Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení > Sportovní, zábavní a zájmové spolky (Plzeňský kraj)

Sportovní, zábavní a zájmové spolky Plzeňský kraj

Kvalitu v oblasti Sportovní, zábavní a zájmové spolky naleznete právě u firem z naší databáze, jejichž přehledný seznam jsme vytvořili právě pro vás. Záruka profesionality v oblasti Sportovní, zábavní a zájmové spolky je tak zajištěna.

 

Sportovní, zábavní a zájmové spolky v okresech: Domažlice, Klatovy, Plzeň-město, Plzeň-jih, Plzeň-sever, Rokycany, Tachov

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Stříbrští občané městu

Jsme sdružením lidí podobných zájmů. Zakládáme si na kvalitě, ochotě a seriózním přístupu. Členové naší organizace se pod naší záštitou věnují realizaci seriózních projektů. Naše činnost zapadá mezi sportovní, zábavní a zájmové spolky. Zahrajete si u nás kuželky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mgr. Kateřina Čechurová

Přijďte si vyzkoušet své zájmy s ostatními lidmi do našeho sdružení. Zaměřujeme se na pomoc a poradenství. Na naší serióznosti si zakládáme. Setkáte se u nás s ochotným jednáním. Tanci se věnujeme už od nepaměti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český svaz chovatelů, okresní organizace Plzeň-sever

Rádi přivítáme všechny lidi v našem sdružení. U nás se dočkáte pouze seriozního jednání. Naše společnost se věnuje také poradenské činnosti. Věci řešíme s ochotou. Nabízíme veškeré služby v oblasti setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 080 Stod

U nás se sdružují lidé podobných zájmů. Pomáháme s řešením problémů a poskytujeme odborné poradenství. Se seriózním přístupem členů našeho svazu budete spokojeni. Poskytujeme veškeré služby pro příjemné setkávání. K dispozici je vám vždy naše maximální ochota.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Uranové doly Tachov

Jsme sdružení lidí které spojuje stejný zájem a má širokou členskou základnu. Naše organizace se mimo jiným aktivitám a činnostem věnuje i poradenství U nás se budete setkávat s lidmi stejných zájmů. Jsme organizace, která si dává záležet na velké ochotě. Zaručujeme Vám naprosto seriózní vystupování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sportovní a tělovýchovná unie Plzeň - jih- Sportovní a tělovýchovní spolkek

Naše sdružení má podporu všech svých členů i lidí, kteří sympatizují s jeho programem. Setkávejte se s lidmi, kteří mají stejné zájmy jako vy. Ke každému z našich členů přistupujeme vždy maximálně seriózně a ochotně. Naše sdružení Vám přináší i možnost poradenství. Zaručíme se za ochotu svých členů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Tatran Železná Ruda o.s.

Jsme sdružení, kde se setkávájí lidé za různými účely. Naši členové si vždy ochotně navzájem pomáhají. Spolehněte se na naše seriózní chování. Našim členům přinášíme možnost setkávání. Jedině my vám dobře poradíme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Bušovice

Sdružují se u nás lidé se stejným zájmem. S úrovní serióznosti našeho sdružení budete spokojeni. Zaručíme se za ochotu svých členů. Naše organizace sdružuje členy, kteří se pravidelně setkávají a sdílejí stejné zájmy a nadšení pro věc. Najdete u nás i poradenství. Náš spolek se specializuje na sportovní činnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Slavoj Stod

Pro lidi se stejnými zájmy jsou otevřené dveře našeho sdružení. Běžně u nás můžete využívat i poradenských služeb. Přijďte se zapojit do našich setkávání. V naší instituci se setkáte s ochotnými lidmi. Naše organizace se zaručí za serióznost svých členů. V rámci našeho spolku se zaměřujeme na sportovní činnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

SK Mostiště 2003

Jsme sdružení, kde se setkávájí lidé za různými účely. Naší zásadou je seriozní jednání. Poradenství u nás poskytují pouze kvalifikovaní členové. Ochotu vyjít vstříc našim členům Vám můžeme slíbit. Členové naší organizace se pravidelně setkávají a pracují na různých projektech. Sdružujeme všechny příznivce tenisu v jakékoli věkové kategorii..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku