Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení > Sportovní, zábavní a zájmové spolky (Středočeský kraj)

Sportovní, zábavní a zájmové spolky Středočeský kraj

Kvalitu v oblasti Sportovní, zábavní a zájmové spolky naleznete právě u firem z naší databáze, jejichž přehledný seznam jsme vytvořili právě pro vás. Záruka profesionality v oblasti Sportovní, zábavní a zájmové spolky je tak zajištěna.

 

Sportovní, zábavní a zájmové spolky v okresech: Benešov, Beroun, Kladno, Kolín, Kutná Hora, Mělník, Mladá Boleslav, Nymburk, Praha-východ, Praha-západ, Příbram, Rakovník

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Eurachem-ČR

Jsme sdružení, kde se setkávájí lidé za různými účely. Vážíme si ochoty našich členů věnovat svůj volný čas naší práci. V naší organizaci vám poskytneme také odborné poradenství. Hledáte-li seriózní spolek, zavítejte k nám. Cílem našeho sdružení jsou společná setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Faraday-spolek pro vědu a kulturu

V rámci našeho spolku se snažíme o sdružení lidí. Náš spolek se vyznačuje velkou seriózností. Jsme tu pro vás a s ochotou se vám budeme věnovat. Poskytujeme také službu poradenství. Naše sportovní, zábavní i zájmové spolky jsou dostupné dětem i dospělým. Zajišťujeme veškeré služby při hraní kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Centrum pro všechny

Snahou naší instituce je sdružení lidí bez omezení věku. Lidé stejných zájmů a koníčků ocení naši snahu navzájem se poznávat a setkávat. Aktivity našeho sportovního, zábavního a zájmového spolku orientujeme také na doplňující vzdělání. Součástí naší nabídky je i organizace táborů. Pokud milujete skauting, přidejte se k nám. U nás se hrají kuželky. Vzděláváme děti v jiných oblastech než škola..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vespera sidereus o.s.

Sdružení lidí smysluplně podporujeme. Ochotně organizujeme různá setkání členů. Členové naší organizace se setkávají a společnou činností realizují nejrůznější projekty. Poskytujeme servis včetně poradenství. Členové našeho sdružení se věnují tanci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Školní sdružení rodičů

Neváhejte se přidat k našemu sdružení lidí. Ochota podporovat naše členy je pro nás důležitá. Představitelé našeho svazu jsou velice seriózní. Když se obrátíte na naši organizaci, rádi Vám poradíme. Uvítáme Vás při společném setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Boxerklub ČR - Územní pobočka Děčín

Sdružení lidí nabízí trávení volného času podle vašeho zájmu. Odborné poradenství a individuální přístup nedělá našim zaměstnancům žádný problém. V rámci naší činnosti upřednostňujeme seriózní přístup. Pořádáme společná setkávání svých členů. Naši členové si vždy velmi cení ochoty našeho spolku. Staňte se součástí našich sportovních, zábavních a zájmových spolků. Přijďte si k nám také zahrát kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kynologická organizace security dogs

Nabízíme účast ve sdružení lidí podobných zájmů. Na naší serióznosti si zakládáme. Naše organizace se vedle nejrůznějších činností a realizace projektů zaměřila i na poskytování poradenství. Naše organizace sdružuje členy, kteří ochotně a společnými silami vytváří hodnoty a sdílí stejné nadšení pro věc. Uvítáme Vás při společném setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 0100 Brandýs nad Labem

Zapojte se také do sdružení lidí s podobnými zájmy. Nabízíme poradenskou činnost pro členy i nečleny našeho sdružení. Naše organizace důsledně dbá na serioznost a vystupování na úrovni. Naši členové jsou velice vstřícní a ochotní. Naši členové získají možnost využívat pravidelných setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Česká národní unie Taekwon-do ITF

Nabízíme Vám možnost stát se součástí sdružení lidí stejných zálib. Poradíme a vysvětlíme vám veškeré nejasnosti. Užívejte si účasti v některém z našich sportovních, zábavních a zájmových spolků. V nabídce aktivit našeho spolku jsou i dětské tábory. Přijďte mezi nás, pokud vás baví hrát kuželky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Slavoj

Naše sdružení má podporu všech svých členů i lidí, kteří sympatizují s jeho programem. Rádi vám poradíme s vašimi dotazy. Program na našich zájmových setkáváních je k dispozici všem členům našeho sdružení. Serioznost je jednou z předností našeho sdružení. Naše sdružení si potrpí na rychlost, kvalitu a ochotu. Pro všechny milovníky tenisu funguje náš spolek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku