Nepřehlédněte

Sportovní a tělovýchovné spolky

Sháníte kvalitní zboží a služby v oblasti Sportovní a tělovýchovné spolky a stále nemáte to pravé? Neslevujte ze svých požadavků. Vstříc vám vyjdou instituce a firmy z našeho seznamu.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Krajská asociace Sport pro všechny Vysočina

Jsme sdružení lidí, které spojují podobné zájmy. Ujišťujeme Vás, že naše organizace je velice seriózní. Jsme ochotni vyjít vám kdykoli vstříc. Poskytujeme zaručeně spolehlivé a cenné rady. Zúčastněte se společných setkání. Z naší nabídky sportovních, zábavních a zájmových spolků si jistě vybere každý. Zajišťujeme provoz spolku nadšenců do florbalu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Okresní fotbalový svaz

Přidejte se ke sdružení lidí stejných zájmů. Na naprostou serióznost se můžete spolehnout. U nás se setkáte za všech okolností s ochotou, využijte naše služby. Poskytujeme poradenství v oblasti společenského života. V našem ráji sportovních, zábavních a zájmových spolků si určitě nějaký vyberete. Naši členové rádi hrají kuželky. Pokoušíme se také o vzdělávání našich členů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Sparta Úpice

Sdružení nabízí lidem různé aktivity pro volný čas. Výhodou naší organizace je také služba poradenství. Naprostá serióznost je u nás zajištěna. Naše organizace sdružuje členy, kteří díky pravidelnému setkávání a společné tvůrčí činnosti, tráví svůj volný čas konstruktivní zábavou. Stále máme kolem sebe spoustu lidí, ochotných udělat něco pro ostatní ve svém volném čase.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

SZTM ROB Liberec - Sportovní a tělovýchovní spolek

Náš spolek vám nabízí různá sdružení lidí. Zajistíme vám setkávání s lidmi podobných zájmů. K dispozici máme i poradenství. V rámci našeho působení klademe důraz na serioznost. Vše řešíme s ochotou. Sportovní, zábavní a zájmové spolky jsou připraveny na Vaši účast. Přijďte se k nám pobavit a zahrát si kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Lodní sporty

Naše občanské sdružení spojuje lidi. Poradíme a vysvětlíme vám veškeré nejasnosti. Každému našemu členovi poskytujeme maximálně seriózní přístup. Rádi vás přesvědčíme o naší maximální ochotě. Pořádáme akce a pravidelné setkávání nejen dětí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Hraničné Petrovice

Naše sdružení je tu pro lidi. U nás můžete počítat s ochotným přístupem. Shledejte se s námi na společných setkáváních. Naše společnost se věnuje také poradenské činnosti. Ke svým členům přistupujeme vždy seriózně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Slavoj Loštice- Sportovní a tělovýchovní spolek

Zabýváme se sdružováním lidí se stejnými zájmy. Nabízíme vám komplexní a seriózní služby. Obraťte se na nás vždy, když potřebujete spolehlivou radu. Naše organizace disponuje velkou ochotou. Jsme zařízeni na realizaci různých setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Veselí

Jsme sdružení lidí, jehož členové aktivně tráví svůj volný čas. Za kvalitu našeho poradenství ručíme. S našimi seriozními členy můžete dlouhé hodiny diskutovat o vašem společném koníčku. Svým členům nabízíme společné setkávání. Naše organizace ochotně pomáhá členům realizovat své nápady a představy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Čechie Cihelna

Sdružujeme lidi stejných zájmů. U nás můžete počítat s ochotným přístupem. Poskytneme vám spolehlivé a cenné rady. Nabízíme vám seriozní jednání při našich činnostech. Nabízíme vám možnost setkávat se s lidmi podobného zaměření.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Třemošná

Rádi vás přivítáme v našem sdružení lidí s podobnými zájmy. Jistě uvítáte i námi poskytované poradenství. Naše organizace ochotně podporuje činnost členů zaměřenou na oblast našeho působení. Pokud milujete nohejbal, přidejte se k nám. Pokud jste vášnivý turista, přidejte se k nám. Házená je společným koníčkem všech našich členů. Sdružujeme všechny nadšené hráče a fanoušky tenisu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku