Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Sportovní a tělovýchovné spolky

Sháníte kvalitní zboží a služby v oblasti Sportovní a tělovýchovné spolky a stále nemáte to pravé? Neslevujte ze svých požadavků. Vstříc vám vyjdou instituce a firmy z našeho seznamu.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Tělovýchovná jednota Sokol Bukovany

Fungujeme jako sdružení lidí stejných zájmů. Ochotně vám pomůžeme a poradíme. U nás se dočkáte užitečných rad. Pořádáme akce a pravidelné setkávání nejen dětí. S úrovní serióznosti našeho sdružení budete spokojeni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Praha - Krč

Činnost našeho spolku je zaměřena na sdružení lidí. Seriózní jednání je pro nás zásadou. Obraťte se na náš spolek, který vám se vším vždy rád pomůže. Naše organizace sdružuje členy, kteří se setkávají ve svém volném čase za účelem aktivit a činností pod naší záštitou. Neváhejte se spolehnout na naše odpovídající poradenství. Náš spolek se zaměřuje na sportovní činnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Sokol Štarnov

Jsme sdružení lidí, které spojují podobné zájmy. V oblasti našeho působení jsme dosáhli skvělých výsledků díky serioznosti a usilovné práci našich členů. V rámci našich aktivit a činností nabízíme i poradenství. Na našich setkáváních se jistě zabavíte. Jsme velice ochotnou organizací. Snažíme se o maximální sportovní činnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Sokol Prštice

Jsme občanské sdružení lidí. Ochotu vůči našim členům Vám zaručujeme. Naše sdružení se vyznačuje seriózností. Rádi přivítáme na našich setkáváních nové tváře se stejnými zájmy. Neváhejte a obraťte se na nás, poskytujeme poradenství za skvělé ceny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Ořechov

Naše sdružení lidí vytváří materiální a personální podmínky pro podporu a rozvoj všech aktivit jeho členů. Získejte naše seriózní služby. Náš spolek vám poskytne opravdu kvalitní poradenství. Rádi přivítáme na našich setkáváních nové tváře se stejnými zájmy. Přijďte se k nám přesvědčit o naší ochotě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Troubelice

Naše sdružení je otevřené všem lidem. Seriózní podmínky členství najdete pouze v naší organizaci. Připravujeme různá zájmová setkávání. Sdružujeme všechny možné sportovní, zábavní i zájmové spolky. Každý náš člen ocení naši sportovní činnost. Nabízíme příjemné pobavení při kuželkách..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Hajany

Náš spolek pořádá sdružení lidí. Našim členům přinášíme možnost setkávání. Ke každému z našich členů přistupujeme vždy maximálně seriózně a ochotně. Naše organizace Vám poskytne poradenství v různých situacích. Poskytujeme poradenství, služby a servis s plnou dávkou ochoty. Sportovní činnost je středem zájmu našeho spolku..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Čebín

Jsme sdružení lidí, které v rámci svých společných zájmů vytváří různé projekty. Naše organizace v rámci svého zaměření ochotně podporuje a účastní se realizace projektů zaměřených na oblast naší zájmové činnosti. Na našich setkáváních se jistě zabavíte. Finanční prostředky jsou použity také na poradenskou činnost. Sportovní činnost je středem zájmu našeho spolku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Újezd u Brna

Jsme svaz sdružující lidi všech skupin. Slibujeme Vám seriózní jednání. Zajišťujeme mnoho služeb a zakládáme si na ochotném přístupu k vám. Jsme místem pro společná setkávání. Naše organizace se věnuje širokému spektru aktivit včetně poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Soběšice

Jsme společností, která funguje jako sdružení lidí. Lidé stejných zájmů a koníčků ocení naši snahu navzájem se poznávat a setkávat. Ochotu vůči našim členům Vám zaručujeme. Seriózní podmínky členství najdete pouze v naší organizaci. Naše sdružení Vám přináší i možnost poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku