Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Sportovní rybolov

I vy můžete nahlédnout do světa profesionálů s naší unikátní databází informací a kontaktů z oblasti Sportovní rybolov, kterou jsme ve spolupráci s našimi zaměstnanci vytvořili pro náročného klienta.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Rybářské sdružení Mordýřka

Našim základním posláním je podporovat sdružování lidí a pomáhat jim s rozvojem osobnosti. V případě potřeby zajišťujeme také poradenskou činnost. Ochota podporovat naše členy je pro nás důležitá. Naše organizace sdružuje členy, kteří se pravidelně setkávají a své volnočasové aktivity podřizují společnému zájmu. Ke každému požadavku našich členů přistupujeme seriózně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Stigma.cz, s.r.o.

Jsme sdružení lidí, které se v rámci svých zájmů účastní nejrůznějších aktivit i soutěží. Naši členové se ochotně podílejí na všech pořádaných akcích. Ke každému z našich členů přistupujeme vždy maximálně seriózně a ochotně. Staňte se členy nějakého našeho sportovního, zábavního či zájmového spolku. Zaměřujeme se hraní kuželek nejen na amatérské úrovni. Užijte si tanec s naším spolkem..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Lada Veselá

Spolek sdružuje lidi bez ohledu na rasu, pohlaví a různé politické a náboženské názory. V rámci našich aktivit a činností se pravidelně setkáváme i s členy působícími v jiných organizacích. Nabízíme poradenské služby bez úplaty. Jednou z našich předností je ochota. Naše sdružení klade velký důraz na serioznost. Sdružujeme místní rybáře..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chaty Pohoda

Rádi vás uvítáme ve sdružení lidí, kteří mají podobné zájmy jako vy. Nabízíme vám možnost setkávat se s lidmi podobného zaměření. Poskytneme vám v rámci našeho spolku opravdu kvalitní poradenství, které zaručeně oceníte. Zajišťujeme mnoho služeb a zakládáme si na ochotném přístupu k vám. Jednáme s každým serózně. Jsme zde pro všechny, kteří milují rybaření..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Rybolov CB, spol. s r.o.

Naše organizace nabízí uskutečňování sdružení lidí. Vedení naší organizace podporuje serioznost a ochotu členů. Naše organizace sdružuje členy, kteří se pravidelně setkávají a společnými silami vytváří hodnoty v oblasti našeho působení. Naše organizace je velice ochotná. V naší organizaci vám poskytneme také odborné poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Petr Back, rybolov

Jsme sdružení lidí, které pomáhá svým členům společnými silami zrealizovat své nápady a představy. Zaručíme Vám serióznost jednání. Setkávejte se s lidmi stejných zájmů, kteří mohou výrazně obohatit váš život. Jednotlivé spolky Vám rádi poradí s Vašimi otázkami. Využijte naše služby a garantujeme vám ochotu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chlumecká rybářská, s.r.o.

Sdružení nabízí lidem jednu z možností, jak smysluplně trávit svůj volný čas. Sdílejte své zájmy s ostatními lidmi během společných setkání. Naši členové se ochotně podílejí na všech pořádaných akcích. Poskytujeme vstřícný a seriózní přístup k přáním našich členů. Naše společnost se specializujeme na poradenství. Sdružují se u nás aktivní rybáři..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Radek Milička

Naše sdružení má podporu všech svých členů i lidí, kteří sympatizují s jeho programem. Součástí naší činnosti je také poradenství. Serioznost je u nás prvořadá. Naše organizace se ochotně zapojuje do realizace projektů týkajících se oblasti našeho zájmového působení. Pravidelně se společně setkáváme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Rybářství Kardašova Řečice, s.r.o.

Jsme nezávislé občanské sdružení lidí. Naše instituce vystupuje vždy seriózně. Vaše účast na našem zájmovém setkávání se Vám jistě zalíbí. Činnosti našeho sportovního, zábavního a zájmového spolku se orientují na společné zájmy a zábavu. Zajišťujeme veškeré služby při hraní kuželek. Náš spolek byl vytvořen za účelem sdružit místní nadšence do rybaření..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ALLKON, s.r.o.

Naše sdružení spojuje lidi. Umožníme vám pravidelná setkávání. Obraťte se na naše odborné poradenství. Najdete u nás vždy maximální ochotu. Hledáte-li seriózní spolek, zavítejte k nám.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku