Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení > Sportovní, zábavní a zájmové spolky (Jihočeský kraj)

Sportovní, zábavní a zájmové spolky Jihočeský kraj

Kvalitu v oblasti Sportovní, zábavní a zájmové spolky naleznete právě u firem z naší databáze, jejichž přehledný seznam jsme vytvořili právě pro vás. Záruka profesionality v oblasti Sportovní, zábavní a zájmové spolky je tak zajištěna.

 

Sportovní, zábavní a zájmové spolky v okresech: České Budějovice, Český Krumlov, Jindřichův Hradec, Písek, Prachatice, Strakonice, Tábor

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

PRAKTIC model klub

Ve sdružení lidí nabízíme rozsáhlou pomoc. Představitelé našeho svazu jsou velice seriózní. Naše organizace ochotně podporuje aktivity členů vycházející ze společného zájmu a oblasti našeho působení. Využijte účasti ve sportovních, zábavních a zájmových spolcích k příjemnému trávení volného času. Přidejte se k nám, pokud jste nadšenec do kuželek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

o.s. Danar

U nás pořádáme akce sdružující lidi. Zajišťujeme také poradenskou činnost. Zajistíme vám vše potřebné pro vaše setkávání. Prospěšnost naší činnosti je vnímána ze strany veřejnosti velmi pozitivně, díky účasti na seriózních projektech a kvalitní členské základně. Navštivte nás, vždy vás ochotně přijmeme. Pořádáme také tábory..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Leoš Vondráček - chovatelský spolek

Do našeho sdružení se mohou přidat lidé, kteří mají stejné zájmy. Přistupujeme k vám ochotně. Naše sdružení nabízí i poradenství. V našem sdružení si zakládáme na serioznosti. Pokud chcete kvalitně využít váš volný čas, zapojte se do našich setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 04 Dačice

Zavítejte do našeho sdružení lidí stejných zájmů. Zaručujeme Vám kvalitní poradenství v oblasti svazů a spolků. Účastníme se setkávání, která pořádají různé spolky. U nás můžete počítat s ochotným přístupem. Zaručujeme Vám naprosto seriózní vystupování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Hluboká nad Vltavou

Naše sdružení lidí podporuje všestranný rozvoj svých členů. Zaměřujeme se na společná setkávání. Jsme seriozní organizací. Rádi Vám poskytneme i odborné poradenství. V naší instituci se setkáte s ochotnými lidmi.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jihočeský svaz karate

Naše sdružení spojuje lidi. I vy oceníte opravdovou ochotu a vstřícnost našeho spolku. Naši členové se pravidelně setkávají a aktivity ve volném čase podřizují společnému zájmu. Důležité pro nás je seriozní jednání. Nabízíme poradenskou činnost pro členy i nečleny našeho sdružení. Zařazujeme se mezi sportovní, zábavní a zájmové spolky. Přijďte se k nám pobavit a zahrát si kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Blatná

Staňte se platným členem našeho sdružení lidí stejných zájmů. Přidejte se do našich sportovních, zábavních a zájmových spolků. V naší organizaci se scházejí gymnasté a gymnastky z celého okolí. Pokud milujete nohejbal, přidejte se k nám. Jsme klub aktivních turistů. Provozujeme sportovní činnost. Provozujeme hernu zaměřenou na kuželky. Náš spolek jsme vytvořili pro všechny, kteří milují tenis.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol v Borotíně

Sdružují se u nás lidé se stejným zájmem. U nás se můžete setkávat se svými kolegy i přáteli. Jsme sdružení, které si zakládá na velké serióznosti. Jednotlivé spolky Vám rádi poradí s Vašimi otázkami. Obraťte se na náš spolek, který vám se vším vždy rád pomůže. Snažíme se o maximální sportovní činnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Zájmový klub metané Vodňany

Pokud máte stejné zájmy, přidejte se do našeho sdružení lidí. Nabízíme možnost příjemných setkávání. Serioznost je naší devizou. Našim radám můžete věřit. Pro všechny nabízíme ochotu. Řadíme se mezi sportovní, zábavní a zájmové spolky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Slovan Břilice

Náš spolek vám nabízí různá sdružení lidí. Rádi vás uvítáme na našich setkáváních. Nadchneme vás naší maximální ochotou. U nás můžete se seriózností počítat. Nabízené poradenství jistě oceníte.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku