Nepřehlédněte

Sportovní a tělovýchovné spolky

Sháníte kvalitní zboží a služby v oblasti Sportovní a tělovýchovné spolky a stále nemáte to pravé? Neslevujte ze svých požadavků. Vstříc vám vyjdou instituce a firmy z našeho seznamu.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

TJ Jiskra MCHZ Ostrava - Hrušov

Jsme sdružení lidí, které se v rámci svých zájmů účastní nejrůznějších aktivit i soutěží. Náš spolek je seriozní. Naši členové se pravidelně setkávají a aktivity ve volném čase podřizují společnému zájmu. Naše organizace a tým spolehlivých členů zajišťují odborné poradenství. Naše organizace ochotně podporuje činnost a aktivity členů zaměřené na společný zájem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klub Poseidon

Sdružujeme lidi, kteří se scházejí na pravidelných schůzkách. Poskytujeme veškeré služby pro příjemné setkávání. Odpovídáme za serioznost. Připravíme poradenství na míru. Naší hlavní prioritou je maximální ochota vůči našim členům a jeho požadavkům. Využijte naše sportovní, zábavní a zájmové spolky. U nás si můžete zahrát společenskou hru - kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sportovní akademie mládeže Brno

Jsme sdružení lidí, které se v rámci svých zájmů účastní nejrůznějších aktivit i soutěží. Nabízíme také poradenské služby. V našem spolku si zakládáme na ochotě. U nás naleznete pouze seriozni jednání. Náš spolek vám zprostředkuje setkávání s lidmi podobných zájmů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná Jednota Kovoděl Moravský Písek

Jsme spolek zabývající se sdružením lidí. V případě potřeby zajišťujeme také poradenskou činnost. U nás můžete počítat s ochotným přístupem. Setkávání se s lidmi stejných zájmů vás v mnohém obohatí. Pokoušíme se o maximální sportovní činnost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Atleti v Akci, o.s

Snahou naší instituce je sdružení lidí bez omezení věku. Ochota vůči členům je v našem sdružení samozřejmostí. Pokud potřebujete spolehlivé poradenství, obraťte se na náš spolek. Připravujeme různá zájmová setkávání. Činnosti našeho sportovního, zábavního a zájmového spolku se orientují na společné zájmy a zábavu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Šachový svaz České republiky

Fungujeme jako sdružení lidí stejných zájmů. Naše organizace ochotně podporuje činnost členů zaměřenou na oblast našeho působení. Poradenství Vám také rádi poskytneme. Členy našeho sportovního, zábavního a zájmového spolku spojují společné zájmy a volnočasové aktivity. Setkejte se se svými přáteli nebo kolegy v naší kuželkové herně. Milovníci šachů si najdou své místo v našem spolku..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Česká gymnastická federace

Sdružení lidí nabízí komunikaci, učení a tvořivé aktivity. V našem sdružení se vždy setkáte s ochotou. Lidé podobných zájmů se u nás rádi setkávají. Důležitý pro nás je seriozní přístup. Na naše sportovní, zábavní a zájmové spolky se můžete spolehnout. Členové našeho spolku se aktivně věnují gymnastice. Aktivně se věnujeme hraní kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Slavoj Praha

Využijte možnost stát se členem našeho sdružení pro lidi podobných zájmů. Naše organizace se zabývá jen seriózní činností. Pověření lidé naší organizace Vám poskytnou odborné poradenství. Náš svaz nabízí členství v různých sportovních, zábavních a zájmových spolcích. Naučíme vás o kuželkách vše potřebné. Zajistíme Vám prostory na hraní tenisu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český olympijský výbor

Rádi Vás přivítáme v našem sdružení lidí, kteří mají podobné zájmy jako Vy. Poskytujeme vstřícný a seriózní přístup k přáním našich členů. Seznámíme vás s naším spolkem a ochotně vše vysvětlíme. Specializujeme se i na poradenství. Naše sportovní, zábavní a zájmové spolky jsou připraveny pro vás. Kuželky s námi může hrát každý..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Curlingový club letící kameny Praha

Pokoušíme se sdružovat lidi stejných zájmů. Serióznost je vždy prioritou našeho spolku. Využijte jedinečné šance ke společným příjemným setkáním. Za kvalitní poradenské služby ručíme. Náš svaz nabízí členství v různých sportovních, zábavních a zájmových spolcích. Pokud milujete tanec, přidejte se k nám..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku