Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení > Sportovní, zábavní a zájmové spolky (Karlovarský kraj)

Sportovní, zábavní a zájmové spolky Karlovarský kraj

Kvalitu v oblasti Sportovní, zábavní a zájmové spolky naleznete právě u firem z naší databáze, jejichž přehledný seznam jsme vytvořili právě pro vás. Záruka profesionality v oblasti Sportovní, zábavní a zájmové spolky je tak zajištěna.

 

Sportovní, zábavní a zájmové spolky v okresech: Cheb, Karlovy Vary, Sokolov

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Český hasič

Náš spolek se snaží sdružit lidi stejných zájmů. Naším cílem je ochotně podporovat a obhajovat zájmy členů. Do našich aktivit zahrnujeme také setkávání. Prioritou našeho spolku je serioznost. V naší organizaci můžete také využívat poradenských služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Svaz chovatelů jezdeckých pony a malých sportovních koní

Jsme sdružení lidí, které v rámci společných zájmových aktivit, tráví konstruktivně svůj volný čas. Jsme seriozní organizací. Ochota pomoci našim členům je pro nás zásadní. Naše organizace se také specializuje na oblast poradenství. Naši členové se za účelem výkonu celé řady aktivit plynoucích z oblasti našeho působení pravidelně setkávají, aby společnými silami zrealizovali své nápady a představy. Součástí naší nabídky je i organizace táborů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Ostrov

Hlavním cílem naší organizace je sdružení lidí. Mezi našimi seriozními členy se budete cítit dobře. Činnosti našeho sportovního, zábavního a zájmového spolku se orientují na společné zájmy a zábavu. Organizujeme setkání pro vášnivé hráče kuželek. Naši členové jsou zapálení hráči šachů. Sdružujeme všechny, kteří milují tenis..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Slavoj Kynšperk nad Ohří

Jsme sdružení lidé, které podporuje v rámci společné zájmové činnosti svoje členy v realizaci svých nápadů a představ. Našim členům nabízíme příležitost k setkávání. U nás očekávejte naprosto seriózní jednání. Naše organizace se také specializuje na oblast poradenství. Spojujeme nadšené hráče i obdivovatele tenisu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Baník Habartov

Jsme společností, která funguje jako sdružení lidí. Za kvalitu našeho poradenství ručíme. Zaměřujeme se na setkávání lidí se stejnými zájmy. Ochotně vyhovíme vašim potřebám. Garantujeme Vám naprostou serióznost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ultralight club Cheb

Do našeho sdružení se mohou přidat lidé, kteří mají stejné zájmy. Pořádáme akce a pravidelné setkávání nejen dětí. Jednáme s každým serózně. K dispozici máme i poradenství. Pomůžeme vám ochotně s jakýmkoliv problémem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Základní organizace Českého zahrádkářského svazu Kynšperk nad Ohří

Vítejte v našem sdružení lidí. Setkávejte se s lidmi, kteří mají stejné zájmy jako vy. Poskytneme vám v rámci našeho spolku opravdu kvalitní poradenství, které zaručeně oceníte. Ochotně pomůžeme členům s jejich potřebami. Náš svaz vám nabízí seriozní jednání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Oblastní skupina agility Loket

Jsme sdružení lidí, jehož členové společnou činností naplňují své cíle. Mezi priority naší organizace patří i kvalitní poradenství. Jsme velice seriózní organizací. Náš sportovní, zábavní a zájmový spoek se účastní nejrůznějších akcí i projektů. Hráči kuželek všech pokročilostí jsou u nás vítáni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český svaz včelařů, o.s., základní organizace Karlovy Vary

Jsme sdružení lidí, jehož členové společnou činností realizují nejrůznější projekty. Členové naší organizace se setkávají a společnou činností realizují nejrůznější projekty. Naše organizace poskytuje v rámci své různorodé činnosti i poradenství. Naše organizace ochotně pomáhá členům realizovat své nápady a představy. Staňte se také platným členem naší seriózní instituce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Božíčany

Staňte se členy našeho sdružení, které spojuje lidi se stejnými zájmy. Naši členové mohou využít našich poradenských služeb. Na naprostou serióznost se můžete spolehnout. Pro všechny nabízíme ochotu. Nabízíme možnost setkávání lidí při společných aktivitách.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku