Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení > Sportovní, zábavní a zájmové spolky (Jihomoravský kraj)

Sportovní, zábavní a zájmové spolky Jihomoravský kraj

Kvalitu v oblasti Sportovní, zábavní a zájmové spolky naleznete právě u firem z naší databáze, jejichž přehledný seznam jsme vytvořili právě pro vás. Záruka profesionality v oblasti Sportovní, zábavní a zájmové spolky je tak zajištěna.

 

Sportovní, zábavní a zájmové spolky v okresech: Blansko, Brno-město, Brno-venkov, Břeclav, Hodonín, Vyškov, Znojmo

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Rugby Spirit Brno

Provozujeme sdružení lidí, kde zažijete obrovskou zábavu. Neváhejte nás oslovit za účelem poradenství. Ochota vůči klientům je u nás na prvním místě, přesvědčte se o tom i vy. Náš spolek organizuje pravidelná setkávání. Představitelé našeho svazu jsou velice seriózní.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Včela pro Moravský kras o.s.

Jsme sdružení lidí, které pomáhá svým členům společnými silami zrealizovat své nápady a představy. Využijte kvalitní a spolehlivé rady od našeho spolku. V naší instituci počítejte se zcela seriózním jednáním. Využijte naše sportovní, zábavní a zájmové spolky. Aktivně se věnujeme hraní kuželek. Jsme sdružení poskytující zázemí včelařům..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Slovácký soubor Lúčka Svatobořice - Mistřín

Jsme sdružení lidí, které se v rámci svých společných zájmů zabývá řadou nejrůznějších aktivit. Jednáme s každým serózně. Kontaktujte nás a využijte naše skvělé nabídky na poradenství. Ohromíme vás naší maximální ochotou. V rámci naší činnosti podporujeme spolupráci a setkávaní členů mezi jednotlivými organizacemi.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sportovní klub Chvalovice

Jsme sdružení lidí, jehož členové aktivně tráví svůj volný čas. Užijte si společně s ostatními členy naše pravidelná setkání. Připravili jsme pro Vás i možnost poradenství. Náš spolek Vám garantuje ochotu pomoci. Naší zásadou je seriozní jednání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Společnost chovatelů koní - Morava

Do našeho sdružení se mohou přidat lidé, kteří mají stejné zájmy. Naše rady vám v mnohém pomohou. V našem spolku si zakládáme na ochotě. Zaměřujeme se na setkávání lidí se stejnými zájmy. V rámci našeho spolku nabízíme mimo jiné také opravdu seriózní a vstřícný přístup, který oceníte.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Českomoravský svaz chovatelů poštovních holubů - Oblastní sdružení Znojmo

Naše sdružení lidí se zapojuje do všech projektů podporujících rozvoj občanské společnosti. Nabízíme poradenské služby bez úplaty. Na naši serioznost se u nás můžete spolehnout. Chcete-li se setkávat s přáteli, kolegy, obraťte se na nás. V našem spolku můžete počítat s ochotou všech členů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 0162 Dubňany

Jsme sdružení lidí, jehož členové se účastní různých soutěží i aktivit. Naše organizace se ochotně zapojuje do realizace projektů týkajících se oblasti našeho zájmového působení. Spolehněte se na naše cenné rady. Připravujeme různá zájmová setkávání. Kvalitní členská základna a seriózní přístup k věci nám pomohli získat pozitivní ohlasy ze strany veřejnosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 0305 Konice

Jsme družení lidé, jehož členové, v rámci svých společných zájmů, tráví aktivně svůj volný čas. Přistupujeme k vám ochotně. Prioita našeho spolku je časté setkávání. V oblasti poradenství Vám také pomůžeme. Vaší jistotou je naše serioznost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Nářez Brno - Líšeň

Pro naši organizaci je hlavním bodem zájmu sdružení lidí. S námi získáte i možnost poradenství. Podporujeme serioznost a ochotu našich členů. Nabízíme veškeré služby v oblasti setkávání. Jednou z našich předností je ochota. Hokej je hra, která nás baví..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Spartak první brněnská, Brno

I vy se můžete přidat k našemu sdružení lidí stejných zájmů. Pokud potřebujete spolehlivé poradenství, obraťte se na náš spolek. Naše organizace podporuje setkávání členů i dalších osob za účelem našich společných zájmů. Nadchneme vás naší maximální ochotou. Navštivte některý z našich sportovních, zábavních a zájmových spolků. Mezi činnosti, které podnikáme, patří také kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku