Nepřehlédněte

Sportovní a tělovýchovné spolky

Sháníte kvalitní zboží a služby v oblasti Sportovní a tělovýchovné spolky a stále nemáte to pravé? Neslevujte ze svých požadavků. Vstříc vám vyjdou instituce a firmy z našeho seznamu.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Tělocvičná jednota Sokol

Jsme svaz sdružující lidi všech skupin. S každým jednáme seriozně. V našich službách se zabýváme i poradenstvím. Naše organizace vykonává různé aktivity a ochotně se účastní projektů a činností vycházejících z oblasti naší zájmové činnosti. Účastníme se setkávání, která pořádají různé spolky. Přidejte se ke sportovní činnosti našeho spolku..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Otrokovice

Náš spolek funguje jako nástroj ke sdružení lidí. Jsme rádi, že vám ochotně můžeme nabídnout naše služby. Připravujeme různá zájmová setkávání. Výsadou naší organizace je poradenství na úrovni. Máme seriozní přístup. Sportovní činnost je středem zájmu našeho spolku..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol, Lovčičky

Jsme sdružení, kde se setkávájí lidé za různými účely. Zaměřujeme se na společná setkávání. Zajišťujeme mnoho služeb a zakládáme si na ochotném přístupu k vám. Každému z našich členů poskytneme vždy maximálně seriózní a vstřícný přístup. Rádi Vám poskytneme i odborné poradenství. Náš spolek se snaží o maximální sportovní činnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Mělčany

Přijměte nabídku účasti ve sdružení lidí s podobnými zájmy. Naši činnost tvoří také poradenství. Setkáte se u nás s ochotným přístupem. Naše organizace ochotně podporuje činnost členů zaměřenou na oblast našeho působení a jejich pravidelné setkávání. Zabýváme se sportovní činností.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Šakvice

Jsme sdružení lidí se stejnými zájmy. Organizují se u nás společná setkávání. Ochota je u nás automatická, přijďte se přesvědčit. Pokud potřebujete spolehlivé poradenství, obraťte se na náš spolek. Snažíme se o maximální sportovní činnost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Slavoj Kynšperk nad Ohří

Jsme sdružení lidé, které podporuje v rámci společné zájmové činnosti svoje členy v realizaci svých nápadů a představ. Našim členům nabízíme příležitost k setkávání. U nás očekávejte naprosto seriózní jednání. Naše organizace se také specializuje na oblast poradenství. Spojujeme nadšené hráče i obdivovatele tenisu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

OUTDOOR CLUB HANACE

Našim základním posláním je podporovat sdružování lidí a pomáhat jim s rozvojem osobnosti. Naše instituce nabízí také poradenství. Přijďte si ověřit ochotu našeho personálu. Rádi pořádáme také společná setkání našich členů. Důležitý pro nás je seriozní přístup.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Slezan Jindřichov

Provozujeme sdružení lidí, kteří mají něco společného. Přidejte se do naší organizace s ochotným přístupem. Členům spolku nabízíme poradenství. Do našich aktivit zahrnujeme také setkávání. Naše instituce se vyznačuje seriozním přístupem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Sokol Hlubočany

U nás se sdružují lidé podobných zájmů. Jistě uvítáte i námi poskytované poradenství. U nás se můžete spolehnout na seriózní jednání. U nás se můžete setkávat se svými kolegy i přáteli. Pro všechny nabízíme ochotu. Nohejbal má u nás mnohaletou tradici. Náš spolek se zabývá především tenisem..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sokolská župa Středomoravská-Kratochvilova Přerov

Jsme sdružení lidí, které se snaží o rozvoj občanské společnosti konkrétními programy a projekty. Organizujeme společná příjemná setkání. V rámci naší činnosti upřednostňujeme seriózní přístup. Obraťte se na náš spolek, máme pro vás připraveno kvalitní a spolehlivé rady. Všichni členové naší organizace k Vám budou velice ochotní.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku