Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení > Sportovní, zábavní a zájmové spolky (Moravskoslezský kraj)

Sportovní, zábavní a zájmové spolky Moravskoslezský kraj

Kvalitu v oblasti Sportovní, zábavní a zájmové spolky naleznete právě u firem z naší databáze, jejichž přehledný seznam jsme vytvořili právě pro vás. Záruka profesionality v oblasti Sportovní, zábavní a zájmové spolky je tak zajištěna.

 

Sportovní, zábavní a zájmové spolky v okresech: Bruntál, Frýdek-Místek, Karviná, Nový Jičín, Opava, Ostrava-město

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Stanice pro koně v nouzi

Sdružujeme lidi, kteří se scházejí na pravidelných schůzkách. Využijte poradenství od nás za těch nejlepších podmínek. Seriózní podmínky členství najdete pouze v naší organizaci. Setkávejte se s lidmi podobných zájmů v rámci našeho spolku. Náležíme mezi sportovní, zábavní a zájmové spolky. Jsme sdružení majitelů a chovatelů border kolií. Mezi činnosti, které podnikáme, patří také kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Správa sportovně rekreačního areálu

Sdružují se u nás lidé se stejným zájmem. Rádi vám nabídneme členství v různých sportovních, zábavních a zájmových spolcích. Sdružujeme všechny se zájmem o házenou. Jsme skvělý kuželkářský tým, přidejte se i vy. Sdružujeme zdatné hráče i fanoušky tenisu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Sokol Bohumín-Záblatí

Jsme sdružení lidí které spojuje stejný zájem a má širokou členskou základnu. Náš spolek se vyznačuje ochotou. Ujišťujeme Vás, že naše organizace je velice seriózní. Využijte služby kvalitního a spolehlivého poradenství, které vám náš spolek nabízí. Zajišťujeme vzájemná setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sport - Club Pustá Polom

Náš spolek vám nabízí různá sdružení lidí. S maximální ochotou se u nás setkáte na každém kroku. I vy se můžete setkávat s lidmi, kteří mají stejné zájmy. V případě potřeby zajišťujeme také poradenskou činnost. Serioznost je u nás prvořadá.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český svaz chovatelů, Okresní organizace Opava

Naše sdružení se zaměřuje na různé skupiny lidí. Naše organizace ve spolupráci s dalšími subjekty a vlastními členy ochotně vykonává celou řadu aktivit a činností zaměřených na oblast našeho působení. Naši členové se za účelem výkonu celé řady aktivit plynoucích z oblasti našeho působení pravidelně setkávají, aby společnými silami zrealizovali své nápady a představy. S našimi seriozními členy můžete dlouhé hodiny diskutovat o vašem společném koníčku. Naše instituce se zabývá také poradenskou činností.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 0190 Frenštát

Staňte se členem našeho sdružení lidí stejných zájmů. Ochota za všech okolností je pouze jednou ze služeb, kterou svým členům náš spolek nabízí. Výsadou naší organizace je poradenství na úrovni. Každý člen ocení náš maximálně seriózní přístup ke každému jeho požadavku. Členové naší organizace se pravidelně setkávají a společně tráví svůj volný čas aktivitami a činnostmi vycházejícími z oblasti našeho působení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 0153 Krmelín

Zavítejte do našeho sdružení lidí stejných zájmů. Naše sdružení se vyznačuje seriózností. Naše organizace se mimo jiným aktivitám a činnostem věnuje i poradenství U nás se setkáte za všech okolností s ochotou, využijte naše služby. Příjemná a pravidelná setkávání můžete uskutečnit u nás.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Lokomotiva Ostrava

Spolek sdružuje lidi bez ohledu na rasu, pohlaví a různé politické a náboženské názory. Naše organizace sdružuje členy, kteří ochotně a rádi tráví svůj volný čas aktivitami a prospěšnou činností. Naše organizace sdružuje členy, kteří se věnují přípravě a následně i realizaci seriózních projektů. V rámci naší činností poskytujeme i kvalifikované poradenství. Pro naše členy pořádáme společná setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Kunčičky

Přijďte si vyzkoušet své zájmy s ostatními lidmi do našeho sdružení. Rádi Vám poskytneme i odborné poradenství. Podporujeme setkávání a volnočasové aktivity našich členů zaměřené na oblast našeho působení. Seriózní jednání je pro nás zásadou. Jsme sdružení, které ochotně pomůže všem svým příznivcům.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dirty Riders, freestylové sporty

Naše organizace se zaměřuje na sdružení lidí. Snažíme se neustále rozšiřovat možnosti našeho poradenství. Členové našeho spolku mají příležitost k setkávání. Náš spolek s vámi bude jednat seriozně. Řadíme se mezi sportovní, zábavní a zájmové spolky. Náš oddíl kuželek vám zaručí velkou zábavu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku