Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Sportovní a tělovýchovné spolky

Sháníte kvalitní zboží a služby v oblasti Sportovní a tělovýchovné spolky a stále nemáte to pravé? Neslevujte ze svých požadavků. Vstříc vám vyjdou instituce a firmy z našeho seznamu.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Tělocvičná jednota Sokol Kařez

Jsme sdružením lidí podobných zájmů. Pořádáme akce a pravidelné setkávání nejen dětí. Naše organizace poskytuje v rámci své činnosti i poradenství. Jsme sdružení, které ochotně pomůže všem svým příznivcům. Dveře našich sportovních, zábavních a zájmových spolků jsou otevřené každému. Nabízíme příjemné pobavení při kuželkách..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Znojmo

Základním posláním je sdružovat lidi s různou intelektuální, mravní, sociální a tělesnou schopností. Seriózní chování je pro nás zásadní. Přesvědčte se sami o ochotném přístupu našeho spolku. Poskytujeme poradenství v oblasti společenského života. Podporujeme setkávání a volnočasové aktivity našich členů zaměřené na oblast našeho působení. Zabýváme se sportovní činností..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Krnov

Jsme sdružení lidí, které se zabývá, v rámci své zájmové činnosti, vytvářením různých projektů a dalšími společnými aktivitami. Využijte naše sportovní, zábavní a zájmové spolky. Zaměřujeme se na nohejbal. Organizujeme sportovní činnost. V našem sdružení se věnujeme házené. Pokud milujete kuželky, přidejte se k nám. Zajišťujeme provoz spolku tenisových nadšenců. Naši členové se věnují judu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Sokol Slavkov

Využijte možnost stát se členem našeho sdružení pro lidi podobných zájmů. Věci řešíme ochotně. Jsme místem pro společná setkávání. Naší prioritou je maximálně seriózní a vstřícný přístup ke každému požadavku našeho člena. Naše organizace se vedle nejrůznějších činností a realizace projektů zaměřila i na poskytování poradenství. Naší snahou je provozovat sportovní činnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Čtyři Dvory

Zabýváme se sdružováním lidí se stejnými zájmy. Jsme rádi, že vám ochotně můžeme nabídnout naše služby. Naše organizace poskytuje i odborné poradenství. U nás naleznete pouze seriozni jednání. Poskytujeme zázemí osobám pro vzájemná setkávání. Naším zájmem je sportovní činnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Mirovice II

Jsme sdružení lidí, jehož členové aktivně tráví svůj volný čas. Naše instituce se pyšní seriózním přístupem ke svým členům. Náš spolek se vyznačuje ochotou. Snažíme se neustále rozšiřovat možnosti našeho poradenství. I vy můžete využít náš spolek na sportovní činnost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sokolská župa Hanácká

V oblasti sdružení lidí nabízíme odborné práce. Maximálně ochotně splní náš spolek každé vaše přání a vyjde vašim požadavkům vstříc. V rámci naší činnosti podporujeme spolupráci a setkávaní členů mezi jednotlivými organizacemi. Prvořadá je pro nás serioznost. Běžně u nás můžete využívat i poradenských služeb. Náš spolek funguje pro všechny, kteří milují sportovní činnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Černovice

Zabýváme se sdružováním lidí podobných zájmů. Ochotu pomoci Vám zaručíme. S našimi seriozními členy můžete dlouhé hodiny diskutovat o vašem společném koníčku. Využijte služby našeho spolku a našeho spolehlivého poradenství. Zajišťujeme setkávání členů na různých akcích.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná unie Sokolov

Hlavním cílem naší organizace je sdružení lidí. Podporujeme serioznost a ochotu našich členů. Ochotně vám u nás vše vysvětlíme. Pravidelně se společně setkáváme. Na naše poradenství se můžete kdykoliv obrátit.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Sokol

Jsme družení lidé, jehož členové, v rámci svých společných zájmů, tráví aktivně svůj volný čas. Členové naší organizace se pravidelně setkávají a věnují se nejrůznějších aktivitám a činnostem vycházejícím z oblasti našeho působení. Naše organizace sdružuje členy, které spojuje stejný zájem, ochota a nadšení pro věc. Jiné, než seriozní jednání neznáme. Naše sdružení Vám přináší i možnost poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku