Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení > Sportovní, zábavní a zájmové spolky (Pardubický kraj)

Sportovní, zábavní a zájmové spolky Pardubický kraj

Kvalitu v oblasti Sportovní, zábavní a zájmové spolky naleznete právě u firem z naší databáze, jejichž přehledný seznam jsme vytvořili právě pro vás. Záruka profesionality v oblasti Sportovní, zábavní a zájmové spolky je tak zajištěna.

 

Sportovní, zábavní a zájmové spolky v okresech: Chrudim, Pardubice, Svitavy, Ústí nad Orlicí

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Český svaz včelařů, základní organizace Hlinsko

Pro lidi se stejnými zájmy jsou otevřené dveře našeho sdružení. Vyzkoušejte si naše služby v oblasti poradenství. Ochotně vyhovíme vašim potřebám. Poskytujeme veškeré služby pro příjemné setkávání. Naše sdružení klade velký důraz na serioznost. Řadíme se mezi sportovní, zábavní a zájmové spolky. Přijďte mezi nás, pokud vás baví hrát kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

SHŠ Rabidus

Cílem tohoto sdružení lidí je získávat finanční prostředky na podporu našich aktivit vlastní činností a z veřejných dotací. V našem spolku si zakládáme na ochotě. Když se obrátíte na naši organizaci, rádi Vám poskytneme poradenství v oblasti těžkých životních situacích. Neváhejte se spolehnout na serióznost naší organizace. Využijte možnost setkávat se s lidmi podobných zájmů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Územní pobočka Boxerklubu ČR Hradec Králové

Jsme svaz sdružující lidi všech skupin. Poskytneme vám také poradenství. U nás se můžete spolehnout, že se setkáte jen s maximální ochotou. Využijte jedinečné šance ke společným příjemným setkáním. V našem sdružení preferujeme serioznost V našem ráji sportovních, zábavních a zájmových spolků si určitě nějaký vyberete. Přijďte se k nám pobavit a zahrát si kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 0229 Červená Voda

Rádi přivítáme nové členy do našich sdružení lidí s podobnými zájmy. Naše organizace poskytuje i odborné poradenství. Nabízíme možnost společného setkávání. Jsme velice seriózní organizací. Velmi nám záleží na ochotném a vstřícném přístupu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pardubická sportovní organizace ČSTV

Provozujeme sdružení lidí, kde zažijete obrovskou zábavu. U nás můžete se seriózností počítat. Nabízíme možnost setkávat se s lidmi stejných zájmů. Sportovní, zábavní a zájmové spolky jsou středem našeho zájmu. U nás se hrají kuželky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Regionální sdružení sportů Svitavy

Vítá vás naše sdružení lidí. Garantujeme vám seriozní jednání během vašeho členství. Kontaktujte nás i ohledně poradenství. U nás jsme maximálně ochotní ke všem členům. U nás můžete realizovat různá setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota SK Rudná

Jsme sdružení lidí, které se zabývá, v rámci své zájmové činnosti, vytvářením různých projektů a dalšími společnými aktivitami. Zveme Vás ke společným setkáním. Pro náš spolek je prvořadá ochota. Naše organizace poskytuje i odborné poradenství. Naše instituce se vyznačuje seriozním přístupem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ČAKS-oblast Pardubicko a Chrudimsko

Sdružení lidí napomáhá k vzájemnému rozvoji. Pořádáme mnohá společná setkávání. Zajišťujeme mnoho služeb a zakládáme si na ochotném přístupu k vám. Náš spolek s vámi bude jednat seriozně. V naší organizaci vám poskytneme také odborné poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Orel jednota Hlinsko v Čechách

Staňte se členy našeho sdružení, které spojuje lidi se stejnými zájmy. Nabídneme vám ochotu při každém jednání. Rádi přivítáme na našich setkáváních nové tváře se stejnými zájmy. Členy našeho sportovního, zábavního a zájmového spolku spojují společné zájmy a volnočasové aktivity. Obstaráme Vám i pobyt na táboře. Zajišťujeme provoz spolku nadšenců do florbalu. Provozujeme spolek hráčů kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Heřmanův Městec

Posláním našeho spolku je sdružení lidí. Ke každému požadavku našich členů přistupujeme seriózně. Pro své členy organizujeme také společná setkávání. Zaměřujeme se na pomoc a poradenství. Ochotou rozhodně nešetříme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku