Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Sportovní a tělovýchovné spolky

Sháníte kvalitní zboží a služby v oblasti Sportovní a tělovýchovné spolky a stále nemáte to pravé? Neslevujte ze svých požadavků. Vstříc vám vyjdou instituce a firmy z našeho seznamu.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

S.K. Squash Svítkov

Vyzkoušejte spojení s dalšími lidmi v našem sdružení. Pro naše členy pořádáme společná setkávání. Jednáme s ochotou. Naše organizace poskytuje v rámci své různorodé činnosti i poradenství. Ze strany našeho spolku se dočkáte maximálně vstřícného a seriózního přístupu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

BC Rychnov nad Kněžnou

Náš spolek pořádá sdružení lidí. Naše organizace se kromě jiného věnuje i poradenství. Kvalitní členská základna a seriózní přístup k věci nám pomohli získat pozitivní ohlasy ze strany veřejnosti. Jsme vždy ochotni pomoci. Využijte možnost setkávat se s lidmi podobných zájmů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Sokol Záhoří

Jsme sdružení lidí, jehož členové společnou činností realizují nejrůznější projekty. Ochota vůči každému z našich členů je naší základní vlastností. Přispíváme k setkávání osob různého ražení. V rámci našeho spolku nabízíme mimo jiné také opravdu seriózní a vstřícný přístup, který oceníte. Jistě uvítáte i námi poskytované poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

1.FC TATOBITY

Jsme sdružení, kde se setkávájí lidé za různými účely. Poskytujeme příležitost ke společnému setkávání. Naše organizace poskytuje i odborné poradenství. Naše organizace ochotně a s nadšením podporuje volnočasové aktivity členů zaměřené na společný zájem. Zaručujeme Vám velkou serióznost našeho spolku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota ZD Kestřany

Náplní naší organizace je organizování sdružení lidí. Navštivte nás, vždy vás ochotně přijmeme. Zaměřujeme se na společná setkávání. Nabízíme také poradenské služby. Důležitý pro nás je seriozní přístup.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sportovní klub kulturistiky Hrádek nad Nisou

Zaměřujeme se na sdružování lidí stejných zájmů. Setkávejte se s lidmi stejných zájmů. Ochotně přijímáme nové členy. Neváhejte nás oslovit za účelem poradenství. S úrovní serióznosti našeho sdružení budete spokojeni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Sokol Prosiměřice

Sdružujeme lidi stejných zájmů. Neváhejte přijít na některé z našich zájmových či sportovních setkávání. Naše organizace je velice ochotná. V rámci naší činnosti upřednostňujeme seriózní přístup. Z naší nabídky sportovních, zábavních a zájmových spolků si jistě vybere každý.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

T.J. Strážek

Jsme sdružení lidí které spojuje stejný zájem a má širokou členskou základnu. Pokud chcete kvalitně využít váš volný čas, zapojte se do našich setkávání. Nabízíme možnost poradenství. S maximální ochotou se u nás setkáte na každém kroku. Seriózní jednání je pro nás zásadou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Sokol Opatovice, o.s.

Naše společnost je občanským sdružením lidí. Naše organizace sdružuje členy, kteří díky pravidelnému setkávání a společné tvůrčí činnosti, tráví svůj volný čas konstruktivní zábavou. Nabízíme také poradenské služby. Jedinou podmínkou pro každého zájemce o náš klub je, aby to byl ochotný člověk. Jsme sdružením pro všechny, kteří milují nohejbal. Náš spolek je určen všem, kteří milují turistiku..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

SK Víceměřice-Mexiko

Jsme sdružení lidí, které v rámci svých společných zájmů vytváří různé projekty. Ochotně přijímáme nové členy. Naše organizace podporuje setkávání členů i dalších osob za účelem našich společných zájmů. Součástí naší činnosti je také poradenství. V rámci naší činnosti upřednostňujeme seriózní přístup. Užívejte si účasti v některém z našich sportovních, zábavních a zájmových spolků..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku