Nepřehlédněte

Sportovní a tělovýchovné spolky

Sháníte kvalitní zboží a služby v oblasti Sportovní a tělovýchovné spolky a stále nemáte to pravé? Neslevujte ze svých požadavků. Vstříc vám vyjdou instituce a firmy z našeho seznamu.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Tělocvičná jednota Sokol Brno - Ivanovice

Náš spolek organizuje sdružení lidí. Naše organizace ochotně podporuje činnost a aktivity členů zaměřené na společný zájem. Přispíváme k setkávání osob různého ražení. Dlouhodobě se zabýváme poradenstvím. Opravdu seriózního přístupu se dočkáte jedině v našem spolku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Brno - Horní Heršpice

Naše organizace se zaměřuje na sdružení lidí. Naše organizace se vedle nejrůznějších činností a realizace projektů zaměřila i na poskytování poradenství. Poskytujeme zázemí osobám pro vzájemná setkávání. Přesvědčte se sami o ochotném přístupu našeho spolku. Kvalitní členská základna a seriózní přístup k věci nám pomohli získat pozitivní ohlasy ze strany veřejnosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Sokol Velké Žernoseky

Jsme družení lidé, jehož členové, v rámci svých společných zájmů, tráví aktivně svůj volný čas. Jsme vám k dispozici, potřebujete-li poradit. Pro naše sdružení je ochota samozřejmostí. Přijďte na naše setkání osob se stejnými zájmy. Klubové vedení je seriozní. Každý tenisový nadšenec ocení naši práci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Trnovany

Máme za úkol sdružování lidí se stejnými zájmy. Naše poradenské služby jsou na vysoké úrovni. Na serióznost našeho svazu se můžete spolehnout. Naši členové si vždy velmi cení ochoty našeho spolku. Přispíváme k setkávání osob různého ražení. Zabýváme se sportovní činností..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Vráž u Berouna

Náš spolek se věnuje sdružení lidí. Odborné poradenství a individuální přístup nedělá našim zaměstnancům žádný problém. Spoléháme se na serioznost. Náš spolek funguje proto, aby se mohli setkávat lidé podobných zájmů. Každý náš člen ocení naši sportovní činnost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Kolín

Naše organizace nabízí uskutečňování sdružení lidí. Naše organizace ochotně pomáhá členům realizovat své nápady a představy. V rámci našeho spolku zajišťujeme také poradenství. Na naši serioznost se můžete spolehnout. Snažíme se o provozování sportovní činnosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Čestín

Jsme sdružení lidé, které podporuje v rámci společné zájmové činnosti svoje členy v realizaci svých nápadů a představ. Využijte služby kvalitního a spolehlivého poradenství, které vám náš spolek nabízí. Naše organizace Vám ukáže, jak být ochotný. Zúčastněte se společných setkání. V oblasti našeho působení jsme dosáhli skvělých výsledků díky serioznosti a usilovné práci našich členů. Provozujeme sportovní činnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Sokol Cítov-sportoviště.

Zájmem naší organizace je sdružení lidí. U nás, v našem spolku, se dočkáte vždy pouze maximálně ochotného přístupu. Poradíme a vysvětlíme vám veškeré nejasnosti. Od nás můžete čekat seriózní vystupování. Vyzkoušejte si naši činnost na některém z našich setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota SOKOL, Všechlapy

Náplní naší organizace je organizování sdružení lidí. Setkávejte se s lidmi, kteří mají stejné zájmy jako vy. Naše organizace stále ochotně přijímá nové členy. Vaší jistotou je naše serioznost. Jsme organizace, která poskytuje poradenství. V rámci našeho spolku se zaměřujeme na sportovní činnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Chraštice

Cílem tohoto sdružení lidí je získávat finanční prostředky na podporu našich aktivit vlastní činností a z veřejných dotací. Ochotně vám poskytneme informace na vaše otázky. Bavte se v některém z našich sportovních, zábavních a zájmových spolků. Sportovní činnost je cílem našeho spolku. Zajišťujeme provoz spolku nadšenců do florbalu. Pořádáme hraní kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku