Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Sportovní a tělovýchovné spolky

Sháníte kvalitní zboží a služby v oblasti Sportovní a tělovýchovné spolky a stále nemáte to pravé? Neslevujte ze svých požadavků. Vstříc vám vyjdou instituce a firmy z našeho seznamu.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Panda

Lidé stejných zájmů se sdružují v rámci našeho spolku. U nás si zakládáme na tom, že jsme seriózní. Dlouhodobě se zabýváme poradenstvím. Naše organizace ochotně a s nadšením podporuje volnočasové aktivity členů zaměřené na společný zájem. Pořádáme společná setkávání svých členů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Sparta OZS Dašice

Sdružujeme lidi, kteří se scházejí na pravidelných schůzkách. Celá naše organizace má velice ochotný přístup. Náš svaz vám nabízí seriozní jednání. Zaměřujeme se na poradenskou činnost. Naše organizace sdružuje členy, kteří se za účelem společných zájmů pravidelně setkávají a účastní se přípravy a realizace nejrůznějších projektů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Baník Líně

Sdružujeme lidi stejných zájmů. Již dlouhá léta se zaměřujeme na poradenské služby. Věci řešíme ochotně. Prioita našeho spolku je časté setkávání. Klubové vedení je seriozní. S našimi členy čas trávíme konstruktivní zábavou. Pro členy našeho kuželkářského svazu je typické nadšení do kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sportovně střelecký klub Plzeň-Slovany

Jsme sdružení lidé, které podporuje v rámci společné zájmové činnosti svoje členy v realizaci svých nápadů a představ. Připravíme poradenství na míru. Naší prioritou je maximálně seriózní a vstřícný přístup ke každému požadavku našeho člena. Provozujeme sportovní, zábavní a zájmové spolky. Volný čas můžete u nás využít na hraní kuželek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Baník Meziboří

Náš spolek sdružuje lidi se stejným zaměřením. Hledejte nás mezi sportovními, zábavními a zájmovými spolky. Pokud milujete nohejbal, přidejte se k nám. Zkuste si u nás zahrát kuželky. Přijďte si k nám zahrát tenis. Naši členové se aktivně věnují hokeji. V našem svazu se věnujeme judu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Spartak Hořovice

Sdružení nabízí lidem různé aktivity pro volný čas. Naše organizace se v rámci svého působení zaměřuje na realizaci seriózních projektů. Lidé stejných zájmů a koníčků ocení naši snahu navzájem se poznávat a setkávat. Výhodou naší organizace je také služba poradenství. I vy se můžete přidat k našemu spolku, který se specializuje na sportovní činnost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Okresní sdružení Českého svazu tělesné výchovy

Náš spolek funguje jako nástroj ke sdružení lidí. Naše sdružení Vám dává i možnost využít našeho poradenství. Podporujeme setkávání a volnočasové aktivity našich členů zaměřené na oblast našeho působení. Jednáme seriozně. Nabídneme vám ochotu při každém jednání. Našim členům aktivně pomáháme rozvíjet zájmové oblasti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Okresní tělovýchovné a sportovní sdružení ČSTV okresu Plzeň-sever

Zájmem naší organizace je sdružení lidí. Zaměřujeme se na setkávání lidí se stejnými zájmy. Důvěřujte serioznosti, kterou nabízíme. Naše organizace sdružuje členy, které spojuje stejný zájem, ochota a nadšení pro věc. S námi získáte i možnost poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Metasport

Staňte se i Vy členy sdružení lidí s podobnými zájmy. Naše organizace podporuje setkávání členů i dalších osob za účelem našich společných zájmů. Naše organizace nabízí i poradenství. Obraťte se na náš spolek, který vám se vším vždy rád pomůže. S úrovní serióznosti našeho sdružení budete spokojeni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Jílovice

V našem občanské sdružení spojujeme lidi. Naší hlavní prioritou je maximální ochota vůči našim členům a jeho požadavkům. Nabízíme pomoc i v oblasti poradenství. Jsme seriózní organizace, jejíž členy spojují stejné zájmy a nadšení pro věc. U nás můžete realizovat různá setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku