Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení > Sportovní, zábavní a zájmové spolky (Olomoucký kraj)

Sportovní, zábavní a zájmové spolky Olomoucký kraj

Kvalitu v oblasti Sportovní, zábavní a zájmové spolky naleznete právě u firem z naší databáze, jejichž přehledný seznam jsme vytvořili právě pro vás. Záruka profesionality v oblasti Sportovní, zábavní a zájmové spolky je tak zajištěna.

 

Sportovní, zábavní a zájmové spolky v okresech: Jeseník, Olomouc, Prostějov, Přerov, Šumperk

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Sportovní klub Prostějov

Lidé stejných zájmů se sdružují v rámci našeho spolku. V našem sdružení si zakládáme na serioznosti. Náš spolek je ke svým klientům za všech okolností maximálně vstřícný. Kromě jiného nabízíme také poradenství. Setkávání jsou naší prioritou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Zenová skupina školy Kwan Um Olomouc

Provozujeme sdružení lidí, kde zažijete obrovskou zábavu. Naši členové se ochotně podílejí na všech pořádaných akcích. Je pro vás připraveno i poradenství. V naší instituci počítejte se zcela seriózním jednáním. I vy se můžete setkávat s lidmi, kteří mají stejné zájmy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ-Sdružení chovatelů a přátel koní Sobotín, o.s.

Vítejte v našem sdružení lidí. Ochotně a individuálně vyřešíme vaše požadavky. Vyzkoušejte si naši činnost na některém z našich setkávání. Naši klienti oceňují naše služby včetně poradenství. Sdružujeme členy, kteří sdílí stejné nadšení pro věc a seriozní přístup je pro ně samozřejmostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 0215 Přerov 2.

Naše sdružení má podporu všech svých členů i lidí, kteří sympatizují s jeho programem. V rámci oblasti našeho působení dosáhla naše organizace výborných výsledků díky serioznosti a kvalitní členské základně. Využijte naše služby v oblasti poradenství za výhodné ceny. Náš spolek se vyznačuje ochotou. Organizujeme setkávání s lidmi stejných zájmů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Spartak Mikulovice

Jsme společností, která funguje jako sdružení lidí. Společná setkávání jsou součástí běžných aktivit našeho spolku. Získejte naše seriózní služby. Nabídneme vám ochotu při každém jednání. Naše instituce nabízí také poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Milo Olomouc

Jsme sdružením lidí podobných zájmů. Jsme pro Vás tou správnou volbou v oblasti poradenství ohledně sportovních a zájmových spolků. Využijte možnost setkávat se s lidmi podobných zájmů. Nabízíme ochotu a profesionalitu. Vedení naší organizace podporuje serioznost a ochotu členů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ČLTK 1928 Olomouc

Činnost našeho spolku je zaměřena na sdružení lidí. Seznámíme vás s naším spolkem a ochotně vše vysvětlíme. Náš spolek se vyznačuje velkou seriózností. Odborné poradenství a individuální přístup nedělá našim zaměstnancům žádný problém. Přijměte pozvání na naše společná setkávání. Každý, kdo miluje tenis, si oblíbí činnost našeho spolku..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český svaz thajského boxu- Sportovní a tělovýchovní spolek

Sdružujeme lidi, kteří mají podobné zájmy. V našem sdružení se vždy setkáte s ochotou. Přijďte na některá naše setkávání. Vyzkoušejte si naše služby v oblasti poradenství. Serioznost je naše druhé jméno. Neváhejte vyzkoušet některý z místních sportovních, zábavních či zájmových spolků. Hraní kuželek má v naší organizaci dlouhou tradici..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Sokol Horka nad Moravou

V oblasti sdružení lidí nabízíme podporu. Naše organizace ve spolupráci s dalšími subjekty a vlastními členy ochotně vykonává celou řadu aktivit a činností zaměřených na oblast našeho působení. Zaměstnanci našeho spolku Vám jsou k dispozici s poradenstvím ohledně Vašich zájmů. Pořádáme akce a pravidelné setkávání nejen dětí. Na naši serioznost se u nás můžete spolehnout.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

SK Petrov - Sobotín

Přinášíme vám možnost účasti ve sdružení lidí shodných zájmů. Setkávání naší organizace Vám jsou k dispozici. Nabízíme ochotu při jednání s vámi. Naše organizace se zaměřila na poskytování kvalitního poradenství. Serioznost je jednou z předností našeho sdružení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku