Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Sportovní a tělovýchovné spolky

Sháníte kvalitní zboží a služby v oblasti Sportovní a tělovýchovné spolky a stále nemáte to pravé? Neslevujte ze svých požadavků. Vstříc vám vyjdou instituce a firmy z našeho seznamu.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Tělocvičná jednota Sokol Krucemburk

Sdružení nabízí lidem jednu z možností, jak smysluplně trávit svůj volný čas. Naše organizace ochotně pomáhá členům realizovat své nápady a představy. V našich službách je zahrnuto i zprostředkování poradenství. Ze seriózního přístupu v rámci našeho spolku budete opravdu maximálně nadšení. Užijte si společně s ostatními členy naše pravidelná setkání. Snažíme se o maximální sportovní činnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Smržice

Jsme sdružení lidí, jehož členové společnou činností realizují nejrůznější projekty. Členové našeho sdružení jsou velice seriózní. Vše řešíme ochotně. Rádi Vám poskytneme i odborné poradenství. Nabízíme veškeré služby v oblasti setkávání. Poskytujeme sportovní činnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Frýdlant nad Ostravicí

Přidejte se ke sdružení lidí stejných zájmů. Stavíme na ochotě našich členů podporovat a rozvíjet základní myšlenky našeho sdružení. Náš spolek je seriozní. Náš spolek je určen pro všechny, kteří milují nohejbal. I vy můžete využít náš spolek na sportovní činnost. Vytvořili jsme spolek pro všechny, kteří milují florbal. Sdružujeme všechny, kteří milují tenis..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Moravská Ostrava II

Sdružení lidí smysluplně podporujeme. Veřejnost uznává naší organizaci, její serioznost a nadšení pro věc. Neváhejte se zúčastnit našich setkávání. Náš spolek je ke svým stávajícím i budoucím členům opravdu maximálně ochotná a vstřícná. Provozujeme sportovní činnost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Pitín

Rádi přivítáme nové členy do našich sdružení lidí s podobnými zájmy. Ochota poskytnout pomoc našim členům je pro nás zásadní. Počítejte u nás se seriozním a vstřícným jednáním. Zajistíme vám setkávání s lidmi podobných zájmů. Naše společnost se věnuje také poradenské činnosti. Poskytujeme sportovní činnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Lhota

Jsme sdružení lidí, které se aktivně podílí na veřejném životě. Nabízíme vám seriozní jednání při našich činnostech. Nabízíme příležitosti k setkávání. V nohejbalu dosahujeme velkých úspěchů. Zaměřujeme se na sportovní činnost. U nás se můžete potkat i s profesionálními hráči tenisu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Telnice

Zavítejte do našeho sdružení lidí stejných zájmů. Členové našeho spolku nachází dobrou příležitost k setkávání. Specializujeme se i na spolehlivé poradenské služby. Náš spolek se snaží o maximální sportovní činnost. V našem sdružení se věnujeme házené.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Sudice

Pořádáme sdružení podobných lidí. Naše organizace důsledně dbá na serioznost a vystupování na úrovni. Jsme vám k dispozici, potřebujete-li poradit. Setkáte se u nás s ochotným přístupem. Pro naše členy pořádáme společná setkávání. Provozujeme sportovní činnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Sokol Jahodnice

Jsme sdružení lidí, které spojují stejné cíle. Za kvalitní poradenské služby ručíme. Ujišťujeme Vás, že naše organizace je velice seriózní. Vše řešíme ochotně. Sdružujeme všechny zájemce o tenis.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Olympionik Cheb

Jsme sdružení lidí, které spojují podobné zájmy. Nabídneme vám ochotu při každém jednání. Naše organizace poskytuje i odborné poradenství. Pokud vás zajímá gymnastika, pojďte k nám. Náš spolek je určen pro všechny, kteří milují florbal.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku