Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení > Sportovní, zábavní a zájmové spolky (Karlovarský kraj)

Sportovní, zábavní a zájmové spolky Karlovarský kraj

Kvalitu v oblasti Sportovní, zábavní a zájmové spolky naleznete právě u firem z naší databáze, jejichž přehledný seznam jsme vytvořili právě pro vás. Záruka profesionality v oblasti Sportovní, zábavní a zájmové spolky je tak zajištěna.

 

Sportovní, zábavní a zájmové spolky v okresech: Cheb, Karlovy Vary, Sokolov

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Český jezdecký klub

Naše občanské sdružení spojuje lidi. Vaše přání v rámci našeho spolku vyřizujeme vždy maximálně seriózně. Setkávejte se s lidmi, kteří mají stejné zájmy jako vy. Zajišťujeme mnoho služeb a zakládáme si na ochotném přístupu k vám. Kromě jiného nabízíme také poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 025 Karlovy Vary

Nabízíme Vám možnost stát se součástí sdružení lidí stejných zálib. Při našich setkáváních poznáte lidi se stejnými zájmy. Pověření lidé naší organizace Vám poskytnou odborné poradenství. Náš spolek se vyznačuje velkou seriózností. Ochotně pomůžeme členům s jejich potřebami.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sportovní unie Karlovarska

Náš spolek pořádá různá setkání za účelem sdružení lidí. Naše organizace sdružuje členy, kteří se pravidelně setkávají a sdílejí stejné zájmy a nadšení pro věc. Využijte naši nabídku na sportovní, zábavní a zájmové spolky. Sdružujeme všechny nadšené hráče a fanoušky florbalu. Volný čas můžete u nás využít na hraní kuželek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Sokol Velká Hleďsebe

Využijte možnost stát se členem našeho sdružení pro lidi podobných zájmů. Kromě jiného nabízíme také poradenství. Setkávejte se s lidmi, kteří mají stejné zájmy jako vy. Ochotně vám pomůžeme a poradíme. Naší zásadou je seriozní jednání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

FK Sokol Jindřichovice pod Smrkem

Jsme sdružení lidí se stejnými zájmy. Mezi našimi seriozními členy najdete spoustu lidí se stejným zájmem. Našemu poradenství můžete důvěřovat. Přispíváme k setkávání osob různého ražení. V naší instituci můžete očekávat ochotné zaměstnance.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Automotoklub Sokolov

Provozujeme sdružení lidí, kde zažijete obrovskou zábavu. Pořádáme akce a pravidelné setkávání nejen dětí. Ochota je u nás automatická, přijďte se přesvědčit. Naší výsadou je kvalitní poradenství. Jsme seriózní organizace s kvalitním zázemím.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Česká sledge hokejová asociace

Přidejte se ke sdružení lidí stejných zájmů. Seriózní chování je pro nás zásadní. Přihlaste své děti do nějakého z našich sportovních, zábavních nebo zájmových spolků. Jsme zavedené sdružení hráčů kuželek. Pokud milujete hokej, neváhejte a přidejte se k nám.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 026 Královské Poříčí

Jsme sdružení, které spojuje lidi se stejnými zájmy. Pracujeme poctivě a ochotně. Také poskytujeme poradenství v oboru. Staňte se členy naší organizace za seriózních podmínek. V rámci naší činnosti podporujeme spolupráci a setkávaní členů mezi jednotlivými organizacemi.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Okresní rada AŠSK ČR

Pokud máte stejné zájmy, přidejte se do našeho sdružení lidí. V naší organizaci pořádáme společná setkávání. Získejte naše seriózní služby. Společně s našimi členy podnikáme nejrůznější aktivity. Kuželky jsou jednou z několika činností, které provozujeme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Baník Union Nové Sedlo, o.s.

Prioritou naší organizace je sdružení lidí. Naši členové získají možnost využívat pravidelných setkávání. Rádi vám poradíme s vašimi dotazy. K dispozici je vám vždy naše maximální ochota. Zaměřujeme se na seriozní přístup.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku