Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Sportovní a tělovýchovné spolky

Sháníte kvalitní zboží a služby v oblasti Sportovní a tělovýchovné spolky a stále nemáte to pravé? Neslevujte ze svých požadavků. Vstříc vám vyjdou instituce a firmy z našeho seznamu.

 

Sportovní a tělovýchovné spolky v krajích:

 
  Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Regionální sdružení Českého svazu tělesné výchovy Břeclav

Nabízíme účast ve sdružení lidí podobných zájmů. Lidé podobných zájmů se u nás rádi setkávají. Naše organizace se v rámci naplnění svých cílů ochotně účastní různých projektů a zabývá se řadou aktivit plynoucích z oblasti naší zájmové činnosti. V rámci našeho spolku zajišťujeme také poradenství. V rámci našeho spolku nabízíme mimo jiné také opravdu seriózní a vstřícný přístup, který oceníte.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Dolany u Jaroměře

Jsme sdružení lidí, které má širokou členskou základnu a zabývá se nejrůznějšími aktivitami a činnostmi. Ochotu výpomoci členům Vám garantujeme. Naše organizace sdružuje členy, kteří se za účelem společných zájmů pravidelně setkávají a účastní se přípravy a realizace nejrůznějších projektů. Již dlouho nabízíme kvalitní poradenství. Ke každému přání nebo požadavku našeho člena přistupujeme vždy maximálně seriózně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Preciosa Minkovice - Sportovní a tělovýchovní spolek

Pro lidi se stejnými zájmy jsou otevřené dveře našeho sdružení. Jsme organizace, která pořádá setkávání pro lidi se stejnými zájmy. Ke každému přání v rámci našeho spolku přistupujeme vždy seriózně a vstřícně. Přidejte se do naší organizace s ochotným přístupem. Poradenství patří k tomu, co nabízíme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Samotišky

Posláním našeho spolku je sdružení lidí. Ochotu pomoci Vám rádi přislíbíme. Přinášíme příležitost k setkávání. Obraťte se na nás vždy, když potřebujete spolehlivou radu. Seriózní chování je nám vlastní.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Tatran Litovel

Máme za úkol sdružování lidí se stejnými zájmy. Náš svaz organizuje různá zájmová či sportovní setkávání. V rámci našeho působení klademe důraz na serioznost. Obraťte se na náš spolek, máme pro vás připraveno kvalitní a spolehlivé rady. Ochotně vám pomůžeme a poradíme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Spartak Milotice nad Bečvou

Naše instituce uskutečňuje sdružení lidí různých zájmů. Věci řešíme ochotně. Setkávejte se s lidmi, kteří mají stejné zájmy jako vy. Zájmem naší společnosti je ušetřit vám čas kvalifikovaným poradenstvím. Náš spolek je velice seriózní.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sportovní unie Chrudimska

V oblasti sdružení lidí nabízíme odborné práce. Využijte služby kvalitního a spolehlivého poradenství, které vám náš spolek nabízí. Z naší nabídky sportovních, zábavních a zájmových spolků si jistě vybere každý. Jsme tu pro všechny, kteří milují turistiku. U nás se hrají kuželky. Pokud milujete hokej, neváhejte a přidejte se k nám..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Relax

Jsme sdružení lidí, jehož členové se účastní různých soutěží i aktivit. V rámci oblasti našeho působení dosáhla naše organizace výborných výsledků díky serioznosti a kvalitní členské základně. U nás se vám budeme vždy s ochotou věnovat. Naše činnost je zaměřena zejména na poradenství. Setkávání se s lidmi podobných zájmů je jednou z priorit našeho spolku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Přeštice

Jsme sdružení lidí, které v rámci společných zájmových aktivit, tráví konstruktivně svůj volný čas. Uvítáme Vás při společném setkávání. Ochotně pomůžeme členům s jejich potřebami. Zajišťujeme komplexní služby, jejichž součástí je i poradenství. Opravdu seriózního přístupu se dočkáte jedině v našem spolku. Náš spolek se specializuje na sportovní činnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Prazdroj Plzeň

Jsme sdružení lidí, které v rámci svých společných zájmů vytváří různé projekty. S každým jednáme seriozně. Ochotu vůči členům Vám garantujeme. Poradíme a vysvětlíme vám veškeré nejasnosti. Naše sdružení Vás zve na pravidelná setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku