Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení > Sportovní, zábavní a zájmové spolky (Královéhradecký kraj)

Sportovní, zábavní a zájmové spolky Královéhradecký kraj

Kvalitu v oblasti Sportovní, zábavní a zájmové spolky naleznete právě u firem z naší databáze, jejichž přehledný seznam jsme vytvořili právě pro vás. Záruka profesionality v oblasti Sportovní, zábavní a zájmové spolky je tak zajištěna.

 

Sportovní, zábavní a zájmové spolky v okresech: Hradec Králové, Jičín, Náchod, Rychnov nad Kněžnou, Trutnov

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Kruh východočeských novinářů - Sportovní, zábavní a zájmové spolky

Jsme občanské sdružení lidí. Poskytujeme veškeré služby pro příjemné setkávání. Naše organizace sdružuje členy, kteří se věnují přípravě a následně i realizaci seriózních projektů. Nabízíme vám ty nejlepší služby v oblasti poradenství. Ochotně vás přijmeme mezi sebe.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Club IL-10 Sturmovick

Naše sdružení má podporu všech svých členů i lidí, kteří sympatizují s jeho programem. V naší instituci počítejte se zcela seriózním jednáním. Pravidelně se společně setkáváme. Součástí naší nabídky jsou sportovní, zábavní a zájmové spolky. Naše zájmová organizace se věnuje hraní kuželek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sulihara, o.s.

Staňte se platným členem našeho sdružení lidí stejných zájmů. Naši členové jsou samí seriozní lidé. Ochotu výpomoci členům Vám garantujeme. Pověření lidé naší organizace Vám poskytnou odborné poradenství. Přinášíme příležitost k setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klub čau-čau

Posláním našeho spolku je sdružení lidí. Členům spolku nabízíme poradenství. Zaměřujeme se na setkávání lidí se stejnými zájmy. Nadchneme vás naší maximální ochotou. Bavte se v některém z našich sportovních, zábavních a zájmových spolků. Náš zájmový spolek sdružuje hráče kuželek ze širokého okolí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 0134 Nový Bydžov

V oblasti sdružení lidí nabízíme odborné práce. U nás očekávejte naprosto seriózní jednání. Pořádáme mnohá společná setkávání. K dispozici máme i poradenství. Zajišťujeme mnoho služeb a zakládáme si na ochotném přístupu k vám.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sportovní sdružení ČSTV Rychnov nad Kněžnou

Do našeho sdružení lidí se může připojit každý. Garantujeme vám seriozní jednání během vašeho členství. Na naše poradenství v oblasti sdružování lidí se můžete spolehnout. Pořádáme akce a pravidelné setkávání nejen dětí. Naše organizace sdružuje členy, kteří ochotně a rádi tráví svůj volný čas aktivitami a prospěšnou činností.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Československý Motorsport, a.s.

Provozujeme sdružení lidí, kteří mají něco společného. K dispozici je vám vždy naše maximální ochota. Většinu aktivit provádíme formou společných setkávání. Důvěřujte serioznosti, kterou nabízíme. Jsme organizace, která poskytuje poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Sokol Kostelecká Lhota

Pořádáme sdružení podobných lidí. V rámci našeho působení klademe důraz na serioznost. Členové naší organizace se často setkávají s novými lidmi a uzavírají nová přátelství díky činnosti a aktivitám pod naší záštitou. Naše činnost je závislá na ochotě členů či jejich časových možnostech. Pověření lidé naší organizace Vám poskytnou odborné poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Rychnov nad Kněžnou

Jsme sdružení lidí, které se snaží o rozvoj občanské společnosti konkrétními programy a projekty. Neváhejte přijít na některé z našich zájmových či sportovních setkávání. Naše organizace sdružuje členy, kteří ochotně a rádi tráví svůj volný čas aktivitami a prospěšnou činností. Naše organizace poskytuje individuální poradenství svým zájemcům. I vy můžete využít náš spolek na sportovní činnost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Červený Kostelec - Horní

Jsme sdružení, které spojuje lidi se stejnými zájmy. Díky naší organizaci se můžete setkávat s lidmi se stejnými zájmy. Naše organizace důsledně dbá na serioznost a vystupování na úrovni. Náš spolek se zaměřuje na sportovní činnost. Sdružujeme zdatné hráče i fanoušky tenisu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku