Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení > Sportovní, zábavní a zájmové spolky (Karlovarský kraj)

Sportovní, zábavní a zájmové spolky Karlovarský kraj

Kvalitu v oblasti Sportovní, zábavní a zájmové spolky naleznete právě u firem z naší databáze, jejichž přehledný seznam jsme vytvořili právě pro vás. Záruka profesionality v oblasti Sportovní, zábavní a zájmové spolky je tak zajištěna.

 

Sportovní, zábavní a zájmové spolky v okresech: Cheb, Karlovy Vary, Sokolov

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Paintball Club Nové Sedlo

Jsme sdružení lidí, které spojují podobné zájmy. Přijměte pozvání na naše společná setkávání. Naše organizace se ochotně zapojuje do realizace projektů týkajících se oblasti našeho zájmového působení. Náš svaz Vám rád poradí v oblasti své specializace. Opravdu seriózního přístupu se dočkáte jedině v našem spolku. Sportovní, zábavní a zájmové spolky Vám rády nabídnou možnost členství. Nabízíme hraní kuželek všem věkovým kategoriím..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Oblastní skupina agility Loket

Staňte se členem našeho sdružení lidí stejných zájmů. Na serióznost našeho svazu se můžete spolehnout. Již dlouho nabízíme kvalitní poradenství. Náš spolek je ke svým členům vždy maximálně ochotný. Na zajímavý program při našich setkáváních se můžete spolehnout.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Fotbal bez hranic Česko-německá fotbalová škola

Jsme sdružením lidí podobných zájmů. Našim členům přinášíme možnost setkávání. Nabízíme pomoc i v oblasti poradenství. Ochotu pomoci Vám zaručíme. Ze seriózního přístupu v rámci našeho spolku budete opravdu maximálně nadšení. Zařaďte se mezi členy některého ze sportovních, zábavních a zájmových spolků. Nabízíme hraní kuželek všem věkovým kategoriím..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Sokol Cheb

Členem našeho sdružení se mohou stát všichni zajímaví lidé. Pověření lidé naší organizace Vám poskytnou odborné poradenství. Pro naše členy pořádáme společná setkávání. Naprosto zásadní je pro nás seriózní jednání. Sportovní činnost je cílem našeho spolku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sportovní Klub Městské Policie Karlovy Vary

Zapojte se také do sdružení lidí s podobnými zájmy. Členům spolku nabízíme poradenství. Pořádáme různá setkání pro lidi stejných zájmů. Každému našemu členovi poskytujeme maximálně seriózní přístup. Naše organizace sdružuje členy, kterí své volnočasové aktivity ochotně podřizují společnému zájmu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Asociace turistických oddílů mládeže Tuláci Bukovany

Mnoho společného můžete sdílet i s ostatními lidmi v našem sdružení. Jednou z našich předností je ochota. Přinášíme příležitost k setkávání. Podporujeme serioznost a ochotu našich členů. V našich službách je zahrnuto i zprostředkování poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Alfa Klub Západ o. s.

Činnost našeho spolku je zaměřena na sdružení lidí. Ochota vyjít vstříc našim členům je pro nás podstatná. Našim členům nabízíme příležitost k setkávání. Zaměřujeme se na seriozní přístup. Jsme pro Vás tou správnou volbou v oblasti poradenství ohledně sportovních a zájmových spolků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sbor loketských ostrostřelců

Zapojte se také do sdružení lidí podobných zájmů. Naše organizace poskytuje poradenství na úrovni. Jednáme s každým serózně. Naše činnost je závislá na ochotě členů či jejich časových možnostech. I vy si zamilujete naše sportovní, zábavní a zájmové spolky. Přijďte si k nám zahrát kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Česká sledge hokejová asociace

Naše sdružení se zaměřuje na různé skupiny lidí. Dlouhodobě se zabýváme poradenstvím. Naše organizace se zabývá zájmovými setkáváními. Je pro nás důležitá serioznost. V našem spolku můžete počítat s ochotou všech členů. Naši členové se aktivně věnují hokeji..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Akademie fotbalových trenérů, o.s.

Jsme spolek zabývající se sdružením lidí. Poskytujeme poradenství, služby a servis s plnou dávkou ochoty. Staňte se také platným členem naší seriózní instituce. Když se obrátíte na naši organizaci, rádi Vám poradíme. Sportovní, zábavní a zájmové spolky nabízí účast i Vám. Naši členové rádi hrají kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku