Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení > Sportovní, zábavní a zájmové spolky (Plzeňský kraj)

Sportovní, zábavní a zájmové spolky Plzeňský kraj

Kvalitu v oblasti Sportovní, zábavní a zájmové spolky naleznete právě u firem z naší databáze, jejichž přehledný seznam jsme vytvořili právě pro vás. Záruka profesionality v oblasti Sportovní, zábavní a zájmové spolky je tak zajištěna.

 

Sportovní, zábavní a zájmové spolky v okresech: Domažlice, Klatovy, Plzeň-město, Plzeň-jih, Plzeň-sever, Rokycany, Tachov

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

ZO 085 Rokycany

Rádi Vás přivítáme v našem sdružení lidí, kteří mají podobné zájmy jako Vy. V naší instituci můžete očekávat ochotné zaměstnance. Náš spolek se vyznačuje velkou seriózností. Naše organizace poskytuje individuální poradenství svým zájemcům. Iniciujeme společná setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Holoubkov

Sdružujeme lidi za účelem prosazování společných zájmů. Nabízíme vám komplexní a seriózní služby. Provozujeme sportovní, zábavní a zájmové spolky. Zveme všechny fanoušky kuželek. Náš spolek je určen pro všechny, kteří milují hokej.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Plzeňská sportovní unie- Sportovní a tělovýchovní spolkek

Členem našeho sdružení se mohou stát všichni zajímaví lidé. Ochotu vůči členům Vám garantujeme. S našimi členy čas trávíme konstruktivní zábavou. Naší snahou je provozovat sportovní činnost. Pokud nemáte rádi sport, kde se běhá, přihlaste se do našeho oddílu kuželek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Sokol Bor

Jsme sdružení lidí, které se v rámci svých společných zájmů zabývá řadou nejrůznějších aktivit. Prioita našeho spolku je časté setkávání. Naší hlavní činností je vedení fotbalového oddílu. Poskytujeme sportovní činnost. Náš spolek jsme vytvořili pro všechny, kteří milují tenis.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Stupno

Naše sdružení lidí vytváří materiální a personální podmínky pro podporu a rozvoj všech aktivit jeho členů. Jsme zařízeni na realizaci různých setkávání. Specializujeme se na sportovní činnost. Náš spolek se zabývá především florbalem. Pro naše členy je typické hraní házené. Každý tenisový nadšenec ocení naši práci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Sokol Černošín

Zájmem naší organizace je sdružení lidí. Setkávání naší organizace Vám jsou k dispozici. Naše organizace poskytuje individuální poradenství svým zájemcům. Serioznost je naše druhé jméno. Naše organizace se v rámci naplnění svých cílů ochotně účastní různých projektů a zabývá se řadou aktivit plynoucích z oblasti naší zájmové činnosti. Snažíme se o maximální sportovní činnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Curling Skid Club Sušice, o.s.

Jsme sdružení lidí, které spojují stejné cíle. Organizují se u nás společná setkávání. Našim radám můžete věřit. Členové našeho sdružení jsou velice seriózní. Jsme profesionálové s maximální ochotou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sokolská župa šumavská

Jsme sdružení lidí, které se v rámci svých zájmů účastní nejrůznějších aktivit i soutěží. Náš spolek vám umožňuje setkávat se s lidmi stejných zájmů. Pro všechny nabízíme ochotu. V oblasti našeho působení jsme dosáhli skvělých výsledků díky serioznosti a usilovné práci našich členů. Našim radám můžete věřit.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Plzeň - Černice - Sokol

Jsme sdružení lidí, které spojují stejné cíle. Setkávejte se s lidmi, kteří mají stejné zájmy jako vy. V rámci naší činností poskytujeme i kvalifikované poradenství. I vy oceníte opravdovou ochotu a vstřícnost našeho spolku. Snažíme se o maximální sportovní činnost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Plzeň Letná

Náš spolek sdružuje lidi, kteří mají stejné zájmy. Pomůžeme vám ochotně s jakýmkoliv problémem. Chceme, abyste díky našemu poradenství získali dostatek informací. Náš spolek funguje proto, aby se mohli setkávat lidé podobných zájmů. Naše činnosti, kterým se věnujeme, jsou velice seriózní. Snažíme se o maximální sportovní činnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku