Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení > Sportovní, zábavní a zájmové spolky (Pardubický kraj)

Sportovní, zábavní a zájmové spolky Pardubický kraj

Kvalitu v oblasti Sportovní, zábavní a zájmové spolky naleznete právě u firem z naší databáze, jejichž přehledný seznam jsme vytvořili právě pro vás. Záruka profesionality v oblasti Sportovní, zábavní a zájmové spolky je tak zajištěna.

 

Sportovní, zábavní a zájmové spolky v okresech: Chrudim, Pardubice, Svitavy, Ústí nad Orlicí

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Sdružení přátel Centra volného času - Sportovní, zábavní a zájmové spolky

Náš spolek sdružuje lidi, kteří mají stejné zájmy. Vaše přání v rámci našeho spolku vyřizujeme vždy maximálně seriózně. Setkávání naší organizace Vám jsou k dispozici. Poskytujeme pomoci nejen v rámci poradenství. Ochotně přijímáme nové členy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český svaz chovatelů, okresní organizace Chrudim

Jsme sdružení lidí, jehož členové se účastní různých soutěží i aktivit. Od svých členů vyžadujeme seriózní jednání. Všichni členové naší organizace k Vám budou velice ochotní. Naše organizace se zabývá zájmovými setkáváními. Zaměřujeme se na poradenskou činnost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 074 Svitavy

Ve sdružení lidí nabízíme rozsáhlou pomoc. Budete překvapeni naší maximální ochotou. Dlouhodobě se zabýváme poradenstvím. Většinu aktivit provádíme formou společných setkávání. V rámci naší činnosti se zapojujeme do realizace seriózních projektů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

T.J. Devětsil

Jsme dobrovolným sdružením lidí. Nabízíme opravdu seriózní přístup, který oceníte. Naše společnost se specializujeme na poradenství. Sdílejte své zájmy s ostatními lidmi během společných setkání. Hledáte-li ochotu a vstřícný přístup, jste u nás správně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sportovní základna talentované mládeže Radiového orientačního běhu Pardubice

Přijměte nabídku účasti ve sdružení lidí s podobnými zájmy. Spolehněte se na ochotu našeho spolku. Poskytujeme poradenství i konzultace. Členové našeho spolku mají příležitost k setkávání. Naší prioritou je maximálně seriózní a vstřícný přístup ke každému požadavku našeho člena. I vy si zamilujete naše sportovní, zábavní a zájmové spolky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

DTC Litomyšl

Náš spolek pořádá různá setkání za účelem sdružení lidí. U nás si zakládáme na tom, že jsme seriózní. V naší instituci se setkáte s ochotnými lidmi. Setkávejte se s lidmi stejných zájmů. Také poskytujeme poradenství v oboru.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sportovní klub Zvoneček Stojice

Jsme spolek zabývající se sdružením lidí. Zveme vás do našeho spolku, kde vám rádi se vším poradíme. Za dobu naší existence jsme se účastnili přípravy a realizace řady seriozních projektů. Náš svaz organizuje různá zájmová či sportovní setkávání. Naše organizace ochotně a s nadšením podporuje volnočasové aktivity členů zaměřené na společný zájem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

SK Ski Přelouč

Fungujeme jako sdružení lidí stejných zájmů. Naše organizace se zabývá zájmovými setkáváními. Poskytneme vám spolehlivé a cenné rady. Jsme organizace, která si dává záležet na velké ochotě. U nás si zakládáme na tom, že jsme seriózní.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Orel jednota Krouna

Jsme organizace, která sdružuje osoby se stejnými zájmy. Naše organizace podporuje setkávání členů i dalších osob za účelem našich společných zájmů. S každým jednáme seriozně. Ochotné jednání našich členů vás jistě potěší. I pro vás máme připraveny v rámci našeho spolku velmi užitečné rady.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Krouna

Naše organizace se specializuje na sdružení lidí. Nabízíme pomoc i v oblasti poradenství. Získejte naše seriózní služby. Náš spolek organizuje pravidelná setkávání. Ochotně přijmeme do našeho sdružení nové členy. Naším zájmem je sportovní činnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku