Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Sportovní a tělovýchovné spolky

Sháníte kvalitní zboží a služby v oblasti Sportovní a tělovýchovné spolky a stále nemáte to pravé? Neslevujte ze svých požadavků. Vstříc vám vyjdou instituce a firmy z našeho seznamu.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Unie zdravotně postižených sportovců České republiky

Jsme sdružení lidé, které podporuje v rámci společné zájmové činnosti svoje členy v realizaci svých nápadů a představ. Setkávání se s lidmi stejných zájmů vás v mnohém obohatí. Náš spolek se vždy vyznačuje ochotným a vstřícným přístupem. Nabízíme vám komplexní a seriózní služby. Provozujeme sportovní, zábavní a zájmové spolky. Spolek byl vytvořen pro všechny milovníky turistiky. Pojďte se s námi pobavit při hraní kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český svaz moderního pětiboje

Naše sdružení je tu pro lidi. Vyzkoušejte si naši činnost na některém z našich setkávání. Vše řešíme s ochotou. Naši odborníci se v rámci naší činnosti věnují i poradenství. Ke každému přání nebo požadavku našeho člena přistupujeme vždy maximálně seriózně. Sportovní, zábavní a zájmové spolky jsou připraveny na Vaši účast. V naší organizaci se zaměřujeme na hru kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Asociace rádiového orientačního běhu České republiky

Snažíme se sdružovat lidi, kteří mají podobné zájmy. Setkávejte se s lidmi, kteří mají stejné zájmy jako vy. Naše organizace se zabývá jen seriózní činností. Činnosti našeho sportovního, zábavního a zájmového spolku se orientují na společné zájmy a zábavu. Nabízíme hraní kuželek všem věkovým kategoriím.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Asociace profesionálních klubů ledního hokeje ČR

Jsme sdružení lidí, jehož členové společnými silami dosahují stanovených výsledků. S vašimi požadavky vám ochotně vyjdeme vstříc. Staňte se také platným členem naší seriózní instituce. Neváhejte se spolehnout na naše odpovídající poradenství. Členové naší organizace se často setkávají s novými lidmi a uzavírají nová přátelství díky činnosti a aktivitám pod naší záštitou. V našem sportovním, zábavním a zájmovém spolku budete trávit čas konstruktivně..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Bohemians Praha

Jsme sdružení lidí které spojuje stejný zájem a má širokou členskou základnu. Staňte se členy nějakého našeho sportovního, zábavního či zájmového spolku. Pro všechny milovníky gymnastiky je zde náš spolek. Sdružujeme všechny, kteří milují turistiku. Nabízíme příjemné chvíle při kuželkách. Všichni, kteří milují tenis, najdou místo v našem spolku. Jsme zavedený svaz hráčů hokeje..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

SK Parta Litoměřicko

Podporujeme sdružení lidí se společným zaměřením. Naše organizace je velice seriózní. Naše organizace sdružuje členy se společnými zájmy, kteří se ochotně účastní přípravy a následně i realizování nejrůznějších projektů. Zajišťujeme komplexní služby, jejichž součástí je i poradenství. Rádi přivítáme na našich setkáváních nové tváře se stejnými zájmy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Malešice

Posláním našeho spolku je sdružení lidí. Poskytujeme zaručeně kvalitní poradenské služby. Jsme sdružení, které ochotně pomůže všem svým příznivcům. Snaha o časté setkávání je naší prioritou. Naprostá serióznost je u nás zajištěna. Zaměřujeme se na sportovní, zábavní a zájmové spolky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Česká footbagová asociace

Přijďte si vyzkoušet své zájmy s ostatními lidmi do našeho sdružení. Naši členové se pravidelně setkávají a aktivity ve volném čase podřizují společnému zájmu. Serióznost je u našeho spolku vždy na prvním místě. V případě potřeby zajišťujeme také poradenskou činnost. Bavte se v některém z našich sportovních, zábavních a zájmových spolků. Zajišťujeme příjemné prostředí při kuželkové hře..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Cyklistika pro všechny

Zapojte se také do sdružení lidí s podobnými zájmy. Členové našeho sdružení jsou velice seriózní. Ochotný přístup je v našem spolku vždy na prvním místě. Patříme mezi sportovní, zábavní a zájmové spolky. Největším koníčkem našich členů je aktivní turistika. Pro všechny milovníky florbalu funguje náš spolek. Zaměřujeme se hraní kuželek nejen na amatérské úrovni..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Hlučín

Zaměřujeme se na oblast sdružení lidí. Náš spolek Vám garantuje ochotu pomoci. Neváhejte kontaktovat naše seriózní sdružení. Naše organizace se také specializuje na oblast poradenství. Naši členové mají možnost společného setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku