Nepřehlédněte

Sportovní a tělovýchovné spolky

Sháníte kvalitní zboží a služby v oblasti Sportovní a tělovýchovné spolky a stále nemáte to pravé? Neslevujte ze svých požadavků. Vstříc vám vyjdou instituce a firmy z našeho seznamu.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

TJ Lokomotiva Nymburk

Organizujeme sdružení lidí stejných zájmů. Hledáte-li ochotu a vstřícný přístup, jste u nás správně. Nabízíme možnost příjemných setkávání. Nabízíme vám seriozní a přímé jednání. V rámci naší činnosti nabízíme vzájemné poradenství – výměna zkušeností členů sdružení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Okresní sdružení České unie sportu v okrese Blansko

Ve sdružení lidí nabízíme rozsáhlou pomoc. V případě potřeby zajišťujeme také poradenskou činnost. Shledejte se s námi na společných setkáváních. Pro náš spolek je prvořadá ochota. Mezi našimi seriozními členy najdete spoustu lidí se stejným zájmem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Amatérský klub Derby Ostrava

Sdružujeme lidi, kteří se scházejí na pravidelných schůzkách. Pořádáme akce a pravidelné setkávání nejen dětí. Ochotně vám poskytneme informace na vaše otázky. Poradenství u nás poskytují pouze kvalifikovaní členové. Garantujeme Vám naprostou serióznost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Sokol Voděrady

Jsme sdružení lidí které spojuje stejný zájem a má širokou členskou základnu. Program na našich zájmových setkáváních je k dispozici všem členům našeho sdružení. Maximálně ochotně splní náš spolek každé vaše přání a vyjde vašim požadavkům vstříc. Poradenství od nás můžete nyní využívat za výhodných podmínek. Sdružujeme členy, kteří sdílí stejné nadšení pro věc a seriozní přístup je pro ně samozřejmostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Sokol Drahanovice

Náš spolek organizuje sdružení lidí. Jednou z našich aktivit je i poradenství. Ochotně přijímáme nové členy. Organizujeme společná příjemná setkání. Na naši serioznost se můžete spolehnout.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Zlínská krajská asociace Sport pro všechny

Zájmem naší organizace je sdružení lidí. Zaměřujeme se na setkávání lidí se stejnými zájmy. Každému z našich členů poskytneme vždy maximálně seriózní a vstřícný přístup. Jedině my vám dobře poradíme. Při sdružování lidí se stejnými zájmy jsme ochotní v poskytování informací.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Mohelnice

Zabýváme se sdružením lidí. Členové naší organizace se setkávají a společnou činností realizují nejrůznější projekty. Úspěchy našich nohejbalistů mluví za vše. Sportovní činnost je cílem našeho spolku. Zahrajete-li si rádi kuželky, můžete se k nám přidat. Naši členové se věnují judu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Nivnice

Zaměřujeme se na sdružování lidí stejných zájmů. Naše organizace podporuje setkávání členů i dalších osob za účelem našich společných zájmů. V rámci činnosti našeho spolku podnikáme řadu zajímavých aktivit. Pokud milujete turistiku, neváhejte a přidejte se k nám. Členové našeho zájmového spolku se věnují šachům. Jsme zde pro všechny milovníky tenisu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Chuchle

Staňte se platným členem našeho sdružení lidí stejných zájmů. Jiné, než seriozní jednání neznáme. Jsme tu pro vás a s ochotou se vám budeme věnovat. Pokud máte rádi gymnastiku, přidejte se k nám. Zamilujete si sportovní činnost našeho spolku. Staňte se členy našeho tenisového klubu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Cítov

Fungujeme jako sdružení lidí stejných zájmů. Očekávejte od nás naprosto seriózní chování. Naši zaměstnanci Vám jsou k dispozici s poradenstvím v různých oblastech. Nabízíme možnost příjemných setkávání. Ochotně vás přijmeme mezi sebe. Poskytujeme sportovní činnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku