Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení > Sportovní, zábavní a zájmové spolky (Moravskoslezský kraj)

Sportovní, zábavní a zájmové spolky Moravskoslezský kraj

Kvalitu v oblasti Sportovní, zábavní a zájmové spolky naleznete právě u firem z naší databáze, jejichž přehledný seznam jsme vytvořili právě pro vás. Záruka profesionality v oblasti Sportovní, zábavní a zájmové spolky je tak zajištěna.

 

Sportovní, zábavní a zájmové spolky v okresech: Bruntál, Frýdek-Místek, Karviná, Nový Jičín, Opava, Ostrava-město

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Klub sběratelů baleného cukru, o.s.

Zaměřujeme se na oblast sdružení lidí. Obraťte se bez obav na naše poradenství. Naprosto zásadní je pro nás seriózní jednání. Prioita našeho spolku je časté setkávání. U nás se můžete spolehnout, že se setkáte jen s maximální ochotou. Zaměřujeme se na sportovní, zábavní a zájmové spolky. Kuželky jsou hlavním bodem zájmu našeho spolku..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Slezský německý svaz

Přijměte nabídku účasti ve sdružení lidí s podobnými zájmy. Ke každému z našich členů přistupujeme vždy maximálně seriózně a ochotně. Naše organizace sdružuje členy, kteří ochotně a společnými silami vytváří hodnoty a sdílí stejné nadšení pro věc. Mezi priority naší organizace patří i kvalitní poradenství. Zaměřujeme se na společná setkávání. Naše sportovní, zábavní a zájmové spolky Vás rádi přivítají..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jezdecký klub

Jsme občanské sdružení lidí. Obraťte se na náš spolek, který vám se vším vždy rád pomůže. Pořádáme mnohá společná setkávání. Zájmem naší společnosti je ušetřit vám čas kvalifikovaným poradenstvím. Nabízíme vám komplexní a seriózní služby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Krajská rada Asociace školních sportovních klubů České republiky Moravskoslezského kraje

Máme za úkol sdružování lidí se stejnými zájmy. Pro naše členy pořádáme společná setkávání. Spolehněte se na ochotu našeho spolku. Staňte se členy naší organizace za seriózních podmínek. Nabízíme možnost poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Boxerklub ČR - územní pobočka Ostrava

Veškerou podporu sdružení lidí naleznete u nás. Sázíme rovněž na poradenství. Neváhejte kontaktovat naše seriózní sdružení. Uvítáme Vás při společném setkávání. Ochotu pomoci Vám rádi přislíbíme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 0195 Nový Jičín

Snahou naší instituce je sdružení lidí bez omezení věku. Poskytujeme zázemí osobám pro vzájemná setkávání. Využijte naše služby a garantujeme vám ochotu. Naše společnost se věnuje také poradenské činnosti. Poskytujeme vstřícný a seriózní přístup k přáním našich členů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 0155 Místek

Jsme sdružením lidí podobných zájmů. Náš spolek organizuje pravidelná setkávání. Naše organizace má specialisty i v oblasti poradenství. Seznamte se s našimi ochotnými pracovníky. Pokud je pro vás důležitá serioznost, my vám ji nabídneme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Dynamo Dopravní podnik města Ostravy

Zavítejte do našeho sdružení lidí stejných zájmů. Členové naší organizace se setkávají a společnou činností realizují nejrůznější projekty. Mezi našimi seriozními členy najdete spoustu lidí se stejným zájmem. Naše organizace se mimo jiným aktivitám a činnostem věnuje i poradenství Naše organizace ve spolupráci s dalšími subjekty a vlastními členy ochotně vykonává celou řadu aktivit a činností zaměřených na oblast našeho působení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ VD Start

Provozujeme sdružení lidí, kde zažijete obrovskou zábavu. Jsme svaz, který je ochotný podat různé informace. V rámci našeho spolku zajišťujeme také poradenství. Od svých členů vyžadujeme seriózní jednání. Nabízíme společná setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Cyklistika pro všechny

Zapojte se také do sdružení lidí s podobnými zájmy. Členové našeho sdružení jsou velice seriózní. Ochotný přístup je v našem spolku vždy na prvním místě. Patříme mezi sportovní, zábavní a zájmové spolky. Největším koníčkem našich členů je aktivní turistika. Pro všechny milovníky florbalu funguje náš spolek. Zaměřujeme se hraní kuželek nejen na amatérské úrovni..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku