Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Sportovní a tělovýchovné spolky

Sháníte kvalitní zboží a služby v oblasti Sportovní a tělovýchovné spolky a stále nemáte to pravé? Neslevujte ze svých požadavků. Vstříc vám vyjdou instituce a firmy z našeho seznamu.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Tělocvičná jednota Sokol Vortová

Náš spolek organizuje sdružení lidí. V rámci našeho působení klademe důraz na serioznost. Chcete-li se setkávat s přáteli, kolegy, obraťte se na nás. Obraťte se na náš spolek, který vám se vším vždy rád pomůže. Naše organizace se zaměřila na poskytování kvalitního poradenství. Naší snahou je provozovat sportovní činnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Horní Jelení

Jsme sdružení lidí, které se zabývá, v rámci své zájmové činnosti, vytvářením různých projektů a dalšími společnými aktivitami. Jsme organizace, která se specializuje na různá zájmová i sportovní setkávání. U nás jsme maximálně ochotní ke všem členům. Počítejte u nás se seriozním a vstřícným jednáním. U nás můžete očekávat i kvalitní poradenské služby. I vy můžete využít náš spolek na sportovní činnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Dolní Újezd

U nás pořádáme akce sdružující lidi. U nás se budete setkávat s lidmi stejných zájmů. Ochota pomáhat je pro nás samozřejmostí. Již dlouhá léta se zaměřujeme na poradenské služby. V našem sdružení preferujeme serioznost Náš spolek funguje pro všechny, kteří milují sportovní činnost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Hrušová

Užijte si volný čas ve sdružení lidí s podobnými zájmy. Naši členové si vždy velmi cení ochoty našeho spolku. Náš spolek vám zprostředkuje setkávání s lidmi podobných zájmů. Náš spolek s vámi bude jednat seriozně. Naší výsadou je kvalitní poradenství. Snažíme se o maximální sportovní činnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Kaznějov

Naše sdružení lidí se zapojuje do všech projektů podporujících rozvoj občanské společnosti. Najdete nás jako sportovní, zábavní a zájmové spolky. Našimi členy jsou úspěšní gymnasté. Náš spolek jsme vytvořili pro všechny, kteří milují florbal. Pro naše členy je typické hraní házené. Věnujeme se hraní kuželek. Spojujeme nadšené hráče i obdivovatele tenisu. Hokej je hra, která nás baví.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Letkov - Sokol

Vítejte v našem sdružení lidí. Náš spolek je ke svým klientům za všech okolností maximálně vstřícný. Obraťte se na náš spolek, máme pro vás připraveno kvalitní a spolehlivé rady. Pokud chcete kvalitně využít váš volný čas, zapojte se do našich setkávání. Zabýváme se sportovní činností.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Brno - Obřany - Maloměřice

Zapojte se také do sdružení lidí s podobnými zájmy. Naši členové jsou velice vstřícní a ochotní. Jsme dobrovolná organizace, na kterou se můžete obrátit v oblasti poradenství. Nabízíme vám seriozní a přímé jednání. Náš spolek vám umožňuje setkávat se s lidmi stejných zájmů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Plzeň - Nová Hospoda

Zaměřujeme se na sdružení lidí se společným zájmem. Ke službám, které v našem sdružení nabízíme, patří také poradenství. Jsme ochotni vám poskytnou jakékoliv informace, které se týkají naší činnosti. Naše organizace se zaručí za serióznost svých členů. Zajišťujeme vzájemná setkávání. Naším zájmem je sportovní činnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Třebenice

Jsme svaz sdružující lidi všech skupin. Všichni členové naší organizace k Vám budou velice ochotní. Se službami poradenství našeho spolku budete vždy zaručeně maximálně spokojeni. Naše instituce se vyznačuje seriozním přístupem. V rámci našich aktivit a činností se pravidelně setkáváme i s členy působícími v jiných organizacích.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Sokol Netvořice

Jsme organizace, která sdružuje osoby se stejnými zájmy. Jinak než seriozně s vámi komunikovat nebudeme. Přesvědčte se sami o ochotném přístupu našeho spolku. Naše sdružení Vám dává i možnost využít našeho poradenství. Setkávání se s lidmi stejných zájmů vás v mnohém obohatí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku