Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení > Sportovní, zábavní a zájmové spolky (Jihomoravský kraj)

Sportovní, zábavní a zájmové spolky Jihomoravský kraj

Kvalitu v oblasti Sportovní, zábavní a zájmové spolky naleznete právě u firem z naší databáze, jejichž přehledný seznam jsme vytvořili právě pro vás. Záruka profesionality v oblasti Sportovní, zábavní a zájmové spolky je tak zajištěna.

 

Sportovní, zábavní a zájmové spolky v okresech: Blansko, Brno-město, Brno-venkov, Břeclav, Hodonín, Vyškov, Znojmo

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Student Cyber Games

Nabízíme vám účast ve sdružení lidí podobných zájmů. S úrovní serióznosti našeho sdružení budete spokojeni. Naše organizace se také specializuje na oblast poradenství. Velmi nám záleží na ochotném a vstřícném přístupu. Staňte se i vy členem některých z našich sportovních, zábavních a zájmových spolků. Zaměřujeme se hraní kuželek nejen na amatérské úrovni..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

AVZO - TSČ - Rosice reg. č. 70145

Činnost našeho spolku je zaměřena na sdružení lidí. Shledejte se s námi na společných setkáváních. U nás jsme maximálně ochotní ke všem členům. Jsme ta správná organizace, na kterou se můžete obrátit v oblasti poradenství. Naprosto zásadní je pro nás seriózní jednání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Autoklub Bohemia Assistance, a.s.

Naše sdružení lidí vytváří materiální a personální podmínky pro podporu a rozvoj všech aktivit jeho členů. Naši členové si vždy ochotně navzájem pomáhají. Našemu poradenství můžete důvěřovat. Přijďte na některá naše setkávání. Opravdu seriózního přístupu se dočkáte jedině v našem spolku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

JK Gold Star, o.s.

Sdružujeme lidi, kteří se scházejí na pravidelných schůzkách. Nabízíme ochotu při jednání s vámi. Zaměřujeme se na seriozní přístup. Jsme organizace, která pořádá setkávání pro lidi se stejnými zájmy. Zaměstnanci našeho spolku Vám jsou k dispozici s poradenstvím ohledně Vašich zájmů. Naše sportovní, zábavní a zájmové spolky Vás rádi přivítají..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sdružení zahrádkářů a vinařů jižní Moravy

Náš spolek se snaží sdružit lidi stejných zájmů. Při našich setkáváních poznáte lidi se stejnými zájmy. Naše sdružení je Vám k dispozici i v oblasti poradenství. Ochota a serióznost jsou nedílnou součástí našich služeb. Naprostá serióznost je u nás zajištěna.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český svaz chovatelů Základní organizace Prosiměřice

Fungujeme jako místo ke sdružení lidí. Zaručujeme Vám kvalitní poradenství v oblasti svazů a spolků. Je pro nás důležitá serioznost. Nabízíme možnost setkávat se s lidmi stejných zájmů. Ochotně přijímáme nové členy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 0142 Rájec - Jestřebí

Jsme nezávislé občanské sdružení lidí. V našich službách se zabýváme i poradenstvím. Slibujeme Vám seriózní jednání. Přidejte se do naší organizace s ochotným přístupem. Organizujeme společná setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 0280 Mikulov

Pro sdružení lidí nabízíme kompletní služby. Jsme místem pro společná setkávání. Naše organizace se snaží zajistit i kvalifikované poradenství. Pokud je pro vás důležitá serioznost, my vám ji nabídneme. Ochotně vám pomůžeme a poradíme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Historicko-vojenský klub Hraničářský pluk 6

V rámci našeho spolku se snažíme o sdružení lidí. Poskytujeme poradenství i konzultace. Důležitý pro nás je seriozní přístup. S maximální ochotou se u nás setkáte na každém kroku. Naše organizace sdružuje členy, kteří se za účelem společných zájmů pravidelně setkávají a účastní se přípravy a realizace nejrůznějších projektů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Brněnský svaz malé kopané

Rádi přivítáme nové členy do našich sdružení lidí s podobnými zájmy. Naše činnost je závislá na ochotě členů či jejich časových možnostech. Rádi Vám poskytneme i odborné poradenství. V rámci naší činnosti se zapojujeme do realizace seriózních projektů. Účastníme se setkávání, která pořádají různé spolky. Zabýváme se propagací sportovních, zábavních a zájmových spolků. U nás se hrají kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku