Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Sportovní a tělovýchovné spolky

Sháníte kvalitní zboží a služby v oblasti Sportovní a tělovýchovné spolky a stále nemáte to pravé? Neslevujte ze svých požadavků. Vstříc vám vyjdou instituce a firmy z našeho seznamu.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Tělocvičná jednota Sokol Moravičany - Sokol

Jsme sdružení, kde se setkávájí lidé za různými účely. Seriózní chování je nám vlastní. K dispozici je vám vždy naše maximální ochota. Rádi přivítáme na našich setkáváních nové tváře se stejnými zájmy. Pomáháme s řešením problémů a poskytujeme odborné poradenství. Naším zájmem je sportovní činnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná Jednota Sokol Přelouč

Jsme sdružení lidí, které se v rámci svých společných zájmů zabývá řadou nejrůznějších aktivit. Organizujeme sportovní, zábavní a zájmové spolky. Každý florbalový nadšenec ocení naši práci. Jsme zavedené sdružení hráčů kuželek. Sdružujeme všechny, kteří milují tenis. Pro všechny, kteří milují judo, je zde náš spolek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Lázně Bohdaneč

Sdružení lidí nabízí trávení volného času podle vašeho zájmu. Naše sdružení Vám dává i možnost využít našeho poradenství. Nabízíme společná setkávání. Jsme ochotni vyjít vám kdykoli vstříc. Sportovní činnost je cílem našeho spolku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Jevíčko

Staňte se členy našeho sdružení, které spojuje lidi se stejnými zájmy. Navštivte naši instituci a setkáte se s ochotnými lidmi. Naše instituce se vyznačuje seriozním přístupem. V rámci naší činnosti nabízíme vzájemné poradenství – výměna zkušeností členů sdružení. Při setkávání členů našeho spolku se dozvíte mnoho zajímavého. Zamilujete si sportovní činnost našeho spolku..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Sokol Česká Třebová

Zveme Vás do sdružení lidí s podobnými zájmy. Naši členové se za účelem výkonu celé řady aktivit plynoucích z oblasti našeho působení pravidelně setkávají, aby společnými silami zrealizovali své nápady a představy. Ochotně vám pomůžeme s vyplňováním přihlášky. S našimi seriozními členy můžete dlouhé hodiny diskutovat o vašem společném koníčku. Naše rady vám v mnohém pomohou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Přeštice

Jsme sdružení lidí, které se v rámci svých společných zájmů zabývá řadou nejrůznějších aktivit. Od nás můžete čekat seriózní vystupování. Pomůžeme vám ochotně s jakýmkoliv problémem. Pořádáme mnohá společná setkávání. Zamilujete si sportovní činnost našeho spolku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Plzeň - Doudlevce- Sokol

Jsme sdružení lidí, které spojují podobné zájmy. Ochotně spolupracujeme. Naše organizace ochotně podporuje činnost členů zaměřenou na oblast našeho působení a jejich pravidelné setkávání. Zaměřujeme se na poskytování služeb a poradenství. Přidejte se ke sportovní činnosti našeho spolku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Brno - Medlánky

Přicházíme s nabídkou účasti ve sdružení lidí s podobnými zájmy. Naše organizace svými aktivitami umožňuje setkávání lidí se stejným zájmem a nadšením pro věc. Objednejte si od nás služby spojené s poradenstvím nyní ještě výhodněji. Pro naše sdružení je ochota samozřejmostí. Odpovídáme za serioznost. Poskytujeme sportovní činnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Plzeň - Doubravka

Jsme sdružení lidí, jehož členové se účastní různých soutěží i aktivit. Naše organizace se zabývá zájmovými setkáváními. Při sdružování lidí se stejnými zájmy jsme ochotní v poskytování informací. Seriózní jednání je pro nás zásadou. Každý náš člen ocení naši sportovní činnost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Sokol Ctiněves

Jsme sdružení lidí, jehož členové vytváří v rámci společné zájmové činnosti nejrůznější projekty. Setkávejte se s lidmi stejných zájmů. Naše sportovní, zábavní a zájmové spolky jsou připraveny pro vás. Zkuste si u nás zahrát kuželky. Přihlaste své děti na tenis.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku