Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Sportovní a tělovýchovné spolky

Sháníte kvalitní zboží a služby v oblasti Sportovní a tělovýchovné spolky a stále nemáte to pravé? Neslevujte ze svých požadavků. Vstříc vám vyjdou instituce a firmy z našeho seznamu.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Tělocvičná jednota Sokol Dědice

Rádi Vás uvítáme ve sdružení lidí s podobnými zájmy. Naše organizace sdružuje členy se společnými zájmy, kteří se ochotně účastní přípravy a následně i realizování nejrůznějších projektů. V oblasti poradenství Vám také pomůžeme. Členy naší organizace jsou pouze seriózní lidé. Členové naší organizace se setkávají a společnou činností realizují nejrůznější projekty. Poskytujeme sportovní činnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Sokol Olešnice

Sdružují se u nás lidé se stejným zájmem. Organizujeme příjemné a přínosné setkávání. Když se obrátíte na naši organizaci, rádi Vám poskytneme poradenství v oblasti těžkých životních situacích. Sportovní, zábavní a zájmové spolky jsou připraveny na Vaši účast. Nejznámější je naše nohejbalové družstvo. Turistice se věnujeme opravdu naplno. Zveme všechny na hraní kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Sokol Jablonec nad Nisou

Naše sdružení lidí se zapojuje do všech projektů podporujících rozvoj občanské společnosti. Naše organizace sdružuje nadšence do gymnastiky. Pokud jste vášnivý turista, přidejte se k nám. Sportovní činnost je cílem našeho spolku. Sdružujeme všechny, kteří milují florbal. Provozujeme spolek pro milovníky tenisu. Členové našeho sdružení se věnují tanci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Sokol Jablonec nad Jizerou

Činnost našeho spolku je zaměřena na sdružení lidí. Odborné poradenství a individuální přístup nedělá našim zaměstnancům žádný problém. Mezi naše členy rádi přivítáme všechny ochotné a aktivní lidi. Naše organizace sdružuje členy, kteří díky pravidelnému setkávání a společné tvůrčí činnosti, tráví svůj volný čas konstruktivní zábavou. Zaměřujeme se na seriozní přístup.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Olomouc - Chvalkovice

Jsme sdružení lidí, které se v rámci svých zájmů účastní nejrůznějších aktivit i soutěží. Naše organizace se také specializuje na oblast poradenství. U nás se vám budeme vždy s ochotou věnovat. S každým jednáme seriozně. Snaha o časté setkávání je naší prioritou. Specializujeme se na sportovní činnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Sokol Mladeč

Přijměte nabídku účasti ve sdružení lidí s podobnými zájmy. Ochotně přijímáme nové členy. Naše organizace sdružuje členy, kteří se setkávají ve svém volném čase za účelem aktivit a činností pod naší záštitou. Najdete u nás i poradenství. Opravdu seriózního přístupu se dočkáte jedině v našem spolku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol

Pokoušíme se sdružovat lidi stejných zájmů. Vaší jistotou je naše serioznost. Nabízíme vám ty nejlepší služby v oblasti poradenství. Zaměřujeme se na společná setkávání. Ochota pomáhat je pro nás samozřejmostí. Organizujeme sportovní činnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol - Podolí

Jsme sdružení lidí, které pomáhá svým členům společnými silami zrealizovat své nápady a představy. Se službami našeho spolku a našeho poradenství bude váš život jednodušší. Serioznost je jednou z předností našeho sdružení. Ochotně organizujeme různá setkání členů. Naše organizace sdružuje členy, kteří se pravidelně setkávají a své volnočasové aktivity podřizují společnému zájmu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Tetčice

Do našeho sdružení se mohou přidat lidé, kteří mají stejné zájmy. Naše organizace sdružuje členy, kteří sdílí stejný zájem i ochotu trávit společně volný čas. Setkávejte se s lidmi stejných zájmů, kteří mohou výrazně obohatit váš život. Využijte kvalitní a spolehlivé rady od našeho spolku. Nabízíme vám komplexní a seriózní služby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Moravské Knínice

Náš spolek funguje jako nástroj ke sdružení lidí. Naši členové si vždy ochotně navzájem pomáhají. Organizujeme sportovní, zábavní a zájmové spolky. Pokud nemáte rádi sport, kde se běhá, přihlaste se do našeho oddílu kuželek. Přihlaste své děti na tenis. Jsme divadelním souborem..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku