Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení > Sportovní, zábavní a zájmové spolky (Královéhradecký kraj)

Sportovní, zábavní a zájmové spolky Královéhradecký kraj

Kvalitu v oblasti Sportovní, zábavní a zájmové spolky naleznete právě u firem z naší databáze, jejichž přehledný seznam jsme vytvořili právě pro vás. Záruka profesionality v oblasti Sportovní, zábavní a zájmové spolky je tak zajištěna.

 

Sportovní, zábavní a zájmové spolky v okresech: Hradec Králové, Jičín, Náchod, Rychnov nad Kněžnou, Trutnov

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Český svaz chovatelů Základní organizace Rychnov nad Kněžnou

Sdružení lidí smysluplně podporujeme. Využijte možnost setkávat se s lidmi podobných zájmů. Prospěšnost naší činnosti je vnímána ze strany veřejnosti velmi pozitivně, díky účasti na seriózních projektech a kvalitní členské základně. V naší organizaci můžete také využívat poradenských služeb. Zajišťujeme služby na špičkové úrovni včetně ochoty a vstřícného jednání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 0315 Puchlovice

Ve sdružení lidí nabízíme rozsáhlou pomoc. Přijďte na naše setkání osob se stejnými zájmy. Ochotné jednání našich členů vás jistě potěší. Poskytujeme poradenství všeho druhu. V rámci naší činnosti upřednostňujeme seriózní přístup.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou

Jsme dlouholetým sdružením lidí podobných zájmů. Lidé stejných zájmů a koníčků ocení naši snahu navzájem se poznávat a setkávat. Jsme sdružení, které si zakládá na velké serióznosti. Specializujeme se na poradenství v oblasti různých sdružení. Ochotně vám poradíme a zasvětíme do poskytovaných služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Okresní organizace ČSTV Jičín

Fungujeme jako sdružení lidí stejných zájmů. Poskytneme vám v rámci našeho spolku opravdu kvalitní poradenství, které zaručeně oceníte. Organizujeme příjemné a přínosné setkávání. Nabízíme ochotu a profesionalitu. U nás očekávejte naprosto seriózní jednání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Sokol Deštné v Orlických horách

Rádi vás přivítáme v našem sdružení lidí s podobnými zájmy. Ochotně pomůžeme členům s jejich potřebami. Oslovte nás i za účelem poradenství. Neváhejte se zúčastnit našich setkávání. V našem sdružení si zakládáme na serioznosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Chlum

Spolek sdružuje lidi bez ohledu na rasu, pohlaví a různé politické a náboženské názory. Lidé stejných zájmů a koníčků ocení naši snahu navzájem se poznávat a setkávat. Ochota poradit je pro nás základ. Naše organizace se také specializuje na oblast poradenství. Náš spolek se vyznačuje velkou seriózností. Naším zájmem je sportovní činnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Nový Hrádek

Jsme sdružení lidí, které spojují stejné cíle. Ochotu výpomoci členům Vám garantujeme. Náš spolek si velmi zakládá na serioznosti. V rámci našeho spolku se zaměřujeme na sportovní činnost. Florbal je hlavním bodem našeho spolku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Meteor o.s. Hradec Králové

Jsme sdružení lidí, které se v rámci svých společných zájmů zabývá řadou nejrůznějších aktivit. Od nás můžete čekat seriózní vystupování. Ochotně vás přijmeme mezi sebe. Při našich setkáváních poznáte lidi se stejnými zájmy. Pokud potřebujete spolehlivé poradenství, obraťte se na náš spolek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

FK Dolní Kalná

Naše sdružení má podporu všech svých členů i lidí, kteří sympatizují s jeho programem. Přinášíme příležitost k setkávání. Naše činnosti, kterým se věnujeme, jsou velice seriózní. Rádi vás přesvědčíme o naší maximální ochotě. Jsme organizace, která poskytuje poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

T.J. Sokol Třebnouševes

Jsme sdružení lidí, které se aktivně podílí na veřejném životě. Jsme velice seriózní organizací. S námi získáte i možnost poradenství. Náš spolek se vždy vyznačuje ochotným a vstřícným přístupem. Nabízíme možnost setkávat se s lidmi stejných zájmů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku