Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení > Sportovní, zábavní a zájmové spolky (Jihomoravský kraj)

Sportovní, zábavní a zájmové spolky Jihomoravský kraj

Kvalitu v oblasti Sportovní, zábavní a zájmové spolky naleznete právě u firem z naší databáze, jejichž přehledný seznam jsme vytvořili právě pro vás. Záruka profesionality v oblasti Sportovní, zábavní a zájmové spolky je tak zajištěna.

 

Sportovní, zábavní a zájmové spolky v okresech: Blansko, Brno-město, Brno-venkov, Břeclav, Hodonín, Vyškov, Znojmo

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Radost všem

Jsme sdružení lidí, které v rámci svých společných zájmů vytváří různé projekty. Zajišťujeme mnoho služeb a zakládáme si na ochotném přístupu k vám. Se službami poradenství našeho spolku budete vždy zaručeně maximálně spokojeni. Zajistíme vám vše potřebné pro vaše setkávání. V našem sdružení preferujeme serioznost

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ralley Rejvíz, o.s.

Naše sdružení lidí se zapojuje do všech projektů podporujících rozvoj občanské společnosti. I vy oceníte opravdovou ochotu a vstřícnost našeho spolku. Nabízíme možnost příjemných setkávání. V našem sportovním, zábavním a zájmovém spolku budete trávit čas konstruktivně. Setkejte se se svými přáteli nebo kolegy v naší kuželkové herně. Naším hlavním posláním je pomoc neslyšícím..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Fotoklub Znojmo

Naše sdružení lidí vytváří materiální a personální podmínky pro podporu a rozvoj všech aktivit jeho členů. Poskytujeme odborné poradenství ve vlastních prostorách. Naši členové jsou velmi ochotní. U nás se můžete spolehnout na seriózní jednání. Členové naší organizace se pravidelně setkávají a pracují na různých projektech. Sdružujeme všechny možné sportovní, zábavní i zájmové spolky. Nabízíme hraní kuželek všem věkovým kategoriím..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

JUNIOR - Dům dětí a mládeže

Zavítejte do našeho sdružení lidí stejných zájmů. Ochotu vůči našim členům Vám zaručujeme. Těšíme se na společné setkávání. U našeho spolku můžete očekávat vždy opravdu maximální serióznost a spolehlivost. Naše organizace se kromě jiného věnuje i odbornému poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Nová Země

Do našeho sdružení lidí se může připojit každý. Naše organizace nabízí i poradenství. Serióznost je u našeho spolku vždy na prvním místě. V naší instituci se setkáte s ochotnými lidmi. Díky naší organizaci se můžete setkávat s lidmi se stejnými zájmy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Svaz chovatelů a příznivců moravského teplokrevníka

Podporujeme sdružení lidí. Naše organizace je velice ochotná. Členové našeho sportovního, zábavního a zájmového spolku se rádi účastní připraveného programu a dalších aktivit. Zajistíme pořádání různých výstav. Přidejte se k nám, pokud jste nadšenec do kuželek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 0180 Vojkovice

Pro sdružení lidí nabízíme kompletní služby. Neváhejte nás oslovit za účelem poradenství. Naši členové si vždy velmi cení ochoty našeho spolku. Naše organizace se zabývá zájmovými setkáváními. Od svých členů vyžadujeme seriózní jednání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 0169 Hodonín

Pro naši organizaci je hlavním bodem zájmu sdružení lidí. U nás se můžete spolehnout, že se setkáte jen s maximální ochotou. Uvítáme Vás při společném setkávání. Seriózní jednání je pro nás zásadou. Zaměřujeme se na poradenskou činnost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Československá společnost vojenské historie Brno

Jsme sdružení, které spojuje lidi se stejnými zájmy. Užijte si společně s ostatními členy naše pravidelná setkání. Ochotně spolupracujeme. Zajišťujeme také poradenskou činnost. Prvořadá je pro nás serioznost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jihomoravský tenisový svaz

Máme za úkol sdružování lidí se stejnými zájmy. Na naše sportovní, zábavní a zájmové spolky se můžete spolehnout. Naši členové rádi hrají kuželky. Pokud milujete tenis, přidejte se k nám. Věnujeme se judu - bojovému umění původem z Japonska.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku