Nepřehlédněte

Sportovní a tělovýchovné spolky

Sháníte kvalitní zboží a služby v oblasti Sportovní a tělovýchovné spolky a stále nemáte to pravé? Neslevujte ze svých požadavků. Vstříc vám vyjdou instituce a firmy z našeho seznamu.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Tělovýchovná jednota Zlaté Hory

Snažíme se sdružovat lidi, kteří mají podobné zájmy. Vyznačujeme se opravdu seriózním přístupem vůči našim členům a jejich požadavkům. Většinu aktivit provádíme formou společných setkávání. Se službami našeho spolku a našeho poradenství bude váš život jednodušší. Ochotně přijímáme nové členy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Regionální sdružení Českého svazu tělesné výchovy Vsetín

Jsme sdružení lidí, jehož členové společnými silami dosahují stanovených výsledků. Naše organizace má specialisty i v oblasti poradenství. U nás se vám budeme vždy s ochotou věnovat. Spoléháme se na serioznost. Přinášíme vám výhodnou nabídku členství ve sportovních, zábavních a zájmových spolcích. Zveme všechny na hraní kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovný klub Třebín

Přicházíme s nabídkou účasti ve sdružení lidí s podobnými zájmy. Náš spolek funguje proto, aby se mohli setkávat lidé podobných zájmů. Vážíme si ochoty našich členů věnovat svůj volný čas naší práci. I vy se budete chtít stát členy našich sportovních, zábavních a zájmových spolků. Jsme hráči kuželek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Smrčina Horní Planá

Nabízíme vám účast ve sdružení lidí podobných zájmů. V rámci našeho spolku nabízíme mimo jiné také opravdu seriózní a vstřícný přístup, který oceníte. Nabízíme pomoc i v oblasti poradenství. Ochotu vůči členům Vám garantujeme. V rámci našich aktivit a činností se pravidelně setkáváme i s členy působícími v jiných organizacích.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Basketbalová škola mládeže Kroměříž

Ve sdružení lidí nabízíme všestrannou pomoc. Běžně u nás můžete využívat i poradenských služeb. S vašimi požadavky vám ochotně vyjdeme vstříc. V našem ráji sportovních, zábavních a zájmových spolků si určitě nějaký vyberete. Vedeme oddíl kuželek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Česká asociace Sport pro všechny, odbor Vápenná

Veškerou podporu sdružení lidí naleznete u nás. Naše organizace se v rámci svého působení zaměřuje na realizaci seriózních projektů. Poskytneme vám v rámci našeho spolku opravdu kvalitní poradenství, které zaručeně oceníte. Ochotně vám u nás vše vysvětlíme. Nabízíme možnost setkávání lidí při společných aktivitách.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota DDM K.Vary - Stará Role

Zabýváme se sdružováním lidí stejných nebo podobných zájmů. Náš spolek Vám garantuje ochotu pomoci. Zapomeňte na samotu, na našem setkávání se seznámíte s novými lidmi. V oblasti poradenství Vám také pomůžeme. Opravdu seriózního přístupu se dočkáte jedině v našem spolku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Katastrofa Rychnov nad Kněžnou

I vy se můžete přidat k našemu sdružení lidí stejných zájmů. Při setkávání členů našeho spolku se dozvíte mnoho zajímavého. Již dlouho nabízíme kvalitní poradenství. Naše organizace se zabývá jen seriózní činností. Ochota je u nás automatická, přijďte se přesvědčit.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

KOLO BEZ HRANIC, o.s. - cyklistické výlety

Jsme svaz sdružující lidi všech skupin. Ochota je u nás automatická, přijďte se přesvědčit. Přispíváme k setkávání osob různého ražení. Využijte kvalitní a spolehlivé rady od našeho spolku. Seriózní jednání je pro nás zásadou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Slavoj

Přijměte nabídku účasti ve sdružení lidí s podobnými zájmy. Na naši serioznost se můžete spolehnout. Vážíme si ochoty našich členů věnovat svůj volný čas naší práci. S činností našich sportovních, zábavních a zájmových spolků budete spokojeni. Zveme všechny na hraní kuželek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku