Nepřehlédněte

Sportovní rybolov

I vy můžete nahlédnout do světa profesionálů s naší unikátní databází informací a kontaktů z oblasti Sportovní rybolov, kterou jsme ve spolupráci s našimi zaměstnanci vytvořili pro náročného klienta.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Občanské sdružení Požerák

Všechny lidi stejných zájmů sdružujeme v rámci našeho spolku. U nás se budete setkávat s lidmi stejných zájmů. Naše organizace poskytuje v rámci své různorodé činnosti i poradenství. Jsme seriózní organizace, jejíž členy spojují stejné zájmy a nadšení pro věc. Z naší nabídky sportovních, zábavních a zájmových spolků si jistě vybere každý. Rádi mezi sebou uvítáme všechny hráče kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hásek, spol. s r.o.

Rádi přivítáme nové členy do našich sdružení lidí s podobnými zájmy. Zveme vás do našeho spolku, kde vám rádi se vším poradíme. Zajistíme vám vše potřebné pro vaše setkávání. Naši činnost stavíme na ochotě a aktivitě našich členů. Sdružujeme členy, kteří sdílí stejné nadšení pro věc a seriozní přístup je pro ně samozřejmostí. Zprostředkujeme Vám účast ve sportovních, zábavních a zájmových spolcích. Přijďte se k nám pobavit a zahrát si kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jan Raška

Jsme sdružení lidí, jehož členové společnými silami dosahují stanovených výsledků. V našich službách se zabýváme i poradenstvím. Na serióznost našeho svazu se můžete spolehnout. Ochota vůči klientům je u nás na prvním místě, přesvědčte se o tom i vy. Při setkávání členů našeho spolku se dozvíte mnoho zajímavého.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Petr Piskač

Naše instituce se zaměřuje na sdružení lidí. Jednou z našich předností je ochota. Mezi našimi seriozními členy potkáte nové přátele a známé. Setkávejte se s lidmi stejných zájmů, kteří mohou výrazně obohatit váš život. Nabízíme vám různé poradenské služby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Rybářské sdružení Mordýřka

Našim základním posláním je podporovat sdružování lidí a pomáhat jim s rozvojem osobnosti. V případě potřeby zajišťujeme také poradenskou činnost. Ochota podporovat naše členy je pro nás důležitá. Naše organizace sdružuje členy, kteří se pravidelně setkávají a své volnočasové aktivity podřizují společnému zájmu. Ke každému požadavku našich členů přistupujeme seriózně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Stigma.cz, s.r.o.

Jsme sdružení lidí, které se v rámci svých zájmů účastní nejrůznějších aktivit i soutěží. Naši členové se ochotně podílejí na všech pořádaných akcích. Ke každému z našich členů přistupujeme vždy maximálně seriózně a ochotně. Staňte se členy nějakého našeho sportovního, zábavního či zájmového spolku. Zaměřujeme se hraní kuželek nejen na amatérské úrovni. Užijte si tanec s naším spolkem..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Lada Veselá

Spolek sdružuje lidi bez ohledu na rasu, pohlaví a různé politické a náboženské názory. V rámci našich aktivit a činností se pravidelně setkáváme i s členy působícími v jiných organizacích. Nabízíme poradenské služby bez úplaty. Jednou z našich předností je ochota. Naše sdružení klade velký důraz na serioznost. Sdružujeme místní rybáře..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chaty Pohoda

Rádi vás uvítáme ve sdružení lidí, kteří mají podobné zájmy jako vy. Nabízíme vám možnost setkávat se s lidmi podobného zaměření. Poskytneme vám v rámci našeho spolku opravdu kvalitní poradenství, které zaručeně oceníte. Zajišťujeme mnoho služeb a zakládáme si na ochotném přístupu k vám. Jednáme s každým serózně. Jsme zde pro všechny, kteří milují rybaření..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Rybolov CB, spol. s r.o.

Naše organizace nabízí uskutečňování sdružení lidí. Vedení naší organizace podporuje serioznost a ochotu členů. Naše organizace sdružuje členy, kteří se pravidelně setkávají a společnými silami vytváří hodnoty v oblasti našeho působení. Naše organizace je velice ochotná. V naší organizaci vám poskytneme také odborné poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Petr Back, rybolov

Jsme sdružení lidí, které pomáhá svým členům společnými silami zrealizovat své nápady a představy. Zaručíme Vám serióznost jednání. Setkávejte se s lidmi stejných zájmů, kteří mohou výrazně obohatit váš život. Jednotlivé spolky Vám rádi poradí s Vašimi otázkami. Využijte naše služby a garantujeme vám ochotu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku