Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení > Sportovní, zábavní a zájmové spolky (Hlavní město Praha)

Sportovní, zábavní a zájmové spolky Hlavní město Praha

Kvalitu v oblasti Sportovní, zábavní a zájmové spolky naleznete právě u firem z naší databáze, jejichž přehledný seznam jsme vytvořili právě pro vás. Záruka profesionality v oblasti Sportovní, zábavní a zájmové spolky je tak zajištěna.

 

Sportovní, zábavní a zájmové spolky v okresech: Praha

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Klub sběratelů kuriozit

Vítá vás naše sdružení lidí. Vyzkoušejte si naši činnost na některém z našich setkávání. Našim členům aktivně pomáháme rozvíjet zájmové oblasti. Přijďte si k nám zahrát se svými přáteli či kolegy oblíbené kuželky. Pokud máte rádi judo, přidejte se k nám.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Československé hnutí speciálních olympiád

Veškerou podporu sdružení lidí naleznete u nás. Řadíme se mezi sportovní, zábavní a zájmové spolky. V naší organizaci se scházejí gymnasté a gymnastky z celého okolí. Jsme zde pro všechny milovníky florbalu. Náš spolek je určen pro všechny se zájmem o kuželky. Naučíme Vás i Vaše děti hrát tenis. Pokud milujete hokej, neváhejte a přidejte se k nám..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český svaz vynálezců a zlepšovatelů

Jsme organizace, která sdružuje osoby se stejnými zájmy. Našim členům nabízíme příležitost k setkávání. Náš spolek s vámi bude jednat seriozně. Jsme součástí sportovních, zábavních a zájmových spolků. Přijďte si k nám také zahrát kuželky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Central European SAS User Group, o. s.

Přidejte se ke sdružení lidí stejných zájmů. Naše organizace pořádá setkávání na různá témata. Naše sdružení je Vám k dispozici i v oblasti poradenství. Sportovní, zábavní a zájmové spolky pomohou příjemně naplnit Váš volný čas. Kuželky jsou hlavním bodem zájmu našeho spolku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český klub zlatokopů

Vyzkoušejte spojení s dalšími lidmi v našem sdružení. Ochota za všech okolností je pouze jednou ze služeb, kterou svým členům náš spolek nabízí. Pořádáme společná setkávání svých členů. Máme pro vás v rámci našeho spolku připraveno kvalitní a spolehlivé poradenství. Pokud je pro vás důležitá serioznost, my vám ji nabídneme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vzdělávací středisko na podporu demokracie

Náš spolek sdružuje lidi, kteří mají stejné zájmy. Ke každému z našich členů přistupujeme vždy maximálně seriózně a ochotně. Přijďte na některá naše setkávání. Naše sdružení Vám dává i možnost využít našeho poradenství. Sportovní, zábavní a zájmové spolky jsou středem našeho zájmu. Náš oddíl kuželek vám zaručí velkou zábavu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Svaz modelářů České republiky

Naše organizace se zaměřuje na sdružení lidí. Poskytujeme odborné poradenství ve vlastních prostorách. I vy oceníte opravdovou ochotu a vstřícnost našeho spolku. Zaměřujeme se na setkávání lidí se stejnými zájmy. Jsme seriózní organizace, jejíž členy spojují stejné zájmy a nadšení pro věc.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Zelený strom-sdružení dětí a mládeže pro pobyt v přírodě

Zaměřujeme se na sdružení lidí se společným zájmem. Naši členové si vždy velmi cení ochoty našeho spolku. Pořádáme společná setkávání svých členů. Kontaktujte nás a využijte naše skvělé nabídky na poradenství. Na naši serioznost se u nás můžete spolehnout. Pro lidi stejných zájmů připravujeme různé tábory..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ART Foundation o.s.

Nabízíme účast ve sdružení lidí podobných zájmů. Jsme organizace, která si dává záležet na velké ochotě. Podporujeme serioznost a ochotu našich členů. Nabízíme vám různé poradenské služby. Přijďte na naše setkání osob se stejnými zájmy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Sokol Cholupice

Jsme sdružení lidí, které v rámci společných zájmových aktivit, tráví konstruktivně svůj volný čas. Ochotu poradit od nás můžete čekat. Naše sdružení je Vám k dispozici i v oblasti poradenství. V oblasti našeho působení jsme dosáhli skvělých výsledků díky serioznosti a usilovné práci našich členů. V rámci našich aktivit a činností se pravidelně setkáváme i s členy působícími v jiných organizacích.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku