Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Sportovní a tělovýchovné spolky

Sháníte kvalitní zboží a služby v oblasti Sportovní a tělovýchovné spolky a stále nemáte to pravé? Neslevujte ze svých požadavků. Vstříc vám vyjdou instituce a firmy z našeho seznamu.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

TJ Sokol Vraný

Jsme sdružením lidí podobných zájmů. Poradenství patří k tomu, co nabízíme. Garantujeme Vám naprosto seriózní chování. Sportovní, zábavní a zájmové spolky nabízí účast i Vám. Pokud nemáte rádi sport, kde se běhá, přihlaste se do našeho oddílu kuželek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Chlístovice

V oblasti sdružení lidí nabízíme podporu. Mezi našimi seriozními členy potkáte nové přátele a známé. Naše organizace se vedle nejrůznějších činností a realizace projektů zaměřila i na poskytování poradenství. Bavte se v některém z našich sportovních, zábavních a zájmových spolků. Naší snahou je provozovat sportovní činnost. Nabízíme příjemné pobavení při kuželkách..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

T.J. Sokol Libiš-sportoviště

Jsme spolek zabývající se sdružením lidí. Ochotou rozhodně nešetříme. Za kvalitu našeho poradenství ručíme. Zajišťujeme setkávání členů na různých akcích. Veřejnost vnímá pozitivně činnost naší organizace díky serioznímu přístupu a kvalitě odvedené práce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Kounice

Jsme sdružení lidí, které podporuje činnost svých členů a prosazuje a chrání jejich zájmy a práva. Vážíme si ochoty našich členů věnovat svůj volný čas naší práci. Shledejte se s námi na společných setkáváních. Je pro vás připraveno i poradenství. Jsme seriózní organizace, jejíž členy spojují stejné zájmy a nadšení pro věc. Naším zájmem je sportovní činnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Milín 2

Naše sdružení je otevřené všem lidem. Poskytujeme poradenství v oblasti společenského života. Ochota pomoci našim členům je pro nás zásadní. Do našich aktivit zahrnujeme také setkávání. Náš spolek funguje pro všechny, kteří milují sportovní činnost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tenisový klub Štěkeň

Náš spolek se zaměřuje na sdružení lidí, kteří mají stejné zájmy. Najdete u nás i poradenství. U nás se budete setkávat s lidmi stejných zájmů. Jsme seriozní organizací. Jsme zde pro všechny milovníky tenisu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Sokol Stádlec

Přidejte se do našeho sdružení lidí, zabývajících se stejným sportem. Zajistíme vám vše potřebné pro vaše setkávání. Naše organizace ochotně podporuje činnost členů zaměřenou na oblast našeho působení. Členy naší organizace jsou pouze seriózní lidé. Usilujeme o rozšiřování oblasti poradenství. Zaměřujeme se na sportovní, zábavní a zájmové spolky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Sokol Vitín

Vítejte v našem sdružení lidí. Naše organizace se mimo jiným aktivitám a činnostem věnuje i poradenství Přidejte se do naší organizace s ochotným přístupem. Spoléháme se na serioznost. Setkávejte se s lidmi stejných zájmů, kteří mohou výrazně obohatit váš život.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sportovní klub FOPIK Tábor

Jsme sdružení lidí, jehož členové společnými silami dosahují stanovených výsledků. Prospěšnost naší činnosti je vnímána ze strany veřejnosti velmi pozitivně, díky účasti na seriózních projektech a kvalitní členské základně. Shledejte se s námi na společných setkáváních. Naše organizace Vám ukáže, jak být ochotný. Za kvalitní poradenské služby ručíme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

T.J. Sokol Hřebčinec Písek

Naše instituce se zaměřuje na sdružení lidí. Naše organizace se zabývá jen seriózní činností. Užijte si společně s ostatními členy naše pravidelná setkání. Naše organizace sdružuje členy, kteří ochotně a rádi tráví svůj volný čas aktivitami a prospěšnou činností. Jsme ta správná organizace, na kterou se můžete obrátit v oblasti poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku