Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení > Sportovní, zábavní a zájmové spolky (Olomoucký kraj)

Sportovní, zábavní a zájmové spolky Olomoucký kraj

Kvalitu v oblasti Sportovní, zábavní a zájmové spolky naleznete právě u firem z naší databáze, jejichž přehledný seznam jsme vytvořili právě pro vás. Záruka profesionality v oblasti Sportovní, zábavní a zájmové spolky je tak zajištěna.

 

Sportovní, zábavní a zájmové spolky v okresech: Jeseník, Olomouc, Prostějov, Přerov, Šumperk

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

SPV Hanušováček - Sportovní, zábavní a zájmové spolky

Zájmem naší organizace je sdružení lidí. U nás můžete realizovat různá setkávání. Naši zaměstnanci Vám jsou k dispozici s poradenstvím v různých oblastech. Naše organizace klade velký důraz na ochotu a seriózní přístup našich členů. Organizujeme sportovní činnost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klub BC Bludov

Ve sdružení lidí nabízíme rozsáhlou pomoc. Naše organizace poskytuje v rámci své různorodé činnosti i poradenství. Členové naší organizace díky aktivitě a činnosti které v rámci členství vykonávají objevují nové obzory, setkávají se s novými lidmi a uzavírají přátelství. Nadchneme vás naší maximální ochotou. Staňte se součástí našich sportovních, zábavních a zájmových spolků. Hráči kuželek všech pokročilostí jsou u nás vítáni..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Liga lesné moudrosti - kmen Okwaho

Jsme sdružení lidí které spojuje stejný zájem a má širokou členskou základnu. Naše organizace sdružuje členy, kteří se za účelem společných zájmů pravidelně setkávají a účastní se přípravy a realizace nejrůznějších projektů. Neváhejte se spolehnout na naše odpovídající poradenství. Ochotou rozhodně nešetříme. Klubové vedení je seriozní.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 0203 Bohuňovice

Přinášíme vám možnost účasti ve sdružení lidí shodných zájmů. Členové naší organizace se pravidelně setkávají a věnují se nejrůznějších aktivitám a činnostem vycházejícím z oblasti našeho působení. Jsme organizace, která poskytuje poradenství. Naše instituce vystupuje vždy seriózně. Naše organizace ve spolupráci s dalšími subjekty a vlastními členy ochotně vykonává celou řadu aktivit a činností zaměřených na oblast našeho působení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 0237 Vilémov

Nabízíme vám účast ve sdružení lidí podobných zájmů. V oblasti našeho působení jsme dosáhli skvělých výsledků díky serioznosti a usilovné práci našich členů. Při naší práci se setkáváme s velkou ochotou lidí podílet se na naší činnosti. Pořádáme mnohá společná setkávání. Obraťte se na nás vždy, když potřebujete spolehlivou radu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Olomoucká krajská rada Asociace školních sportovních klubů ČR

Náš spolek sdružuje lidi, kteří mají stejné zájmy. Naše organizace Vám poskytne poradenství v různých situacích. Ke svým členům přistupujeme vždy seriózně. Naši členové jsou velice vstřícní a ochotní. Většinu aktivit provádíme formou společných setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Občanské sdružení Na pohodu

Náš spolek sdružuje lidi se stejným zaměřením. Náš spolek je ke svým klientům za všech okolností maximálně vstřícný. Zaručujeme vám serioznost ve všech směrech. Naše sportovní, zábavní a zájmové spolky jsou připraveny pro vás. U nás se hrají kuželky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Spartak Přerov

Sdružení lidí nabízí trávení volného času podle vašeho zájmu. Poskytujeme členství v našich sportovních, zábavních a zájmových spolcích. Pokud máte rádi gymnastiku, přidejte se k nám. Pokud milujete nohejbal, neváhejte a přidejte se k nám. Náš zavedený spolek je tu pro všechny, kteří milují turistiku. Florbal je oblíbenou hrou všech členů našeho spolku. U nás se můžete vydovádět při kuželkách..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ MEZ Mohelnice- Sportovní a tělovýchovní spolek

Jsme občanské sdružení lidí. Slibujeme Vám seriózní jednání. Poradenství u nás poskytují pouze kvalifikovaní členové. Náš spolek vám zprostředkuje setkávání s lidmi podobných zájmů. Ochotu pomoci Vám zaručíme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Sokol Týneček

Zájmem naší organizace je sdružení lidí. Vše řešíme s ochotou. Již dlouhá léta se zaměřujeme na poradenské služby. Náš spolek je seriozní. Jsme tu pro všechny, kteří milují nohejbal.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku