Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Sportovní a tělovýchovné spolky

Sháníte kvalitní zboží a služby v oblasti Sportovní a tělovýchovné spolky a stále nemáte to pravé? Neslevujte ze svých požadavků. Vstříc vám vyjdou instituce a firmy z našeho seznamu.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Orel jednota Zlín-Malenovice

Jsme sdružení lidí, které podporuje činnost svých členů a prosazuje a chrání jejich zájmy a práva. Naše organizace podporuje setkávání členů i dalších osob za účelem našich společných zájmů. U nás se můžete spolehnout na seriózní jednání. Hledejte nás mezi sportovními, zábavními a zájmovými spolky. Na děti čeká na našich táborech přátelská atmosféra a mnoho nových zážitků. Zabýváme se provozem spolku pro všechny milovníky florbalu. Pojďte se s námi pobavit při hraní kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Orel jednota Žďár nad Sázavou

Staňte se členem našeho sdružení lidí stejných zájmů. Společně s našimi členy podnikáme nejrůznější aktivity. Náš spolek se zabývá především florbalem. Přijďte mezi nás, pokud vás baví hrát kuželky. Jsme sportovní spolek se zaměřením na judo.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Orel jednota Letonice

V rámci našeho spolku se snažíme o sdružení lidí. Na naše sportovní, zábavní a zájmové spolky se můžete spolehnout. Naše tábory pořádáme pro všechny, kteří se chtějí skvěle bavit. Vytvořili jsme spolek pro všechny, kteří milují florbal. Přijďte k nám na kuželky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Orel jednota Ochoz u Brna

Naše sdružení je tu pro lidi. Setkávejte se s lidmi stejných zájmů, kteří mohou výrazně obohatit váš život. Zájmem naší společnosti je ušetřit vám čas kvalifikovaným poradenstvím. Z naší nabídky sportovních, zábavních a zájmových spolků si jistě vybere každý. Navštivte naše zájmové tábory. Každý florbalový nadšenec ocení naši práci. Pořádáme hraní kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Orel jednota Brno-Židenice

Pokud máte stejné zájmy, přidejte se do našeho sdružení lidí. Věnujeme se také poradenské činnosti. Garantujeme Vám naprostou serióznost. Užijte si společně s ostatními členy naše pravidelná setkání. Staňte se i vy členem některých z našich sportovních, zábavních a zájmových spolků. Pokud milujete kuželky, přidejte se k nám. Náš tenisový klub je k dispozici všem hráčům..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Orel jednota Orlice

Přinášíme možnost účasti ve sdružení lidí podobných zájmů. Staňte se členy sportovních, zábavních a zájmových spolků. Přinášíme také možnost zajištění tábora. Všichni, kteří milují florbal, najdou místo v našem spolku. Náš zájmový spolek sdružuje hráče kuželek ze širokého okolí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Orel jednota Divišov

Jsme sdružení lidí, jehož členové aktivně tráví svůj volný čas. Členové našeho sdružení jsou velice seriózní. Naše organizace se mimo jiným aktivitám a činnostem věnuje i poradenství V našem sportovním, zábavním a zájmovém spolku budete trávit čas konstruktivně. Součástí pobytu na našem táboře je pestrý program plný zajímavých činností a aktivit. Sdružujeme všechny nadšené hráče a fanoušky florbalu. Zveme všechny na hraní kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Orel o.s.

Jsme sdružení lidí, které se v rámci svých společných zájmů zabývá řadou nejrůznějších aktivit. Pomůžeme vám ochotně s jakýmkoliv problémem. Nabízíme vám seriozní a přímé jednání. Naše organizace poskytuje poradenství na úrovni. Lidé stejných zájmů a koníčků ocení naši snahu navzájem se poznávat a setkávat.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Orel jednota Proseč

Nabízíme vám účast ve sdružení lidí podobných zájmů. Organizujeme setkávání s lidmi stejných zájmů. Lidský přístup a ochota, to je pro vás jistota. Naše společnost se věnuje také poradenské činnosti. Mezi našimi seriozními členy potkáte nové přátele a známé.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Orel jednota, Ostrožská Nová Ves

Náplní naší organizace je organizování sdružení lidí. Klubové vedení je seriozní. Poskytujeme poradenství v oblasti společenského života. Ochotu pomoci Vám zaručíme. Lidé stejných zájmů a koníčků ocení naši snahu navzájem se poznávat a setkávat.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku