Nepřehlédněte

Sportovní a tělovýchovné spolky

Sháníte kvalitní zboží a služby v oblasti Sportovní a tělovýchovné spolky a stále nemáte to pravé? Neslevujte ze svých požadavků. Vstříc vám vyjdou instituce a firmy z našeho seznamu.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

TJ Sokol Jalůvčí

Přidejte se do našeho sdružení lidí, zabývajících se stejným sportem. Jsme dobrovolná organizace, na kterou se můžete obrátit v oblasti poradenství. Setkávejte se s lidmi, kteří mají stejné zájmy jako vy. U nás, v našem spolku, se dočkáte vždy pouze maximálně ochotného přístupu. Zaručujeme vám serioznost ve všech směrech. Poskytujeme sportovní činnost. Vytvořili jsme spolek pro všechny, kteří milují tenis..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Liberec 3 - Františkov

Rádi Vás přivítáme v našem sdružení lidí, kteří mají podobné zájmy jako Vy. Naše organizace má specialisty i v oblasti poradenství. Jsme vždy ochotni pomoci. Zajistíme vám setkávání s lidmi podobných zájmů. I vy se můžete přidat k našemu spolku, který se specializuje na sportovní činnost. Náš spolek se zabývá především florbalem..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Semily

Jsme sdružení lidí, které má širokou členskou základnu a zabývá se nejrůznějšími aktivitami a činnostmi. Ke každému přání nebo požadavku našeho člena přistupujeme vždy maximálně seriózně. Chceme, abyste díky našemu poradenství získali dostatek informací. Do našich aktivit zahrnujeme také setkávání. Snažíme se o provozování sportovní činnosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Doudleby nad Orlicí

Provozujeme sdružení lidí, kteří mají něco společného. Naše organizace se ochotně zapojuje do realizace projektů týkajících se oblasti našeho zájmového působení. Se seriózním přístupem členů našeho svazu budete spokojeni. Členové naší organizace se pravidelně setkávají a věnují se nejrůznějších aktivitám a činnostem vycházejícím z oblasti našeho působení. Oslovte nás i za účelem poradenství. Sportovní činnost je středem zájmu našeho spolku..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Vlkov

Pro naši organizaci je hlavním bodem zájmu sdružení lidí. Od nás můžete čekat seriózní vystupování. Naše organizace sdružuje členy, kterí své volnočasové aktivity ochotně podřizují společnému zájmu. Poskytneme vám poradenství na odborné úrovni. Přidejte se k našemu fotbalovému oddílu. Náš spolek funguje pro všechny, kteří milují sportovní činnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Žďár nad Sázavou

Rádi sdružujeme lidi se společnými zájmy. U nás se vám budeme vždy s ochotou věnovat. Nezapomněli jsme ani na poradenství. Pořádáme mnohá společná setkávání. Naši členové jsou samí seriozní lidé. Sportovní činnost je cílem našeho spolku..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Čehovice

Zájmem naší organizace je sdružení lidí. Naší hlavní prioritou je maximální ochota vůči našim členům a jeho požadavkům. Zajistíme vám vše potřebné pro vaše setkávání. Odborné poradenství a individuální přístup nedělá našim zaměstnancům žádný problém. Provozujeme sportovní činnost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednotka Sokol Košatka

Pro lidi se stejnými zájmy jsou otevřené dveře našeho sdružení. Náš spolek je seriozní. Naši členové se ochotně podílejí na všech pořádaných akcích. Setkávání se s lidmi stejných zájmů vás v mnohém obohatí. Poskytujeme odborné poradenství ve vlastních prostorách. Náš spolek se zaměřuje na sportovní činnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Staříč

Snažíme se sdružovat lidi, kteří mají podobné zájmy. Poradenství od nás můžete nyní využívat za výhodných podmínek. Naši činnost stavíme na ochotě a aktivitě našich členů. Prioita našeho spolku je časté setkávání. Pokud jste vášnivým hráčem nohejbalu, přidejte se k nám. I vy oceníte sportovní činnost našeho spolku. Všichni, kteří milují tenis, najdou místo v našem spolku..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Luhačovice

Jsme sdružení lidí, které v rámci společných zájmových aktivit, tráví konstruktivně svůj volný čas. Setkávejte se s lidmi podobných zájmů v rámci našeho spolku. Specializujeme se i na spolehlivé poradenské služby. Nabízíme ochotu při jednání s vámi. Naši členové zaručeně ocení náš vstřícný a maximálně seriózní přístup ke každému jejich požadavku. Náš spolek se snaží o maximální sportovní činnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku