Nepřehlédněte

Sportovní a tělovýchovné spolky

Sháníte kvalitní zboží a služby v oblasti Sportovní a tělovýchovné spolky a stále nemáte to pravé? Neslevujte ze svých požadavků. Vstříc vám vyjdou instituce a firmy z našeho seznamu.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Orel jednota Lysice

Jsme sdružení lidí, které se aktivně podílí na veřejném životě. Využijte příležitosti ke společnému setkávání členů. Pokud je pro vás důležitá serioznost, my vám ji nabídneme. Přidejte se do naší organizace s ochotným přístupem. Členové našeho sportovního, zábavního a zájmového spolku se pod naší záštitou účastní celé řady soutěží.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Orel jednota Krouna

Jsme organizace, která sdružuje osoby se stejnými zájmy. Naše organizace podporuje setkávání členů i dalších osob za účelem našich společných zájmů. S každým jednáme seriozně. Ochotné jednání našich členů vás jistě potěší. I pro vás máme připraveny v rámci našeho spolku velmi užitečné rady.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Orel jednota Polešovice

Rádi přivítáme nové členy do našich sdružení lidí s podobnými zájmy. Naše organizace se v rámci svého působení zaměřuje na realizaci seriózních projektů. Nabízíme možnost společného setkávání. V našem spolku můžete počítat s ochotou všech členů. Zaručujeme Vám kvalitní poradenství v oblasti svazů a spolků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Orel jednota Ořechov

Jsme sdružení lidí se stejnými zájmy. Podporujeme serioznost a ochotu našich členů. Vážíme si ochoty našich členů věnovat svůj volný čas naší práci. Přijďte na některá naše setkávání. Poskytované poradenství nabízíme v předem dohodnutém čase. Sdružujeme všechny nadšené hráče a fanoušky florbalu. Jsme zde pro všechny milovníky tenisu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Orel jednota Prace

Naše instituce provozuje činnost zabývající se sdružením lidí. Ochotné jednání našich členů vás jistě potěší. Neváhejte se spolehnout na naše odpovídající poradenství. Nabízíme možnost příjemných setkávání. Opravdu seriózního přístupu se dočkáte jedině v našem spolku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Orel župa Klapilova, Vyškov

Sdružujeme lidi za účelem prosazování společných zájmů. Naše sdružení Vám přináší i možnost poradenství. Poskytujeme veškeré služby pro příjemné setkávání. Naše organizace sdružuje členy se společnými zájmy, kteří se ochotně účastní přípravy a následně i realizování nejrůznějších projektů. Seriózní podmínky členství najdete pouze v naší organizaci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Orel jednota Moravský Písek

Jsme sdružení lidí, jehož členové vytváří v rámci společné zájmové činnosti nejrůznější projekty. I přes klesající ochotu lidí zapojit se do veřejného života, se počet našich členů rozrůstá. Naše organizace sdružuje členy, kteří se věnují přípravě a následně i realizaci seriózních projektů. V rámci naší činnosti nabízíme vzájemné poradenství – výměna zkušeností členů sdružení. Setkávání naší organizace Vám jsou k dispozici.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Proskovice

Prioritou naší organizace je sdružení lidí. Jsme místem pro společná setkávání. Nabízíme ochotu a profesionalitu. Se službami poradenství našeho spolku budete vždy zaručeně maximálně spokojeni. Snažíme se o maximální sportovní činnost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Sokol, Čejkovice

Všechny lidi stejných zájmů sdružujeme v rámci našeho spolku. Jiné, než seriozní jednání neznáme. Náš spolek vám umožní setkávat se s lidmi podobných zájmů. Naše organizace díky svým aktivitám a oblasti zaměření, získala celou řadu členů, kteří ochotně tráví čas společnými aktivitami. Naše sdružení je Vám k dispozici i v oblasti poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Lužice

Jsme sdružení lidí, které kolektivní činností jednotlivých členů dosahuje stanovených cílů. Při setkávání členů našeho spolku se dozvíte mnoho zajímavého. Na naší serióznosti si zakládáme. Poskytujeme pomoci nejen v rámci poradenství. Spolehněte se na ochotu našeho spolku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku