Nepřehlédněte

Sportovní a tělovýchovné spolky

Sháníte kvalitní zboží a služby v oblasti Sportovní a tělovýchovné spolky a stále nemáte to pravé? Neslevujte ze svých požadavků. Vstříc vám vyjdou instituce a firmy z našeho seznamu.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Tělocvičná jednota Sokol, Frýdek-Místek

Zaměřujeme se na sdružení lidí se společným zájmem. Zaručujeme vám serioznost ve všech směrech. Naši zaměstnanci Vám jsou k dispozici s poradenstvím v různých oblastech. Nabízíme vám možnost setkávat se s lidmi podobného zaměření. Naše organizace Vám ukáže, jak být ochotný. Poskytujeme sportovní činnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Sokol Žeravice

Naše sdružení lidí se zapojuje do všech projektů podporujících rozvoj občanské společnosti. Členové našeho sdružení jsou velice seriózní. Organizujeme setkávání s lidmi stejných zájmů. Poskytneme vám poradenství na odborné úrovni. Přesvědčte se sami o ochotném přístupu našeho spolku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Sokol Syrovín

Pořádáme sdružení podobných lidí. Máme pro vás v rámci našeho spolku připraveno kvalitní a spolehlivé poradenství. Ochotný přístup vůči všem členům. Ke každému požadavku našich členů přistupujeme seriózně. Budeme rádi, pokud začnete chodit na naše setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Hostivař

Přijměte nabídku účasti ve sdružení lidí s podobnými zájmy. Naše organizace náleží mezi sportovní, zábavní a zájmové spolky. Schází se u nás úspěšní gymnasté i gymnastky. Přidejte se ke sportovní činnosti našeho spolku. Jsme zavedené sdružení hráčů kuželek. Spolek byl vytvořen pro všechny, kteří milují tanec..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Česká obec sokolská, tělocvičná jednota Sokol Radotín

Vyzkoušejte spojení s dalšími lidmi v našem sdružení. Přinášíme vám výhodnou nabídku členství ve sportovních, zábavních a zájmových spolcích. Naše organizace sdružuje nadšence do gymnastiky. V našem svazu je mnoho aktivních turistů. Nechte se s námi pohltit kuželkami. Přidejte se k nám, jsme tu pro všechny, kteří milují tanec..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Boskovice - Sokol

Sdružení lidí nabízí komunikaci, učení a tvořivé aktivity. Se seriózním chováním u nás můžete počítat. Naše organizace disponuje velkou ochotou. Naši členové se za účelem výkonu celé řady aktivit plynoucích z oblasti našeho působení pravidelně setkávají, aby společnými silami zrealizovali své nápady a představy. Naše společnost se specializujeme na poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Vémyslice

Přicházíme s nabídkou účasti ve sdružení lidí s podobnými zájmy. Naše organizace se zaměřila na poskytování kvalitního poradenství. Naše sdružení se vyznačuje seriózností. Zveme Vás ke společným setkáním. Zamilujete si sportovní činnost našeho spolku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Sokol Horní Lhota

Přinášíme vám možnost účasti ve sdružení lidí shodných zájmů. Našim členům aktivně pomáháme rozvíjet zájmové oblasti. Přidejte se k nám, jsme tu pro všechny, kteří milují nohejbal. Pokud milujete turistiku, neváhejte a přidejte se k nám. Kuželky s námi může hrát každý. Provozujeme spolek pro milovníky tenisu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol České Budějovice

Nabízíme účast ve sdružení lidí podobných zájmů. Náš sportovní, zábavní a zájmový spolek má díky různorodým aktivitám širokou členskou základnu. Našimi členy jsou úspěšní gymnasté. Pokud jste vášnivým hráčem nohejbalu, přidejte se k nám. Pokud milujete turistiku, přidejte se k nám. Naším zájmem je sportovní činnost. Zajišťujeme veškeré služby při hraní kuželek. Náš spolek jsme vytvořili pro všechny, kteří milují tenis.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Sokol Milevsko

Zveme vás do našeho sdružení lidí stejných zájmů. Spolehněte se na ochotu našeho spolku. Náš tenisový klub je Vám otevřen. Ze sportovních činností provozujeme také kuželky. Zamilujete si sportovní činnost našeho spolku. Jsme klub aktivních turistů. Pro všechny milovníky architektury je zde náš spolek. V našem sdružení se scházejí gymnasté.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku