Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Sportovní a tělovýchovné spolky

Sháníte kvalitní zboží a služby v oblasti Sportovní a tělovýchovné spolky a stále nemáte to pravé? Neslevujte ze svých požadavků. Vstříc vám vyjdou instituce a firmy z našeho seznamu.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

TJ Vodní stavby Plzeň

Sdružení nabízí lidem jednu z možností, jak smysluplně trávit svůj volný čas. Poskytneme vám kvalitní a užitečné poradenství. Pravidelně se společně setkáváme. Vedení naší organizace podporuje serioznost a ochotu členů. Zaručíme se za ochotu svých členů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sportovní klub Vyšehrad, o.s.

Náplní naší organizace je organizování sdružení lidí. Poskytujeme zázemí osobám pro vzájemná setkávání. Ochotu výpomoci členům Vám garantujeme. Nezapomněli jsme ani na poradenství. Každému z našich členů poskytneme vždy maximálně seriózní a vstřícný přístup.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sportovní klub Trnovany

Přinášíme možnost účasti ve sdružení lidí stejných zájmů. U nás se dočkáte pouze seriozního jednání. V rámci naší činnosti podporujeme spolupráci a setkávaní členů mezi jednotlivými organizacemi. V našich službách je zahrnuto i zprostředkování poradenství. Zajišťujeme služby na špičkové úrovni včetně ochoty a vstřícného jednání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Sokol Přistoupim

Naše sdružení je otevřené všem lidem. Nabízíme společná setkávání. Členové naší organizace se pod naší záštitou věnují realizaci seriózních projektů. Ochotně spolupracujeme. Zabýváme se poradenstvím v oblasti spolků a sdružení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

SK Vltava

Jsme sdružení, kde se setkávájí lidé za různými účely. Jedině my vám dobře poradíme. Jsme velice ochotnou organizací. Náš spolek je velice seriózní. Naše sdružení Vás zve na pravidelná setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Lyžařská tělovýchovná jednota Jindřichův Hradec

Sdružení nabízí lidem různé aktivity pro volný čas. V rámci naší činností poskytujeme i kvalifikované poradenství. U nás jsme maximálně ochotní ke všem členům. Na našich setkáváních se jistě zabavíte. Jinak než seriozně s vámi komunikovat nebudeme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

FK SDH Vráž

Přidejte se do našeho sdružení lidí, zabývajících se stejným sportem. Zaměřujeme se na poskytování služeb a poradenství. Pokud chcete poznat nové lidi, využijte naše pravidelná setkávání. V našem spolku si zakládáme na ochotě. V rámci naší činnosti se zapojujeme do realizace seriózních projektů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Veslařský klub TyfloCentra Ústí nad Labem

Jsme sdružení lidí, které v rámci svých společných zájmů vytváří různé projekty. Poskytujeme poradenství a provozujeme aktivity vedoucí ke zlepšení kulturního života. Vedení naší organizace podporuje serioznost a ochotu členů. I vy se díky nám můžete setkávat s lidmi podobných zájmů. Všichni členové naší organizace k Vám budou velice ochotní.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Tis

Naše sdružení má podporu všech svých členů i lidí, kteří sympatizují s jeho programem. Ke službám, které v našem sdružení nabízíme, patří také poradenství. V rámci oblasti našeho působení dosáhla naše organizace výborných výsledků díky serioznosti a kvalitní členské základně. Ochota vůči každému z našich členů je naší základní vlastností. Členové naší organizace díky aktivitě a činnosti které v rámci členství vykonávají objevují nové obzory, setkávají se s novými lidmi a uzavírají přátelství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Viktorie Jeřišno

Jsme spolek zabývající se sdružením lidí. Na naše poradenství v oblasti sdružování lidí se můžete spolehnout. Naše organizace Vám ukáže, jak být ochotný. Ze seriózního přístupu v rámci našeho spolku budete opravdu maximálně nadšení. Pokud chcete kvalitně využít váš volný čas, zapojte se do našich setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku