Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Služby a řemesla > Sportovní služby > Sportovní centra a sportoviště (Hlavní město Praha)

Sportovní centra a sportoviště Hlavní město Praha

Pokud vám dělá starosti volba té správné firmy nebo instituce z oblasti Sportovní centra a sportoviště? Náš seznam kontaktů vám výběr zjednoduší a pomůže vám rychle nalézt to správné řešení.

 

Sportovní centra a sportoviště v okresech:

 
  Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Sportareál Praha - Satalice, s.r.o.

Zaměstnanci naší firmy vám rádi poradí ohledně sportu. Zabýváme se prodejem velkoobchodního sportovního zboží. Specializujeme se na prodej sportovních výrobků. Zajišťujeme různé sportovní služby. Spokojení zákazníci využívají našich služeb maloobchodního prodeje.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

VG Entertaiment, s.r.o.- panitball

Naše společnost vám pomůže v oblasti sportu. Zaměřujeme se na kvalitní sportovní velkoobchodní prodej. Kvalitní sportovní služby jsou naší doménou. V maloobchodu, který provozujeme, nabízíme zákazníkům kvalitní sportovní zboží. Jsme odborníky v oblasti prodeje sportovního zboží.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

River Marina, s.r.o.

Zabýváme se vším okolo sportu. Poskytujeme nadstandardní sportovní služby. Prodejem sportovního zboží pomáháme mnoha zákazníkům. Poradíme vám s výběrem vhodného sportovního zboží z našeho maloobchodu. Vyberte si z naší pestré nabídky sportovního velkoobchodního zboží.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ATUREX s.r.o.

Naše společnost vám pomůže v oblasti sportu. Vedeme velkoobchod s pestrým výběrem kvalitního sportovního zboží. Využijte naše služby a nakupujte maloobchodní sportovní zboží za příznivé ceny. Můžete bez obav využít našich služeb. Určitě oceníte náš spolehlivý prodej sportovních výrobků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Martina Smržíková - Studio M

Naše firma nabízí vyžití při různých sportech. Využijte naše kvalitní služby v oblasti sportu. Nabízíme organizaci nejrůznějších výletů. V poradenství vždy nabízíme individuální přístup. Poskytujeme také odborné služby servisu vybavení pro výstupy. Výživové poradenství je další službou, kterou nabízíme. Naše fitness poskytuje profesionální služby za příznivé ceny..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Miroslava Benešová

Naše společnost je jedničkou v oblasti sportu. Využijte našich kvalitních velkoobchodních služeb. Jsme odborníky v oblasti prodeje sportovního zboží. Můžete jednoduše využít naši nabídku sportovních služeb. Nakupujte v našem sportovním maloobchodu. Dohled nad organizací sportovních soutěží můžete přenechat nám..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

BOBOVÁ DRÁHA Prosek

Zaměstnanci naší firmy vám rádi poradí ohledně sportu. Naší specializací jsou sportovní služby všeho druhu. Vyzkoušejte naše služby v oblasti prodeje sportovních výrobků. Náš velkoobchod je specialistou v oblasti sportovního prodeje. Nakupujte v našem sportovním maloobchodu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Bowle & Bowling, spol. s r.o.

Jsme specialisté na sport a sportovní vybavení. Rádi vám zprostředkujeme také servis sportovního vybavení určeného pro výstupy. Nabízíme organizaci nejrůznějších výletů. Jsme ideálním centrem pro firemní akce všeho druhu. Přijďte se občerstvit i zafandit do našeho sport-baru.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Bowling Bar v Parku Holiday

Naše firma nabízí vyžití při různých sportech. Jsme odborníky v maloobchodním prodeji sportovního zboží. Prodej sportovního zboží je jednou z našich specializací. Můžete jednoduše využít naši nabídku sportovních služeb. Provozujeme oblíbený velkoobchod s bohatým výběrem sportovního zboží.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

J.S.P., a.s. - Fitness centra

Využijte širokou nabídku sportovních služeb od naší firmy. Rádi vám zprostředkujeme také servis sportovního vybavení určeného pro výstupy. Nabízíme výlety nejrůznějšího zaměření. V našem fitness si můžete zlepšit kondici.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku