Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Služby a řemesla > Sportovní služby > Sportovní centra a sportoviště (Hlavní město Praha)

Sportovní centra a sportoviště Hlavní město Praha

Pokud vám dělá starosti volba té správné firmy nebo instituce z oblasti Sportovní centra a sportoviště? Náš seznam kontaktů vám výběr zjednoduší a pomůže vám rychle nalézt to správné řešení.

 

Sportovní centra a sportoviště v okresech: Praha

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Beck Box Club Praha, s.r.o.

Na naši firmu se můžete obrátit ohledně sportu. Vyzkoušejte naší zdraví prospěšnou saunu. Vřele doporučujeme využít naše pestré fitness služby. Díky našim tréninkům si zlepšíte kondici. V nabídce našich služeb máme i masáže. Naše solárium je mezi klienty velmi oblíbené. Nabízíme výlety nejrůznějšího zaměření. V naší nabídce najdete také speciální služby zaměřené na servis zařízení pro výstupy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Akce s tenisem 2010 - kurzy v Prazem, dovolená a víkendové pobyty

Na naši firmu se můžete obrátit ohledně sportu. Přesvědčte se o spokojenosti zákazníků v našem velkoobchodě na vlastní kůži. Zabýváme se prodejem sportovního zboží. Nabízíme různé druhy víkendových pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

SKI KLUB ŠPINDL, spol. s r. o.

Naše společnost vám pomůže v oblasti sportu. Zajišťujeme různé sportovní služby. Velkoobchodní prodej sportovního zboží je naší specializací. Náš prodej sportovního zboží může využít celá rodina. Provozujeme maloobchod zaměřený na sortiment sportovního zboží. Specializujeme se na poskytování služeb při pořádání závodů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Radka Irrová- aerobic

Věnujeme se sportovnímu příslušenství. Staňte se dalšími spokojenými zákazníky našeho velkoobchodu. Zajišťujeme komplexní služby v oblasti sportu. Prodej sportovního zboží je jednou z našich specializací. Prioritou našeho sportovního maloobchodu jsou spokojení zákazníci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kamila Černá- sportovní programy

Jsme specialisté na sport a sportovní vybavení. Provozujeme maloobchod zaměřený na sortiment sportovního zboží. Zabýváme se prodejem sportovního zboží. Poskytujeme kvalitní služby v oboru velkoobchodního prodeje. Zajišťujeme komplexní služby v oblasti sportu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

PARTYFIT

Jsme specialisté na sport a sportovní vybavení. Provozujeme sportovní maloobchod. Poskytujeme kvalitní služby v oboru velkoobchodního prodeje. Naší specializací jsou sportovní služby všeho druhu. Nejen sportovci využívají našeho prodeje sportovních výrobků. Naše tréninky vám pomohou vytvarovat postavu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

KS Trading, spol. s r.o.

Jsme společnost na služby v oblasti sportu. Zajišťujeme komplexní služby v oblasti sportu. Využijte naše služby a nakupujte maloobchodní sportovní zboží za příznivé ceny. Prodej sportovního zboží je jednou z našich specializací. Originální sportovní kousky nakoupíte v našem velkoobchodu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Bowling DUO

Prodáváme příslušenství a pomůcky na různé sporty. Spokojení zákazníci využívají našich služeb maloobchodního prodeje. Určitě oceníte náš spolehlivý prodej sportovních výrobků. Odpočiňte si a relaxujte v našem soláriu. Naši posilovnu může využít skutečně každý. Zlepšete u nás svůj zdravotní stav pomocí kvalitní masáže. Naučte se relaxovat v naší sauně..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jaromír Horejc - Fitness centra

Naše firma poskytuje různé sportovní služby. V naší nabídce najdete také speciální služby zaměřené na servis zařízení pro výstupy. Nabízíme tipy na výlety po okolí. Přijďte si k nám zacvičit do posilovny. Nabízíme možnost cvičení v našem příjemném fitness.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kuta, a.s.- Fitness centra

Specializujeme se na sport a kvalitní sportovní vybavení. Zajistíme vám komplexní sportovní služby. Prodejem sportovního zboží pomáháme mnoha zákazníkům. V naší nabídce najdete také speciální služby zaměřené na servis zařízení pro výstupy. Přijďte do naší sauny načerpat psychickou pohodu. Díky našim službám podlehnete kouzlu relaxace. Nabízíme nepřeberné množství výletů. Vyzkoušejte některou z našich tréninkových lekcí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku