Nepřehlédněte

Sportovní a tělovýchovné spolky

Sháníte kvalitní zboží a služby v oblasti Sportovní a tělovýchovné spolky a stále nemáte to pravé? Neslevujte ze svých požadavků. Vstříc vám vyjdou instituce a firmy z našeho seznamu.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Tělocvičná jednota Sokol Česká Skalice

Jsme sdružení lidí, které se snaží o rozvoj občanské společnosti konkrétními programy a projekty. Nabízíme Vám i poradenství. Poskytujeme veškeré služby pro příjemné setkávání. Pro naše sdružení je ochota samozřejmostí. Jednáme jedině seriozně. I vy se můžete přidat k našemu spolku, který se specializuje na sportovní činnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Sokol Oldřichov v Hájích - Sokol

Jsme sdružení lidí, které se aktivně podílí na veřejném životě. Se seriózním přístupem členů našeho svazu budete spokojeni. Všichni členové naší organizace k Vám budou velice ochotní. Naše instituce se zabývá také poradenskou činností. Organizujeme společná příjemná setkání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Košťálov

Jsme sdružení lidí, které svůj volný čas tráví společnými aktivitami. Ochota za všech okolností je pouze jednou ze služeb, kterou svým členům náš spolek nabízí. Snaha o časté setkávání je naší prioritou. Serioznost je naší devizou. Naši odborníci se v rámci naší činnosti věnují i poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Olomouc - Nový Svět

Podporujeme sdružení lidí. Stále máme kolem sebe spoustu lidí, ochotných udělat něco pro ostatní ve svém volném čase. V rámci oblasti našeho působení dosáhla naše organizace výborných výsledků díky serioznosti a kvalitní členské základně. Rádi Vám poskytneme i odborné poradenství. Náš spolek funguje proto, aby se mohli setkávat lidé podobných zájmů. Provozujeme sportovní činnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Sokol Odrlice

Nabízíme Vám možnost stát se součástí sdružení lidí stejných zálib. Poskytneme vám v rámci našeho spolku opravdu kvalitní poradenství, které zaručeně oceníte. Ochotu pomoci Vám zaručíme. Věřte naší serioznosti. Snažíme se realizovat pravidelná setkávání členů našeho sdružení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Luká

Jsme spolek zabývající se sdružením lidí. Naši členové jsou velice vstřícní a ochotní. Také poskytujeme poradenství v oboru. Setkávání naší organizace Vám jsou k dispozici. U nás naleznete pouze seriozni jednání. Organizujeme sportovní činnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Sokol Ostrovačice

Našim základním posláním je podporovat sdružování lidí a pomáhat jim s rozvojem osobnosti. Naše organizace vykonává různé aktivity a ochotně se účastní projektů a činností vycházejících z oblasti naší zájmové činnosti. Členové naší organizace se pravidelně setkávají a společně tráví svůj volný čas aktivitami a činnostmi vycházejícími z oblasti našeho působení. Podporujeme serioznost a ochotu našich členů. Poskytneme vám poradenství na odborné úrovni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Měnín

Náš spolek pořádá různá setkání za účelem sdružení lidí. Účastníme se setkávání, která pořádají různé spolky. S každým jednáme seriozně. Najdete u nás i poradenství. Záležitosti řešíme s ochotou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Jinačovice

Přidejte se do našeho sdružení lidí, zabývajících se stejným sportem. Díky naší organizaci se můžete setkávat s lidmi se stejnými zájmy. Garantujeme vám seriozní jednání během vašeho členství. Zaměřujeme se na pomoc a poradenství. Ochotně vám poskytneme informace na vaše otázky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Mělčany

Sdružujeme lidi se stejnými zájmy. Zakládáme si na kvalitě, ochotě a seriózním přístupu. Naše sdružení Vám přináší i možnost poradenství. Naše sdružení Vás zve na pravidelná setkávání. Opravdu seriózního přístupu se dočkáte jedině v našem spolku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku