Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení > Sportovní, zábavní a zájmové spolky (Jihočeský kraj)

Sportovní, zábavní a zájmové spolky Jihočeský kraj

Kvalitu v oblasti Sportovní, zábavní a zájmové spolky naleznete právě u firem z naší databáze, jejichž přehledný seznam jsme vytvořili právě pro vás. Záruka profesionality v oblasti Sportovní, zábavní a zájmové spolky je tak zajištěna.

 

Sportovní, zábavní a zájmové spolky v okresech: České Budějovice, Český Krumlov, Jindřichův Hradec, Písek, Prachatice, Strakonice, Tábor

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Maják Borovany - Sportovní, zábavní a zájmové spolky

Do našeho sdružení se mohou přidat lidé, kteří mají stejné zájmy. Využijte služby kvalitního a spolehlivého poradenství, které vám náš spolek nabízí. U našeho spolku můžete očekávat vždy opravdu maximální serióznost a spolehlivost. Zveme Vás ke společným setkáním. Neváhejte se obrátit na naši organizaci, která je velice ochotná.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vladislava Bigasová

Naše sdružení se zaměřuje na různé skupiny lidí. Zaručujeme Vám velkou serióznost našeho spolku. Účastníme se setkávání, která pořádají různé spolky. Naši činnost stavíme na ochotě a aktivitě našich členů. Naše tábory si zamilujete.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chaotit, o.s.

Nabízíme Vám možnost stát se součástí sdružení lidí stejných zálib. Na naše poradenství se můžete kdykoliv obrátit. V oblasti našeho působení jsme dosáhli skvělých výsledků díky serioznosti a usilovné práci našich členů. Pokud chcete poznat nové lidi, využijte naše pravidelná setkávání. S ochotou vás zapojíme do našich aktivit.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

REMA CB s r.o. KRMIVA

U nás se sdružují lidé podobných zájmů. U nás, v našem spolku, se dočkáte vždy pouze maximálně ochotného přístupu. Náš spolek je velice seriózní. Oslovte nás i za účelem poradenství. Cílem našeho sdružení jsou společná setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 0311 Vodňany

Náš spolek se snaží sdružit lidi stejných zájmů. Pořádáme společná setkávání svých členů. Ke službám, které v našem sdružení nabízíme, patří také poradenství. S ochotou vás zapojíme do našich aktivit. Naše organizace je velice seriózní.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Dynamo České Budějovice

U nás se sdružují lidé podobných zájmů. Společná setkávání jsou součástí běžných aktivit našeho spolku. Důležité pro nás je seriozní jednání. Naši činnost stavíme na ochotě a aktivitě našich členů. V rámci našeho spolku zajišťujeme také poradenství. Jsme tu pro všechny, kteří milují nohejbal..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Okresní sportovní sdružení ČSTV Písek

Cílem našeho spolku je sdružení lidi všech věkových kategorií. Specializujeme se na oblast poradenství. Jsme sdružení, které ochotně pomůže všem svým příznivcům. Představitelé našeho svazu jsou velice seriózní. Členové naší organizace se pravidelně setkávají a pracují na různých projektech.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Česká obec sokolská - Tělocvičná jednota Sokol Zlatá Koruna - Dům kultury a sportu

Jsme sdružení lidé, které podporuje v rámci společné zájmové činnosti svoje členy v realizaci svých nápadů a představ. Podporujeme serioznost a ochotu našich členů. Jednou z našich předností je ochota. Specializujeme se i na poradenství. Pokoušíme se o maximální sportovní činnost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Otavan Štěkeň

Rádi přivítáme nové členy do našich sdružení lidí s podobnými zájmy. Zaručíme se za ochotu svých členů. Garantujeme Vám naprostou serióznost. Naše organizace má specialisty i v oblasti poradenství. Naši členové se pravidelně setkávají a aktivity ve volném čase podřizují společnému zájmu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Černá v Pošumaví

Zveme Vás do sdružení lidí s podobnými zájmy. V oblasti poradenství Vám také pomůžeme. Serióznost je u našeho spolku vždy na prvním místě. Pořádáme společná setkávání svých členů. Jsme svaz, který je ochotný podat různé informace.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku