Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Služby a řemesla > Sportovní služby > Sportovní centra a sportoviště (Hlavní město Praha)

Sportovní centra a sportoviště Hlavní město Praha

Pokud vám dělá starosti volba té správné firmy nebo instituce z oblasti Sportovní centra a sportoviště? Náš seznam kontaktů vám výběr zjednoduší a pomůže vám rychle nalézt to správné řešení.

 

Sportovní centra a sportoviště v okresech:

 
  Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Eliška Davidová

Zabýváme se vším okolo sportu. Naše společnost nabízí kvalitní kompletní služby v oblasti maloobchodu. Využijte našich kvalitních velkoobchodních služeb. Nabízíme prodej sportovního zboží. Můžete jednoduše využít naši nabídku sportovních služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

AquaDream, a.s.

Na naši firmu se můžete obrátit ohledně sportu. V naší vířivce si odpočinete od všedních starostí. Spokojení klienti se rádi vrací do našeho fitness. Nabízíme organizaci nejrůznějších výletů. V naší nabídce najdete také speciální služby zaměřené na servis zařízení pro výstupy. Pro sportovce se v našem areálu nachází i hřiště..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Andromedia, s.r.o.

Naše společnost vám pomůže v oblasti sportu. Vedeme seriozní velkoobchod s pestrým výběrem sportovního zboží. Zajišťujeme různé sportovní služby. Poskytujeme spolehlivé a prověřené sportovní masáže. Nabízíme relaxaci a uvolnění v naší sauně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MeridianSpa Pankrác, s.r.o. - Koupaliště Petynka

Využijte širokou nabídku sportovních služeb od naší firmy. Pro vaše děti je u nás zajištěn i dětský koutek. Zájmem naší činnosti jsou různé společenské a sportovní soutěže. Máme pro vás tipy na výlety po okolí. V naší nabídce najdete také speciální služby zaměřené na servis zařízení pro výstupy. Různé druhy sportu můžete praktikovat na našem hřišti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sportovní areál Cibulka, spol. s r.o.

Naše firma nabízí vyžití při různých sportech. Nabízíme kvalitní zázemí pro pořádání firemních akcí. Ochotně a rádi vám poskytneme sportovní vybavení z naší půjčovny. Vřele doporučujeme využít naše pestré fitness služby. S našimi tréninky budete nadmíru spokojeni. Poskytujeme spolehlivé a prověřené sportovní masáže. Naše posilovna je mezi klienty velmi oblíbená. V našem soláriu poskytujeme kvalitní služby za příznivé ceny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

VALČÍK, s.r.o.

Zabýváme se vším okolo sportu. Provozujeme zavedený velkoobchod s pestrým výběrem sportovního zboží. Naší specializací jsou sportovní služby všeho druhu. V prodeji sportovních výrobků jsme jedničkou. Provozujeme sportovní maloobchod.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Školní zimní stadion Bronzová

Zaměřujeme se na sport a sortiment sportovního vybavení. Nejen sportovci využívají našeho prodeje sportovních výrobků. Zabýváme se internetovým prodejem maloobchodního sportovního zboží. Naší specializací jsou sportovní služby všeho druhu. Vedeme seriozní velkoobchod s pestrým výběrem sportovního zboží.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

LTC Radotín - tenisový a basketbalový klub

Jsme firma, která se zaměřuje na sport. Nejen sportovci využívají našeho prodeje sportovních výrobků. Naší specializací jsou sportovní služby všeho druhu. Poradíme vám s výběrem vhodného sportovního zboží z našeho maloobchodu. Zaměřujeme se na kvalitní sportovní velkoobchodní prodej.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tenisové haly Uhříněves

Zaměstnanci naší firmy vám rádi poradí ohledně sportu. Naší specializací jsou sportovní služby všeho druhu. Rádi vám zprostředkujeme také servis sportovního vybavení určeného pro výstupy. Různé druhy sportu můžete praktikovat na našem hřišti. Zabýváme se poskytováním celé řady služeb pro organizaci soustředění. Zaměřili jsme se na relaxaci a uvolnění našich zákazníků. Máme pro vás tipy na rodinné výlety. Zabýváme se převážně realizací sportovních služeb a soutěží.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tenisový klub Start Praha

Jsme společnost na služby v oblasti sportu. Nabízíme nepřeberné množství výletů. V naší nabídce najdete také speciální služby zaměřené na servis zařízení pro výstupy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku