Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Sportovní a tělovýchovné spolky

Sháníte kvalitní zboží a služby v oblasti Sportovní a tělovýchovné spolky a stále nemáte to pravé? Neslevujte ze svých požadavků. Vstříc vám vyjdou instituce a firmy z našeho seznamu.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

TJ Hraničář Staňkov

Zveme Vás do sdružení lidí s podobnými zájmy. Staňte se také platným členem naší seriózní instituce. Naše organizace ve spolupráci s jednotlivými členy poskytuje i poradenství týkající se oblasti působení. Poskytujeme veškeré služby pro příjemné setkávání. Naše organizace ochotně podporuje činnost členů zaměřenou na oblast našeho působení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

F.C.ARA PÍSEK

Posláním našeho spolku je sdružení lidí. Naše organizace sdružuje členy, kteří díky pravidelnému setkávání a společné tvůrčí činnosti, tráví svůj volný čas konstruktivní zábavou. Vaše přání u nás ve spolku vždy ochotně vyřídíme. Zaměřujeme se na poradenství a jiné formy pomoci. Naše sdružení klade velký důraz na serioznost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

LTC Ústí nad Labem

Mnoho společného můžete sdílet i s ostatními lidmi v našem sdružení. Poskytujeme poradenství všeho druhu. Ohromíme vás naší maximální ochotou. Setkávejte se s lidmi stejných zájmů, kteří mohou výrazně obohatit váš život. Věřte naší serioznosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota SOKOL Velké Svatoňovice

Jsme sdružení lidí se stejnými zájmy. Náš spolek vám zprostředkuje setkávání s lidmi podobných zájmů. Neváhejte nás kontaktovat a využít naše služby v oblasti poradenství. Lidský přístup a ochota, to je pro vás jistota. Jsme seriózní organizace s kvalitním zázemím.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Bystřec

Naše instituce se zaměřuje na sdružení lidí. Zaměřujeme se na společná setkávání. Mezi našimi seriozními členy potkáte nové přátele a známé. Naše organizace sdružuje členy, které spojuje stejný zájem, ochota a nadšení pro věc. Kromě jiného nabízíme také poradenství. Sdružujeme všechny, kteří milují nohejbal. Pokud jste vášnivým hráčem hokeje, přidejte se k nám..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Papírna Obora Lochovice

Zveme Vás do sdružení lidí s podobnými zájmy. Ochotně pomůžeme členům s jejich potřebami. U nás se můžete spolehnout na seriózní jednání. Zaměřujeme se na poradenskou činnost. Pro své členy organizujeme také společná setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Praskolesy

Provozujeme sdružení lidí, kde zažijete obrovskou zábavu. Ochotné jednání našich členů vás jistě potěší. Členové naší organizace se často setkávají s novými lidmi a uzavírají nová přátelství díky činnosti a aktivitám pod naší záštitou. Objednejte si od nás služby spojené s poradenstvím nyní ještě výhodněji. Prvořadá je pro nás serioznost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota jezdecká Loděnice, o.s.

Jsme svaz sdružující lidi všech skupin. Naší hlavní prioritou je maximální ochota vůči našim členům a jeho požadavkům. Zaručujeme Vám naprosto seriózní vystupování. Zveme Vás ke společným setkáním. U nás se dočkáte užitečných rad.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klub českých turistů Kolín

Činnost našeho spolku je zaměřena na sdružení lidí. Naše sdružení je Vám k dispozici i v oblasti poradenství. Získejte naše seriózní služby. Přinášíme příležitost k setkávání. Pokud jste vášnivý turista, přidejte se k nám.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Football club Šumavské Hoštice, občanské sdružení

Rádi přivítáme všechny lidi v našem sdružení. Se službami našeho spolku a našeho poradenství bude váš život jednodušší. Ochotně vám pomůžeme s vyplňováním přihlášky. Serioznost je naše druhé jméno. Nabízíme veškeré služby v oblasti setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku