Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení > Sportovní, zábavní a zájmové spolky (Karlovarský kraj)

Sportovní, zábavní a zájmové spolky Karlovarský kraj

Kvalitu v oblasti Sportovní, zábavní a zájmové spolky naleznete právě u firem z naší databáze, jejichž přehledný seznam jsme vytvořili právě pro vás. Záruka profesionality v oblasti Sportovní, zábavní a zájmové spolky je tak zajištěna.

 

Sportovní, zábavní a zájmové spolky v okresech: Cheb, Karlovy Vary, Sokolov

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

klastr ENWIWA

Ve sdružení lidí nabízíme všestrannou pomoc. Lidé podobných zájmů se u nás rádi setkávají. Mezi našimi seriozními členy se budete cítit dobře. S našimi členy čas trávíme konstruktivní zábavou. Mezi činnosti, které podnikáme, patří také kuželky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 023 Cheb

Spolek sdružuje lidi bez ohledu na rasu, pohlaví a různé politické a náboženské názory. Členové naší organizace se pravidelně setkávají a společně tráví svůj volný čas aktivitami a činnostmi vycházejícími z oblasti našeho působení. Při sdružování lidí se stejnými zájmy jsme ochotní v poskytování informací. V našich službách se zabýváme i poradenstvím. Serioznost je jednou z předností našeho sdružení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sportovní Unie Futsalu Karlovy Vary

Jsme sdružení lidí, které v rámci svých společných zájmů vytváří různé projekty. Naše organizace se v rámci naplnění svých cílů ochotně účastní různých projektů a zabývá se řadou aktivit plynoucích z oblasti naší zájmové činnosti. Seriózní chování je nám vlastní. V případě potřeby vám náš spolek ochotně poskytne kvalitní poradenství. Náš spolek vám zprostředkuje setkávání s lidmi podobných zájmů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Okresní rada AŠSK ČR, Kollárova 17, Karlovy Vary

Užijte si volný čas ve sdružení lidí s podobnými zájmy. Jiné, než seriozní jednání neznáme. Nabízíme ochotu při jednání s vámi. Členové našeho spolku nachází dobrou příležitost k setkávání. Během poradenství vám poradíme nejen s vedením vašeho spolku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Tatran Kraslice

Staňte se členem našeho sdružení lidí stejných zájmů. Spolehněte se na ochotu našeho spolku. Využijte jedinečné šance ke společným příjemným setkáním. Jsme seriózní organizace, jejíž členy spojují stejné zájmy a nadšení pro věc. Obraťte se na naše odborné poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Automoto klub Mariánské lázně v AČR

Jsme sdružení lidí, jehož členové společnou činností realizují nejrůznější projekty. Zabýváme se poradenskými službami. Chcete-li se setkávat s přáteli, kolegy, obraťte se na nás. Naše organizace ochotně podporuje činnost a aktivity členů zaměřené na společný zájem. Náš spolek je seriozní.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Územní sdružení Českého zahrádkářského svazu Sokolov

Nabízíme Vám možnost stát se součástí sdružení lidí stejných zálib. Přijďte na naše setkání osob se stejnými zájmy. V naší instituci můžete očekávat ochotné zaměstnance. Zaměřujeme se na děti a jejich vzdělávání. Náš spolek funguje také jako vzdělávací.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český jezdecký klub

Naše občanské sdružení spojuje lidi. Vaše přání v rámci našeho spolku vyřizujeme vždy maximálně seriózně. Setkávejte se s lidmi, kteří mají stejné zájmy jako vy. Zajišťujeme mnoho služeb a zakládáme si na ochotném přístupu k vám. Kromě jiného nabízíme také poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 025 Karlovy Vary

Nabízíme Vám možnost stát se součástí sdružení lidí stejných zálib. Při našich setkáváních poznáte lidi se stejnými zájmy. Pověření lidé naší organizace Vám poskytnou odborné poradenství. Náš spolek se vyznačuje velkou seriózností. Ochotně pomůžeme členům s jejich potřebami.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sportovní unie Karlovarska

Náš spolek pořádá různá setkání za účelem sdružení lidí. Naše organizace sdružuje členy, kteří se pravidelně setkávají a sdílejí stejné zájmy a nadšení pro věc. Využijte naši nabídku na sportovní, zábavní a zájmové spolky. Sdružujeme všechny nadšené hráče a fanoušky florbalu. Volný čas můžete u nás využít na hraní kuželek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku