Nepřehlédněte

Sportovní a tělovýchovné spolky

Sháníte kvalitní zboží a služby v oblasti Sportovní a tělovýchovné spolky a stále nemáte to pravé? Neslevujte ze svých požadavků. Vstříc vám vyjdou instituce a firmy z našeho seznamu.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Orel jednota Zábřeh - Orel

Přijďte si vyzkoušet své zájmy s ostatními lidmi do našeho sdružení. Zajišťujeme služby na špičkové úrovni včetně ochoty a vstřícného jednání. Sportovní, zábavní a zájmové spolky pomohou příjemně naplnit Váš volný čas. Navštivte naše zájmové tábory. Pokud milujete florbal, jste u nás vítáni. Jsme zájmový spolek zaměřený na kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Orel jednota Brno-Staré Brno

Sdružení lidí nabízí trávení volného času podle vašeho zájmu. Aktivity našeho sportovního, zábavního a zájmového spolku orientujeme také na doplňující vzdělání. Na našich táborech díky různorodé činnosti a aktivitám pomáháme dětem rozvíjet dovednosti a poznatky. Zabýváme se provozem spolku pro všechny milovníky florbalu. Aktivně se věnujeme hraní kuželek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Orel jednota Židlochovice

Využijte možnost stát se členem našeho sdružení pro lidi podobných zájmů. Jsme seriozní organizací. Naše organizace poskytuje v rámci své činnosti i poradenství. Záležitosti řešíme ochotně. Naši členové mají možnost společného setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Orel jednota Okrouhlá

Pořádáme sdružení podobných lidí. Členové našeho spolku nachází dobrou příležitost k setkávání. Prioritou našeho spolku je serioznost. Naši členové si vždy ochotně navzájem pomáhají. Naše organizace se kromě jiného věnuje i poradenství. Užívejte si účasti v některém z našich sportovních, zábavních a zájmových spolků..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Orel o.s.

Do našeho sdružení lidí se může připojit každý. Vyjdeme Vám vstříc i v oblasti poradenství. Využijte naše služby a garantujeme vám ochotu. Nabízíme možnost společného setkávání. Budeme s vám jednat na úrovni a seriozně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Orel župa Trochtova

Přinášíme vám možnost účasti ve sdružení lidí shodných zájmů. Během poradenství vám poradíme nejen s vedením vašeho spolku. Naši členové mají možnost společného setkávání. Naše činnost je závislá na ochotě členů či jejich časových možnostech. Mezi našimi seriozními členy potkáte nové přátele a známé.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Orel jednota Zábřeh

Do našeho sdružení lidí se může připojit každý. Svou činnost praktikujeme seriozně. Naše instituce nabízí také poradenství. Organizujeme společná příjemná setkání. Přijďte se k nám přesvědčit o naší ochotě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Orel jednota Bučovice

Jsme občanské sdružení lidí. K dispozici máme i poradenství. Naše organizace sdružuje členy, kteří se věnují přípravě a následně i realizaci seriózních projektů. Vyzkoušejte si naši činnost na některém z našich setkávání. Ochotně přijímáme nové členy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Orel župa Kozinova

Cílem tohoto sdružení lidí je získávat finanční prostředky na podporu našich aktivit vlastní činností a z veřejných dotací. Máme seriozní přístup. Účastníme se setkávání, která pořádají různé spolky. Neváhejte se spolehnout na naše odpovídající poradenství. Naše organizace sdružuje členy, kteří sdílí stejný zájem i ochotu trávit společně volný čas.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Sokol Ostrava Nová Ves

Pokoušíme se sdružovat lidi stejných zájmů. Náš spolek si velmi zakládá na serioznosti. Naše organizace se zaměřila na poskytování kvalitního poradenství. Nabízíme vám možnost setkávat se s lidmi podobného zaměření. Naše organizace se v rámci naplnění svých cílů ochotně účastní různých projektů a zabývá se řadou aktivit plynoucích z oblasti naší zájmové činnosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku