Nepřehlédněte

Sportovní a tělovýchovné spolky

Sháníte kvalitní zboží a služby v oblasti Sportovní a tělovýchovné spolky a stále nemáte to pravé? Neslevujte ze svých požadavků. Vstříc vám vyjdou instituce a firmy z našeho seznamu.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Tělovýchovná jednota Řetězárna Česká Ves - Sportovní a tělovýchovné spolky

Do našeho sdružení lidí se může připojit každý. Pomůžeme vám ochotně s jakýmkoliv problémem. Nabízíme opravdu seriózní přístup, který oceníte. Poskytujeme poradenství a provozujeme aktivity vedoucí ke zlepšení kulturního života. Náš spolek se zabývá především florbalem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Jáchymov

Jsme sdružení lidí, které během roku připravuje a pořádá akce pro své členy i ostatní veřejnost. Poskytujeme i pomoc prostřednictvím poradenství. Naše organizace se zaručí za serióznost svých členů. V naší instituci můžete očekávat ochotné zaměstnance. Pro naše členy pořádáme pravidelná setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou

Jsme dlouholetým sdružením lidí podobných zájmů. Lidé stejných zájmů a koníčků ocení naši snahu navzájem se poznávat a setkávat. Jsme sdružení, které si zakládá na velké serióznosti. Specializujeme se na poradenství v oblasti různých sdružení. Ochotně vám poradíme a zasvětíme do poskytovaných služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Akademický sportovní klub Gambrinus

Potkejte podobné lidi v našem sdružení. Naše organizace ochotně podporuje činnost členů zaměřenou na oblast našeho působení a jejich pravidelné setkávání. Obraťte se na náš spolek, máme pro vás připraveno kvalitní a spolehlivé rady. Ochotně vám pomůžeme a poradíme. Seriózní chování je nám vlastní.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Československý Motorsport, a.s.

Provozujeme sdružení lidí, kteří mají něco společného. K dispozici je vám vždy naše maximální ochota. Většinu aktivit provádíme formou společných setkávání. Důvěřujte serioznosti, kterou nabízíme. Jsme organizace, která poskytuje poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Okresní sdružení sportovních svazů a tělovýchovných jednot ČSTV Náchod

Rádi přivítáme všechny lidi v našem sdružení. Díky naší organizaci se můžete setkávat s lidmi se stejnými zájmy. Ochota pomoci našim členům je pro nás zásadní. V našich službách se zabýváme i poradenstvím. U našeho spolku můžete očekávat vždy opravdu maximální serióznost a spolehlivost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ JO Nisa Jablonec nad Nisou

Naše instituce uskutečňuje sdružení lidí různých zájmů. Každému z našich členů poskytneme vždy maximálně seriózní a vstřícný přístup. Ochota za všech okolností je pouze jednou ze služeb, kterou svým členům náš spolek nabízí. Nabízíme příležitosti k setkávání. Neváhejte a obraťte se na nás, poskytujeme poradenství za skvělé ceny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Slavoj Zora Olomouc

Jsme sdružení lidí, jehož členové se účastní různých soutěží i aktivit. Poradenství patří k tomu, co nabízíme. Náš přístup je seriozní. Velmi nám záleží na ochotném a vstřícném přístupu. Na našich setkáváních se jistě zabavíte.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Uničov

Náplní naší organizace je organizování sdružení lidí. Náš spolek je velice seriózní. Ochota za všech okolností je pouze jednou ze služeb, kterou svým členům náš spolek nabízí. Naše organizace poskytuje v rámci své činnosti i poradenství. Setkávejte se s lidmi stejných zájmů, kteří mohou výrazně obohatit váš život.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Okresní fotbalový svaz v Přerově

Jsme sdružení lidí, jehož členové vytváří v rámci společné zájmové činnosti nejrůznější projekty. Ke každému požadavku našich členů přistupujeme seriózně. Organizujeme příjemné a přínosné setkávání. Sportovní, zábavní a zájmové spolky jsou připraveny pro vás. Hlavní činností je pro nás provoz fotbalového oddílu. Pokud nemáte rádi sport, kde se běhá, přihlaste se do našeho oddílu kuželek. V rámci našeho spolku poskytujeme kvalitní vzdělávání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku