Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Služby a řemesla > Sportovní služby > Sportovní centra a sportoviště (Hlavní město Praha)

Sportovní centra a sportoviště Hlavní město Praha

Pokud vám dělá starosti volba té správné firmy nebo instituce z oblasti Sportovní centra a sportoviště? Náš seznam kontaktů vám výběr zjednoduší a pomůže vám rychle nalézt to správné řešení.

 

Sportovní centra a sportoviště v okresech: Praha

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Bazén INCHEBA PRAHA

Prodáváme příslušenství a pomůcky na různé sporty. Zabýváme se prodejem velkoobchodního sportovního zboží. Nejen sportovci využívají našeho prodeje sportovních výrobků. Zajišťujeme různé sportovní služby. Využijte naše služby a nakupujte maloobchodní sportovní zboží za příznivé ceny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jurikol, a.s.

Jsme firma, která se zaměřuje na sport. Poskytujeme nadstandardní sportovní služby. Provozujeme zavedený velkoobchod s pestrým výběrem sportovního zboží. Provozujeme maloobchod s jedinečným sportovním zbožím. Prodejem sportovního zboží pomáháme mnoha zákazníkům.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Ewa Pechancová, s.r.o.

Jsme společnost, která nabízí sportovní služby. Naší specializací jsou sportovní služby všeho druhu. Prodejem sportovního zboží pomáháme mnoha zákazníkům. Provozujeme seriozní velkoobchod s pestrým výběrem sportovního zboží. Naše společnost nabízí kvalitní kompletní služby v oblasti maloobchodu. Zaměřili jsme se na provoz sauny..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Plavecký stadion Podolí

Naše firma poskytuje různé sportovní služby. Kvalitní sportovní služby jsou naší doménou. Poskytujeme také odborné služby servisu vybavení pro výstupy. Zaměřili jsme se na provoz sauny. V našem plaveckém bazénu si můžete vylepšit kondici. S naším sportovním oddílem budete určitě spokojeni. Zajistíme za vás veškeré pořadatelské služby při organizaci závodů. Naše tréninky vám pomohou vytvarovat postavu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

SQUASH STAMET

Jsme společnost, která nabízí sportovní služby. Naše sauna je prvotřídním místem pro relaxaci. V naší posilovně vám rádi pomůžeme. V našem soláriu vám rádi pomůžeme. Nabízíme vám naplánování vašeho výletu. Rádi vám zprostředkujeme také servis sportovního vybavení určeného pro výstupy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Zimní stadion Eden

Naše společnost je jedničkou v oblasti sportu. Prioritou našeho sportovního maloobchodu jsou spokojení zákazníci. V prodeji sportovních výrobků jsme jedničkou. Naší specializací jsou sportovní služby všeho druhu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

SK Slavia Praha

Naše společnost se specializuje na služby v oblasti sportu. Poskytujeme kvalitní služby v oboru sportovního maloobchodního prodeje. V prodeji sportovních výrobků jsme jedničkou. Vedeme seriozní velkoobchod s pestrým výběrem sportovního zboží. Zajišťujeme komplexní služby v oblasti sportu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TENIS CENTRUM STODŮLKY - Schlehofer Miroslav

Věnujeme se sportovnímu příslušenství. Využijte naše kvalitní služby v oblasti sportu. V naší nabídce najdete také speciální služby zaměřené na servis zařízení pro výstupy. Zveme vás na výlety se sportovní tématikou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Václav Duda - tenisová hala

Zabýváme se vším okolo sportu. Nejen sportovci využívají našeho prodeje sportovních výrobků. Nabízíme tipy na pohádkové výlety. Provozujeme sportoviště ideální pro pořádání firemních akcí a programů pro kolektivy. V půjčovně vám personál zapůjčí sportovní nářadí. Poskytujeme také odborné služby servisu vybavení pro výstupy. Zajišťujeme hladký průběh soutěží všech úrovní. Díky našim tréninkům si zlepšíte kondici.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Slovan Bohnice

Naše společnost se specializuje na služby v oblasti sportu. V naší nabídce najdete také speciální služby zaměřené na servis zařízení pro výstupy. Máme pro vás tipy na výlety po okolí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku