Nepřehlédněte

Sportovní a tělovýchovné spolky

Sháníte kvalitní zboží a služby v oblasti Sportovní a tělovýchovné spolky a stále nemáte to pravé? Neslevujte ze svých požadavků. Vstříc vám vyjdou instituce a firmy z našeho seznamu.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Tělocvičná jednota Sokol Bělčice

Zavítejte do našeho sdružení lidí stejných zájmů. V naší organizaci pořádáme společná setkávání. Součástí naší činnosti je také poradenství. Členy naší organizace jsou pouze seriózní lidé. Ochotu pomoci máme na prvním místě. Provozujeme sportovní činnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Mohelnice

Provozujeme sdružení, jehož programem je seznamovat a sdružovat lidi. Neváhejte nás kontaktovat a využít naše služby v oblasti poradenství. Prospěšnost naší činnosti je vnímána ze strany veřejnosti velmi pozitivně, díky účasti na seriózních projektech a kvalitní členské základně. Zaměřujeme se na setkávání lidí se stejnými zájmy. Ochotně vás přijmeme mezi sebe. Poskytujeme členství v našich sportovních, zábavních a zájmových spolcích. Hraní kuželek má v naší organizaci dlouhou tradici..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Sokol Hrabová

Rádi vás uvítáme ve sdružení lidí, kteří mají podobné zájmy jako vy. Na naši serioznost se můžete spolehnout. Naše organizace sdružuje členy, kteří sdílí stejné nadšení pro věc a jsou ochotni trávit volný čas společnými aktivitami. Aktivity našeho sportovního, zábavního a zájmového spolku orientujeme také na doplňující vzdělání. Náš oddíl kuželek vám zaručí velkou zábavu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Studenec - Sokol

Jsme sdružení lidí, které v rámci společných zájmových aktivit, tráví konstruktivně svůj volný čas. Naše organizace stále ochotně přijímá nové členy. Rádi vám s čímkoliv pomůžeme díky našemu poradenství. Rádi Vás přivítáme mezi členy některého ze sportovních, zábavních a zájmových spolků. Přidejte se k nám, pokud jste nadšenec do kuželek. Tanci se věnujeme již řadu let a má u nás zaběhnutou tradici..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Martínkov

Zaměřujeme se na sdružení lidí se společným zájmem. Jednáme s každým serózně. Poskytneme vám také poradenství. Připravujeme různá zájmová setkávání. V našem spolku si zakládáme na ochotě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Vladislav

Činnost našeho spolku je zaměřena na sdružení lidí. Rádi Vám poskytneme i odborné poradenství. Jsme vždy ochotni pomoci. Hledáte-li seriózní spolek, zavítejte k nám. Budeme rádi, pokud začnete chodit na naše setkávání. I vy se můžete přidat k našemu spolku, který se specializuje na sportovní činnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Velká Bíteš

Potkejte podobné lidi v našem sdružení. Nabízíme možnost setkávat se s lidmi stejných zájmů. Pokud je pro vás důležitá serioznost, my vám ji nabídneme. S radostí poskytujeme i poradenství. Jsme sdružení, které ochotně pomůže všem svým příznivcům. Naší snahou je provozovat sportovní činnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Okrouhlice

Přinášíme vám možnost účasti ve sdružení lidí shodných zájmů. Poskytneme vám spolehlivé a cenné rady. Máme seriozní přístup. Organizujeme společná setkávání. Naše zaměření spadá pod sportovní, zábavní a zájmové spolky. Každý náš člen ocení naši sportovní činnost. Volný čas můžete u nás využít na hraní kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Chlumec nad Cidlinou

Cílem našeho spolku je sdružení lidi všech věkových kategorií. Nabízíme vám seriozní a přímé jednání. Naši činnost stavíme na ochotě a aktivitě našich členů. Náš spolek vám umožňuje setkávat se s lidmi stejných zájmů. V naší organizaci můžete také využívat poradenských služeb. Naše organizace náleží mezi sportovní, zábavní a zájmové spolky. Provozujeme hernu zaměřenou na kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Batelov

Zabýváme se sdružováním lidí stejných nebo podobných zájmů. Zaručíme se za ochotu svých členů. Připravujeme zajímavý program na našich zájmových setkáváních. Prospěšnost naší činnosti je vnímána ze strany veřejnosti velmi pozitivně, díky účasti na seriózních projektech a kvalitní členské základně. Poradíme a vysvětlíme vám veškeré nejasnosti. Zamilujete si sportovní činnost našeho spolku..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku