Nepřehlédněte

Sportovní a tělovýchovné spolky

Sháníte kvalitní zboží a služby v oblasti Sportovní a tělovýchovné spolky a stále nemáte to pravé? Neslevujte ze svých požadavků. Vstříc vám vyjdou instituce a firmy z našeho seznamu.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Stolní tenis club Slaný

Sdružujeme lidi za účelem prosazování společných zájmů. Serioznost je naší devizou. Navštivte naši instituci a setkáte se s ochotnými lidmi. Náš spolek funguje proto, aby se mohli setkávat lidé podobných zájmů. Naše organizace se mimo jiným aktivitám a činnostem věnuje i poradenství Sdružujeme všechny příznivce tenisu v jakékoli věkové kategorii.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Bajer JBC

Zabýváme se sdružením lidí. Rádi pořádáme také společná setkání našich členů. Ochotný přístup je v našem spolku vždy na prvním místě. Jednáme seriozně. Naše sdružení vám rádo poradí s každým problémem, který se týká naší činnosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Lokomotiva Liberec III.

Zapojte se také do sdružení lidí podobných zájmů. Naši členové se za účelem výkonu celé řady aktivit plynoucích z oblasti našeho působení pravidelně setkávají, aby společnými silami zrealizovali své nápady a představy. Očekávejte od nás naprosto seriózní chování. Naše organizace je velice ochotná. Naše rady vám výrazně usnadní váš život.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sportovní klub STOPA Praha

Zaměřujeme se na oblast sdružení lidí. Jednáme s ochotou. Zúčastněte se společných setkání. V případě potřeby zajišťujeme také poradenskou činnost. U nás se můžete spolehnout na seriózní jednání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sportovní klub Rožmberk

Jsme sdružení lidí, které spojují podobné zájmy. V rámci oblasti našeho působení dosáhla naše organizace výborných výsledků díky serioznosti a kvalitní členské základně. Zaměřujeme se na setkávání lidí se stejnými zájmy. Objednejte si od nás služby spojené s poradenstvím nyní ještě výhodněji. Nabízíme ochotu a profesionalitu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sportovní klub LEADER BIKE Jindřichův Hradec

Našim základním posláním je podporovat sdružování lidí a pomáhat jim s rozvojem osobnosti. Členy naší organizace jsou pouze seriózní lidé. Ochotně vám pomůžeme s vyplňováním přihlášky. Pokud chcete poznat nové lidi, využijte naše pravidelná setkávání. Služby našeho spolku a našeho kvalitního poradenství zaručeně oceníte.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sportovní klub Oslov

Jsme sdružení lidí, které se aktivně podílí na veřejném životě. Naše organizace ochotně podporuje činnost a aktivity členů zaměřené na společný zájem. Každý člen ocení náš maximálně seriózní přístup ke každému jeho požadavku. Kontaktujte nás i ohledně poradenství. Na našich setkáváních se jistě zabavíte.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tenisový klub Krásné Březno - Ústí nad Labem

Jsme sdružení lidí, které spojují podobné zájmy. Snažíme se realizovat pravidelná setkávání členů našeho sdružení. U nás se setkáte za všech okolností s ochotou, využijte naše služby. Důvěřujte serioznosti, kterou nabízíme. Rádi Vám poskytneme i odborné poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Stadion Vrchlabí

Specializujeme se na sdružení lidí podobných zájmů. Připravujeme různá zájmová setkávání. Věřte naší serioznosti. Náš spolek je ke svým stávajícím i budoucím členům opravdu maximálně ochotná a vstřícná. Na naše poradenství v oblasti sdružování lidí se můžete spolehnout.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

T.J. Dlouhá Ves

Zabýváme se sdružováním lidí stejných zájmů. Již dlouho nabízíme kvalitní poradenství. Naše organizace sdružuje členy, kteří se pravidelně setkávají a společnými silami vytváří hodnoty v oblasti našeho působení. Jednáme s každým serózně. Ochota podporovat naše členy je pro nás důležitá.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku