Nepřehlédněte

Sportovní a tělovýchovné spolky

Sháníte kvalitní zboží a služby v oblasti Sportovní a tělovýchovné spolky a stále nemáte to pravé? Neslevujte ze svých požadavků. Vstříc vám vyjdou instituce a firmy z našeho seznamu.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Regionální sdružení České unie sportu Olomouc

Pro sdružení lidí nabízíme kompletní služby. Náš svaz vám nabízí seriozní jednání. Přesvědčte se sami o ochotném přístupu našeho spolku. Nabízíme vám ty nejlepší služby v oblasti poradenství. Přispíváme k setkávání osob různého ražení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Sokol Vrbno pod Pradědem

V oblasti sdružení lidí nabízíme odborné práce. Budeme rádi, pokud začnete chodit na naše setkávání. Ochota pomoci svým členům je nám vlastní. Jinak než seriozně s vámi komunikovat nebudeme. Turistice se věnujeme opravdu naplno. Vytvořili jsme spolek pro všechny, kteří milují tenis..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Plzeň Letná

Fungujeme jako místo ke sdružení lidí. U nás se dočkáte pouze seriozního jednání. U nás se dočkáte užitečných rad. Budeme rádi, pokud začnete chodit na naše setkávání. Zakládáme si na kvalitě, ochotě a seriózním přístupu. Pokud milujete nohejbal, neváhejte a přidejte se k nám. Zaměřujeme se na sportovní činnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Nehvizdy

Jsme nezávislé občanské sdružení lidí. Rádi vás přesvědčíme o naší maximální ochotě. Naši zaměstnanci Vám jsou k dispozici s poradenstvím v různých oblastech. Sdružujeme všechny, kteří milují turistiku. Náš spolek se specializuje na sportovní činnost. Náš spolek jsme vytvořili pro všechny, kteří milují florbal. Zabýváme se provozem spolku pro všechny milovníky tenisu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Kamberk

Zaměřujeme se na oblast sdružení lidí. Zabýváme se poradenstvím v oblasti spolků a sdružení. Garantujeme Vám naprostou serióznost. Vaše přání u nás ve spolku vždy ochotně vyřídíme. Naši členové mají možnost společného setkávání. Náš spolek se snaží o maximální sportovní činnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Kačice

Lidé stejných zájmů se sdružují v rámci našeho spolku. Seznámíme vás s naším spolkem a ochotně vše vysvětlíme. Neváhejte se spolehnout na serióznost naší organizace. K dispozici máme i poradenství. Snažíme se o maximální sportovní činnost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Nová Ves pod Pleší

Jsme sdružení lidí, jehož členové společnou činností realizují nejrůznější projekty. Příjemná a pravidelná setkávání můžete uskutečnit u nás. Jsme sdružení, které si zakládá na velké serióznosti. Využijte služby kvalitního a spolehlivého poradenství, které vám náš spolek nabízí. Jsme sdružení, které ochotně pomůže všem svým příznivcům. Sportovní činnost je cílem našeho spolku..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Česká obec sokolská - Tělocvičná jednota Sokol Zlatá Koruna - Dům kultury a sportu

Jsme sdružení lidé, které podporuje v rámci společné zájmové činnosti svoje členy v realizaci svých nápadů a představ. Podporujeme serioznost a ochotu našich členů. Jednou z našich předností je ochota. Specializujeme se i na poradenství. Pokoušíme se o maximální sportovní činnost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

DTJ Zbiroh

Podporujeme sdružení lidí. Jsme velice ochotnou organizací. Přijďte na některá naše setkávání. Zaměřujeme se na poradenství a další formy služeb. Mezi našimi seriozními členy potkáte nové přátele a známé. Naší snahou je provozovat sportovní činnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Nalžovské Hory

Sdružení nabízí lidem různé aktivity pro volný čas. Když se obrátíte na naši organizaci, rádi Vám poskytneme poradenství v oblasti těžkých životních situacích. Ochotně spolupracujeme. Pokud hledáte seriozní klub, jste u nás na správné adrese. Největším koníčkem našich členů je aktivní turistika. Náš spolek se zaměřuje na sportovní činnost. Pokud milujete tenis, jste u nás vítáni..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku