Nepřehlédněte

Sportovní a tělovýchovné spolky

Sháníte kvalitní zboží a služby v oblasti Sportovní a tělovýchovné spolky a stále nemáte to pravé? Neslevujte ze svých požadavků. Vstříc vám vyjdou instituce a firmy z našeho seznamu.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

TJ Sokol

Náš spolek se snaží sdružit lidi stejných zájmů. Záležitosti řešíme ochotně. Na naši serioznost se můžete spolehnout. Během poradenství vám poradíme nejen s vedením vašeho spolku. Členové našeho spolku mají příležitost k setkávání. Každý tenisový nadšenec ocení naši práci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Komárov

Sdružujeme lidi, kteří se scházejí na pravidelných schůzkách. Se službami poradenství našeho spolku budete vždy zaručeně maximálně spokojeni. Budeme rádi, pokud začnete chodit na naše setkávání. Nejznámější je naše nohejbalové družstvo. Náš spolek funguje pro všechny, kteří milují sportovní činnost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovní jednota Sokol Uhlířské Janovice

Hlavním cílem naší organizace je sdružení lidí. Zajišťujeme setkávání členů na různých akcích. Nabízíme vám pomoc a poradenství týkající se našeho sdružení. Očekávejte od nás vždy seriózní jednání. Naši členové se ochotně podílejí na všech pořádaných akcích.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Malešov

Snahou našeho spolku je sdružení lidí různých zájmů. Členové našeho sdružení jsou velice seriózní. Setkávání jsou naší prioritou. Ochota pomoci našim členům je pro nás zásadní. Snažíme se o provozování sportovní činnosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Přívory

Našim základním posláním je podporovat sdružování lidí a pomáhat jim s rozvojem osobnosti. Naše organizace podporuje účast členů na realizaci seriózních projektů. Pořádáme společná setkávání svých členů. Ochotně přijímáme nové členy. Členům spolku nabízíme poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Sokol Kněžice

Jsme družení lidé, jehož členové, v rámci svých společných zájmů, tráví aktivně svůj volný čas. Naše organizace ochotně podporuje činnost členů zaměřenou na oblast našeho působení a jejich pravidelné setkávání. Seznamte se s našimi ochotnými pracovníky. Prioritou našeho spolku je serioznost. Využijte kvalitní a spolehlivé rady od našeho spolku. Organizujeme sportovní činnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol

Jsme sdružení lidí, které v rámci společných zájmových aktivit, tráví konstruktivně svůj volný čas. Všichni členové naší organizace k Vám budou velice ochotní. Garantujeme Vám naprostou serióznost. Rádi přivítáme na našich setkáváních nové tváře se stejnými zájmy. Ke službám, které v našem sdružení nabízíme, patří také poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Autobrzdy Jablonec nad Nisou

Využijte možnost stát se členem našeho sdružení pro lidi podobných zájmů. Jsme dobrovolná organizace, na kterou se můžete obrátit v oblasti poradenství. Nabízíme možnost setkávání. U našeho spolku můžete očekávat vždy opravdu maximální serióznost a spolehlivost. Jsme rádi, že vám ochotně můžeme nabídnout naše služby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Sokol Těpeře

Cílem tohoto sdružení lidí je získávat finanční prostředky na podporu našich aktivit vlastní činností a z veřejných dotací. Neváhejte nás kontaktovat a využít naše služby v oblasti poradenství. Členové našeho spolku mají příležitost k setkávání. Jednáme seriozně. Ochotně přijímáme nové členy. Jsme sdružením pro všechny, kteří milují hokej..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sportovní klub Draci Opařany

Pro lidi se stejnými zájmy jsou otevřené dveře našeho sdružení. Nabízíme opravdu seriózní přístup, který oceníte. Náš spolek je ke svým členům vždy maximálně ochotný. Se službami poradenství našeho spolku budete vždy zaručeně maximálně spokojeni. Podporujeme setkávání a volnočasové aktivity našich členů zaměřené na oblast našeho působení. V rámci činnosti našeho spolku podnikáme řadu zajímavých aktivit..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku