Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Sportovní rybolov

I vy můžete nahlédnout do světa profesionálů s naší unikátní databází informací a kontaktů z oblasti Sportovní rybolov, kterou jsme ve spolupráci s našimi zaměstnanci vytvořili pro náročného klienta.

Sportovní rybolov v krajích:

 
  Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Vladimír Mráz- sportovní rybolov

Ve sdružení lidí nabízíme všestrannou pomoc. Naše organizace má specialisty i v oblasti poradenství. Do našich aktivit zahrnujeme také setkávání. Nabídneme vám ochotu při každém jednání. Seriózní podmínky členství najdete pouze v naší organizaci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Serhiy Ploskin

Snahou našeho spolku je sdružení lidí různých zájmů. U nás se budete setkávat s lidmi stejných zájmů. Finanční prostředky jsou použity také na poradenskou činnost. Vedení naší organizace podporuje serioznost a ochotu členů. U nás můžete počítat s ochotným přístupem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jiří Strachota

Pro naši organizaci je hlavním bodem zájmu sdružení lidí. Obraťte se na naše odborné poradenství. Od svých členů vyžadujeme seriózní jednání. Zapomeňte na samotu, na našem setkávání se seznámíte s novými lidmi. Naše organizace ve spolupráci s dalšími subjekty a vlastními členy ochotně vykonává celou řadu aktivit a činností zaměřených na oblast našeho působení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sportovní rybolov Hruškov, s.r.o.

Jsme dobrovolným sdružením lidí. V rámci naší činností poskytujeme i kvalifikované poradenství. Naše organizace se ochotně a s nadšením účastní realizace nejrůznějších projektů zaměřených na oblast našeho zájmu. Každému z našich členů poskytneme vždy maximálně seriózní a vstřícný přístup. Pravidelně se společně setkáváme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Marian Šípoš - sportovní rybolov

Vítá vás naše sdružení lidí. Zaručíme Vám serióznost jednání. Náš spolek vám umožňuje setkávat se s lidmi stejných zájmů. Hledáte-li ochotu a vstřícný přístup, jste u nás správně. Připravíme poradenství na míru. Naše činnost patří mezi sportovní, zábavní a zájmové spolky. Na kuželkách máme skvělou partu lidí, můžete být její součástí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ŠTIČÍ LÍHEŇ - ESOX, spol. s r.o.

Jsme sdružení lidí, které kolektivní činností jednotlivých členů dosahuje stanovených cílů. Naše organizace se zabývá zájmovými setkáváními. Za kvalitu našeho poradenství ručíme. Jsme tu pro vás a s ochotou se vám budeme věnovat. Naše organizace sdružuje členy, kteří se věnují přípravě a následně i realizaci seriózních projektů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jiří Strachota

Pokud máte stejné zájmy, přidejte se do našeho sdružení lidí. Poskytujeme zázemí osobám pro vzájemná setkávání. Jsme dobrovolná organizace, na kterou se můžete obrátit v oblasti poradenství. Ke každému přání v rámci našeho spolku přistupujeme vždy seriózně a vstřícně. Ochota vůči každému z našich členů je naší základní vlastností.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

CASTE, s.r.o.

Jsme sdružení lidí které spojuje stejný zájem a má širokou členskou základnu. Náš spolek vám umožňuje setkávat se s lidmi stejných zájmů. Ochota a serióznost jsou nedílnou součástí našich služeb. Přinášíme vám výhodnou nabídku členství ve sportovních, zábavních a zájmových spolcích. Přidejte se k nám, pokud jste nadšenec do kuželek. Sdružujeme místní rybáře..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

FLY TACKLE, s.r.o.

Naše občanské sdružení spojuje lidi. Rádi vám s čímkoliv pomůžeme díky našemu poradenství. Členové naší organizace se pravidelně setkávají a věnují se nejrůznějších aktivitám a činnostem vycházejícím z oblasti našeho působení. Jednáme s každým serózně. Naše organizace ochotně podporuje aktivity členů vycházející ze společného zájmu a oblasti našeho působení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jan Kučera

Nabízíme vám účast ve sdružení lidí podobných zájmů. Spolehněte se na ochotu našeho spolku. Jsme odborníci i v poradenství. Jednáme jedině seriozně. Zaměřujeme se na společná setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku