Nepřehlédněte

Sportovní a tělovýchovné spolky

Sháníte kvalitní zboží a služby v oblasti Sportovní a tělovýchovné spolky a stále nemáte to pravé? Neslevujte ze svých požadavků. Vstříc vám vyjdou instituce a firmy z našeho seznamu.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Tělocvičná jednota Sokol Babice nad Svitavou

Náš spolek organizuje sdružení lidí. V naší organizaci pořádáme společná setkávání. Záležitosti řešíme ochotně. Poskytneme vám spolehlivé a cenné rady. Jsme seriózní organizace, jejíž členy spojují stejné zájmy a nadšení pro věc.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Sokol Vlkoš u Přerova

Náš spolek sdružuje lidi se stejným zaměřením. Každý člen ocení náš maximálně seriózní přístup ke každému jeho požadavku. Naši členové si vždy ochotně navzájem pomáhají. Zájmem naší společnosti je ušetřit vám čas kvalifikovaným poradenstvím. Poskytujeme sportovní činnost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Radčice

Rádi vás přivítáme v našem sdružení lidí s podobnými zájmy. Každému z našich členů poskytneme vždy maximálně seriózní a vstřícný přístup. Navštivte naši instituci a setkáte se s ochotnými lidmi. Naše společnost se specializujeme na poradenství. Ve spolupráci s našimi členy jsme připravili celou řadu zajímavých aktivit. Naším zájmem je sportovní činnost. Zahrajete si u nás kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sokolská župa Východočeská - Pippichova

V oblasti sdružení lidí nabízíme podporu. Lidé podobných zájmů se u nás rádi setkávají. U nás můžete počítat s ochotným přístupem. Seriózní chování je nám vlastní. V rámci naší činnosti poskytujeme také poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Moravany

Naše společnost je občanským sdružením lidí. U nás můžete realizovat různá setkávání. Naši činnost stavíme na ochotě a aktivitě našich členů. Vaše přání v rámci našeho spolku vyřizujeme vždy maximálně seriózně. Jistě uvítáte i námi poskytované poradenství. Naším zájmem je sportovní činnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Jablonné nad Orlicí

Jsme sdružení lidí, které se v rámci svých společných zájmů zabývá řadou nejrůznějších aktivit. Během poradenství vám poradíme nejen s vedením vašeho spolku. Jsme organizace, která si dává záležet na velké ochotě. Organizujeme společná setkávání. V rámci našeho spolku se zaměřujeme na sportovní činnost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Sokol Výprachtice

Přijměte nabídku účasti ve sdružení lidí s podobnými zájmy. Setkávejte se s lidmi stejných zájmů. Zaručujeme vám serioznost ve všech směrech. Ochotně organizujeme různá setkání členů. Hledejte nás mezi sportovními, zábavními a zájmovými spolky. Pokoušíme se o maximální sportovní činnost. S námi vás budou kuželky bavit..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Sokol Losiná - Sokol

Jsme sdružení lidí, které pomáhá svým členům společnými silami zrealizovat své nápady a představy. Využijte účasti ve sportovních, zábavních a zájmových spolcích k příjemnému trávení volného času. Náš spolek se zaměřuje na sportovní činnost. Kuželky jsou hlavním bodem zájmu našeho spolku. Jsme zaběhnutý hokejový svaz s mnohaletou tradicí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Plzeň IV.

Naše organizace se specializuje na sdružení lidí. Jsme seriózní organizace s kvalitním zázemím. Členům spolku nabízíme poradenství. Naše organizace sdružuje členy, které spojuje stejný zájem, ochota a nadšení pro věc. Specializujeme se na sportovní činnost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Brno - jih

Náplní naší organizace je organizování sdružení lidí. Naši členové jsou samí seriozní lidé. Naše společnost se věnuje také poradenské činnosti. V rámci našich aktivit a činností se pravidelně setkáváme i s členy působícími v jiných organizacích. Přijďte si ověřit ochotu našeho personálu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku