Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Sportovní a tělovýchovné spolky

Sháníte kvalitní zboží a služby v oblasti Sportovní a tělovýchovné spolky a stále nemáte to pravé? Neslevujte ze svých požadavků. Vstříc vám vyjdou instituce a firmy z našeho seznamu.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Tělocvičná jednota Sokol Jeřice

Neváhejte se přidat k našemu sdružení lidí. Obraťte se na náš spolek, který vám se vším vždy rád pomůže. Při našich setkáváních poznáte lidi se stejnými zájmy. Členy naší organizace jsou pouze seriózní lidé. Během poradenství vám poradíme nejen s vedením vašeho spolku. Pokoušíme se o maximální sportovní činnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Bukovina

Do našeho sdružení se mohou přidat lidé, kteří mají stejné zájmy. Rádi přivítáme na našich setkáváních nové tváře se stejnými zájmy. Členové naší organizace jsou velice ochotní. Naše sdružení nabízí i poradenství. V rámci naší činnosti upřednostňujeme seriózní přístup. Naší snahou je provozovat sportovní činnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Krčín

Jsme dobrovolným sdružením lidí. Naše organizace se zaručí za serióznost svých členů. Na zajímavý program při našich setkáváních se můžete spolehnout. V naší instituci můžete očekávat ochotné zaměstnance. Zabýváme se sportovní činností.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Vícov

Jsme spolek zabývající se sdružením lidí. Vyzkoušejte si naši činnost na některém z našich setkávání. V případě potřeby zajišťujeme také poradenskou činnost. Přijďte si ověřit ochotu našeho personálu. Naše organizace důsledně dbá na serioznost a vystupování na úrovni. Pokoušíme se o maximální sportovní činnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Sokol Baška

Vítejte v našem sdružení lidí. Naše organizace důsledně dbá na serioznost a vystupování na úrovni. Nabízíme také poradenské služby. Nejznámější je naše nohejbalové družstvo. I vy oceníte sportovní činnost našeho spolku. Zajišťujeme provoz spolku nadšenců do florbalu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Žabeň

Užijte si volný čas ve sdružení lidí s podobnými zájmy. Jsme ochotni vám poskytnou jakékoliv informace, které se týkají naší činnosti. Náš spolek vám umožní setkávat se s lidmi podobných zájmů. Pokud hledáte seriozní klub, jste u nás na správné adrese. Nabízíme možnost poradenství. I vy se můžete přidat k našemu spolku, který se specializuje na sportovní činnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Žalkovice

Pokoušíme se sdružovat lidi stejných zájmů. Náš spolek funguje proto, aby se mohli setkávat lidé podobných zájmů. Nabízíme opravdu seriózní přístup, který oceníte. Seznamte se s našimi ochotnými pracovníky. Poskytneme vám v rámci našeho spolku opravdu kvalitní poradenství, které zaručeně oceníte. I vy můžete využít náš spolek na sportovní činnost. Náš tenisový klub je k dispozici všem hráčům..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol, Luleč

I vy se můžete přidat k našemu sdružení lidí stejných zájmů. V rámci naší činnosti upřednostňujeme seriózní přístup. Naše organizace Vám poskytne poradenství v různých situacích. Seznámíme vás s naším spolkem a ochotně vše vysvětlíme. Pokoušíme se o maximální sportovní činnost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Viničné Šumice

Ve sdružení lidí nabízíme rozsáhlou pomoc. Serióznost je u našeho spolku vždy na prvním místě. Členové naší organizace se často setkávají s novými lidmi a uzavírají nová přátelství díky činnosti a aktivitám pod naší záštitou. Ochota vyjít vstříc našim členům je pro nás podstatná. Využijte služby kvalitního a spolehlivého poradenství, které vám náš spolek nabízí. Zabýváme se sportovní činností..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Troubsko

Naše sdružení se zaměřuje na různé skupiny lidí. Využijte naše služby v oblasti poradenství za výhodné ceny. U nás se můžete setkávat se svými kolegy i přáteli. Lidský přístup a ochota, to je pro vás jistota. Nabízíme vám komplexní a seriózní služby. I vy se můžete přidat k našemu spolku, který se specializuje na sportovní činnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku