Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení > Sportovní, zábavní a zájmové spolky (Liberecký kraj)

Sportovní, zábavní a zájmové spolky Liberecký kraj

Kvalitu v oblasti Sportovní, zábavní a zájmové spolky naleznete právě u firem z naší databáze, jejichž přehledný seznam jsme vytvořili právě pro vás. Záruka profesionality v oblasti Sportovní, zábavní a zájmové spolky je tak zajištěna.

 

Sportovní, zábavní a zájmové spolky v okresech: Česká Lípa, Jablonec nad Nisou, Liberec, Semily

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Tour de Ralsko

Provozujeme sdružení lidí, kteří mají něco společného. Naše organizace klade velký důraz na ochotu a seriózní přístup našich členů. Naší výsadou je kvalitní poradenství. Naše organizace stále ochotně přijímá nové členy. Naši členové mají možnost společného setkávání. Naše organizace patří mezi sportovní, zábavní a zájmové spolky. Pojďte si s námi zahrát kuželky, tato hra si vás získá..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jezdecké stezky Libereckého kraje

Jsme sdružení lidí, jehož členové společnými silami dosahují stanovených výsledků. Jsme součástí sportovních, zábavních a zájmových spolků. Naše sdružení, stejně jako jeho členové, je zaměřeno na chov koní. Spolek byl vytvořen pro všechny, kteří milují turistiku. Nabízíme příjemné pobavení při kuželkách.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

IPMS Liberec

Staňte se členy našeho sdružení, které spojuje lidi se stejnými zájmy. Naše instituce se pyšní seriózním přístupem ke svým členům. Naše sdružení Vás zve na pravidelná setkávání. Našim radám můžete věřit. Ochota vůči každému z našich členů je naší základní vlastností.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Spolek vojenské historie Liberec

Využijte možnosti stát se členem sdružení lidí podobných zájmů. Naši členové jsou velice vstřícní a ochotní. Naši členové jsou samí seriozní lidé. Připravujeme různá zájmová setkávání. Pověření lidé naší organizace Vám poskytnou odborné poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Okresni fotbalový svaz Semily

Mnoho společného můžete sdílet i s ostatními lidmi v našem sdružení. Organizujeme příjemné a přínosné setkávání. Zaručíme Vám serióznost jednání. Sportovní, zábavní a zájmové spolky jsou připraveny na Vaši účast. Zaměřujeme se hraní kuželek nejen na amatérské úrovni. Vzděláváme malé pozorovatele o přírodě..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Hoření Paseky

Jsme sdružení lidí, které v rámci společných zájmových aktivit, tráví konstruktivně svůj volný čas. Členové naší organizace se často setkávají s novými lidmi a uzavírají nová přátelství díky činnosti a aktivitám pod naší záštitou. Serioznost je naší devizou. Náš spolek je určen všem, kteří milují turistiku. Specializujeme se na sportovní činnost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Sokol Kruh

Náš spolek sdružuje lidi se stejným zaměřením. Zaručujeme Vám kvalitní poradenství v oblasti svazů a spolků. Členové naší organizace se často setkávají s novými lidmi a uzavírají nová přátelství díky činnosti a aktivitám pod naší záštitou. Velmi nám záleží na ochotném a vstřícném přístupu. V našem sdružení si zakládáme na serioznosti. Náš spolek funguje pro všechny, kteří milují sportovní činnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

SK Malá Skála

V oblasti sdružení lidí poskytujeme spolehlivé služby. U nás se dočkáte užitečných rad. V rámci našeho působení klademe důraz na serioznost. Ochotně přijímáme nové členy. Sdílejte své zájmy s ostatními lidmi během společných setkání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Spartak ČKD Žandov

Sdružujeme lidi, kteří se scházejí na pravidelných schůzkách. K dispozici je vám vždy naše maximální ochota. Pro naše členy pořádáme společná setkávání. V případě potřeby zajišťujeme také poradenskou činnost. Neváhejte kontaktovat naše seriózní sdružení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota KARDIO o.s. Liberec

Pořádáme sdružení podobných lidí. Pravidelně se společně setkáváme. Pro náš spolek je prvořadá ochota. Naše instituce se pyšní seriózním přístupem ke svým členům. Nezapomněli jsme ani na poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku