Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení > Sportovní, zábavní a zájmové spolky (Kraj Vysočina)

Sportovní, zábavní a zájmové spolky Kraj Vysočina

Kvalitu v oblasti Sportovní, zábavní a zájmové spolky naleznete právě u firem z naší databáze, jejichž přehledný seznam jsme vytvořili právě pro vás. Záruka profesionality v oblasti Sportovní, zábavní a zájmové spolky je tak zajištěna.

 

Sportovní, zábavní a zájmové spolky v okresech: Havlíčkův Brod, Jihlava, Pelhřimov, Třebíč, Žďár nad Sázavou

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Automotoklub

Sdružujeme lidi, kteří mají podobné zájmy. Zaručíme Vám serióznost jednání. V rámci naší činnosti nabízíme vzájemné poradenství – výměna zkušeností členů sdružení. Bavte se v některém z našich sportovních, zábavních a zájmových spolků. Pokud milujete kuželky, přidejte se k nám.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Skupina historického šermu Grál

Snažíme se sdružovat lidi, kteří mají podobné zájmy. Příjemná a pravidelná setkávání můžete uskutečnit u nás. Vedení naší organizace podporuje serioznost a ochotu členů. Finanční prostředky jsou použity také na poradenskou činnost. Jsme ochotni vyjít vám kdykoli vstříc.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český svaz chovatelů, okresní organizace Havlíčkův Brod

Ve sdružení lidí nabízíme rozsáhlou pomoc. Mezi priority naší organizace patří i kvalitní poradenství. U nás můžete realizovat různá setkávání. Naše organizace disponuje velkou ochotou. Se seriózním přístupem členů našeho svazu budete spokojeni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Maraton

Jsme spolek zabývající se sdružením lidí. Vaše účast na našem zájmovém setkávání se Vám jistě zalíbí. Naši činnost stavíme na ochotě a aktivitě našich členů. Vaší jistotou je naše serioznost. Naše sdružení vám rádo poradí s každým problémem, který se týká naší činnosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Malá kopaná Jihlava

Jsme sdružení lidí, které pomáhá svým členům společnými silami zrealizovat své nápady a představy. Ochotně a individuálně vyřešíme vaše požadavky. Na naši serióznost se spolehněte. Organizujeme setkávání s lidmi stejných zájmů. Poradenství patří k tomu, co nabízíme. Užívejte si účasti v některém z našich sportovních, zábavních a zájmových spolků. Přijďte si k nám zahrát kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ATBA - CZ

Naše společnost je občanským sdružením lidí. Využijte příležitosti ke společnému setkávání členů. Všichni členové naší organizace k Vám budou velice ochotní. Serióznost je u našeho spolku vždy na prvním místě. Jsme vám k dispozici, potřebujete-li poradit.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Sokol Úsobí

Staňte se členy našeho sdružení, které spojuje lidi se stejnými zájmy. Každému našemu členovi poskytujeme maximálně seriózní přístup. Snaha o časté setkávání je naší prioritou. V rámci naší činnosti poskytujeme také poradenství. Naše organizace sdružuje členy se společnými zájmy, kteří se ochotně účastní přípravy a následně i realizování nejrůznějších projektů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Krasoňov o.s.

Jsme sdružení lidí které spojuje stejný zájem a má širokou členskou základnu. Náš spolek Vám garantuje ochotu pomoci. Jsme organizace, která se specializuje na různá zájmová i sportovní setkávání. Serióznost je vždy prioritou našeho spolku. V rámci naší činností poskytujeme i kvalifikované poradenství. Sdružujeme všechny, kteří milují nohejbal..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Hartvíkovice

Rádi vás uvítáme ve sdružení lidí, kteří mají podobné zájmy jako vy. Naše organizace ochotně podporuje činnost členů zaměřenou na oblast našeho působení. V naší instituci počítejte se zcela seriózním jednáním. Poskytujeme poradenství i konzultace. Rádi přivítáme na našich setkáváních nové tváře se stejnými zájmy. Náš svaz nabízí členství v různých sportovních, zábavních a zájmových spolcích..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Orel jednota Polná

Zavítejte do našeho sdružení lidí stejných zájmů. Náš spolek v rámci přípravy našich akcí a projektů spolupracujeme s dalšími spolky. Na našem táboře připravujeme pro děti spoustu zajímavých aktivit. Náš spolek se zabývá především florbalem. Pokud milujete kuželky, přidejte se k nám.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku