Nepřehlédněte

Sportovní a tělovýchovné spolky

Sháníte kvalitní zboží a služby v oblasti Sportovní a tělovýchovné spolky a stále nemáte to pravé? Neslevujte ze svých požadavků. Vstříc vám vyjdou instituce a firmy z našeho seznamu.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

TJ Sokol Golčův Jeníkov

Jsme sdružení lidé, které podporuje v rámci společné zájmové činnosti svoje členy v realizaci svých nápadů a představ. Do našich aktivit zahrnujeme také setkávání. Na naše poradenství v oblasti sdružování lidí se můžete spolehnout. Zaručujeme vám serioznost ve všech směrech. Lidský přístup a ochota, to je pro vás jistota. Přidejte se ke sportovní činnosti našeho spolku..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Prostějov - Vrahovice

Naše společnost je občanským sdružením lidí. Naše organizace má specialisty i v oblasti poradenství. Jsme vždy ochotni pomoci. Neváhejte se zúčastnit našich setkávání. Každý náš člen ocení naši sportovní činnost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Petřvald

Snahou našeho spolku je sdružení lidí různých zájmů. Ochota podporovat naše členy je pro nás důležitá. Přispíváme k setkávání osob různého ražení. Poskytujeme také službu poradenství. Naší zásadou je seriozní jednání. Nejznámější je naše nohejbalové družstvo. Zamilujete si sportovní činnost našeho spolku..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Proskovice

Jsme sdružení lidí, jehož členové se účastní různých soutěží i aktivit. Členové naší organizace jsou velice ochotní. Cílem našeho sdružení jsou společná setkávání. Naší snahou je provozovat sportovní činnost. Naučíme Vás i Vaše děti hrát tenis.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Vlčnov

Jsme sdružení lidí, které spojují stejné zájmy. Jednou z našich předností je ochota. Naše činnosti, kterým se věnujeme, jsou velice seriózní. Poskytujeme veškeré služby pro příjemné setkávání. Naše společnost se specializujeme na poradenství. Zaměřujeme se na sportovní činnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol, Marefy

Jsme svaz sdružující lidi všech skupin. Hledáte-li ochotu a vstřícný přístup, jste u nás správně. Poradenství u nás poskytují pouze kvalifikovaní členové. Naše organizace sdružuje členy, kteří díky pravidelnému setkávání a společné tvůrčí činnosti, tráví svůj volný čas konstruktivní zábavou. Každý náš člen ocení naši sportovní činnost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Vranov

Jsme sdružení lidí, které má širokou členskou základnu a zabývá se nejrůznějšími aktivitami a činnostmi. Budete překvapeni naší maximální ochotou. Těšíme se na společné setkávání. Naše poradenské služby jsou na vysoké úrovni. Naprostá serióznost je u nás zajištěna. Specializujeme se na sportovní činnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Kuřim

Nabízíme Vám možnost stát se součástí sdružení lidí stejných zálib. Sázíme rovněž na poradenství. Nejznámější je naše nohejbalové družstvo. Přidejte se ke sportovní činnosti našeho spolku. Pokud milujete tenis, přidejte se k nám.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

International Lawn Tennis Club České republiky

Zapojte se také do našeho sdružení lidí podobných zájmů. Naše organizace Vám ukáže, jak být ochotný. Každému našemu členovi poskytujeme maximálně seriózní přístup. Naše rady vám výrazně usnadní váš život. Poskytujeme veškeré služby pro příjemné setkávání. Tenis je oblíbenou hrou všech členů našeho spolku..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ATBA - CZ

Naše společnost je občanským sdružením lidí. Využijte příležitosti ke společnému setkávání členů. Všichni členové naší organizace k Vám budou velice ochotní. Serióznost je u našeho spolku vždy na prvním místě. Jsme vám k dispozici, potřebujete-li poradit.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku