Nepřehlédněte

Sportovní a tělovýchovné spolky

Sháníte kvalitní zboží a služby v oblasti Sportovní a tělovýchovné spolky a stále nemáte to pravé? Neslevujte ze svých požadavků. Vstříc vám vyjdou instituce a firmy z našeho seznamu.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Orel jednota Rožná

Sdružujeme lidi se stejnými zájmy. Naši členové se za účelem výkonu celé řady aktivit plynoucích z oblasti našeho působení pravidelně setkávají, aby společnými silami zrealizovali své nápady a představy. I pro vás máme připraveny v rámci našeho spolku velmi užitečné rady. Seznámíme vás s naším spolkem a ochotně vše vysvětlíme. Na naši serioznost se u nás můžete spolehnout.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Orel, župa Metodějova

Mnoho společného můžete sdílet i s ostatními lidmi v našem sdružení. Věřte naší serioznosti. Na ochotu členů naší organizace se můžete spolehnout. Účastníme se setkávání, která pořádají různé spolky. Naše organizace nabízí odborné poradenství v různých oblastech.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Sokol Hrabová,Ostrava

Rádi sdružujeme lidi se společnými zájmy. Na naprostou serióznost se můžete spolehnout. Naši členové mají možnost společného setkávání. Naše činnost je závislá na ochotě členů či jejich časových možnostech. Poradenství patří k tomu, co nabízíme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Ostrava - Plesná

Vítejte v našem sdružení lidí. Ochotně vám pomůžeme a poradíme. Nabízíme účast ve sportovních, zábavních a zájmových spolcích. Na našich táborech je prostor pro vaše koníčky. Na kuželkách máme skvělou partu lidí, můžete být její součástí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Ždánice

Sdružení lidí napomáhá k vzájemnému rozvoji. U nás si zakládáme na tom, že jsme seriózní. Naše organizace pořádá setkávání na různá témata. Naše organizace stále ochotně přijímá nové členy. Obraťte se bez obav na naše poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Mutěnice

Staňte se členy našeho sdružení, které spojuje lidi se stejnými zájmy. Náš svaz Vám rád poradí v oblasti své specializace. Organizujeme společná setkávání. Jiné, než seriozní jednání neznáme. Jsme rádi, že vám ochotně můžeme nabídnout naše služby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Bubeneč

Jsme sdružení lidí, které se v rámci svých společných zájmů zabývá řadou nejrůznějších aktivit. Zajišťujeme mnoho služeb a zakládáme si na ochotném přístupu k vám. Hledáte-li seriózní spolek, zavítejte k nám. Organizujeme setkávání s lidmi stejných zájmů. Naše poradenské služby jsou na vysoké úrovni. Snažíme se o maximální sportovní činnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Hloubětín

Jsme dobrovolným sdružením lidí. Rádi pořádáme také společná setkání našich členů. Naše organizace se zaměřila na poskytování kvalitního poradenství. Ochota poradit našim členům je pro nás důležitá. Prioritou našeho spolku je serioznost. I vy oceníte sportovní činnost našeho spolku..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Dobřichovice

Náš spolek pořádá různá setkání za účelem sdružení lidí. Náš spolek vám poskytne opravdu kvalitní poradenství. Budeme rádi, pokud začnete chodit na naše setkávání. Seriózní jednání je pro nás zásadou. Navštivte naši instituci a setkáte se s ochotnými lidmi. Poskytujeme sportovní činnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Tvořihráz

Podporujeme sdružení lidí se společným zaměřením. Pokud chcete kvalitně využít váš volný čas, zapojte se do našich setkávání. Zaměřujeme se na poradenskou činnost. Náš svaz nabízí členství v různých sportovních, zábavních a zájmových spolcích. Organizujeme sportovní činnost. Nabízíme provoz spolku se zaměřením na kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku