Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení > Sportovní, zábavní a zájmové spolky (Liberecký kraj)

Sportovní, zábavní a zájmové spolky Liberecký kraj

Kvalitu v oblasti Sportovní, zábavní a zájmové spolky naleznete právě u firem z naší databáze, jejichž přehledný seznam jsme vytvořili právě pro vás. Záruka profesionality v oblasti Sportovní, zábavní a zájmové spolky je tak zajištěna.

 

Sportovní, zábavní a zájmové spolky v okresech: Česká Lípa, Jablonec nad Nisou, Liberec, Semily

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Občanské sdružení Centrum Generace

Staňte se členem našeho sdružení lidí stejných zájmů. Naši členové si vždy velmi cení ochoty našeho spolku. Sdružujeme členy, kteří sdílí stejné nadšení pro věc a seriozní přístup je pro ně samozřejmostí. U nás můžete očekávat i kvalitní poradenské služby. Zajistíme vám vše potřebné pro vaše setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kamila Lubasová

Rádi přivítáme nové členy do našich sdružení lidí s podobnými zájmy. Výhodou naší organizace je také služba poradenství. Setkávejte se s lidmi, kteří mají stejné zájmy jako vy. Zaručíme Vám serióznost jednání. Ochotně vás přijmeme mezi sebe. Součástí pobytu na našem táboře jsou i časté výlety do okolí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 020 Nové Město pod Smrkem

Do našeho sdružení lidí se může připojit každý. Kromě jiného nabízíme také poradenství. Jinak než seriozně s vámi komunikovat nebudeme. Jsme organizace, která pořádá setkávání pro lidi se stejnými zájmy. Náš spolek je ke svým klientům za všech okolností maximálně vstřícný.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vysokoškolský sportovní klub Slavia Technická Universita Liberec - Sportovní a tělovýchovní spolek

Rádi přivítáme nové členy do našich sdružení lidí s podobnými zájmy. Náš spolek je velice seriózní. Již dlouhá léta se zaměřujeme na poradenské služby. Sportovní, zábavní a zájmové spolky jsou otevřeny i pro Vás. Florbal je hlavním bodem našeho spolku. Setkejte se se svými přáteli nebo kolegy v naší kuželkové herně. Sdružujeme všechny, kteří milují tenis..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Česká Lípa

Neváhejte se přidat k našemu sdružení lidí. Za dobu naší existence jsme se účastnili přípravy a realizace řady seriozních projektů. Naše organizace ochotně podporuje činnost členů zaměřenou na oblast našeho působení a jejich pravidelné setkávání. Jsme specialisté na poradenství v oblasti občanských sdružení. Naše organizace Vám ukáže, jak být ochotný. Provozujeme sportovní činnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Velké Hamry I

Přijměte nabídku účasti ve sdružení lidí s podobnými zájmy. Setkávejte se s lidmi stejných zájmů, kteří mohou výrazně obohatit váš život. Zaměřujeme se na poradenství a další formy služeb. Garantujeme Vám naprosto seriózní chování. Náš spolek se snaží o maximální sportovní činnost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Sokol Rádlo

Jsme dlouholetým sdružením lidí podobných zájmů. Poskytujeme také službu poradenství. Shledejte se s námi na společných setkáváních. Přistupujeme k vám ochotně. Jsme klub aktivních turistů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sportovní klub Vyšehrad, o.s.

Náplní naší organizace je organizování sdružení lidí. Poskytujeme zázemí osobám pro vzájemná setkávání. Ochotu výpomoci členům Vám garantujeme. Nezapomněli jsme ani na poradenství. Každému z našich členů poskytneme vždy maximálně seriózní a vstřícný přístup.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jezdecký klub Unicorn Tachov

Vyzkoušejte spojení s dalšími lidmi v našem sdružení. Přijměte pozvání na naše společná setkávání. Služby našeho spolku a našeho kvalitního poradenství zaručeně oceníte. Přijďte se k nám přesvědčit o naší ochotě. Naše organizace se v rámci svého působení zaměřuje na realizaci seriózních projektů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

1.FC TATOBITY

Jsme sdružení, kde se setkávájí lidé za různými účely. Poskytujeme příležitost ke společnému setkávání. Naše organizace poskytuje i odborné poradenství. Naše organizace ochotně a s nadšením podporuje volnočasové aktivity členů zaměřené na společný zájem. Zaručujeme Vám velkou serióznost našeho spolku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku