Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Sportovní a tělovýchovné spolky

Sháníte kvalitní zboží a služby v oblasti Sportovní a tělovýchovné spolky a stále nemáte to pravé? Neslevujte ze svých požadavků. Vstříc vám vyjdou instituce a firmy z našeho seznamu.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Moravskoslezský krajský fotbalový svaz

Přidejte se ke sdružení lidí stejných zájmů. Neváhejte se spolehnout na naše odpovídající poradenství. Snaha o časté setkávání je naší prioritou. Náš spolek se vždy vyznačuje ochotným a vstřícným přístupem. Jednáme seriozně. Využijte účasti ve sportovních, zábavních a zájmových spolcích k příjemnému trávení volného času. Jsme hráči kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mgr. Roger Tout Ro.Si.Company

Naše sdružení spojuje lidi. Pro své členy organizujeme také společná setkávání. Jistě uvítáte i námi poskytované poradenství. U nás se můžete spolehnout, že se setkáte jen s maximální ochotou. Pokud milujete hokej, přidejte se k nám.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český tenisový svaz vozíčkářů

Sdružují se u nás lidé se stejným zájmem. Jednáme seriozně. Jsme organizace, která poskytuje poradenství. Neváhejte se zúčastnit našich setkávání. I vy oceníte naši práci v rámci sportovních, zábavních a zájmových spolků. Volný čas můžete u nás využít na hraní kuželek. Pro všechny milovníky tenisu funguje náš spolek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Asociace bojových a duchovních umění

Využijte možnosti stát se členem sdružení lidí podobných zájmů. Zapomeňte na samotu, na našem setkávání se seznámíte s novými lidmi. Na naprostou serióznost se můžete spolehnout. Setkáte se u nás s ochotným přístupem. Naše organizace poskytuje i odborné poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná výchovná Dům dětí a mládeže Hodonín

Vítá vás naše sdružení lidí. U nás naleznete pouze seriozni jednání. Ochotně vyhovíme vašim potřebám. Vyzkoušejte si naše služby v oblasti poradenství. Naše organizace svými aktivitami umožňuje setkávání lidí se stejným zájmem a nadšením pro věc.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Interski ČR

Naše organizace se specializuje na sdružení lidí. Dále se také zabýváme poradenstvím. Při setkávání členů našeho spolku se dozvíte mnoho zajímavého. Jinak než seriozně s vámi komunikovat nebudeme. Naše organizace se ochotně a s nadšením účastní realizace nejrůznějších projektů zaměřených na oblast našeho zájmu. Naše sportovní, zábavní a zájmové spolky jsou připraveny pro vás..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český svaz bobistů a skeletonistů

Hlavní činností našeho spolku je sdružení lidí. K dispozici máme i poradenství. Očekávejte od nás vždy seriózní jednání. Všichni členové naší organizace k Vám budou velice ochotní. Zajistíme vám vše potřebné pro vaše setkávání. Zavítejte do našich sportovních, zábavních a zájmových spolků. Věnujeme se hraní kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Českomoravský fotbalový svaz

Cílem tohoto sdružení lidí je získávat finanční prostředky na podporu našich aktivit vlastní činností a z veřejných dotací. Ke každému požadavku našich členů přistupujeme seriózně. Staňte se členy sportovních, zábavních a zájmových spolků. S námi poznáte, jaké mají kuželky kouzlo. Naší prioritou je vzdělávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sdružení technických sportů a činností

Pro lidi se stejnými zájmy jsou otevřené dveře našeho sdružení. U nás se setkáte za všech okolností s ochotou, využijte naše služby. Jsme seriozní organizací. Nabízíme poradenské služby bez úplaty. Využijte příležitosti ke společnému setkávání členů. Přihlaste své děti do nějakého z našich sportovních, zábavních nebo zájmových spolků..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Letecká amatérská asociace ČR

V našem občanské sdružení spojujeme lidi. Náš spolek je ke svým členům vždy maximálně ochotný. Máme pro vás připraveny sportovní, zábavní a zájmové spolky. Pojďte si s námi zahrát kuželky, nebudete litovat. Pokud jste se zamilovali do tance, přidejte se k nám.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku