Nepřehlédněte

Sportovní a tělovýchovné spolky

Sháníte kvalitní zboží a služby v oblasti Sportovní a tělovýchovné spolky a stále nemáte to pravé? Neslevujte ze svých požadavků. Vstříc vám vyjdou instituce a firmy z našeho seznamu.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Tělocvičná jednota Sokol Bučovice

Náš spolek se věnuje sdružení lidí. Nabízíme příležitosti k setkávání. Veřejnost vnímá pozitivně činnost naší organizace díky serioznímu přístupu a kvalitě odvedené práce. Sázíme rovněž na poradenství. Jsme svaz, který je ochotný podat různé informace. I vy oceníte sportovní činnost našeho spolku..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sokolská župa Podkrkonošská

Naše organizace se zaměřuje na sdružení lidí. Vaše přání v rámci našeho spolku vyřizujeme vždy maximálně seriózně. Poskytujeme poradenství, služby a servis s plnou dávkou ochoty. Společná setkávání jsou součástí běžných aktivit našeho spolku. Připravili jsme pro Vás i možnost poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Líšný

Přinášíme možnost účasti ve sdružení lidí podobných zájmů. Ke službám, které v našem sdružení nabízíme, patří také poradenství. Bavte se v některém z našich sportovních, zábavních a zájmových spolků. V rámci našeho spolku se zaměřujeme na sportovní činnost. Provozujeme hernu zaměřenou na kuželky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Benešov u Semil

Náš spolek organizuje sdružení lidí. Důvěřujte serioznosti, kterou nabízíme. Náš spolek Vám garantuje ochotu pomoci. Našim členům poskytujeme poradenství zdarma. V naší organizaci pořádáme společná setkávání. Náš spolek se snaží o maximální sportovní činnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Sokol Bystrovany

U nás pořádáme akce sdružující lidi. Naše organizace poskytuje i odborné poradenství. Naše organizace sdružuje členy, kteří sdílí stejný zájem i ochotu trávit společně volný čas. U nás si zakládáme na tom, že jsme seriózní. Členové našeho spolku mají příležitost k setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Pankrác

Sdružení lidí nabízí trávení volného času podle vašeho zájmu. Naše instituce se pyšní seriózním přístupem ke svým členům. Podporujeme setkávání a volnočasové aktivity našich členů zaměřené na oblast našeho působení. Náš spolek je ke svým členům vždy maximálně ochotný. Naše organizace poskytuje poradenství na úrovni. Zamilujete si sportovní činnost našeho spolku..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Sokol Bohuňovice

Naše organizace se specializuje na sdružení lidí. Ochotně vás přijmeme mezi sebe. Jsme organizace, která pořádá setkávání pro lidi se stejnými zájmy. Sjednejte si u nás také možnost odborného poradenství. Seriózní chování je nám vlastní.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Pozořice

Sdružujeme lidi se stejnými zájmy. Zaručíme Vám serióznost jednání. Naše organizace v rámci svého zaměření ochotně podporuje a účastní se realizace projektů zaměřených na oblast naší zájmové činnosti. Pořádáme společná setkávání svých členů. Naše organizace Vám poskytne poradenství v různých situacích.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Troubsko

Specializujeme se na sdružení lidí podobných zájmů. Setkávejte se s lidmi podobných zájmů v rámci našeho spolku. Ochotně přijímáme nové členy. S každým jednáme seriozně. Specializujeme se i na poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Kuřim

Specializujeme se na sdružení lidí podobných zájmů. Naše organizace se věnuje širokému spektru aktivit včetně poradenství. Každý člen ocení náš maximálně seriózní přístup ke každému jeho požadavku. Do našich aktivit zahrnujeme také setkávání. Nadchneme vás naší maximální ochotou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku