Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Služby a řemesla > Sportovní služby > Sportovní centra a sportoviště (Hlavní město Praha)

Sportovní centra a sportoviště Hlavní město Praha

Pokud vám dělá starosti volba té správné firmy nebo instituce z oblasti Sportovní centra a sportoviště? Náš seznam kontaktů vám výběr zjednoduší a pomůže vám rychle nalézt to správné řešení.

 

Sportovní centra a sportoviště v okresech: Praha

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Sportareál Praha - Satalice, s.r.o.

Zaměstnanci naší firmy vám rádi poradí ohledně sportu. Zabýváme se prodejem velkoobchodního sportovního zboží. Specializujeme se na prodej sportovních výrobků. Zajišťujeme různé sportovní služby. Spokojení zákazníci využívají našich služeb maloobchodního prodeje.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

VG Entertaiment, s.r.o.- panitball

Naše společnost vám pomůže v oblasti sportu. Zaměřujeme se na kvalitní sportovní velkoobchodní prodej. Kvalitní sportovní služby jsou naší doménou. V maloobchodu, který provozujeme, nabízíme zákazníkům kvalitní sportovní zboží. Jsme odborníky v oblasti prodeje sportovního zboží.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

River Marina, s.r.o.

Zabýváme se vším okolo sportu. Poskytujeme nadstandardní sportovní služby. Prodejem sportovního zboží pomáháme mnoha zákazníkům. Poradíme vám s výběrem vhodného sportovního zboží z našeho maloobchodu. Vyberte si z naší pestré nabídky sportovního velkoobchodního zboží.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ATUREX s.r.o.

Naše společnost vám pomůže v oblasti sportu. Vedeme velkoobchod s pestrým výběrem kvalitního sportovního zboží. Využijte naše služby a nakupujte maloobchodní sportovní zboží za příznivé ceny. Můžete bez obav využít našich služeb. Určitě oceníte náš spolehlivý prodej sportovních výrobků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Brigita Jakoubková - Nabídka kurzů aqua-aerobiku a cvičen

Zaměřujeme se na sport a sortiment sportovního vybavení. Zabýváme se internetovým prodejem maloobchodního sportovního zboží. Zajišťujeme komplexní služby v oblasti sportu. Zaměřujeme se na kvalitní sportovní velkoobchodní prodej. Náš prodej sportovního zboží může využít celá rodina.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

FIT KLUB Heleny Jarkovské

Naše firma poskytuje různé sportovní služby. V našem velkoobchodu nakoupí celá rodina. Při prodeji sportovního zboží vám ochotně poradíme. Díky našim tréninkům si zlepšíte kondici.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

PARTYFIT

Naše společnost vám pomůže v oblasti sportu. Provozujeme sportovní maloobchod. Nabízíme prodej sportovního zboží. Můžete jednoduše využít naši nabídku sportovních služeb. Zajišťujeme velkoobchod s bohatým výběrem kvalitního sportovního zboží.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

DRAKE BOWLS, s.r.o.

Naše společnost je jedničkou v oblasti sportu. Při prodeji sportovního zboží vám ochotně poradíme. Nabízíme vám naplánování vašeho výletu. Pro různé druhy sportu je v našem areálu hřiště. V naší nabídce najdete také speciální služby zaměřené na servis zařízení pro výstupy. Využijte sportovní půjčovnu pro vaši aktivní, zábavnou a pohodlnou dovolenou. Nedílnou součástí naší práce je organizace a pořádání sportovních soutěží..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Bowling & Billiard Dejvice

Naše společnost vám pomůže v oblasti sportu. Můžete bez obav využít našich služeb. Nakupujte v našem sportovním maloobchodu. U nás nakoupíte velkoobchodní zboží za skvělé ceny. Mezi naše poskytované služby patří prodej. Nabízíme kvalitní zázemí pro pořádání firemních akcí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hana Kynychová - Fit Klub

Zaměřujeme se na sport a sortiment sportovního vybavení. S naší saunou budete nadmíru spokojeni. Nabízíme možnost cvičení v našem příjemném fitness. Doporučujeme využití naší posilovny. Odpočiňte si a relaxujte v našem soláriu. Nabízíme tipy na výlety po okolí. Poskytujeme také odborné služby servisu vybavení pro výstupy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku