Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení > Sportovní, zábavní a zájmové spolky (Středočeský kraj)

Sportovní, zábavní a zájmové spolky Středočeský kraj

Kvalitu v oblasti Sportovní, zábavní a zájmové spolky naleznete právě u firem z naší databáze, jejichž přehledný seznam jsme vytvořili právě pro vás. Záruka profesionality v oblasti Sportovní, zábavní a zájmové spolky je tak zajištěna.

 

Sportovní, zábavní a zájmové spolky v okresech: Benešov, Beroun, Kladno, Kolín, Kutná Hora, Mělník, Mladá Boleslav, Nymburk, Praha-východ, Praha-západ, Příbram, Rakovník

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

AMK motokros klub Vlašim Motul Honda

V oblasti sdružení lidí nabízíme podporu. V rámci našeho působení klademe velký důraz na seriózní přístup našich členů. Naše organizace disponuje velkou ochotou. Nabízíme možnost setkávání lidí při společných aktivitách. Využijte kvalitní a spolehlivé rady od našeho spolku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Asociace víceúčelových ZO technických sportů a činností ČR

Rádi Vás uvítáme ve sdružení lidí s podobnými zájmy. Vše řešíme s ochotou. Využijte služby kvalitního a spolehlivého poradenství, které vám náš spolek nabízí. V rámci našich aktivit a činností se pravidelně setkáváme i s členy působícími v jiných organizacích. Naše instituce se pyšní seriózním přístupem ke svým členům. Náležíme mezi sportovní, zábavní a zájmové spolky. Sdružujeme všechny hráče kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

DART spol. s r.o.

Jsme sdružení lidí, jehož členové vytváří v rámci společné zájmové činnosti nejrůznější projekty. Ochotu výpomoci členům Vám garantujeme. Neváhejte nás oslovit za účelem poradenství. Pořádáme různá setkání pro lidi stejných zájmů. S každým jednáme seriozně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Bike & Ski Bakajda, o.s.

Podporujeme sdružení lidí se společným zaměřením. Ze strany našeho spolku se dočkáte maximálně vstřícného a seriózního přístupu. Členové našeho spolku mají příležitost k setkávání. Jsme ta správná organizace, na kterou se můžete obrátit v oblasti poradenství. Jsme organizace, která si dává záležet na velké ochotě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ohnivá Kola Nové Strašecí

Jsme sdružení lidí, jehož členové vytváří v rámci společné zájmové činnosti nejrůznější projekty. V naší instituci počítejte se zcela seriózním jednáním. Nabízíme příležitosti k setkávání. Za kvalitní poradenské služby ručíme. Pro naše sdružení je ochota samozřejmostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český svaz chovatelů Okresní organizace Beroun

Rádi Vás přivítáme v našem sdružení lidí, kteří mají podobné zájmy jako Vy. Věci řešíme ochotně. Pomáháme s řešením problémů a poskytujeme odborné poradenství. V rámci našeho spolku nabízíme mimo jiné také opravdu seriózní a vstřícný přístup, který oceníte. Organizujeme setkávání s lidmi stejných zájmů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 066 Kutná Hora

Rádi Vás uvítáme ve sdružení lidí s podobnými zájmy. Pro naše členy pořádáme pravidelná setkávání. Seriózní chování je pro nás zásadní. Ochotu vůči našim členům Vám zaručujeme. Chceme, abyste díky našemu poradenství získali dostatek informací.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Rota Nazdar o.s..

Užijte si volný čas ve sdružení lidí s podobnými zájmy. Představitelé našeho svazu jsou velice seriózní. Na naše poradenství se můžete kdykoliv obrátit. Ochotu vůči členům Vám garantujeme. Naše organizace pořádá setkávání na různá témata.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Okresní tělovýchovné sdružení Benešov

Jsme sdružení lidí, jehož členové společnou činností realizují nejrůznější projekty. Rádi Vám poskytneme i odborné poradenství. Ochota pomoci svým členům je nám vlastní. Setkávání se s lidmi podobných zájmů je jednou z priorit našeho spolku. Naprosto zásadní je pro nás seriózní jednání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Okresní tělovýchovné sdružení Mělník

Zaměřujeme se na oblast sdružení lidí. Zaměřujeme se na poradenskou činnost. Ochotně vyhovíme vašim potřebám. Vaší jistotou je naše serioznost. Pokud chcete kvalitně využít váš volný čas, zapojte se do našich setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku