Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Sportovní a tělovýchovné spolky

Sháníte kvalitní zboží a služby v oblasti Sportovní a tělovýchovné spolky a stále nemáte to pravé? Neslevujte ze svých požadavků. Vstříc vám vyjdou instituce a firmy z našeho seznamu.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

TJ Sokol Bor

Přijměte nabídku účasti ve sdružení lidí s podobnými zájmy. Za kvalitní poradenské služby ručíme. U nás se můžete spolehnout na seriózní jednání. Do našich aktivit zahrnujeme také setkávání. Všichni členové naší organizace k Vám budou velice ochotní.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Adamov - Sokol

Jsme spolek zabývající se sdružením lidí. Připravujeme zajímavý program na našich zájmových setkáváních. Prospěšnost naší činnosti je vnímána ze strany veřejnosti velmi pozitivně, díky účasti na seriózních projektech a kvalitní členské základně. Velmi nám záleží na ochotném a vstřícném přístupu. Poskytujeme sportovní činnost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Plaveč

Snažíme se sdružovat lidi, kteří mají podobné zájmy. Setkávejte se s lidmi stejných zájmů. Staňte se součástí našich sportovních, zábavních a zájmových spolků. Zaměřujeme se na sportovní činnost. Zahrajete-li si rádi kuželky, můžete se k nám přidat.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Kopřivnice

Snahou naší instituce je sdružení lidí bez omezení věku. Máme seriozní přístup. Ochota vyjít vstříc našim členům je pro nás podstatná. Rádi pořádáme také společná setkání našich členů. Naše organizace se zaměřila na poskytování kvalitního poradenství. Naším zájmem je sportovní činnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Olešnice

Přicházíme s nabídkou účasti ve sdružení lidí s podobnými zájmy. Naše sdružení si potrpí na rychlost, kvalitu a ochotu. Pro naše členy pořádáme společná setkávání. Důležité pro nás je seriozní jednání. Naše organizace poskytuje v rámci své různorodé činnosti i poradenství. Snažíme se o maximální sportovní činnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Bernartice

Jsme sdružení lidé, které podporuje v rámci společné zájmové činnosti svoje členy v realizaci svých nápadů a představ. Záležitosti řešíme ochotně. Náš spolek vám poskytne opravdu kvalitní poradenství. Díky naší organizaci se můžete setkávat s lidmi se stejnými zájmy. Zabýváme se sportovní činností.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Katovice

Náplní naší organizace je organizování sdružení lidí. Každému našemu členovi poskytujeme maximálně seriózní přístup. V našich službách je zahrnuto i zprostředkování poradenství. Naše organizace sdružuje členy, kteří se pravidelně setkávají a sdílejí stejné zájmy a nadšení pro věc. Jsme velice ochotnou organizací. Specializujeme se na sportovní činnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Sokol Horní Studénky

Pořádáme sdružení podobných lidí. Pokud potřebujete spolehlivé poradenství, obraťte se na náš spolek. U nás, v našem spolku, se dočkáte vždy pouze maximálně ochotného přístupu. Program na našich zájmových setkáváních je k dispozici všem členům našeho sdružení. Vaší jistotou je naše serioznost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Sokol, Hrabenov

Nabízíme účast ve sdružení lidí podobných zájmů. Provozujeme sportovní, zábavní a zájmové spolky. Zaštiťujeme zdejší gymnastický spolek. Náš spolek je určen pro všechny, kteří milují nohejbal. Náš zavedený spolek je tu pro všechny, kteří milují turistiku. Naše sdružení funguje pro všechny, kteří milují florbal. Ze sportovních činností provozujeme také kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Jilemnice - Sokol

Posláním našeho spolku je sdružení lidí. Umožníme vám pravidelná setkávání. Členové našeho sdružení jsou velice ochotní. Poradenství od nás můžete nyní využívat za výhodných podmínek. Prospěšnost naší činnosti je vnímána ze strany veřejnosti velmi pozitivně, díky účasti na seriózních projektech a kvalitní členské základně. V rámci našeho spolku se zaměřujeme na sportovní činnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku