Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Služby a řemesla > Sportovní služby > Sportovní centra a sportoviště (Hlavní město Praha)

Sportovní centra a sportoviště Hlavní město Praha

Pokud vám dělá starosti volba té správné firmy nebo instituce z oblasti Sportovní centra a sportoviště? Náš seznam kontaktů vám výběr zjednoduší a pomůže vám rychle nalézt to správné řešení.

 

Sportovní centra a sportoviště v okresech:

 
  Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Martin Nedvěd - Fitness centra

Jsme firma, která se zaměřuje na sport. Poskytujeme také odborné služby servisu vybavení pro výstupy. Nabízíme výlety nejrůznějšího zaměření. Poskytujeme uvolňující sportovní masáže. Naše fitness nabízí různé pohybové aktivity.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mgr. Markéta Tichá - Fitness centra

Jsme společnost na služby v oblasti sportu. Poskytujeme nadstandardní sportovní služby. Poradíme vám s výběrem vhodného sportovního zboží z našeho maloobchodu. Vyzkoušejte naše služby v oblasti prodeje sportovních výrobků. V našem velkoobchodě můžete nakupovat kvalitní sportovní zboží.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Radek Plaček - Fitness centra

Zaměstnanci naší firmy vám rádi poradí ohledně sportu. Poskytujeme také odborné služby servisu vybavení pro výstupy. Nabízíme výlety nejrůznějšího zaměření. Naše fitness poskytuje profesionální služby za příznivé ceny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

RC Spektrum, spol. s r.o. - Fitness centra

Na naši firmu se můžete obrátit ohledně sportu. Prioritou našeho sportovního maloobchodu jsou spokojení zákazníci. Vřele doporučujeme využít služeb našeho solária. Rádi se vám budeme věnovat v naší posilovně. Odborně provádíme různé masáže. Přijďte do naší sauny načerpat psychickou pohodu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dita Schwarczová- Fitness centra

Jsme firma, která se zaměřuje na sport. V naší nabídce najdete také speciální služby zaměřené na servis zařízení pro výstupy. Zveme vás na výlety se sportovní tématikou. Využijte profesionálních služeb našeho fitness centra.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kamil Tůma - Fitness centra

Zabýváme se vším okolo sportu. V prodeji sportovních výrobků jsme jedničkou. Nabízíme vám naplánování vašeho výletu. Naše fitness poskytuje profesionální služby za příznivé ceny. Našim klientům nabízíme opravy vybavení pro horské výstupy. U nás si můžete užít příjemnou masáž. Rádi se vám budeme věnovat v naší posilovně. Přijďte si k nám vyzkoušet trénink pod vedením zkušeného trenéra.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Daniela Lojková - Barry I. - Fitness centra

Věnujeme se sportovnímu příslušenství. Zaručíme vám kvalitní služby v oblasti sportu. V naší nabídce najdete službu výživového poradenství. Vytvarujte si postavu v našem fitness. Díky našim tréninkům si zlepšíte kondici. Naše masáže pomohli již mnoha zákazníkům. Nabízíme poradenství pro váš sport. Máme pro vás tipy na rodinné výlety.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

AxaGym- Fitness centra

Naše firma nabízí vyžití při různých sportech. Můžete jednoduše využít naši nabídku sportovních služeb. Nabízíme výlety za nejlepší ceny. Přijďte si zpevnit svalstvo do našeho fitness. Naše masáže jsou velmi oblíbené. Rádi vám zprostředkujeme také servis sportovního vybavení určeného pro výstupy. Nechte se od nás hýčkat v našem soláriu. Využijte naše poradenství na téma sportovní výživy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Bootcamps, s.r.o. - Fitness centra

Využijte širokou nabídku sportovních služeb od naší firmy. Nabízíme spolupráci při pořádání soutěží. Vřele doporučujeme využít naše pestré fitness služby. Zpevněte si svalstvo s našimi tréninky. Náš tým vám poskytne poradenství ve sportovním prostředí. Nabízíme organizaci nejrůznějších výletů. Poskytujeme také odborné služby servisu vybavení pro výstupy. Zajistíme vám kompletní agendu spojenou s pořádáním závodů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Milan Kopřiva- Fitness centra

Specializujeme se na sport a kvalitní sportovní vybavení. Zajišťujeme komplexní služby v oblasti sportu. Nenechte si ujít zajímavé výlety, které nabízíme. Nabízíme relaxaci a uvolnění v naší sauně. Zajišťujeme komplexní sportovní služby ve fitness centru. Zpevněte si svalstvo s našimi tréninky. Rádi vám zprostředkujeme také servis sportovního vybavení určeného pro výstupy. Naše masáže pomohli již mnoha zákazníkům.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku