s.

Naše instituce se zaměřuje na sdružení lidí. Běžně u nás můžete využívat i poradenských služeb. Naše organizace sdružuje členy, kterí své volnočasové aktivity ochotně podřizují společnému zájmu. Našim členům umožňujeme společné setkávání. Odpovídáme za serioznost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Česká asociace taijiquan, o.s.

Jsme sdružení lidí, které spojují podobné zájmy. Členové naší organizace se pravidelně setkávají a pracují na různých projektech. Zveme vás do našeho spolku, kde vám rádi se vším poradíme. Serioznost je naší devizou. Obraťte se na náš spolek, který vám se vším vždy rád pomůže.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

autoklubdacia.cz

Jsme spolek zabývající se sdružením lidí. Zaměřujeme se na poradenství a jiné formy pomoci. Vyznačujeme se opravdu seriózním přístupem vůči našim členům a jejich požadavkům. Nabízíme možnost setkávání lidí při společných aktivitách. Záležitosti řešíme s ochotou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český svaz chovatelů, okresní organizace Most

Jsme sdružení lidí, které spojují podobné zájmy. Naše činnost je závislá na ochotě členů či jejich časových možnostech. Naše sdružení vám rádo poradí s každým problémem, který se týká naší činnosti. Program na našich zájmových setkáváních je k dispozici všem členům našeho sdružení. Členy naší organizace jsou pouze seriózní lidé.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 051 Louny

Staňte se členem našeho sdružení lidí stejných zájmů. Ochota vůči členům je v našem sdružení samozřejmostí. Zajistíme vám setkávání s lidmi podobných zájmů. Připravili jsme pro Vás i možnost poradenství. Kvalitní členská základna a seriózní přístup k věci nám pomohli získat pozitivní ohlasy ze strany veřejnosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ústecký krajský fotbalový svaz

Sdružujeme lidi za účelem prosazování společných zájmů. Naší hlavní prioritou je maximální ochota vůči našim členům a jeho požadavkům. Nabízíme Vám i poradenství. Organizujeme sportovní, zábavní a zájmové spolky. U nás se můžete vydovádět při kuželkách. Pokoušíme se také o vzdělávání našich členů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sdružení sportovců Mostecka

Jsme sdružení lidí, jehož členové se účastní různých soutěží i aktivit. Jsme velice ochotnou organizací. Kontaktujte nás i ohledně poradenství. Do našich aktivit zahrnujeme také setkávání. Máme seriozní přístup. Hledejte nás mezi sportovními, zábavními a zájmovými spolky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Daewoo Šťastný Počeplice

Máme za úkol sdružování lidí se stejnými zájmy. Klubové vedení je seriozní. Při našich setkáváních poznáte lidi se stejnými zájmy. Nabízené poradenství jistě oceníte. V našem sdružení se vždy setkáte s ochotou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Bohušovice nad Ohří

Naše sdružení je otevřené všem lidem. Na naše poradenství v oblasti sdružování lidí se můžete spolehnout. Náš spolek se snaží o maximální sportovní činnost. Jsme zde pro všechny milovníky tenisu. Členové našeho svazu se orientují na judo.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Vinařice

Naše instituce se zaměřuje na sdružení lidí. Naši členové mohou využít našich poradenských služeb. Rádi přivítáme na našich setkáváních nové tváře se stejnými zájmy. Zaměřujeme se na seriozní přístup. Ochota vůči klientům je u nás na prvním místě, přesvědčte se o tom i vy. Náš spolek se specializuje na sportovní činnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku