Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení > Sportovní, zábavní a zájmové spolky (Jihomoravský kraj)

Sportovní, zábavní a zájmové spolky Jihomoravský kraj

Kvalitu v oblasti Sportovní, zábavní a zájmové spolky naleznete právě u firem z naší databáze, jejichž přehledný seznam jsme vytvořili právě pro vás. Záruka profesionality v oblasti Sportovní, zábavní a zájmové spolky je tak zajištěna.

 

Sportovní, zábavní a zájmové spolky v okresech: Blansko, Brno-město, Brno-venkov, Břeclav, Hodonín, Vyškov, Znojmo

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Společnost pro studium neziskového sektoru

Jsme sdružení lidí, které se v rámci svých společných zájmů zabývá řadou nejrůznějších aktivit. V rámci našeho spolku zajišťujeme také poradenství. Naše organizace sdružuje členy, kteří sdílí stejné nadšení pro věc a jsou ochotni trávit volný čas společnými aktivitami. Naši členové se za účelem výkonu celé řady aktivit plynoucích z oblasti našeho působení pravidelně setkávají, aby společnými silami zrealizovali své nápady a představy. Představujeme sportovní, zábavní a zájmové spolky. Naším koníčkem jsou kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

CKO Harfa

Zabýváme se sdružováním lidí stejných zájmů. Když se obrátíte na naši organizaci, rádi Vám poradíme. Odpovídáme za serioznost. Pracujeme poctivě a ochotně. S našimi členy čas trávíme konstruktivní zábavou. Pojďte si s námi zahrát kuželky, tato hra si vás získá..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ranč u Nandyho o.s.

Nabízíme vám účast ve sdružení lidí podobných zájmů. Naše organizace poskytuje v rámci své různorodé činnosti i poradenství. Naše organizace je velice ochotná. Přinášíme příležitost k setkávání. Pořádáme různé tábory.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Fotbalový klub Moravské keramické závody Rájec-Jestřebí

Posláním našeho spolku je sdružení lidí. Nabízíme ochotu a profesionalitu. Nabízíme vám ty nejlepší služby v oblasti poradenství. Naše instituce se vyznačuje seriozním přístupem. U nás se budete setkávat s lidmi stejných zájmů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

GO klub Brno

Hlavním cílem naší organizace je sdružení lidí. Nabízíme Vám i poradenství. Ochotné jednání našich členů vás jistě potěší. Připravujeme zajímavý program na našich zájmových setkáváních. Jsme seriózní organizace s kvalitním zázemím.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český svaz chovatelů Základní organizace Rohatec

Jsme dobrovolným sdružením lidí. Naše instituce se vyznačuje seriozním přístupem. Chcete-li se setkávat s přáteli, kolegy, obraťte se na nás. Naši členové si vždy ochotně navzájem pomáhají. V rámci naší činnosti nabízíme vzájemné poradenství – výměna zkušeností členů sdružení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 0145 Staré Brno

Sdružení nabízí lidem různé aktivity pro volný čas. Nabízíme vám naši maximální ochotu. Naši členové se pravidelně setkávají a aktivity ve volném čase podřizují společnému zájmu. Jednou z našich aktivit je i poradenství. Zaručujeme vám serioznost ve všech směrech.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 0281 Moravský Krumlov

Přidejte se do našeho sdružení lidí, zabývajících se stejným sportem. U nás se můžete spolehnout na seriózní jednání. V rámci naší činností poskytujeme i kvalifikované poradenství. Náš spolek Vám garantuje ochotu pomoci. Nabízíme příležitosti k setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

VETERÁN CLUB LEDNICE

Jsme sdružení lidí, které se zabývá, v rámci své zájmové činnosti, vytvářením různých projektů a dalšími společnými aktivitami. Naši členové zaručeně ocení náš vstřícný a maximálně seriózní přístup ke každému jejich požadavku. Na zajímavý program při našich setkáváních se můžete spolehnout. Ochota vůči každému z našich členů je naší základní vlastností. V rámci naší činnosti nabízíme vzájemné poradenství – výměna zkušeností členů sdružení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

T.J. Komín

Činnost našeho spolku je zaměřena na sdružení lidí. Většinu aktivit provádíme formou společných setkávání. S vašimi požadavky vám ochotně vyjdeme vstříc. Pokud milujete turistiku, neváhejte a přidejte se k nám. Sdružujeme zdatné hráče i fanoušky tenisu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku