Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení > Sportovní, zábavní a zájmové spolky (Kraj Vysočina)

Sportovní, zábavní a zájmové spolky Kraj Vysočina

Kvalitu v oblasti Sportovní, zábavní a zájmové spolky naleznete právě u firem z naší databáze, jejichž přehledný seznam jsme vytvořili právě pro vás. Záruka profesionality v oblasti Sportovní, zábavní a zájmové spolky je tak zajištěna.

 

Sportovní, zábavní a zájmové spolky v okresech: Havlíčkův Brod, Jihlava, Pelhřimov, Třebíč, Žďár nad Sázavou

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Billiard Club Nové Město na Moravě - Sportovní, zábavní a zájmoví spolek

Jsme sdružení, kde se setkávájí lidé za různými účely. Při sdružování lidí se stejnými zájmy jsme ochotní v poskytování informací. Zaměřujeme se na seriozní přístup. Při našich setkáváních poznáte lidi se stejnými zájmy. Jsme vám k dispozici, potřebujete-li poradit.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Verya e-sport klub

Sdružujeme lidi, kteří se scházejí na pravidelných schůzkách. Jsme organizace, která se specializuje na různá zájmová i sportovní setkávání. Naše sdružení vám rádo poradí s každým problémem, který se týká naší činnosti. Zaručíme se za ochotu svých členů. Jsme seriózní organizace s kvalitním zázemím.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 0292 Bystřice nad Pernštejnem

Jsme sdružení lidí, které se aktivně podílí na veřejném životě. Ochotně přijmeme do našeho sdružení nové členy. Vaše přání v rámci našeho spolku vyřizujeme vždy maximálně seriózně. Naše organizace se zaměřila na poskytování kvalitního poradenství. Rádi pořádáme také společná setkání našich členů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Poděšín

Jsme sdružení lidí, které se v rámci svých zájmů účastní nejrůznějších aktivit i soutěží. Naše činnost je závislá na ochotě členů či jejich časových možnostech. Rádi vás uvítáme na našich setkáváních. Členové naší organizace poskytují poradenství na úrovni. Naši členové zaručeně ocení náš vstřícný a maximálně seriózní přístup ke každému jejich požadavku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jihlavská unie sportu

Do našeho sdružení se mohou přidat lidé, kteří mají stejné zájmy. Zajišťujeme komplexní služby, jejichž součástí je i poradenství. Naše organizace sdružuje členy, kteří díky pravidelnému setkávání a společné tvůrčí činnosti, tráví svůj volný čas konstruktivní zábavou. Náš spolek je ke svým členům vždy maximálně ochotný. Je pro nás důležitá serioznost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Sokol Havlíčkova Borová

Pro naši organizaci je hlavním bodem zájmu sdružení lidí. Svým členům nabízíme společné setkávání. Naše organizace se v rámci svého působení zaměřuje na realizaci seriózních projektů. Ochota poskytnout pomoc našim členům je pro nás zásadní. Naše sdružení Vám přináší i možnost poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

T.J. Dlouhá Ves

Zabýváme se sdružováním lidí stejných zájmů. Již dlouho nabízíme kvalitní poradenství. Naše organizace sdružuje členy, kteří se pravidelně setkávají a společnými silami vytváří hodnoty v oblasti našeho působení. Jednáme s každým serózně. Ochota podporovat naše členy je pro nás důležitá.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Vysočina Žďár nad Sázavou

Jsme sdružení lidí, jehož členové společnými silami dosahují stanovených výsledků. Seriózní podmínky členství najdete pouze v naší organizaci. Poradenství u nás poskytují pouze kvalifikovaní členové. Využijte možnost setkávat se s lidmi podobných zájmů. V naší instituci se setkáte s ochotnými lidmi.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

T.J. ZŠ T.G.Masaryka

Základním posláním je sdružovat lidi s různou intelektuální, mravní, sociální a tělesnou schopností. Navštivte nás, vždy vás ochotně přijmeme. Zajišťujeme také různá setkávání. Garantujeme Vám naprostou serióznost. Vedeme sportovní, zábavní a zájmové spolky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Orel jednota Jihlava

Jsme sdružení, kde se setkávájí lidé za různými účely. Jsme pro Vás tou správnou volbou v oblasti poradenství ohledně sportovních a zájmových spolků. U nás jsme maximálně ochotní ke všem členům. Ke každému z našich členů přistupujeme vždy maximálně seriózně a ochotně. Náš spolek vám umožňuje setkávat se s lidmi stejných zájmů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku