Nepřehlédněte
Firmy > Služby a řemesla > Sportovní služby > Sportovní centra a sportoviště (Hlavní město Praha)

Sportovní centra a sportoviště Hlavní město Praha

Pokud vám dělá starosti volba té správné firmy nebo instituce z oblasti Sportovní centra a sportoviště? Náš seznam kontaktů vám výběr zjednoduší a pomůže vám rychle nalézt to správné řešení.

 

Sportovní centra a sportoviště v okresech: Praha

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Tomáš Fallada - Sport centrum Palmovka

Zaměstnanci naší firmy vám rádi poradí ohledně sportu. Naše sauna nabízí kvalitní služby za příznivé ceny. Vytvarujte si postavu v našem fitness. Využijte nabízených služeb naší posilovny. Nabízíme nepřeberné množství výletů. Rádi vám zprostředkujeme také servis sportovního vybavení určeného pro výstupy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MEDIA TRADE 2000, s.r.o.

Specializujeme se na sport a kvalitní sportovní vybavení. Naučte se relaxovat v naší sauně. Spokojení klienti se rádi vrací do našeho fitness. Protáhněte si svaly v naší posilovně. Pomůžeme s organizací vašich výletů. Našim klientům nabízíme opravy vybavení pro horské výstupy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Trustee, s.r.o.

Naše společnost vám pomůže v oblasti sportu. Mezi naše poskytované služby patří prodej. Zajistíme vám komplexní sportovní služby. V našem velkoobchodě můžete nakupovat kvalitní sportovní zboží. V našem maloobchodu nakoupí sportovní zboží celá rodina.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mercuria Laser Game

Naše společnost vám pomůže v oblasti sportu. Můžete jednoduše využít naši nabídku sportovních služeb. Vyberte si z naší pestré nabídky sportovního velkoobchodního zboží. Provozujeme maloobchod s jedinečným sportovním zbožím. Zabýváme se prodejem pestré nabídky sportovního zboží.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jadranka Kek - Aerobik centrum

Jsme společnost, která nabízí sportovní služby. V našem velkoobchodu nakoupí celá rodina. Zaručíme vám kvalitní služby v oblasti sportu. Při prodeji sportovního zboží vám ochotně poradíme. Provozujeme sportovní maloobchod.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kamila Šebíková

Naše společnost vám pomůže v oblasti sportu. Zajišťujeme různé sportovní služby. Provozujeme oblíbený velkoobchod s bohatým výběrem sportovního zboží. Naše společnost nabízí kvalitní kompletní služby v oblasti maloobchodu. Zabýváme se poskytováním celé řady služeb pro organizaci soustředění. Vyzkoušejte náš kvalitní sportovní trénink. Poskytujeme služby a poradenství při pořádání soutěží..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Fantasy Park Czech Republic, s.r.o.

Zaměstnanci naší firmy vám rádi poradí ohledně sportu. Při prodeji sportovního zboží vám ochotně poradíme. V naší nabídce najdete také speciální služby zaměřené na servis zařízení pro výstupy. Máme pro vás tipy na rodinné výlety.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Bowling bar

Zaměstnanci naší firmy vám rádi poradí ohledně sportu. Poskytujeme také odborné služby servisu vybavení pro výstupy. Máme pro vás tipy na výlety po okolí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

VENTURA, spol. s r.o.

Naše společnost se specializuje na služby v oblasti sportu. Prodej sportovního zboží je jednou z našich specializací. Určitě si vyberete z naší nabídky sportovního maloobchodního zboží. Našich sportovních služeb využívá mnoho zákazníků. Z nabídky velkoobchodního zboží si zaručeně vyberete.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dušan Veselský - Rejna - Fitness centra

Jsme společnost na služby v oblasti sportu. Vyberte si z naší pestré nabídky sportovního velkoobchodního zboží. Nabízíme poradenství nejen pro vrcholové hráče. Vřele doporučujeme využít služeb našeho solária. S námi v naší posilovně vždy dosáhnete požadovaných výsledků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 
DibiRow Object ( [id] => 6 [type] => lightbox [title] => Hypotéční kalkulačka snadno... [link] => https://www.financni-navigator.cz/kalkulacka-hypoteky/?utm_source=Oblibeno.cz&utm_medium=banner&utm_campaign=hypoteky [sirka] => 640 [vyska] => 480 [image] => 1507573857.jpg [kategorie] => [visible] => 1 )