Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Sportovní a tělovýchovné spolky

Sháníte kvalitní zboží a služby v oblasti Sportovní a tělovýchovné spolky a stále nemáte to pravé? Neslevujte ze svých požadavků. Vstříc vám vyjdou instituce a firmy z našeho seznamu.

 

Sportovní a tělovýchovné spolky v krajích:

 
  Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Plzeňská sportovní unie- Sportovní a tělovýchovní spolkek

Členem našeho sdružení se mohou stát všichni zajímaví lidé. Ochotu vůči členům Vám garantujeme. S našimi členy čas trávíme konstruktivní zábavou. Naší snahou je provozovat sportovní činnost. Pokud nemáte rádi sport, kde se běhá, přihlaste se do našeho oddílu kuželek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Rumburk

Jsme sdružení lidí, jehož členové společnými silami dosahují stanovených výsledků. Zapomeňte na samotu, na našem setkávání se seznámíte s novými lidmi. Jsme vždy ochotni pomoci. Najdete u nás i poradenství. Je pro nás důležitá serioznost. Staňte se členy nějakého našeho sportovního, zábavního či zájmového spolku..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Lokomotiva Teplice

Jsme sdružení lidí, které se v rámci svých společných zájmů zabývá řadou nejrůznějších aktivit. Poskytneme vám spolehlivé a cenné rady. Zaručujeme Vám velkou serióznost našeho spolku. Jedinou podmínkou pro každého zájemce o náš klub je, aby to byl ochotný člověk. Máme snahu rozvíjet vzájemné setkávání lidí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Okresní výbor ČSTV Kladno

Jsme družení lidé, jehož členové, v rámci svých společných zájmů, tráví aktivně svůj volný čas. Obraťte se na naše odborné poradenství. Kvalitní členská základna a seriózní přístup k věci nám pomohli získat pozitivní ohlasy ze strany veřejnosti. Náš spolek se vyznačuje velkou ochotou při jednání. Pravidelně se společně setkáváme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Rekrea Senice

Přidejte se ke sdružení lidí stejných zájmů. Účastníme se setkávání, která pořádají různé spolky. Naši činnost tvoří také poradenství. Jednáme seriozně. Ochota pomoci svým členům je nám vlastní.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Okresní sdružení České unie sportu Nový Jičín

Členem našeho sdružení se mohou stát všichni zajímaví lidé. V našem sdružení preferujeme serioznost V případě potřeby zajišťujeme také poradenskou činnost. Naše organizace sdružuje členy, kteří se pravidelně setkávají a sdílejí stejné zájmy a nadšení pro věc. Náš spolek je ke svým členům vždy maximálně ochotný.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

NS Ostrava

V oblasti sdružení lidí poskytujeme spolehlivé služby. Organizujeme setkávání s lidmi stejných zájmů. Připravili jsme pro Vás i možnost poradenství. Veřejnost vnímá pozitivně činnost naší organizace díky serioznímu přístupu a kvalitě odvedené práce. Nabízíme vám naši maximální ochotu. V našem sportovním, zábavním a zájmovém spolku budete trávit čas konstruktivně. Sdružujeme všechny, kteří milují florbal..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

BREST - Brněnský rekreační stolní tenis

Zabýváme se sdružováním lidí stejných zájmů. U nás jsme maximálně ochotní ke všem členům. Členové naší organizace se často setkávají s novými lidmi a uzavírají nová přátelství díky činnosti a aktivitám pod naší záštitou. U nás naleznete pouze seriozni jednání. Se službami našeho spolku a našeho poradenství bude váš život jednodušší. Náš tenisový klub je Vám otevřen..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Sokol Jívová

Jsme sdružení lidí, které podporuje činnost svých členů a prosazuje a chrání jejich zájmy a práva. Náš spolek je seriozní. Na našich setkáváních se jistě zabavíte. Věnujeme se také poradenské činnosti. Ochotně přijímáme nové členy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Chrudim

Veškerou podporu sdružení lidí naleznete u nás. Naše tábory jsou určeny pro všechny. Našimi členy jsou úspěšní gymnasté. Sportovní činnost je hlavním zájmem našeho spolku. Pro všechny milovníky florbalu funguje náš spolek. V našem sdružení se věnujeme házené. Náš spolek se zabývá především tenisem..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku