Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Sportovní a tělovýchovné spolky Zlínský kraj

Sháníte kvalitní zboží a služby v oblasti Sportovní a tělovýchovné spolky a stále nemáte to pravé? Neslevujte ze svých požadavků. Vstříc vám vyjdou instituce a firmy z našeho seznamu.

 

Sportovní a tělovýchovné spolky v okresech: Kroměříž, Uherské Hradiště, Vsetín, Zlín

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Zlínský krajský fotbalový svaz

Sdružení lidí nabízí trávení volného času podle vašeho zájmu. Vedení naší organizace podporuje serioznost a ochotu členů. Chcete-li se setkávat s přáteli, kolegy, obraťte se na nás. Naše sdružení Vám přináší i možnost poradenství. V našem sportovním, zábavním a zájmovém spolku budete trávit čas konstruktivně. Nabízíme provoz spolku se zaměřením na kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Holešov

Vítejte v našem sdružení lidí. Účastníme se setkávání, která pořádají různé spolky. Jsme vám k dispozici, potřebujete-li poradit. Ochotně přijímáme nové členy. Důležitý pro nás je seriozní přístup. Náš spolek funguje pro všechny, kteří milují sportovní činnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Rožnov pod Radhoštěm

Jsme nezávislé občanské sdružení lidí. Neváhejte se zúčastnit našich setkávání. Ochotu jednání s našimi členy Vám zaručujeme. Naše organizace v rámci své činnosti a aktivit nabízí i poradenství. Poskytujeme sportovní činnost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

T.J. Sokol Újezdec-Těšov

Naše organizace se zaměřuje na sdružení lidí. Mezi priority naší organizace patří i kvalitní poradenství. Náš spolek s vámi bude jednat seriozně. Jednou z našich předností je ochota. Setkávejte se s lidmi, kteří mají stejné zájmy jako vy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Orel jednota Zlín-Malenovice

Jsme sdružení lidí, které podporuje činnost svých členů a prosazuje a chrání jejich zájmy a práva. Naše organizace podporuje setkávání členů i dalších osob za účelem našich společných zájmů. U nás se můžete spolehnout na seriózní jednání. Hledejte nás mezi sportovními, zábavními a zájmovými spolky. Na děti čeká na našich táborech přátelská atmosféra a mnoho nových zážitků. Zabýváme se provozem spolku pro všechny milovníky florbalu. Pojďte se s námi pobavit při hraní kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Orel župa Velehradská

Naše instituce provozuje činnost zabývající se sdružením lidí. Opravdu seriózního přístupu se dočkáte jedině v našem spolku. U nás jsme maximálně ochotní ke všem členům. Oslovte nás i za účelem poradenství. Naše organizace svými aktivitami umožňuje setkávání lidí se stejným zájmem a nadšením pro věc.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Kroměříž

U nás pořádáme akce sdružující lidi. Přijměte pozvání na naše společná setkávání. Jsme vám k dispozici, potřebujete-li poradit. V rámci našeho působení klademe důraz na serioznost. Naším zájmem je sportovní činnost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Regionální sdružení Českého svazu tělesné výchovy ve Zlíně

Jsme sdružení lidí, jehož členové společnou činností realizují nejrůznější projekty. Hledáte-li seriózní spolek, zavítejte k nám. Naše organizace ochotně a s nadšením podporuje volnočasové aktivity členů zaměřené na společný zájem. Organizujeme společná setkávání. Naše organizace nabízí odborné poradenství v různých oblastech.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Martinice

Organizujeme sdružení lidí stejných zájmů. V rámci naší činností poskytujeme i kvalifikované poradenství. Naše instituce se vyznačuje seriozním přístupem. Pořádáme akce a pravidelné setkávání nejen dětí. Náš spolek se vždy vyznačuje ochotným a vstřícným přístupem. Provozujeme sportovní činnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Jasenná

Do našeho sdružení se mohou přidat lidé, kteří mají stejné zájmy. Organizujeme společná setkávání. S našimi seriozními členy můžete dlouhé hodiny diskutovat o vašem společném koníčku. Snažíme se neustále rozšiřovat možnosti našeho poradenství. Naším cílem je ochotně podporovat a obhajovat zájmy členů. Užijte si turistiku s naším spolkem. Sportovní činnost je cílem našeho spolku..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku