Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Služby a řemesla > Sportovní služby > Sportovní centra a sportoviště (Hlavní město Praha)

Sportovní centra a sportoviště Hlavní město Praha

Pokud vám dělá starosti volba té správné firmy nebo instituce z oblasti Sportovní centra a sportoviště? Náš seznam kontaktů vám výběr zjednoduší a pomůže vám rychle nalézt to správné řešení.

 

Sportovní centra a sportoviště v okresech: Praha

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Provozní a servisní společnost Golf Club Praha, s.r.o.

Naše firma nabízí vyžití při různých sportech. Náš prodej využilo již mnoho spokojených zákazníků. Nabízíme výlety za nejlepší ceny. Naše tréninky využívá mnoho spokojených klientů. Našim klientům nabízíme opravy vybavení pro horské výstupy. Hřiště pro různé sportovní disciplíny je také součástí našeho areálu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Forest Golf Resort Praha, a.s.

Naše firma poskytuje různé sportovní služby. Provozujeme maloobchod s jedinečným sportovním zbožím. Poskytování kvalitních sportovních služeb je pro nás prioritou. Určitě oceníte náš spolehlivý prodej sportovních výrobků. U nás nakoupíte velkoobchodní zboží za skvělé ceny. Různé druhy sportu můžete praktikovat na našem hřišti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Bestgolf, s.r.o.

Využijte širokou nabídku sportovních služeb od naší firmy. Určitě oceníte náš spolehlivý prodej sportovních výrobků. Zajistíme vám komplexní sportovní služby. Zpevněte si svalstvo s našimi tréninky. Máme pro vás tipy na výlety po okolí. Rádi vám zprostředkujeme také servis sportovního vybavení určeného pro výstupy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ARNIKA

Využijte širokou nabídku sportovních služeb od naší firmy. Vytvarujte si postavu v našem fitness. Zpevněte si svalstvo s našimi tréninky. Naše masáže jsou velmi oblíbené. Nechte se od nás hýčkat v našem soláriu. Nabízíme tipy na pohádkové výlety. Poskytujeme také odborné služby servisu vybavení pro výstupy. Mimo jiné se specializujeme také na víkendové pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Orion Praha

Naše společnost je jedničkou v oblasti sportu. Prodejem sportovního zboží pomáháme mnoha zákazníkům. Nakupujte v našem sportovním maloobchodu. Náš velkoobchod dělá vše pro spokojenost zákazníků. Poskytujeme nadstandardní sportovní služby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Občanské sdružení Lanové centrum Proud

Jsme firma, která se zaměřuje na sport. Prioritou našeho sportovního maloobchodu jsou spokojení zákazníci. Jsme odborníky v oblasti velkoobchodního prodeje sportovních výrobků. Máme pro vás tipy na rodinné výlety. Dohled nad organizací sportovních soutěží můžete přenechat nám. Jsme specialisté na vydařené firemní akce..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

SMG 2000

Naše společnost je jedničkou v oblasti sportu. Našich sportovních služeb využívá mnoho zákazníků. Naše společnost nabízí kvalitní kompletní služby v oblasti maloobchodu. V našem velkoobchodě můžete nakupovat kvalitní sportovní zboží. Při prodeji sportovního zboží vám ochotně poradíme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

KartAreal – Motokáry Olšany

Jsme společnost, která nabízí sportovní služby. Zajišťujeme komplexní služby v oblasti sportu. Určitě si vyberete z naší nabídky sportovního maloobchodního zboží. Provozujeme sportoviště ideální pro pořádání firemních akcí a programů pro kolektivy. V příjemném prostředí našeho sport-baru si vychutnáte různé sportovní přenosy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sportcentrum ČZU

Jsme firma, která se zaměřuje na sport. Můžete bez obav využít našich služeb. S naší pomocí v soláriu vždy dosáhnete požadovaných výsledků. Využijte nabízených služeb naší posilovny. Naše sauna je prvotřídním místem pro relaxaci. I hřiště pro různé druhy sportu je součástí našeho areálu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Paintball HraBarev.cz

Naše společnost vám pomůže v oblasti sportu. Poskytujeme nadstandardní sportovní služby. Prioritou našeho sportovního maloobchodu jsou spokojení zákazníci. Nejen sportovci využívají našeho prodeje sportovních výrobků. Zaměřujeme se na kvalitní sportovní velkoobchodní prodej.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku