Nepřehlédněte

Sportovní a tělovýchovné spolky

Sháníte kvalitní zboží a služby v oblasti Sportovní a tělovýchovné spolky a stále nemáte to pravé? Neslevujte ze svých požadavků. Vstříc vám vyjdou instituce a firmy z našeho seznamu.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Tělovýchovná jednota Mittal Ostrava

Užijte si volný čas ve sdružení lidí s podobnými zájmy. Nabízíme ochotu při jednání s vámi. I vy se budete chtít stát členy našich sportovních, zábavních a zájmových spolků. Vedeme oddíl kuželek. Naše sdružení funguje pro všechny, kteří milují tenis.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Liga stovkařů Ostrava

Jsme sdružení lidí, které má širokou členskou základnu a zabývá se nejrůznějšími aktivitami a činnostmi. Užijte si společně s ostatními členy naše pravidelná setkání. Pro náš spolek je prvořadá ochota. Ze strany našeho spolku se dočkáte maximálně vstřícného a seriózního přístupu. Náš svaz Vám rád poradí v oblasti své specializace. Vedeme databázi místních sportovních, zábavních a zájmových spolků. Ze sportovních činností provozujeme také kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Nářez Brno - Líšeň

Pro naši organizaci je hlavním bodem zájmu sdružení lidí. S námi získáte i možnost poradenství. Podporujeme serioznost a ochotu našich členů. Nabízíme veškeré služby v oblasti setkávání. Jednou z našich předností je ochota. Hokej je hra, která nás baví..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Spartak první brněnská, Brno

I vy se můžete přidat k našemu sdružení lidí stejných zájmů. Pokud potřebujete spolehlivé poradenství, obraťte se na náš spolek. Naše organizace podporuje setkávání členů i dalších osob za účelem našich společných zájmů. Nadchneme vás naší maximální ochotou. Navštivte některý z našich sportovních, zábavních a zájmových spolků. Mezi činnosti, které podnikáme, patří také kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český svaz koloběhu

Pro sdružení lidí nabízíme kompletní služby. Chceme, abyste díky našemu poradenství získali dostatek informací. U nás si zakládáme na tom, že jsme seriózní. Setkávání naší organizace Vám jsou k dispozici. Naše organizace ochotně pomáhá členům realizovat své nápady a představy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Moravia Násedlovice

Naše sdružení lidí vytváří materiální a personální podmínky pro podporu a rozvoj všech aktivit jeho členů. I přes klesající ochotu lidí zapojit se do veřejného života, se počet našich členů rozrůstá. Poskytujeme zázemí osobám pro vzájemná setkávání. V případě potřeby vám náš spolek ochotně poskytne kvalitní poradenství. Prospěšnost naší činnosti je vnímána ze strany veřejnosti velmi pozitivně, díky účasti na seriózních projektech a kvalitní členské základně. Zprostředkujeme Vám účast ve sportovních, zábavních a zájmových spolcích..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Ústřední vojenské nemocnice

V oblasti sdružení lidí nabízíme odborné práce. Od nás můžete čekat seriózní vystupování. Pomůžeme vám ochotně s jakýmkoliv problémem. Program na našich zájmových setkáváních je k dispozici všem členům našeho sdružení. S našimi členy čas trávíme konstruktivní zábavou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český svaz plaveckých sportů

Jsme sdružení lidí, které má širokou členskou základnu a zabývá se nejrůznějšími aktivitami a činnostmi. Zaručujeme Vám velkou serióznost našeho spolku. Při naší práci se setkáváme s velkou ochotou lidí podílet se na naší činnosti. Pro naše členy pořádáme společná setkávání. Naše organizace má specialisty i v oblasti poradenství. Poskytujeme účast ve sportovních, zábavních a zájmových spolcích..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Republikán

Vítejte v našem sdružení lidí. Náš přístup je seriozní. Zajišťujeme také různá setkávání. Za kvalitní poradenské služby ručíme. Náš spolek se vždy vyznačuje ochotným a vstřícným přístupem. Sportovní, zábavní a zájmové spolky Vám rády nabídnou možnost členství..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Kyje

Staňte se i Vy členy sdružení lidí s podobnými zájmy. Poskytujeme účast ve sportovních, zábavních a zájmových spolcích. Pokud vás zajímá gymnastika, pojďte k nám. Pokud milujete florbal, přidejte se k nám. Přidejte se k nám na hraní kuželek. Každý, kdo miluje tenis, si oblíbí činnost našeho spolku..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku