Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Sportovní a tělovýchovné spolky

Sháníte kvalitní zboží a služby v oblasti Sportovní a tělovýchovné spolky a stále nemáte to pravé? Neslevujte ze svých požadavků. Vstříc vám vyjdou instituce a firmy z našeho seznamu.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Orel jednota Valašské Klobouky

Zabýváme se sdružováním lidí se stejnými zájmy. Zúčastněte se společných setkání. Naši členové si vždy velmi cení ochoty našeho spolku. Najdete nás jako sportovní, zábavní a zájmové spolky. Zabavíme Vaše děti i na letním táboře. Každý, kdo miluje florbal, si oblíbí činnost našeho spolku. U nás se hrají kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Orel jednota Nové Město na Moravě

Jsme sdružení lidí, které spojují stejné cíle. I vy se díky nám můžete setkávat s lidmi podobných zájmů. V naší organizaci můžete také využívat poradenských služeb. Máme seriozní přístup. Ochotu pomoci Vám rádi přislíbíme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Orel jednota Hronov - Zbečník

Naše společnost je občanským sdružením lidí. Naši členové jsou samí seriozní lidé. Obraťte se na nás vždy, když potřebujete spolehlivou radu. S činností našich sportovních, zábavních a zájmových spolků budete spokojeni. Skvělé tábory jsou připraveny speciálně pro vás. Florbal je ve středu zájmu našeho spolku. Můžete si k nám přijít zahrát kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Orel jednota Těšany

Jsme sdružení lidí, které v rámci svých společných zájmů vytváří různé projekty. Program na našich zájmových setkáváních je k dispozici všem členům našeho sdružení. Naše organizace poskytuje v rámci své různorodé činnosti i poradenství. U nás naleznete pouze seriozni jednání. Naše sportovní, zábavní i zájmové spolky jsou dostupné dětem i dospělým. Pokud jste vášnivý skaut, přidejte se k nám. Do nabídky našeho sdružení patří také kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Orel jednota Brno-Líšeň

Jsme sdružení lidí, které spojují stejné zájmy. V našem ráji sportovních, zábavních a zájmových spolků si určitě nějaký vyberete. Naše tábory si zamilujete. Náš spolek se zabývá především florbalem. Naším koníčkem jsou kuželky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Orel jednota Letohrad

Lidé stejných zájmů se sdružují v rámci našeho spolku. V rámci naší činnosti upřednostňujeme seriózní přístup. U nás se můžete setkávat se svými kolegy i přáteli. Staňte se součástí našich sportovních, zábavních a zájmových spolků. Zabýváme se organizací táborů. Zabýváme se provozem spolku pro všechny milovníky florbalu. Jsme skvělý kuželkářský tým, přidejte se i vy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Orel župa Svatováclavská

Rádi sdružujeme lidi se společnými zájmy. Jsme tu pro vás a s ochotou se vám budeme věnovat. Neváhejte se spolehnout na serióznost naší organizace. Využijte účasti ve sportovních, zábavních a zájmových spolcích k příjemnému trávení volného času. Nabízíme hraní kuželek všem věkovým kategoriím.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Orel jednota Lysice

Jsme sdružení lidí, které se aktivně podílí na veřejném životě. Využijte příležitosti ke společnému setkávání členů. Pokud je pro vás důležitá serioznost, my vám ji nabídneme. Přidejte se do naší organizace s ochotným přístupem. Členové našeho sportovního, zábavního a zájmového spolku se pod naší záštitou účastní celé řady soutěží.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Orel jednota Krouna

Jsme organizace, která sdružuje osoby se stejnými zájmy. Naše organizace podporuje setkávání členů i dalších osob za účelem našich společných zájmů. S každým jednáme seriozně. Ochotné jednání našich členů vás jistě potěší. I pro vás máme připraveny v rámci našeho spolku velmi užitečné rady.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Orel jednota Polešovice

Rádi přivítáme nové členy do našich sdružení lidí s podobnými zájmy. Naše organizace se v rámci svého působení zaměřuje na realizaci seriózních projektů. Nabízíme možnost společného setkávání. V našem spolku můžete počítat s ochotou všech členů. Zaručujeme Vám kvalitní poradenství v oblasti svazů a spolků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku