Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení > Sportovní, zábavní a zájmové spolky (Středočeský kraj)

Sportovní, zábavní a zájmové spolky Středočeský kraj

Kvalitu v oblasti Sportovní, zábavní a zájmové spolky naleznete právě u firem z naší databáze, jejichž přehledný seznam jsme vytvořili právě pro vás. Záruka profesionality v oblasti Sportovní, zábavní a zájmové spolky je tak zajištěna.

 

Sportovní, zábavní a zájmové spolky v okresech: Benešov, Beroun, Kladno, Kolín, Kutná Hora, Mělník, Mladá Boleslav, Nymburk, Praha-východ, Praha-západ, Příbram, Rakovník

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Filmový klub Sedlčany

Zabýváme se sdružením lidí. Poskytujeme poradenství a provozujeme aktivity vedoucí ke zlepšení kulturního života. Naše organizace ochotně podporuje činnost členů zaměřenou na oblast našeho působení. Přihlaste své děti do nějakého z našich sportovních, zábavních nebo zájmových spolků. V naší organizaci se zaměřujeme na hru kuželek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

LysaFree

Nabízíme vám účast ve sdružení lidí podobných zájmů. Poskytujeme servis včetně poradenství. Ke každému přání v rámci našeho spolku přistupujeme vždy seriózně a vstřícně. Ochota poradit našim členům je pro nás důležitá. Poskytujeme účast ve sportovních, zábavních a zájmových spolcích. Jsme hráči kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jaroslav Čech

Cílem tohoto sdružení lidí je získávat finanční prostředky na podporu našich aktivit vlastní činností a z veřejných dotací. Jednáme s každým serózně. Výhodou naší organizace je také služba poradenství. Hledáte-li ochotu a vstřícný přístup, jste u nás správně. Shledejte se s námi na společných setkáváních.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kamínek Neveklov

Sdružení nabízí lidem různé aktivity pro volný čas. Pracujeme poctivě a ochotně. Iniciujeme společná setkávání. V rámci naší činnosti upřednostňujeme seriózní přístup. Našim členům poskytujeme poradenství zdarma. Rádi Vás uvítáme na našem táboře..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sdružení českých veteránů v běhu na lyžích

Jsme sdružení lidí, které kolektivní činností jednotlivých členů dosahuje stanovených cílů. Cílem našeho sdružení jsou společná setkávání. Jsme velice seriózní organizací. Naše organizace ochotně podporuje činnost členů zaměřenou na oblast našeho působení. U nás se dočkáte užitečných rad.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Basenji klub Bohemia

Rádi vás uvítáme ve sdružení lidí, kteří mají podobné zájmy jako vy. Naše organizace podporuje setkávání členů i dalších osob za účelem našich společných zájmů. Nabízíme vám seriozní jednání při našich činnostech. Spolehněte se na naše cenné rady. Setkáte se u nás s ochotným přístupem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 059 Čáslav

Zaměřujeme se na oblast sdružení lidí. Vyzkoušejte si naši činnost na některém z našich setkávání. U nás se dočkáte pouze seriozního jednání. Poskytujeme poradenství i konzultace. Naši členové jsou velmi ochotní.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klub přátel historických vojenských jednotek

Naše sdružení lidí vytváří materiální a personální podmínky pro podporu a rozvoj všech aktivit jeho členů. Ochotně vám poradíme a zasvětíme do poskytovaných služeb. Společná setkávání jsou součástí běžných aktivit našeho spolku. Zajišťujeme komplexní služby, jejichž součástí je i poradenství. Představitelé našeho svazu jsou velice seriózní.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

SK Šacung Benešov o.s.

Staňte se i Vy členy sdružení lidí s podobnými zájmy. Poskytujeme členství v našich sportovních, zábavních a zájmových spolcích. Nohejbal má u nás mnohaletou tradici. V rámci našeho spolku se zaměřujeme na sportovní činnost. Do nabídky našeho sdružení patří také kuželky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Jiskra Zruč nad Sázavou

Naše instituce uskutečňuje sdružení lidí různých zájmů. Při naší práci se setkáváme s velkou ochotou lidí podílet se na naší činnosti. Na naprostou serióznost se můžete spolehnout. Zapomeňte na samotu, na našem setkávání se seznámíte s novými lidmi. Jsme ta správná organizace, na kterou se můžete obrátit v oblasti poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku