Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení > Sportovní, zábavní a zájmové spolky (Liberecký kraj)

Sportovní, zábavní a zájmové spolky Liberecký kraj

Kvalitu v oblasti Sportovní, zábavní a zájmové spolky naleznete právě u firem z naší databáze, jejichž přehledný seznam jsme vytvořili právě pro vás. Záruka profesionality v oblasti Sportovní, zábavní a zájmové spolky je tak zajištěna.

 

Sportovní, zábavní a zájmové spolky v okresech: Česká Lípa, Jablonec nad Nisou, Liberec, Semily

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

LMK LIBEREC

Do našeho sdružení se mohou přidat lidé, kteří mají stejné zájmy. Setkávání se s lidmi stejných zájmů vás v mnohém obohatí. Zaměřujeme se na seriozní přístup. Máme pro vás v rámci našeho spolku připraveno kvalitní a spolehlivé poradenství. Záležitosti řešíme s ochotou. I vy oceníte práci na našich sportovních, zábavních a zájmových spolcích. Zajišťujeme veškeré služby při hraní kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pakli sport klub

Náplní naší organizace je organizování sdružení lidí. Poskytneme vám také poradenství. Zaměřujeme se na seriozní přístup. Nabízíme možnost společného setkávání. Setkáte se u nás s ochotným jednáním.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Rolinka - Koňský domov důchodců- Chovatelský spolek a sdružení

Posláním našeho spolku je sdružení lidí. Naše organizace sdružuje členy, kteří se pravidelně setkávají a společnými silami vytváří hodnoty v oblasti našeho působení. Pro náš spolek je prvořadá ochota. V našem sportovním, zábavním a zájmovém spolku trávíme volný čas společnými projekty i zábavou. Chov koní je hlavním zájmem našeho spolku. Mezi činnosti, které podnikáme, patří také kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Česká Mountainbiková Asociace

Rádi vás přivítáme v našem sdružení lidí s podobnými zájmy. Naše organizace nabízí odborné poradenství v různých oblastech. Náš přístup je seriozní. V našem sdružení míváme také pravidelná setkávání. Sdružujeme všechny možné sportovní, zábavní i zájmové spolky. S námi poznáte, jaké mají kuželky kouzlo..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český svaz Sumó

V oblasti sdružení lidí nabízíme odborné práce. Při naší práci se setkáváme s velkou ochotou lidí podílet se na naší činnosti. Vaše přání v rámci našeho spolku vyřizujeme vždy maximálně seriózně. Během poradenství vám poradíme nejen s vedením vašeho spolku. Na zajímavý program při našich setkáváních se můžete spolehnout.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Sokol Zásada

Hlavní činností našeho spolku je sdružení lidí. Náš spolek se vyznačuje velkou ochotou při jednání. V našich službách se zabýváme i poradenstvím. Nabízíme veškeré služby v oblasti setkávání. Náš spolek se specializuje na sportovní činnost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sport for Health

Do našeho sdružení lidí se může připojit každý. Našim členům nabízíme příležitost k setkávání. Nabízíme vám seriozní jednání při našich činnostech. Věci řešíme ochotně. Zaručujeme Vám kvalitní poradenství v oblasti svazů a spolků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

T.J. HC Rolba Jablonec nad Nisou

Lidé stejných zájmů se sdružují v rámci našeho spolku. Jsme dobrovolná organizace, na kterou se můžete obrátit v oblasti poradenství. Získejte naše seriózní služby. Účastníme se setkávání, která pořádají různé spolky. Ochota vůči členům je v našem sdružení samozřejmostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sportovní klub policie Semily

Jsme sdružení lidí, které svůj volný čas tráví společnými aktivitami. Pokud chcete kvalitně využít váš volný čas, zapojte se do našich setkávání. Poradenství u nás poskytují pouze kvalifikovaní členové. Pokud milujete florbal, přidejte se k nám. Náš tenisový klub je k dispozici všem hráčům.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sportovní klub Mírová pod Kozákovem

Jsme organizace, která sdružuje osoby se stejnými zájmy. Náš spolek se vždy vyznačuje ochotným a vstřícným přístupem. Prvořadá je pro nás serioznost. Zúčastněte se společných setkání. Již dlouhá léta se zaměřujeme na poradenské služby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku