Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Sportovní a tělovýchovné spolky

Sháníte kvalitní zboží a služby v oblasti Sportovní a tělovýchovné spolky a stále nemáte to pravé? Neslevujte ze svých požadavků. Vstříc vám vyjdou instituce a firmy z našeho seznamu.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Tělovýchovná jednota Sokol Vrbno pod Pradědem

Cílem tohoto sdružení lidí je získávat finanční prostředky na podporu našich aktivit vlastní činností a z veřejných dotací. Zaměřujeme se na poradenství a další formy služeb. Přijměte pozvání na naše společná setkávání. Jiné, než seriozní jednání neznáme. Jsme ochotni vám poskytnou jakékoliv informace, které se týkají naší činnosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Sokol Kobeřice

Pro sdružení lidí nabízíme kompletní služby. Nabízíme vám možnost setkávat se s lidmi podobného zaměření. Ochota pomoci našim členům je pro nás zásadní. Nejznámější je naše nohejbalové družstvo. Sdružujeme všechny nadšené hráče a fanoušky florbalu. Pro všechny milovníky tenisu funguje náš spolek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Lišov

Jsme sdružení lidí, které se zabývá, v rámci své zájmové činnosti, vytvářením různých projektů a dalšími společnými aktivitami. Nabízíme vám komplexní a seriózní služby. Naši činnost stavíme na ochotě a aktivitě našich členů. Naši členové získají možnost využívat pravidelných setkávání. Naši členové mohou využít našich poradenských služeb. Organizujeme sportovní činnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Mirovice

Sdružujeme lidi, kteří se scházejí na pravidelných schůzkách. Poskytujeme i pomoc prostřednictvím poradenství. Hledáte-li seriózní spolek, zavítejte k nám. Náš spolek je ke svým členům vždy maximálně ochotný. Pořádáme společná setkávání svých členů. Naší snahou je provozovat sportovní činnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Kroměříž

U nás pořádáme akce sdružující lidi. Přijměte pozvání na naše společná setkávání. Jsme vám k dispozici, potřebujete-li poradit. V rámci našeho působení klademe důraz na serioznost. Naším zájmem je sportovní činnost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Studená I.

Přicházíme s nabídkou účasti ve sdružení lidí s podobnými zájmy. Zaměřujeme se na setkávání lidí se stejnými zájmy. Navštivte naši instituci a setkáte se s ochotnými lidmi. Prospěšnost naší činnosti je vnímána ze strany veřejnosti velmi pozitivně, díky účasti na seriózních projektech a kvalitní členské základně. Našim členům poskytujeme poradenství zdarma.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Sokol Mariánské Lázně

Jsme sdružení, kde se setkávájí lidé za různými účely. Náš spolek se vyznačuje velkou seriózností. Jsme rádi, že vám ochotně můžeme nabídnout naše služby. Naše společnost se specializujeme na poradenství. Snaha o časté setkávání je naší prioritou. Specializujeme se na sportovní činnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Sokol Voděrady

Sdružení lidí nabízí komunikaci, učení a tvořivé aktivity. Náš spolek je velice seriózní. Jsme velice ochotnou organizací. Organizujeme setkávání s lidmi stejných zájmů. Naše organizace v rámci své činnosti a aktivit nabízí i poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Sokol Kostelecká Lhota

Náš spolek vám nabízí různá sdružení lidí. Ochotně vám pomůžeme a poradíme. Nabízíme vám seriozní a přímé jednání. Nabízíme vám ty nejlepší služby v oblasti poradenství. V rámci našich aktivit a činností se pravidelně setkáváme i s členy působícími v jiných organizacích.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Kralice nad Oslavou

Jsme organizace, která sdružuje osoby se stejnými zájmy. Společně s našimi členy podnikáme nejrůznější aktivity. Úspěchy našich nohejbalistů mluví za vše. Organizujeme sportovní činnost. Provozujeme spolek pro milovníky florbalu. Pro členy našeho kuželkářského svazu je typické nadšení do kuželek. Sdružujeme všechny zájemce o tenis..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku