Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení > Sportovní, zábavní a zájmové spolky (Hlavní město Praha)

Sportovní, zábavní a zájmové spolky Hlavní město Praha

Kvalitu v oblasti Sportovní, zábavní a zájmové spolky naleznete právě u firem z naší databáze, jejichž přehledný seznam jsme vytvořili právě pro vás. Záruka profesionality v oblasti Sportovní, zábavní a zájmové spolky je tak zajištěna.

 

Sportovní, zábavní a zájmové spolky v okresech: Praha

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Sdružení přátel psího domova

Nabízíme vám účast ve sdružení lidí podobných zájmů. Podporujeme serioznost a ochotu našich členů. Naším cílem je ochotně podporovat a obhajovat zájmy členů. Naše organizace ve spolupráci s jednotlivými členy poskytuje i poradenství týkající se oblasti působení. Do našich aktivit zahrnujeme také setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Českomoravská kynologická unie

Jsme sdružení lidí které spojuje stejný zájem a má širokou členskou základnu. Lidé stejných zájmů a koníčků ocení naši snahu navzájem se poznávat a setkávat. Poskytujeme vstřícný a seriózní přístup k přáním našich členů. Běžně u nás můžete využívat i poradenských služeb. Naše sportovní, zábavní a zájmové spolky jsou připraveny pro vás. Přidejte se k nám, pokud jste nadšenec do kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Motocyklová asociace České republiky, o.s.

Staňte se členem našeho sdružení lidí stejných zájmů. Naše organizace sdružuje členy, kterí své volnočasové aktivity ochotně podřizují společnému zájmu. Naše organizace podporuje setkávání členů i dalších osob za účelem našich společných zájmů. Naše organizace se mimo jiným aktivitám a činnostem věnuje i poradenství Jsme seriózní organizace s kvalitním zázemím.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Společnost horské mediciny

Náš spolek sdružuje lidi, kteří mají stejné zájmy. Zaručujeme Vám kvalitní poradenství v oblasti svazů a spolků. Naše organizace sdružuje členy se společnými zájmy, kteří se ochotně účastní přípravy a následně i realizování nejrůznějších projektů. Pokud chcete poznat nové lidi, využijte naše pravidelná setkávání. I vy oceníte naši práci v rámci sportovních, zábavních a zájmových spolků. Navštivte nás a zahrajte si s námi kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Česká rugbyová unie

Jsme spolek zabývající se sdružením lidí. Poskytujeme poradenství, služby a servis s plnou dávkou ochoty. Členové naší organizace se setkávají a společnou činností realizují nejrůznější projekty. Nabízíme Vám i poradenství. Staňte se součástí našich sportovních, zábavních a zájmových spolků. Náš spolek je určen pro všechny se zájmem o kuželky. Naše spolky pomáhají Vaše děti vzdělávat..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Darwiniana

Staňte se i Vy členy sdružení lidí s podobnými zájmy. Seznámíme vás s naším spolkem a ochotně vše vysvětlíme. Serióznost je u našeho spolku vždy na prvním místě. Naše sdružení Vám dává i možnost využít našeho poradenství. Navštivte některý z našich sportovních, zábavních a zájmových spolků. Přidejte se k nám na hraní kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sportovní klub Aktis Praha

Nabízíme účast ve sdružení lidí podobných zájmů. Nabízíme vám komplexní a seriózní služby. Snažíme se provozovat sportovní, zábavní a zájmové spolky. Jsme zde pro všechny milovníky florbalu. Nabízíme příjemné pobavení při kuželkách.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sportovní motoristický klub LAMOTO

Posláním našeho spolku je sdružení lidí. Naše organizace se ochotně zapojuje do realizace projektů týkajících se oblasti našeho zájmového působení. Náš spolek je velice seriózní. Naše organizace svými aktivitami umožňuje setkávání lidí se stejným zájmem a nadšením pro věc. Neváhejte nás kontaktovat a využít naše služby v oblasti poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jindřiška Faustová

Rádi přivítáme všechny lidi v našem sdružení. Poradíme a vysvětlíme vám veškeré nejasnosti. Ochota vyjít vstříc našim členům je pro nás podstatná. U nás můžete se seriózností počítat. Sdílejte své zájmy s ostatními lidmi během společných setkání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Česká asociace go, o.s.

Přidejte se do našeho sdružení lidí, zabývajících se stejným sportem. V rámci našeho působení klademe velký důraz na seriózní přístup našich členů. Naše instituce nabízí také poradenství. Ohromíme vás naší maximální ochotou. Naši členové získají možnost využívat pravidelných setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku