Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Sportovní a tělovýchovné spolky

Sháníte kvalitní zboží a služby v oblasti Sportovní a tělovýchovné spolky a stále nemáte to pravé? Neslevujte ze svých požadavků. Vstříc vám vyjdou instituce a firmy z našeho seznamu.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Tělovýchovná jednota Kajman Dobruška

Podporujeme sdružení lidí. Prioritou našeho spolku je serioznost. Když se obrátíte na naši organizaci, rádi Vám poradíme. Na našich setkáváních se jistě zabavíte. Naše organizace sdružuje členy, kteří ochotně a rádi tráví svůj volný čas aktivitami a prospěšnou činností.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Krajský fotbalový svaz Vysočina

Do našeho sdružení se mohou přidat lidé, kteří mají stejné zájmy. Našim členům nabízíme příležitost k setkávání. Nabízíme vám seriozní a přímé jednání. Při naší práci se setkáváme s velkou ochotou lidí podílet se na naší činnosti. V rámci činnosti našeho spolku podnikáme řadu zajímavých aktivit. Jsme skvělý kuželkářský tým, přidejte se i vy. Pro všechny naše členy je připraveno také vzdělávání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tandemové seskoky KANTOR

Jsme sdružení lidí, jehož členové vytváří v rámci společné zájmové činnosti nejrůznější projekty. Zajistíme vám vše potřebné pro vaše setkávání. Zaručujeme vám serioznost ve všech směrech. V případě potřeby zajišťujeme také poradenskou činnost. Sportovní, zábavní a zájmové spolky jsou připraveny pro vás. Organizujeme setkání pro vášnivé hráče kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Jiskra Jaroměř

Přidejte se do našeho sdružení lidí, zabývajících se stejným sportem. V našem sdružení se vždy setkáte s ochotou. Náš spolek vám poskytne opravdu kvalitní poradenství. Zaručujeme Vám naprosto seriózní vystupování. Naše organizace podporuje setkávání členů i dalších osob za účelem našich společných zájmů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Parateam Liberec - Sportovní a tělovýchovní spolek

Jsme sdružení lidé, které podporuje v rámci společné zájmové činnosti svoje členy v realizaci svých nápadů a představ. V oblasti poradenství Vám také pomůžeme. Vše řešíme ochotně. Na naši serioznost se můžete spolehnout. I vy se díky nám můžete setkávat s lidmi podobných zájmů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Mládí Olomouc

Naše organizace se specializuje na sdružení lidí. Zaměřujeme se na sportovní, zábavní a zájmové spolky. Zaštiťujeme zdejší gymnastický spolek. V našem svazu je mnoho aktivních turistů. U nás se můžete vydovádět při kuželkách.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Štěpánov

Hlavním cílem naší organizace je sdružení lidí. Naše organizace Vám ukáže, jak být ochotný. Našim členům nabízíme příležitost k setkávání. Sdružujeme členy, kteří sdílí stejné nadšení pro věc a seriozní přístup je pro ně samozřejmostí. Kromě jiného nabízíme také poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kanoistika Kojetín

Organizujeme sdružení lidí stejných zájmů. Organizujeme společná setkávání. Mezi sportovními, zábavními a zájmovými spolky si jistě vyberete ten nejlepší. Pokud jste vášnivý turista, přidejte se k nám. Přijďte k nám na kuželky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Okresní rada asociace školních sportovních klubů ČR, Chrudim

Rádi přivítáme nové členy do našich sdružení lidí s podobnými zájmy. U nás se můžete spolehnout na seriózní jednání. Naše organizace nabízí i poradenství. Pro své členy organizujeme také společná setkávání. Pracujeme poctivě a ochotně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Univerzitní sportovní klub Pardubice

Přijměte nabídku účasti ve sdružení lidí s podobnými zájmy. Mezi našimi seriozními členy potkáte nové přátele a známé. U nás se můžete setkávat se svými kolegy i přáteli. Pokud milujete florbal, přidejte se k nám. Přihlaste své děti na tenis.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku