Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Sportovní a tělovýchovné spolky

Sháníte kvalitní zboží a služby v oblasti Sportovní a tělovýchovné spolky a stále nemáte to pravé? Neslevujte ze svých požadavků. Vstříc vám vyjdou instituce a firmy z našeho seznamu.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Tělovýchovná jednota Sokol Ostroměř

Podporujeme sdružení lidí. S činností našich sportovních, zábavních a zájmových spolků budete spokojeni. Sdružujeme všechny, kteří milují nohejbal. I vy se můžete přidat k našemu spolku, který se specializuje na sportovní činnost. Florbal je oblíbenou hrou všech členů našeho spolku. Jsme hráči kuželek. Zabýváme se provozem spolku pro všechny milovníky tenisu. Jsme tu pro všechny, kteří milují tanec.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště

Sdružení nabízí lidem jednu z možností, jak smysluplně trávit svůj volný čas. Užívejte si účasti v některém z našich sportovních, zábavních a zájmových spolků. Pro všechny milovníky gymnastiky je zde náš spolek. Jsme sdružením pro všechny, kteří milují nohejbal. Náš spolek se zaměřuje na sportovní činnost. Zajišťujeme provoz spolku nadšenců do florbalu. Můžete si k nám přijít zahrát kuželky. Náš tenisový klub je Vám otevřen.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Liberec- Sokol

Sdružujeme lidi, kteří se scházejí na pravidelných schůzkách. Naše organizace je velice ochotná. V rámci činnosti našeho spolku podnikáme řadu zajímavých aktivit. Zaměřujeme se na sportovní činnost. U nás si můžete zahrát společenskou hru - kuželky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Hnojice

Zapojte se také do sdružení lidí s podobnými zájmy. V našich službách se zabýváme i poradenstvím. Naše organizace sdružuje členy, kteří se za účelem společných zájmů pravidelně setkávají a účastní se přípravy a realizace nejrůznějších projektů. U nás očekávejte naprosto seriózní jednání. Poskytujeme sportovní činnost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Sokol Pohořany

Zapojte se také do sdružení lidí podobných zájmů. Přijďte se zapojit do našich setkávání. Staňte se také platným členem naší seriózní instituce. U nás můžete počítat s ochotným přístupem. Specializujeme se i na spolehlivé poradenské služby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Sokol Blatec

Náš spolek sdružuje lidi se stejným zaměřením. S našimi seriozními členy můžete dlouhé hodiny diskutovat o vašem společném koníčku. Společná setkávání jsou součástí běžných aktivit našeho spolku. Nabízíme vám různé poradenské služby. Ochota pomoci svým členům je nám vlastní.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Předkláštěří

Sdružujeme lidi, kteří mají podobné zájmy. Sportovní, zábavní a zájmové spolky pomohou příjemně naplnit Váš volný čas. Užijte si nohejbal s naším spolkem. Pokud nemáte rádi sport, kde se běhá, přihlaste se do našeho oddílu kuželek. Náš spolek se zabývá především tenisem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Ostopovice

Jsme sdružení lidí, které se aktivně podílí na veřejném životě. Na naše poradenství v oblasti sdružování lidí se můžete spolehnout. Hledáte-li seriózní spolek, zavítejte k nám. Jsme organizace, která pořádá setkávání pro lidi se stejnými zájmy. Setkáte se u nás s ochotným jednáním.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Kovalovice

Snahou našeho spolku je sdružení lidí různých zájmů. Ochotně a individuálně vyřešíme vaše požadavky. Využijte poradenství od nás za těch nejlepších podmínek. Náš spolek vám umožňuje setkávat se s lidmi stejných zájmů. Vaše přání v rámci našeho spolku vyřizujeme vždy maximálně seriózně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Hrušovany u Brna

Jsme sdružení lidí, které spojují stejné zájmy. Ochota za všech okolností je pouze jednou ze služeb, kterou svým členům náš spolek nabízí. Každému z našich členů poskytneme vždy maximálně seriózní a vstřícný přístup. Pořádáme akce a pravidelné setkávání nejen dětí. Pokud potřebujete spolehlivé poradenství, obraťte se na náš spolek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku