Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Služby a řemesla > Sportovní služby > Sportovní centra a sportoviště (Hlavní město Praha)

Sportovní centra a sportoviště Hlavní město Praha

Pokud vám dělá starosti volba té správné firmy nebo instituce z oblasti Sportovní centra a sportoviště? Náš seznam kontaktů vám výběr zjednoduší a pomůže vám rychle nalézt to správné řešení.

 

Sportovní centra a sportoviště v okresech:

 
  Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Bodyisland, spol. s r.o.- Fitness centra

Zaměstnanci naší firmy vám rádi poradí ohledně sportu. Rádi vám zprostředkujeme také servis sportovního vybavení určeného pro výstupy. Máme pro vás tipy na rodinné výlety. V našem soláriu poskytujeme kvalitní služby za příznivé ceny. Masáže u nás opakovaně využívají spokojení klienti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jaroslav Pivoňka osobní trenér fitness

Zabýváme se vším okolo sportu. Jako vrcholový i rekreační sportovec můžete využít našich služeb. Prodejem sportovního zboží pomáháme mnoha zákazníkům. Nabízíme poradenství nejen pro vrcholové hráče. Poskytujeme také odborné služby servisu vybavení pro výstupy. Přijďte si zpevnit svalstvo do našeho fitness. Nabízíme nepřeberné množství výletů. Naši posilovnu může využít skutečně každý.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hejbejse, s.r.o.

Zabýváme se vším okolo sportu. Našich sportovních služeb využívá mnoho zákazníků. Prodej sportovního zboží je jednou z našich specializací. Využijte náš velkoobchod tak jako mnoho dalších spokojených zákazníků. Nakupujte v našem sportovním maloobchodu. Naší službou je též poradenství..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

pilates clinic, s.r.o.

Jsme společnost, která nabízí sportovní služby. Zabýváme se prodejem sportovního zboží. Naše společnost nabízí kvalitní kompletní služby v oblasti maloobchodu. Vedeme velkoobchod s pestrým výběrem kvalitního sportovního zboží. Poskytování kvalitních sportovních služeb je pro nás prioritou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

fitness2YOU

Naše společnost je jedničkou v oblasti sportu. Využijte naše poradenství na téma sportovní výživy. Naše masáže pomohli již mnoha zákazníkům. Jsme odborníci na sestavování tréninků. Naše fitness poskytuje profesionální služby za příznivé ceny. Pro zlepšení vašich stravovacích návyků nabízíme výživové poradenství..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ondřej Šimáček

Na naši firmu se můžete obrátit ohledně sportu. Vyberte si z naší pestré nabídky sportovního velkoobchodního zboží. Zabýváme se internetovým prodejem maloobchodního sportovního zboží. Můžete bez obav využít našich služeb. Prodejem sportovního zboží pomáháme mnoha zákazníkům.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jiří Flögel

Naše společnost vám pomůže v oblasti sportu. Využijte našich kvalitních velkoobchodních služeb. Prodej sportovního zboží je jednou z našich specializací. V našem maloobchodu nakoupí sportovní zboží celá rodina. Můžete bez obav využít našich služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Daniel Filjo

Věnujeme se sportovnímu příslušenství. Staráme se o vaši spokojenost nabídkou spolehlivých sportovních služeb. Využijte našich kvalitních velkoobchodních služeb. Prodejem sportovního zboží pomáháme mnoha zákazníkům. V našem maloobchodu nakoupíte různé sportovní zboží.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Bodypoint

Naše společnost je jedničkou v oblasti sportu. Zajišťujeme velkoobchod s bohatým výběrem kvalitního sportovního zboží. Nabízíme prodej sportovního zboží. Služeb našeho solária využívá mnoho spokojených zákazníků. Náš trénink vám pomůže posílit svalstvo. Nabízíme kurzy cvičení rodičů s dětmi již od kojeneckého věku..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ladies fit club

Jsme společnost, která nabízí sportovní služby. Vedeme velkoobchod s pestrým výběrem kvalitního sportovního zboží. Náš prodej využilo již mnoho spokojených zákazníků. Poskytování kvalitních sportovních služeb je pro nás prioritou. Provozujeme sportovní maloobchod. Vyzkoušejte některou z našich tréninkových lekcí. Služeb fitness u nás může využít opravdu každý..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku