Nepřehlédněte

Sportovní a tělovýchovné spolky

Sháníte kvalitní zboží a služby v oblasti Sportovní a tělovýchovné spolky a stále nemáte to pravé? Neslevujte ze svých požadavků. Vstříc vám vyjdou instituce a firmy z našeho seznamu.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Tělocvičná Jednota Sokol Malíkovice

Náš spolek sdružuje lidi, kteří mají stejné zájmy. Členové našeho spolku nachází dobrou příležitost k setkávání. Poskytujeme poradenství a provozujeme aktivity vedoucí ke zlepšení kulturního života. I vy můžete využít náš spolek na sportovní činnost. Naučíme Vás i Vaše děti hrát tenis.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Krnsko

Jsme sdružení lidí, které spojují stejné zájmy. Kvalitní členská základna a seriózní přístup k věci nám pomohli získat pozitivní ohlasy ze strany veřejnosti. Naše organizace sdružuje členy, kterí své volnočasové aktivity ochotně podřizují společnému zájmu. Jsme zařízeni na realizaci různých setkávání. Organizujeme sportovní činnost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Rohozec

Neváhejte se přidat k našemu sdružení lidí. Naše organizace ochotně podporuje činnost a aktivity členů zaměřené na společný zájem. Zaručujeme Vám kvalitní poradenství v oblasti svazů a spolků. Nabízíme vám možnost setkávat se s lidmi podobného zaměření. Serioznost je jednou z předností našeho sdružení. Provozujeme sportovní činnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Plzeň III - Bory

Jsme sdružení lidí, které se aktivně podílí na veřejném životě. Naše organizace sdružuje členy se společnými zájmy, kteří se ochotně účastní přípravy a následně i realizování nejrůznějších projektů. Naše organizace podporuje setkávání členů i dalších osob za účelem našich společných zájmů. Užijte si nohejbal s naším spolkem. V rámci našeho spolku se zaměřujeme na sportovní činnost. U nás se můžete potkat i s profesionálními hráči tenisu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Staňkov

Náplní naší organizace je organizování sdružení lidí. S námi získáte i možnost poradenství. Náš spolek vám umožní setkávat se s lidmi podobných zájmů. Náš spolek se vyznačuje velkou ochotou při jednání. Náš spolek si velmi zakládá na serioznosti. I vy se můžete přidat k našemu spolku, který se specializuje na sportovní činnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Sokol Libkovice pod Řípem

Jsme sdružení lidí, které se aktivně podílí na veřejném životě. Poskytujeme zaručeně spolehlivé a cenné rady. Poskytujeme poradenství, služby a servis s plnou dávkou ochoty. Slibujeme Vám seriózní jednání. V naší organizaci pořádáme společná setkávání. Zamilujete si sportovní činnost našeho spolku. Sdružujeme všechny zájemce o tenis..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Telocvičná jednota Sokol Hřivice

Zapojte se také do sdružení lidí s podobnými zájmy. V rámci naší činnosti nabízíme vzájemné poradenství – výměna zkušeností členů sdružení. Jiné, než seriozní jednání neznáme. Ochotně vyhovíme vašim potřebám. Jsme organizace, která se specializuje na různá zájmová i sportovní setkávání. Zamilujete si sportovní činnost našeho spolku..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Smrčí

Podporujeme sdružení lidí. Naše organizace důsledně dbá na serioznost a vystupování na úrovni. V naší organizaci vám poskytneme také odborné poradenství. U nás je vše založeno na vzájemné domluvě a ochotě. Členové naší organizace se pravidelně setkávají a společně tráví svůj volný čas aktivitami a činnostmi vycházejícími z oblasti našeho působení. Náš spolek se snaží o maximální sportovní činnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Podhorní Újezd a Vojice

Pro lidi se stejnými zájmy jsou otevřené dveře našeho sdružení. Mezi priority naší organizace patří i kvalitní poradenství. Ochotně pomůžeme členům s jejich potřebami. Naše organizace sdružuje členy, kteří díky pravidelnému setkávání a společné tvůrčí činnosti, tráví svůj volný čas konstruktivní zábavou. I vy oceníte sportovní činnost našeho spolku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Třebešov

Veškerou podporu sdružení lidí naleznete u nás. Zapomeňte na samotu, na našem setkávání se seznámíte s novými lidmi. Poskytujeme vstřícný a seriózní přístup k přáním našich členů. Naše organizace má specialisty i v oblasti poradenství. Naše organizace se ochotně a s nadšením účastní realizace nejrůznějších projektů zaměřených na oblast našeho zájmu. Snažíme se o maximální sportovní činnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku