Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Sportovní a tělovýchovné spolky

Sháníte kvalitní zboží a služby v oblasti Sportovní a tělovýchovné spolky a stále nemáte to pravé? Neslevujte ze svých požadavků. Vstříc vám vyjdou instituce a firmy z našeho seznamu.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Tělocvičná jednota Sokol Jasenná

Do našeho sdružení se mohou přidat lidé, kteří mají stejné zájmy. Organizujeme společná setkávání. S našimi seriozními členy můžete dlouhé hodiny diskutovat o vašem společném koníčku. Snažíme se neustále rozšiřovat možnosti našeho poradenství. Naším cílem je ochotně podporovat a obhajovat zájmy členů. Užijte si turistiku s naším spolkem. Sportovní činnost je cílem našeho spolku..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Sokolnice

Jsme sdružení lidí, které podporuje činnost svých členů a prosazuje a chrání jejich zájmy a práva. Naše organizace ochotně pomáhá členům realizovat své nápady a představy. Provozujeme sportovní činnost. Věnujeme se hraní házené. U nás se můžete potkat i s profesionálními hráči tenisu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Tetčice

Jsme sdružení lidí, které spojují stejné cíle. Členové naší organizace se pravidelně setkávají a společně tráví svůj volný čas aktivitami a činnostmi vycházejícími z oblasti našeho působení. Poradenství od nás můžete nyní využívat za výhodných podmínek. Náš spolek se vždy vyznačuje ochotným a vstřícným přístupem. Členové našeho sdružení jsou velice seriózní. Každý náš člen ocení naši sportovní činnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Kobylí na Moravě

Jsme dobrovolným sdružením lidí. Také poskytujeme poradenství v oboru. Nabízíme ochotu při jednání s vámi. Podporujeme setkávání a volnočasové aktivity našich členů zaměřené na oblast našeho působení. Každý náš člen ocení naši sportovní činnost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Cykloklub Rampušák

Cílem tohoto sdružení lidí je získávat finanční prostředky na podporu našich aktivit vlastní činností a z veřejných dotací. Ochotně spolupracujeme. Zajišťujeme setkávání členů na různých akcích. V našich službách se zabýváme i poradenstvím. Na naši serioznost se u nás můžete spolehnout.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Bikesport Plzeň - cyklistický klub

Náš spolek sdružuje lidi se stejným zaměřením. Nabízíme vám seriozní jednání při našich činnostech. Do našich aktivit zahrnujeme také setkávání. Ochota poskytnout pomoc našim členům je pro nás zásadní. Naše instituce nabízí také poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Majetín

Sdružení lidí smysluplně podporujeme. Náš spolek je ke svým klientům za všech okolností maximálně vstřícný. Poskytujeme sportovní činnost. Jsme zde pro všechny milovníky florbalu. Tenis je ve středu zájmu našeho spolku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Modřice

Jsme sdružení lidí, které spojují stejné zájmy. Neváhejte kontaktovat naše seriózní sdružení. Vaše účast na našem zájmovém setkávání se Vám jistě zalíbí. Ochota je u nás automatická, přijďte se přesvědčit. Finanční prostředky jsou použity také na poradenskou činnost. Zamilujete si sportovní činnost našeho spolku..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Česká Asociace Krav Maga - Kapap, o.s.

Přijďte si vyzkoušet své zájmy s ostatními lidmi do našeho sdružení. Náš svaz vám nabízí seriozní jednání. Nabízíme společná setkávání. Jsme organizace, která poskytuje poradenství. Na ochotu členů naší organizace se můžete spolehnout.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Východočeský oblastní šipkový svaz

Jsme sdružení lidí, které spojují stejné zájmy. Poskytujeme příležitost ke společnému setkávání. Vše řešíme ochotně. V rámci naší činností poskytujeme i kvalifikované poradenství. Nabízíme vám seriozní jednání při našich činnostech.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku