Nepřehlédněte

Sportovní a tělovýchovné spolky

Sháníte kvalitní zboží a služby v oblasti Sportovní a tělovýchovné spolky a stále nemáte to pravé? Neslevujte ze svých požadavků. Vstříc vám vyjdou instituce a firmy z našeho seznamu.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Česká asociace Aikido

Staňte se platným členem našeho sdružení lidí stejných zájmů. V naší organizaci můžete také využívat poradenských služeb. Spoléháme se na serioznost. Náš spolek se vyznačuje velkou ochotou při jednání. Staňte se členy sportovních, zábavních a zájmových spolků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Družstvo fanoušků Bohemians

Staňte se členy našeho sdružení, které spojuje lidi se stejnými zájmy. Naprosto zásadní je pro nás seriózní jednání. Naše organizace se vedle nejrůznějších činností a realizace projektů zaměřila i na poskytování poradenství. Ochotu jednání s našimi členy Vám zaručujeme. Pro naše členy pořádáme pravidelná setkávání. Sportovní, zábavní a zájmové spolky jsou připraveny pro vás. Do nabídky našeho sdružení patří také kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Ardea Kralupy nad Vltavou

Zveme vás do našeho sdružení lidí stejných zájmů. Vše řešíme ochotně. Odborné poradenství a individuální přístup nedělá našim zaměstnancům žádný problém. Zaručujeme vám serioznost ve všech směrech. Rádi vás uvítáme na našich setkáváních. Ve spolupráci s našimi členy jsme připravili celou řadu zajímavých aktivit..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Zlaté Hory

Snažíme se sdružovat lidi, kteří mají podobné zájmy. Vyznačujeme se opravdu seriózním přístupem vůči našim členům a jejich požadavkům. Většinu aktivit provádíme formou společných setkávání. Se službami našeho spolku a našeho poradenství bude váš život jednodušší. Ochotně přijímáme nové členy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Regionální sdružení Českého svazu tělesné výchovy Vsetín

Jsme sdružení lidí, jehož členové společnými silami dosahují stanovených výsledků. Naše organizace má specialisty i v oblasti poradenství. U nás se vám budeme vždy s ochotou věnovat. Spoléháme se na serioznost. Přinášíme vám výhodnou nabídku členství ve sportovních, zábavních a zájmových spolcích. Zveme všechny na hraní kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovný klub Třebín

Přicházíme s nabídkou účasti ve sdružení lidí s podobnými zájmy. Náš spolek funguje proto, aby se mohli setkávat lidé podobných zájmů. Vážíme si ochoty našich členů věnovat svůj volný čas naší práci. I vy se budete chtít stát členy našich sportovních, zábavních a zájmových spolků. Jsme hráči kuželek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Smrčina Horní Planá

Nabízíme vám účast ve sdružení lidí podobných zájmů. V rámci našeho spolku nabízíme mimo jiné také opravdu seriózní a vstřícný přístup, který oceníte. Nabízíme pomoc i v oblasti poradenství. Ochotu vůči členům Vám garantujeme. V rámci našich aktivit a činností se pravidelně setkáváme i s členy působícími v jiných organizacích.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Basketbalová škola mládeže Kroměříž

Ve sdružení lidí nabízíme všestrannou pomoc. Běžně u nás můžete využívat i poradenských služeb. S vašimi požadavky vám ochotně vyjdeme vstříc. V našem ráji sportovních, zábavních a zájmových spolků si určitě nějaký vyberete. Vedeme oddíl kuželek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Česká asociace Sport pro všechny, odbor Vápenná

Veškerou podporu sdružení lidí naleznete u nás. Naše organizace se v rámci svého působení zaměřuje na realizaci seriózních projektů. Poskytneme vám v rámci našeho spolku opravdu kvalitní poradenství, které zaručeně oceníte. Ochotně vám u nás vše vysvětlíme. Nabízíme možnost setkávání lidí při společných aktivitách.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota DDM K.Vary - Stará Role

Zabýváme se sdružováním lidí stejných nebo podobných zájmů. Náš spolek Vám garantuje ochotu pomoci. Zapomeňte na samotu, na našem setkávání se seznámíte s novými lidmi. V oblasti poradenství Vám také pomůžeme. Opravdu seriózního přístupu se dočkáte jedině v našem spolku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku