Nepřehlédněte

Sportovní a tělovýchovné spolky

Sháníte kvalitní zboží a služby v oblasti Sportovní a tělovýchovné spolky a stále nemáte to pravé? Neslevujte ze svých požadavků. Vstříc vám vyjdou instituce a firmy z našeho seznamu.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

SK Karate Spartak Hradec Králové

Naše sdružení se zaměřuje na různé skupiny lidí. V rámci našich aktivit a činností nabízíme i poradenství. Ke každému přání nebo požadavku našeho člena přistupujeme vždy maximálně seriózně. Naším cílem je ochotně podporovat a obhajovat zájmy členů. Sportovní, zábavní a zájmové spolky nabízí účast i Vám. I vy můžete využít náš spolek na sportovní činnost. Zaměřujeme se hraní kuželek nejen na amatérské úrovni..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Okresní sdružení Českého svazu tělesné výchovy v okrese Vyškov

Hlavní činností našeho spolku je sdružení lidí. Naše činnosti, kterým se věnujeme, jsou velice seriózní. U nás se můžete spolehnout, že se setkáte jen s maximální ochotou. Sjednejte si u nás také možnost odborného poradenství. Setkávání naší organizace Vám jsou k dispozici.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Fan´s George Trutnov

Jsme spolek zabývající se sdružením lidí. Organizujeme příjemné a přínosné setkávání. Našim radám můžete věřit. Seriózní jednání je pro nás zásadou. U nás, v našem spolku, se dočkáte vždy pouze maximálně ochotného přístupu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Miroslav Patrman- Sportovní a tělovýchovní spolek

Rádi přivítáme nové členy do našich sdružení lidí s podobnými zájmy. Najdete u nás i poradenství. Organizujeme společná setkávání. Náš přístup je seriozní. Naše organizace ochotně podporuje činnost členů zaměřenou na oblast našeho působení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Hodolany - Sigma

Specializujeme se na sdružení lidí podobných zájmů. Naprostá serióznost je u nás zajištěna. Poskytneme vám poradenství na odborné úrovni. Společná setkávání jsou součástí běžných aktivit našeho spolku. Naše organizace se ochotně a s nadšením účastní realizace nejrůznějších projektů zaměřených na oblast našeho zájmu. Pokud milujete turistiku, neváhejte a přidejte se k nám..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Tršice

Naše organizace se specializuje na sdružení lidí. Snaha o časté setkávání je naší prioritou. Věřte naší serioznosti. Specializujeme se i na poradenství. Ochotně vám pomůžeme s vyplňováním přihlášky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český svaz thajského boxu- Sportovní a tělovýchovní spolek

Sdružujeme lidi, kteří mají podobné zájmy. V našem sdružení se vždy setkáte s ochotou. Přijďte na některá naše setkávání. Vyzkoušejte si naše služby v oblasti poradenství. Serioznost je naše druhé jméno. Neváhejte vyzkoušet některý z místních sportovních, zábavních či zájmových spolků. Hraní kuželek má v naší organizaci dlouhou tradici..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pardubický krajský fotbalový svaz

Do našeho sdružení lidí se může připojit každý. Naše organizace v rámci své činnosti a aktivit nabízí i poradenství. Naši členové jsou samí seriozní lidé. Z naší nabídky sportovních, zábavních a zájmových spolků si jistě vybere každý. Jsme hráči kuželek. Náš spolek funguje také jako vzdělávací..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Fit & Sport klub Na Trojce

Sdružují se u nás lidé se stejným zájmem. Naše organizace se zaměřila na poskytování kvalitního poradenství. Obraťte se na náš spolek, který vám se vším vždy rád pomůže. Snaha o časté setkávání je naší prioritou. Seriózní jednání je pro nás zásadou. Našim členům aktivně pomáháme rozvíjet zájmové oblasti. Pokud milujete kuželky, přidejte se k nám..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Ledce

Pro lidi se stejnými zájmy jsou otevřené dveře našeho sdružení. Naprosto zásadní je pro nás seriózní jednání. Neváhejte se zúčastnit našich setkávání. Ochota podporovat naše členy je pro nás důležitá. Zabýváme se poradenstvím v oblasti spolků a sdružení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku