Nepřehlédněte

Sportovní a tělovýchovné spolky

Sháníte kvalitní zboží a služby v oblasti Sportovní a tělovýchovné spolky a stále nemáte to pravé? Neslevujte ze svých požadavků. Vstříc vám vyjdou instituce a firmy z našeho seznamu.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Česká gymnastická federace

Sdružení lidí nabízí komunikaci, učení a tvořivé aktivity. V našem sdružení se vždy setkáte s ochotou. Lidé podobných zájmů se u nás rádi setkávají. Důležitý pro nás je seriozní přístup. Na naše sportovní, zábavní a zájmové spolky se můžete spolehnout. Členové našeho spolku se aktivně věnují gymnastice. Aktivně se věnujeme hraní kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Slavoj Praha

Využijte možnost stát se členem našeho sdružení pro lidi podobných zájmů. Naše organizace se zabývá jen seriózní činností. Pověření lidé naší organizace Vám poskytnou odborné poradenství. Náš svaz nabízí členství v různých sportovních, zábavních a zájmových spolcích. Naučíme vás o kuželkách vše potřebné. Zajistíme Vám prostory na hraní tenisu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český olympijský výbor

Rádi Vás přivítáme v našem sdružení lidí, kteří mají podobné zájmy jako Vy. Poskytujeme vstřícný a seriózní přístup k přáním našich členů. Seznámíme vás s naším spolkem a ochotně vše vysvětlíme. Specializujeme se i na poradenství. Naše sportovní, zábavní a zájmové spolky jsou připraveny pro vás. Kuželky s námi může hrát každý..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Curlingový club letící kameny Praha

Pokoušíme se sdružovat lidi stejných zájmů. Serióznost je vždy prioritou našeho spolku. Využijte jedinečné šance ke společným příjemným setkáním. Za kvalitní poradenské služby ručíme. Náš svaz nabízí členství v různých sportovních, zábavních a zájmových spolcích. Pokud milujete tanec, přidejte se k nám..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Česká asociace Aikido

Staňte se platným členem našeho sdružení lidí stejných zájmů. V naší organizaci můžete také využívat poradenských služeb. Spoléháme se na serioznost. Náš spolek se vyznačuje velkou ochotou při jednání. Staňte se členy sportovních, zábavních a zájmových spolků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Družstvo fanoušků Bohemians

Staňte se členy našeho sdružení, které spojuje lidi se stejnými zájmy. Naprosto zásadní je pro nás seriózní jednání. Naše organizace se vedle nejrůznějších činností a realizace projektů zaměřila i na poskytování poradenství. Ochotu jednání s našimi členy Vám zaručujeme. Pro naše členy pořádáme pravidelná setkávání. Sportovní, zábavní a zájmové spolky jsou připraveny pro vás. Do nabídky našeho sdružení patří také kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Ardea Kralupy nad Vltavou

Zveme vás do našeho sdružení lidí stejných zájmů. Vše řešíme ochotně. Odborné poradenství a individuální přístup nedělá našim zaměstnancům žádný problém. Zaručujeme vám serioznost ve všech směrech. Rádi vás uvítáme na našich setkáváních. Ve spolupráci s našimi členy jsme připravili celou řadu zajímavých aktivit..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Zlaté Hory

Snažíme se sdružovat lidi, kteří mají podobné zájmy. Vyznačujeme se opravdu seriózním přístupem vůči našim členům a jejich požadavkům. Většinu aktivit provádíme formou společných setkávání. Se službami našeho spolku a našeho poradenství bude váš život jednodušší. Ochotně přijímáme nové členy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Regionální sdružení Českého svazu tělesné výchovy Vsetín

Jsme sdružení lidí, jehož členové společnými silami dosahují stanovených výsledků. Naše organizace má specialisty i v oblasti poradenství. U nás se vám budeme vždy s ochotou věnovat. Spoléháme se na serioznost. Přinášíme vám výhodnou nabídku členství ve sportovních, zábavních a zájmových spolcích. Zveme všechny na hraní kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovný klub Třebín

Přicházíme s nabídkou účasti ve sdružení lidí s podobnými zájmy. Náš spolek funguje proto, aby se mohli setkávat lidé podobných zájmů. Vážíme si ochoty našich členů věnovat svůj volný čas naší práci. I vy se budete chtít stát členy našich sportovních, zábavních a zájmových spolků. Jsme hráči kuželek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku