Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení > Sportovní, zábavní a zájmové spolky (Plzeňský kraj)

Sportovní, zábavní a zájmové spolky Plzeňský kraj

Kvalitu v oblasti Sportovní, zábavní a zájmové spolky naleznete právě u firem z naší databáze, jejichž přehledný seznam jsme vytvořili právě pro vás. Záruka profesionality v oblasti Sportovní, zábavní a zájmové spolky je tak zajištěna.

 

Sportovní, zábavní a zájmové spolky v okresech: Domažlice, Klatovy, Plzeň-město, Plzeň-jih, Plzeň-sever, Rokycany, Tachov

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Zenová asociace

Do našeho sdružení lidí se může připojit každý. U nás, v našem spolku, se dočkáte vždy pouze maximálně ochotného přístupu. Jsme místem pro společná setkávání. Objednejte si od nás služby spojené s poradenstvím nyní ještě výhodněji. V oblasti našeho působení jsme dosáhli skvělých výsledků díky serioznosti a usilovné práci našich členů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Horažďovické bingo o.s.

Sdružují se u nás lidé se stejným zájmem. Naše instituce nabízí také poradenství. Serioznost je jednou z předností našeho sdružení. Chcete-li se setkávat s přáteli, kolegy, obraťte se na nás. Naše organizace se v rámci naplnění svých cílů ochotně účastní různých projektů a zabývá se řadou aktivit plynoucích z oblasti naší zájmové činnosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Českomoravský svaz chovatelů poštovních holubů, Oblastní sdružení Domažlice

Jsme organizace, která sdružuje osoby se stejnými zájmy. Pokud chcete kvalitně využít váš volný čas, zapojte se do našich setkávání. V naší instituci můžete očekávat ochotné zaměstnance. Počítejte u nás se seriozním a vstřícným jednáním. Nabízíme také poradenské služby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 0308 Příchovice

Jsme občanské sdružení lidí. V našem sdružení se vždy setkáte s ochotou. Zveme vás do našeho spolku, kde vám rádi se vším poradíme. Při setkávání členů našeho spolku se dozvíte mnoho zajímavého. Naše organizace se zabývá jen seriózní činností.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Tatran Železná Ruda

Pro naši organizaci je hlavním bodem zájmu sdružení lidí. Naše organizace v rámci svého zaměření ochotně podporuje a účastní se realizace projektů zaměřených na oblast naší zájmové činnosti. Náš svaz vám nabízí seriozní jednání. Zajišťujeme komplexní služby, jejichž součástí je i poradenství. Vyzkoušejte si naši činnost na některém z našich setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Spartak Sedlec - Sportovní a tělovýchovní spolkek

Lidé stejných zájmů se sdružují v rámci našeho spolku. Připravujeme zajímavý program na našich zájmových setkáváních. Naše sdružení Vám přináší i možnost poradenství. Jsme jedni z nejlepších v tenisu v okolí. Jsme sdružením pro všechny, kteří milují hokej.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Kamenný Újezd

V oblasti sdružení lidí poskytujeme spolehlivé služby. S ochotou vás zapojíme do našich aktivit. Ke každému přání nebo požadavku našeho člena přistupujeme vždy maximálně seriózně. U nás můžete realizovat různá setkávání. U nás se dočkáte užitečných rad. Náš spolek se zaměřuje na sportovní činnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Oplot

Zabýváme se sdružováním lidí stejných nebo podobných zájmů. Zaměřujeme se na setkávání lidí se stejnými zájmy. Poskytujeme vstřícný a seriózní přístup k přáním našich členů. Nadchneme vás naší maximální ochotou. Poskytujeme servis včetně poradenství. Provozujeme sportovní činnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Sokol Soběkury

Jsme sdružení, kde se setkávájí lidé za různými účely. Oslovte nás i za účelem poradenství. Setkávejte se s lidmi podobných zájmů v rámci našeho spolku. Každému z našich členů poskytneme vždy maximálně seriózní a vstřícný přístup. Naši členové si vždy velmi cení ochoty našeho spolku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

SKI klub Zlatý potok

Přinášíme vám možnost účasti ve sdružení lidí shodných zájmů. Jsme zařízeni na realizaci různých setkávání. Veřejnost vnímá pozitivně činnost naší organizace díky serioznímu přístupu a kvalitě odvedené práce. Jsme ochotni vám poskytnou jakékoliv informace, které se týkají naší činnosti. Turistice se věnujeme opravdu naplno.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku