Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení > Sportovní, zábavní a zájmové spolky (Pardubický kraj)

Sportovní, zábavní a zájmové spolky Pardubický kraj

Kvalitu v oblasti Sportovní, zábavní a zájmové spolky naleznete právě u firem z naší databáze, jejichž přehledný seznam jsme vytvořili právě pro vás. Záruka profesionality v oblasti Sportovní, zábavní a zájmové spolky je tak zajištěna.

 

Sportovní, zábavní a zájmové spolky v okresech: Chrudim, Pardubice, Svitavy, Ústí nad Orlicí

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

ProFotbalFans

Naše organizace se zaměřuje na sdružení lidí. Zaměřujeme se na pomoc a poradenství. V našem sdružení si zakládáme na serioznosti. U nás se setkáte za všech okolností s ochotou, využijte naše služby. Zavítejte do našich sportovních, zábavních a zájmových spolků. Zkuste si u nás zahrát kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Memento Mori

Naše sdružení je tu pro lidi. Naše organizace se také specializuje na oblast poradenství. Jsme sdružení, které si zakládá na velké serióznosti. Pomůžeme vám ochotně s jakýmkoliv problémem. Prioita našeho spolku je časté setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MSKS - Základní organizace č. 30901, Kynologický klub Jaroměřice

Pokud máte stejné zájmy, přidejte se do našeho sdružení lidí. Náš spolek je seriozní. S maximální ochotou se u nás setkáte na každém kroku. Poskytujeme veškeré služby pro příjemné setkávání. Naše sdružení je Vám k dispozici i v oblasti poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 0325 Polička

Jsme sdružení lidí které spojuje stejný zájem a má širokou členskou základnu. Poskytujeme vstřícný a seriózní přístup k přáním našich členů. Jednáme s ochotou. Rádi přivítáme na našich setkáváních nové tváře se stejnými zájmy. Neváhejte nás oslovit za účelem poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

IHC Bonfire Střída Pardubice

Jsme sdružení lidí, které se v rámci svých společných zájmů zabývá řadou nejrůznějších aktivit. Budete překvapeni naší maximální ochotou. Přijďte na naše setkání osob se stejnými zájmy. Naše organizace je velice seriózní. Naše organizace se kromě jiného věnuje i odbornému poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Jablonné nad Orlicí

Jsme sdružení lidí, které se aktivně podílí na veřejném životě. Náš spolek se vyznačuje ochotou. Náš přístup je seriozní. Rádi Vám poskytneme i odborné poradenství. Díky naší organizaci se můžete setkávat s lidmi se stejnými zájmy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Sokol Helvíkovice

Posláním našeho spolku je sdružení lidí. Během poradenství vám poradíme nejen s vedením vašeho spolku. Setkávání naší organizace Vám jsou k dispozici. Spolehněte se na naše seriózní chování. Náš spolek je ke svým členům vždy maximálně ochotný.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sportovní klub Sokol Dříteč

Zavítejte do našeho sdružení lidí stejných zájmů. Usilujeme o rozšiřování oblasti poradenství. Ochotu pomoci Vám rádi přislíbíme. Opravdu seriózního přístupu se dočkáte jedině v našem spolku. V našem sdružení míváme také pravidelná setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Orel jednota Přelouč

Náš spolek funguje jako nástroj ke sdružení lidí. Od svých členů vyžadujeme seriózní jednání. Zavítejte do našich sportovních, zábavních a zájmových spolků. Na našem táboře připravujeme pro děti spoustu zajímavých aktivit. Pokud milujete florbal, přidejte se k nám. V našem svazu se sdružují hráči kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Dvakačovice

Naše sdružení má podporu všech svých členů i lidí, kteří sympatizují s jeho programem. Seriózní chování je pro nás zásadní. Náš spolek organizuje pravidelná setkávání. Nabídneme vám ochotu při každém jednání. Zaručujeme Vám kvalitní poradenství v oblasti svazů a spolků. Poskytujeme sportovní činnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku