Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Sportovní a tělovýchovné spolky

Sháníte kvalitní zboží a služby v oblasti Sportovní a tělovýchovné spolky a stále nemáte to pravé? Neslevujte ze svých požadavků. Vstříc vám vyjdou instituce a firmy z našeho seznamu.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Tělocvičná jednota Sokol Rakvice

Jsme sdružení lidí, které má širokou členskou základnu a zabývá se nejrůznějšími aktivitami a činnostmi. Garantujeme Vám naprostou serióznost. Specializujeme se i na poradenství. Jsme profesionálové s maximální ochotou. Pro naše členy pořádáme společná setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Ostroměř

Jsme sdružením lidí podobných zájmů. I vy se díky nám můžete setkávat s lidmi podobných zájmů. Naše organizace se také specializuje na oblast poradenství. Ochotně vám pomůžeme a poradíme. Naše organizace důsledně dbá na serioznost a vystupování na úrovni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Sokol ŽBS Železný Brod

Náš spolek sdružuje lidi, kteří mají stejné zájmy. V případě potřeby zajišťujeme také poradenskou činnost. Naše činnosti, kterým se věnujeme, jsou velice seriózní. V naší instituci můžete očekávat ochotné zaměstnance. Jsme zařízeni na realizaci různých setkávání. Naším zájmem je sportovní činnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Liberec 3 - Františkov- Sokol

Zaměřujeme se na sdružování lidí stejných zájmů. Ke svým členům přistupujeme vždy seriózně. Naši zaměstnanci Vám jsou k dispozici s poradenstvím v různých oblastech. Naše organizace ochotně podporuje činnost členů zaměřenou na oblast našeho působení. Specializujeme se na sportovní činnost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Sokol Týneček

Sdružení lidí nabízí trávení volného času podle vašeho zájmu. Náš spolek je ke svým klientům za všech okolností maximálně vstřícný. Nabízíme Vám i poradenství. Setkávejte se s lidmi, kteří mají stejné zájmy jako vy. Naši členové jsou samí seriozní lidé.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Sokol Jívová

Ve sdružení lidí nabízíme všestrannou pomoc. Náš svaz vám nabízí seriozní jednání. Jednáme s ochotou. Využijte naše služby v oblasti poradenství za výhodné ceny. Naše sdružení Vás zve na pravidelná setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Sokol Dub nad Moravou

Rádi Vás přivítáme v našem sdružení lidí, kteří mají podobné zájmy jako Vy. Náš přístup je seriozní. Poskytujeme odborné poradenství ve vlastních prostorách. Příjemná a pravidelná setkávání můžete uskutečnit u nás. Naší hlavní prioritou je maximální ochota vůči našim členům a jeho požadavkům.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Radostice

Vyzkoušejte spojení s dalšími lidmi v našem sdružení. Jsme seriózní organizace, jejíž členy spojují stejné zájmy a nadšení pro věc. Specializujeme se na oblast poradenství. Účastníme se setkávání, která pořádají různé spolky. Využijte naše služby a garantujeme vám ochotu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Litovel

Jsme sdružení lidí, které se v rámci svých společných zájmů zabývá řadou nejrůznějších aktivit. Výsadou naší organizace je poradenství na úrovni. Náš spolek je ke svým klientům za všech okolností maximálně vstřícný. Naše instituce vystupuje vždy seriózně. Zajišťujeme setkávání členů na různých akcích. Přidejte se ke sportovní činnosti našeho spolku..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Viničné Šumice

Náš spolek sdružuje lidi se stejným zaměřením. V oblasti našeho působení jsme dosáhli skvělých výsledků díky serioznosti a usilovné práci našich členů. Naše činnost je závislá na ochotě členů či jejich časových možnostech. Na našich setkáváních se jistě zabavíte. Členové naší organizace poskytují poradenství na úrovni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku