Nepřehlédněte

Sportovní a tělovýchovné spolky

Sháníte kvalitní zboží a služby v oblasti Sportovní a tělovýchovné spolky a stále nemáte to pravé? Neslevujte ze svých požadavků. Vstříc vám vyjdou instituce a firmy z našeho seznamu.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Tělocvičná jednota Sokol Kyjovice - ČOS

Přidejte se ke sdružení lidí stejných zájmů. Členové naší organizace díky aktivitě a činnosti které v rámci členství vykonávají objevují nové obzory, setkávají se s novými lidmi a uzavírají přátelství. Přesvědčte se sami o ochotném přístupu našeho spolku. V rámci našeho působení klademe velký důraz na seriózní přístup našich členů. Obraťte se na naše odborné poradenství. Náš spolek se snaží o maximální sportovní činnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Štáblovice

Jsme sdružení lidí, jehož členové společnou činností realizují nejrůznější projekty. S ochotou vás zapojíme do našich aktivit. Pověření lidé naší organizace Vám poskytnou odborné poradenství. Slibujeme Vám seriózní jednání. Rádi přivítáme na našich setkáváních nové tváře se stejnými zájmy. Pokoušíme se o maximální sportovní činnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Podolí

Pokud máte stejné zájmy, přidejte se do našeho sdružení lidí. V rámci naší činnosti podporujeme spolupráci a setkávaní členů mezi jednotlivými organizacemi. Naše organizace nabízí odborné poradenství v různých oblastech. Naše sdružení se vyznačuje seriózností. Naším zájmem je sportovní činnost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol, Královopolské Vážany

Využijte možnosti stát se členem sdružení lidí podobných zájmů. S úrovní serióznosti našeho sdružení budete spokojeni. Ochotu vůči našim členům Vám zaručujeme. Setkávání se s lidmi stejných zájmů vás v mnohém obohatí. Kromě jiného nabízíme také poradenství. V rámci našeho spolku se zaměřujeme na sportovní činnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Ořechov

U nás se sdružují lidé podobných zájmů. V rámci našeho působení klademe velký důraz na seriózní přístup našich členů. Ochota pomoci našim členům je pro nás zásadní. Rádi vás uvítáme na našich setkáváních. I vy oceníte sportovní činnost našeho spolku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota SOKOL Deblín

Fungujeme jako sdružení lidí stejných zájmů. V oblasti poradenství Vám také pomůžeme. Pořádáme mnohá společná setkávání. Ochotně přijímáme nové členy. Náš spolek se vyznačuje velkou seriózností. Naším zájmem je sportovní činnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Meteor

Pro sdružení lidí nabízíme kompletní služby. Poskytneme vám také poradenství. Na naši serióznost se spolehněte. Poskytujeme příležitost ke společnému setkávání. Náš gymnastický svaz má mnohaletou tradici. Sdružujeme všechny příznivce tenisu v jakékoli věkové kategorii. Jsme sdružením pro všechny, kteří milují hokej..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Sokol Otnice

Staňte se členy našeho sdružení, které spojuje lidi se stejnými zájmy. Specializujeme se i na spolehlivé poradenské služby. Spolek byl vytvořen pro všechny, kteří milují nohejbal. Naším zájmem je sportovní činnost. Náš tenisový klub je Vám otevřen.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Břve

Naše sdružení je otevřené všem lidem. Naše instituce vystupuje vždy seriózně. Využijte poradenství od nás za těch nejlepších podmínek. Velmi nám záleží na ochotném a vstřícném přístupu. Naše organizace podporuje setkávání členů i dalších osob za účelem našich společných zájmů. Pokoušíme se o maximální sportovní činnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jihomoravský krajský svaz jachtingu

Naše občanské sdružení spojuje lidi. Pro naše členy pořádáme pravidelná setkávání. Poskytujeme zaručeně kvalitní poradenské služby. K dispozici je vám vždy naše maximální ochota. Hledáte-li seriózní spolek, zavítejte k nám.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku