Nepřehlédněte

Sportovní a tělovýchovné spolky

Sháníte kvalitní zboží a služby v oblasti Sportovní a tělovýchovné spolky a stále nemáte to pravé? Neslevujte ze svých požadavků. Vstříc vám vyjdou instituce a firmy z našeho seznamu.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Orel jednota Veselí nad Moravou

Náš spolek pořádá sdružení lidí. Sportovní, zábavní a zájmové spolky nabízí účast i Vám. Na našich táborech díky různorodé činnosti a aktivitám pomáháme dětem rozvíjet dovednosti a poznatky. Zamilujete si sportovní činnost našeho spolku. Sdružujeme všechny nadšené hráče a fanoušky florbalu. Přidejte se k nám na hraní kuželek. Naši členové se aktivně věnují hokeji..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Orel jednota Moravský Krumlov

Naše společnost je občanským sdružením lidí. V našem sportovním, zábavním a zájmovém spolku budete trávit čas konstruktivně. V létě jezdíme s dětmi na tábory. Každý náš člen ocení naši sportovní činnost. Naše sdružení funguje pro všechny, kteří milují florbal. Přijďte si k nám také zahrát kuželky. Pokud jste vášnivým hráčem hokeje, přidejte se k nám..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Orel jednota Vřesina

Jsme sdružení lidí, které v rámci svých společných zájmů vytváří různé projekty. Zabýváme se propagací sportovních, zábavních a zájmových spolků. Na našich táborech učíme dětí samostatnosti. Přidejte se ke sportovní činnosti našeho spolku. Provozujeme spolek pro milovníky florbalu. Provozujeme hernu zaměřenou na kuželky. Pokud milujete hokej, přidejte se k nám..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Orel jednota Hulín

Rádi vás uvítáme ve sdružení lidí, kteří mají podobné zájmy jako vy. Poskytované poradenství nabízíme v předem dohodnutém čase. Zaměřujeme se na sportovní, zábavní a zájmové spolky. Snažíme se o aktivní program na našich táborech. Pro všechny milovníky florbalu funguje náš spolek. Na kuželkách máme skvělou partu lidí, můžete být její součástí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Orel - jednota Boleradice

Náš spolek funguje jako nástroj ke sdružení lidí. Sportovní, zábavní a zájmové spolky jsou otevřeny i pro Vás. Děti si na našem táboře užijí legraci, spoustu zábavy a získají mnoho nových poznatků. Každý florbalový nadšenec ocení naši práci. Naše zájmová organizace se věnuje hraní kuželek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Orel jednota Lomnice nad Popelkou

Naše sdružení lidí vytváří materiální a personální podmínky pro podporu a rozvoj všech aktivit jeho členů. V naší organizaci můžete také využívat poradenských služeb. I vy oceníte naši práci v rámci sportovních, zábavních a zájmových spolků. Skvělé tábory jsou připraveny speciálně pro vás. Provozujeme spolek pro milovníky florbalu. U nás se hrají kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Orel jednota Čebín

Pro lidi se stejnými zájmy jsou otevřené dveře našeho sdružení. Členové našeho sdružení jsou velice ochotní. Naše sdružení vám rádo poradí s každým problémem, který se týká naší činnosti. Jinak než seriozně s vámi komunikovat nebudeme. Cílem našeho sdružení jsou společná setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Orel jednota Zábřeh - Orel

Přijďte si vyzkoušet své zájmy s ostatními lidmi do našeho sdružení. Zajišťujeme služby na špičkové úrovni včetně ochoty a vstřícného jednání. Sportovní, zábavní a zájmové spolky pomohou příjemně naplnit Váš volný čas. Navštivte naše zájmové tábory. Pokud milujete florbal, jste u nás vítáni. Jsme zájmový spolek zaměřený na kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Orel jednota Brno-Staré Brno

Sdružení lidí nabízí trávení volného času podle vašeho zájmu. Aktivity našeho sportovního, zábavního a zájmového spolku orientujeme také na doplňující vzdělání. Na našich táborech díky různorodé činnosti a aktivitám pomáháme dětem rozvíjet dovednosti a poznatky. Zabýváme se provozem spolku pro všechny milovníky florbalu. Aktivně se věnujeme hraní kuželek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Orel jednota Židlochovice

Využijte možnost stát se členem našeho sdružení pro lidi podobných zájmů. Jsme seriozní organizací. Naše organizace poskytuje v rámci své činnosti i poradenství. Záležitosti řešíme ochotně. Naši členové mají možnost společného setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku