Nepřehlédněte

Sportovní a tělovýchovné spolky

Sháníte kvalitní zboží a služby v oblasti Sportovní a tělovýchovné spolky a stále nemáte to pravé? Neslevujte ze svých požadavků. Vstříc vám vyjdou instituce a firmy z našeho seznamu.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

ProART

Jsme sdružení lidí, které během roku připravuje a pořádá akce pro své členy i ostatní veřejnost. Na naši serióznost se spolehněte. Zajišťujeme mnoho služeb a zakládáme si na ochotném přístupu k vám. Nabízíme možnost společného setkávání. Za kvalitní poradenské služby ručíme. Jsme tu pro všechny, kteří milují tanec..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sportovní klub dětí a mládeže Děčín

Snahou našeho spolku je sdružení lidí různých zájmů. Členové našeho spolku mají příležitost k setkávání. Ochotu pomoci Vám rádi přislíbíme. Na naši serioznost se u nás můžete spolehnout. Běžně u nás můžete využívat i poradenských služeb. Pokud máte rádi gymnastiku, přidejte se k nám..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Otavan Štěkeň

Rádi přivítáme nové členy do našich sdružení lidí s podobnými zájmy. Zaručíme se za ochotu svých členů. Garantujeme Vám naprostou serióznost. Naše organizace má specialisty i v oblasti poradenství. Naši členové se pravidelně setkávají a aktivity ve volném čase podřizují společnému zájmu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Sparta Dřetovice o.s.

Spolek sdružuje lidi bez ohledu na rasu, pohlaví a různé politické a náboženské názory. Naše organizace sdružuje členy, kteří se setkávají ve svém volném čase za účelem aktivit a činností pod naší záštitou. Naše společnost se specializujeme na poradenství. Vše řešíme s ochotou. Kvalitní členská základna a seriózní přístup k věci nám pomohli získat pozitivní ohlasy ze strany veřejnosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Zentiva Praha 10

Jsme sdružení lidí, které svůj volný čas tráví společnými aktivitami. Ohromíme vás naší maximální ochotou. Naši členové se za účelem výkonu celé řady aktivit plynoucích z oblasti našeho působení pravidelně setkávají, aby společnými silami zrealizovali své nápady a představy. Naše rady vám výrazně usnadní váš život. Neváhejte se spolehnout na serióznost naší organizace.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Mír Jablonná

Jsme sdružení lidí, které spojují podobné zájmy. V naší organizaci vám poskytneme také odborné poradenství. Naše sdružení si potrpí na rychlost, kvalitu a ochotu. V našem sdružení preferujeme serioznost Členové naší organizace se pravidelně setkávají a věnují se nejrůznějších aktivitám a činnostem vycházejícím z oblasti našeho působení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

SK Neptun - Jablonec nad Nisou

Rádi přivítáme nové členy do našich sdružení lidí s podobnými zájmy. Jsme zařízeni na realizaci různých setkávání. Naše organizace díky svým aktivitám a oblasti zaměření, získala celou řadu členů, kteří ochotně tráví čas společnými aktivitami. Naše organizace nabízí odborné poradenství v různých oblastech. Garantujeme Vám naprosto seriózní chování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ sokol Václavice

Jsme sdružení lidí, které během roku připravuje a pořádá akce pro své členy i ostatní veřejnost. Pokud hledáte seriozní klub, jste u nás na správné adrese. Naše organizace sdružuje členy, kteří ochotně a rádi tráví svůj volný čas aktivitami a prospěšnou činností. Při setkávání členů našeho spolku se dozvíte mnoho zajímavého. Náš svaz Vám rád poradí v oblasti své specializace.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Sokol Kunratice

Hlavním cílem naší organizace je sdružení lidí. Při našich setkáváních poznáte lidi se stejnými zájmy. V oblasti našeho působení jsme dosáhli skvělých výsledků díky serioznosti a usilovné práci našich členů. Nabízíme poradenskou činnost pro členy i nečleny našeho sdružení. Hledáte-li ochotu a vstřícný přístup, jste u nás správně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Pašinka

Jsme sdružení lidí, jehož členové aktivně tráví svůj volný čas. Zaručujeme Vám kvalitní poradenství v oblasti svazů a spolků. Ke každému přání nebo požadavku našeho člena přistupujeme vždy maximálně seriózně. Naše organizace ochotně pomáhá členům realizovat své nápady a představy. Máme snahu rozvíjet vzájemné setkávání lidí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku