Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení > Sportovní, zábavní a zájmové spolky (Moravskoslezský kraj)

Sportovní, zábavní a zájmové spolky Moravskoslezský kraj

Kvalitu v oblasti Sportovní, zábavní a zájmové spolky naleznete právě u firem z naší databáze, jejichž přehledný seznam jsme vytvořili právě pro vás. Záruka profesionality v oblasti Sportovní, zábavní a zájmové spolky je tak zajištěna.

 

Sportovní, zábavní a zájmové spolky v okresech: Bruntál, Frýdek-Místek, Karviná, Nový Jičín, Opava, Ostrava-město

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

TTM - Tactical Team Moravia

Hlavním cílem naší organizace je sdružení lidí. Využijte služby našeho spolku a našeho spolehlivého poradenství. Ochotně vám pomůžeme s vyplňováním přihlášky. Na naší serióznosti si zakládáme. V našem ráji sportovních, zábavních a zájmových spolků si určitě nějaký vyberete. Náš spolek je určen pro všechny se zájmem o kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Internacionální Federace Bobbingu

Sdružují se u nás lidé se stejným zájmem. Spolehněte se na naše cenné rady. Jsme profesionálové s maximální ochotou. Staňte se také platným členem naší seriózní instituce. Přijďte na některá naše setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

občanské sdružení Bohuslavický Oříšek

Zveme Vás do sdružení lidí s podobnými zájmy. Přistupujeme k vám ochotně. Pořádáme mnohá společná setkávání. Když se obrátíte na naši organizaci, rádi Vám poradíme. Ke svým členům přistupujeme vždy seriózně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

FOTOKLUB Ostrava

Začali jsme se zabývat sdružováním lidí. Cílem našeho sdružení jsou společná setkávání. U nás je vše založeno na vzájemné domluvě a ochotě. Naši členové mohou využít našich poradenských služeb. V rámci oblasti našeho působení dosáhla naše organizace výborných výsledků díky serioznosti a kvalitní členské základně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Shih-tzu klub Evropa

Posláním našeho spolku je sdružení lidí. Kromě jiného nabízíme také poradenství. Ochota podporovat naše členy je pro nás důležitá. Naše organizace se zabývá zájmovými setkáváními. Zaručujeme Vám velkou serióznost našeho spolku. Sportovní, zábavní a zájmové spolky jsou otevřeny i pro Vás. V našem svazu se sdružují hráči kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 0181 Rychvald

Jsme sdružení lidí které spojuje stejný zájem a má širokou členskou základnu. Přispíváme k setkávání osob různého ražení. Jednou z našich aktivit je i poradenství. Pracujeme poctivě a ochotně. Naší zásadou je seriozní jednání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 0228 Krásné Pole

Pořádáme sdružení podobných lidí. Naši členové mohou využít našich poradenských služeb. Ochotu vůči členům Vám garantujeme. Navštivte zájmová setkávání naší organizace. Staňte se také platným členem naší seriózní instituce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klub vojenské historie Deštné při Slezském muzeu Opava

Naše sdružení je otevřené všem lidem. Při našich setkáváních poznáte lidi se stejnými zájmy. Serioznost je naší devizou. Jistě uvítáte i námi poskytované poradenství. Členové našeho sportovního, zábavního a zájmového spolku se rádi účastní připraveného programu a dalších aktivit. Zajišťujeme příjemné prostředí při kuželkové hře..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Moravskoslezský gymnastický svaz

Sdružení lidí nabízí komunikaci, učení a tvořivé aktivity. Jsme místem pro různá setkávání. Pověření lidé naší organizace Vám poskytnou odborné poradenství. Spolehněte se na ochotu našeho spolku. Prvořadá je pro nás serioznost. Schází se u nás úspěšní gymnasté i gymnastky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Baník Petr Bezruč

Do našeho sdružení se mohou přidat lidé, kteří mají stejné zájmy. Naše sdružení klade velký důraz na serioznost. Pokud chcete poznat nové lidi, využijte naše pravidelná setkávání. Zaměřujeme se na poradenství a další formy služeb. Nabízíme ochotu při jednání s vámi.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku