Nepřehlédněte

Sportovní a tělovýchovné spolky

Sháníte kvalitní zboží a služby v oblasti Sportovní a tělovýchovné spolky a stále nemáte to pravé? Neslevujte ze svých požadavků. Vstříc vám vyjdou instituce a firmy z našeho seznamu.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Tělocvičná jednota Sokol Stražisko

Provozujeme sdružení lidí, kde zažijete obrovskou zábavu. Připravujeme různá zájmová setkávání. Sdružujeme členy, kteří sdílí stejné nadšení pro věc a seriozní přístup je pro ně samozřejmostí. Spolehněte se na ochotu našeho spolku. S námi získáte i možnost poradenství. Náš spolek funguje pro všechny, kteří milují sportovní činnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Říkovice

Pořádáme sdružení podobných lidí. Ochotu vyjít vstříc našim členům Vám můžeme slíbit. Nezapomněli jsme ani na poradenství. Přidejte se k našemu fotbalovému oddílu. Náš spolek funguje pro všechny, kteří milují sportovní činnost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Trnávka

Naše instituce provozuje činnost zabývající se sdružením lidí. Náš spolek je seriozní. Zaměřujeme se na poradenství a další formy služeb. Přijďte se k nám přesvědčit o naší ochotě. Naším zájmem je sportovní činnost. Provozujeme spolek pro milovníky florbalu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Morkovice

Jsme družení lidé, jehož členové, v rámci svých společných zájmů, tráví aktivně svůj volný čas. Věci řešíme ochotně. Zájmem naší společnosti je ušetřit vám čas kvalifikovaným poradenstvím. Nohejbal má u nás mnohaletou tradici. Sportovní činnost je cílem našeho spolku. Sdružujeme všechny příznivce tenisu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol, Křenovice

Jsme sdružení lidí se stejnými zájmy. Zájmem naší společnosti je ušetřit vám čas kvalifikovaným poradenstvím. Členové našeho sdružení jsou velice seriózní. Ohromíme vás naší maximální ochotou. Společná setkávání jsou součástí běžných aktivit našeho spolku. Náš spolek se specializuje na sportovní činnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol - Podolí

Přicházíme s nabídkou účasti ve sdružení lidí s podobnými zájmy. Se seriózním přístupem členů našeho svazu budete spokojeni. Celá naše organizace má velice ochotný přístup. Využijte jedinečné šance ke společným příjemným setkáním. Provozujeme sportovní činnost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Omice

Jsme sdružení lidí, které v rámci společných zájmových aktivit, tráví konstruktivně svůj volný čas. Přispíváme k setkávání osob různého ražení. Jsme dobrovolná organizace, na kterou se můžete obrátit v oblasti poradenství. V naší instituci se setkáte s ochotnými lidmi. Hledáte-li seriózní spolek, zavítejte k nám. Náš spolek se zaměřuje na sportovní činnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

CU Bohemians Praha

Zaměřujeme se na sdružování lidí stejných zájmů. Členové našeho spolku nachází dobrou příležitost k setkávání. Náš spolek vám poskytne opravdu kvalitní poradenství. Důvěřujte serioznosti, kterou nabízíme. Naše organizace sdružuje členy se společnými zájmy, kteří se ochotně účastní přípravy a následně i realizování nejrůznějších projektů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Sokol

Zabýváme se sdružováním lidí se stejnými zájmy. Je pro nás důležitá serioznost. Zájmem naší společnosti je ušetřit vám čas kvalifikovaným poradenstvím. Naši členové získají možnost využívat pravidelných setkávání. Pro náš spolek je prvořadá ochota. Užijte si nohejbal s naším spolkem..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Sokol Smečno

Jsme sdružení lidí, které se aktivně podílí na veřejném životě. Přidejte se do naší organizace s ochotným přístupem. Nabízíme poradenské služby bez úplaty. Serioznost je naše druhé jméno. Připravujeme různá zájmová setkávání. I vy se můžete přidat k našemu spolku, který se specializuje na sportovní činnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku