Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení > Sportovní, zábavní a zájmové spolky (Královéhradecký kraj)

Sportovní, zábavní a zájmové spolky Královéhradecký kraj

Kvalitu v oblasti Sportovní, zábavní a zájmové spolky naleznete právě u firem z naší databáze, jejichž přehledný seznam jsme vytvořili právě pro vás. Záruka profesionality v oblasti Sportovní, zábavní a zájmové spolky je tak zajištěna.

 

Sportovní, zábavní a zájmové spolky v okresech: Hradec Králové, Jičín, Náchod, Rychnov nad Kněžnou, Trutnov

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Dokořán

Zveme vás do našeho sdružení lidí stejných zájmů. Náš spolek vám umožňuje setkávat se s lidmi stejných zájmů. Členy našeho sportovního, zábavního a zájmového spolku spojují společné zájmy a volnočasové aktivity. Zkuste si u nás zahrát kuželky. Zaměřujeme se také na vzdělávání našich členů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Úpičtí střelci o.s.

Jsme občanské sdružení lidí. U nás se můžete setkávat se svými kolegy i přáteli. Seriózní jednání je pro nás zásadou. Nabízíme vám naši maximální ochotu. Naší výsadou je kvalitní poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mažoretky Kostelec nad Orlicí, o.s.

Naše sdružení lidí vytváří materiální a personální podmínky pro podporu a rozvoj všech aktivit jeho členů. Vaše účast na našem zájmovém setkávání se Vám jistě zalíbí. S našimi seriozními členy můžete dlouhé hodiny diskutovat o vašem společném koníčku. Naše organizace je velice ochotná. Naše společnost se věnuje také poradenské činnosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český svaz chovatelů, okresní organizace Trutnov

Zabýváme se sdružením lidí. Naše instituce se pyšní seriózním přístupem ke svým členům. Poskytujeme poradenství i konzultace. Většinu aktivit provádíme formou společných setkávání. Záležitosti řešíme ochotně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Východočeský klub přátel vojenské techniky

Přinášíme možnost účasti ve sdružení lidí stejných zájmů. Účastníme se setkávání, která pořádají různé spolky. Pomáháme s řešením problémů a poskytujeme odborné poradenství. Ochotně vám poskytneme informace na vaše otázky. Ze seriózního přístupu v rámci našeho spolku budete opravdu maximálně nadšení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Svaz cyklistiky Královéhradeckého kraje

Potkejte podobné lidi v našem sdružení. I pro vás máme připraveny v rámci našeho spolku velmi užitečné rady. Našim členům přinášíme možnost setkávání. Vaše přání v rámci našeho spolku vyřizujeme vždy maximálně seriózně. Ochotně a individuálně vyřešíme vaše požadavky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Skate BMX Park Úpice

Zapojte se také do sdružení lidí podobných zájmů. Ochotný přístup vůči všem členům. U nás se dočkáte pouze seriozního jednání. Jsme místem pro společná setkávání. Zprostředkujeme Vám účast ve sportovních, zábavních a zájmových spolcích. Věnujeme se hraní kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Miletín

Neváhejte se přidat k našemu sdružení lidí. Součástí naší činnosti je také poradenství. Lidský přístup a ochota, to je pro vás jistota. Nabízíme příležitosti k setkávání. Zamilujete si sportovní činnost našeho spolku. Náš spolek se zabývá především tenisem..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Vamberk

Přinášíme vám možnost účasti ve sdružení lidí shodných zájmů. Naši členové si vždy velmi cení ochoty našeho spolku. Náš spolek vám umožní setkávat se s lidmi podobných zájmů. Zaměřujeme se na poradenskou činnost. Očekávejte od nás vždy seriózní jednání. Zaměřujeme se na sportovní činnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Hořenice

Jsme sdružení lidí které spojuje stejný zájem a má širokou členskou základnu. Pomáháme s řešením problémů a poskytujeme odborné poradenství. Jsme sdružení, které ochotně pomůže všem svým příznivcům. Naši členové mají možnost společného setkávání. Zaručujeme vám serioznost ve všech směrech. Specializujeme se na sportovní činnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku