Nepřehlédněte

Sportovní a tělovýchovné spolky

Sháníte kvalitní zboží a služby v oblasti Sportovní a tělovýchovné spolky a stále nemáte to pravé? Neslevujte ze svých požadavků. Vstříc vám vyjdou instituce a firmy z našeho seznamu.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

TJ Sokol Milevsko

Zveme vás do našeho sdružení lidí stejných zájmů. Spolehněte se na ochotu našeho spolku. Náš tenisový klub je Vám otevřen. Ze sportovních činností provozujeme také kuželky. Zamilujete si sportovní činnost našeho spolku. Jsme klub aktivních turistů. Pro všechny milovníky architektury je zde náš spolek. V našem sdružení se scházejí gymnasté.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Volenice

Zabýváme se sdružováním lidí stejných nebo podobných zájmů. Jednáme s ochotou. Snažíme se realizovat pravidelná setkávání členů našeho sdružení. Naše organizace se snaží zajistit i kvalifikované poradenství. Sportovní činnost je cílem našeho spolku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Sokol Brníčko

Rádi vás uvítáme ve sdružení lidí, kteří mají podobné zájmy jako vy. Naše organizace ochotně podporuje aktivity členů vycházející ze společného zájmu a oblasti našeho působení. Členové naší organizace se pravidelně setkávají a pracují na různých projektech. Poskytujeme poradenství a provozujeme aktivity vedoucí ke zlepšení kulturního života. U nás se dočkáte pouze seriozního jednání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Sokol Lázně Velké Losiny

Ve sdružení lidí nabízíme všestrannou pomoc. Zajišťujeme vzájemná setkávání. Se službami poradenství našeho spolku budete vždy zaručeně maximálně spokojeni. Naše organizace ochotně podporuje činnost členů zaměřenou na oblast našeho působení. Důležitý pro nás je seriozní přístup.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Valteřice - Sokol

Jsme sdružení lidí, jehož členové se účastní různých soutěží i aktivit. Na naprostou serióznost se můžete spolehnout. Zajišťujeme služby na špičkové úrovni včetně ochoty a vstřícného jednání. Přijďte na některá naše setkávání. Snažíme se o maximální sportovní činnost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Jaroměřice nad Rokytnou

V oblasti sdružení lidí nabízíme odborné práce. Důležitý pro nás je seriozní přístup. Věnujeme se také poradenské činnosti. Naše organizace pořádá setkávání na různá témata. Ochotu vyjít vstříc našim členům Vám můžeme slíbit. I vy se můžete přidat k našemu spolku, který se specializuje na sportovní činnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Šebkovice

Zapojte se také do sdružení lidí podobných zájmů. Naprostá serióznost je u nás zajištěna. Ochota podporovat naše členy je pro nás důležitá. Snaha o časté setkávání je naší prioritou. Sportovní činnost je hlavním zájmem našeho spolku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Doubravník

Nabízíme Vám možnost stát se součástí sdružení lidí stejných zálib. Snažíme se realizovat pravidelná setkávání členů našeho sdružení. V rámci naší činností poskytujeme i kvalifikované poradenství. Vaše přání v rámci našeho spolku vyřizujeme vždy maximálně seriózně. Navštivte naši instituci a setkáte se s ochotnými lidmi. I vy se můžete přidat k našemu spolku, který se specializuje na sportovní činnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Vilémovice

Jsme dlouholetým sdružením lidí podobných zájmů. Naši členové si vždy velmi cení ochoty našeho spolku. Využijte příležitosti ke společnému setkávání členů. Zabýváme se poradenskými službami. Zamilujete si sportovní činnost našeho spolku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Sokol Hradec Králové

Snažíme se sdružovat lidi, kteří mají podobné zájmy. Rádi Vás přivítáme mezi členy některého ze sportovních, zábavních a zájmových spolků. V našem sdružení se scházejí gymnasté. I vy oceníte sportovní činnost našeho spolku. Hráči kuželek všech pokročilostí jsou u nás vítáni. Pokud si rádi namáháte mozek a hrajete šachy, přidejte se k nám. Jsme sportovní spolek, kde se cvičí judo..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku