Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Sportovní a tělovýchovné spolky

Sháníte kvalitní zboží a služby v oblasti Sportovní a tělovýchovné spolky a stále nemáte to pravé? Neslevujte ze svých požadavků. Vstříc vám vyjdou instituce a firmy z našeho seznamu.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Tělocvičná jednota Sokol Žiželice

Našim základním posláním je podporovat sdružování lidí a pomáhat jim s rozvojem osobnosti. Najdete u nás vždy maximální ochotu. Lidé podobných zájmů se u nás rádi setkávají. Naše organizace se kromě jiného věnuje i poradenství. Mezi našimi seriozními členy se budete cítit dobře. Zamilujete si sportovní činnost našeho spolku..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Plzeň - Nová Hospoda, o.s.

Spolek sdružuje lidi bez ohledu na rasu, pohlaví a různé politické a náboženské názory. Naši klienti oceňují naše služby včetně poradenství. Pokud milujete nohejbal, přidejte se k nám. Náš zavedený spolek je tu pro všechny, kteří milují turistiku. Sportovní činnost je hlavním zájmem našeho spolku. Tenis je hlavním bodem našeho spolku..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Předslav

Staňte se členy našeho sdružení, které spojuje lidi se stejnými zájmy. Naše organizace je velice seriózní. Setkávejte se s lidmi stejných zájmů. Odborné poradenství a individuální přístup nedělá našim zaměstnancům žádný problém. Náš spolek funguje pro všechny, kteří milují sportovní činnost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Sokol Brozany

Mnoho společného můžete sdílet i s ostatními lidmi v našem sdružení. Pokud potřebujete spolehlivé poradenství, obraťte se na náš spolek. V našem sdružení se vždy setkáte s ochotou. Náš spolek je určen všem, kteří milují turistiku. Zabýváme se sportovní činností.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Proseč pod Ještědem

Jsme sdružení lidí, které svůj volný čas tráví společnými aktivitami. Poskytujeme vstřícný a seriózní přístup k přáním našich členů. Ochotně vám poradíme a zasvětíme do poskytovaných služeb. Poradenství od nás můžete nyní využívat za výhodných podmínek. Sportovní činnost je středem zájmu našeho spolku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Sněhov

Zabýváme se sdružováním lidí stejných nebo podobných zájmů. Ochotu pomoci Vám zaručíme. Naše sdružení nabízí i poradenství. Náš přístup je seriozní. Chcete-li se setkávat s přáteli, kolegy, obraťte se na nás. I vy můžete využít náš spolek na sportovní činnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Železnice

Naše organizace nabízí uskutečňování sdružení lidí. Ochota za všech okolností je pouze jednou ze služeb, kterou svým členům náš spolek nabízí. Nabízíme vám seriozní jednání při našich činnostech. Spolek byl vytvořen pro všechny, kteří milují nohejbal. Pokoušíme se o maximální sportovní činnost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jednota Sokol Tutleky

Náš spolek se věnuje sdružení lidí. Setkáte se u nás s ochotným jednáním. V našem sdružení míváme také pravidelná setkávání. Specializujeme se na sportovní činnost. Tenis je oblíbenou hrou všech členů našeho spolku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Velké Petrovice

Sdružení nabízí lidem různé aktivity pro volný čas. Zaručujeme Vám naprosto seriózní vystupování. Naše činnost je závislá na ochotě členů či jejich časových možnostech. Naši členové mají možnost společného setkávání. V případě potřeby vám náš spolek ochotně poskytne kvalitní poradenství. Náš spolek funguje pro všechny, kteří milují sportovní činnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Čelechovice na Hané

Zaměřujeme se na oblast sdružení lidí. Staňte se členy naší organizace za seriózních podmínek. Organizují se u nás společná setkávání. Specializujeme se na sportovní činnost. Florbal je oblíbenou hrou všech členů našeho spolku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku