Nepřehlédněte

Sportovní a tělovýchovné spolky Zlínský kraj

Sháníte kvalitní zboží a služby v oblasti Sportovní a tělovýchovné spolky a stále nemáte to pravé? Neslevujte ze svých požadavků. Vstříc vám vyjdou instituce a firmy z našeho seznamu.

 

Sportovní a tělovýchovné spolky v okresech: Kroměříž, Uherské Hradiště, Vsetín, Zlín

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Okresní tělovýchovné sdružení Českého svazu tělesné výchovy Kroměříž

Jsme sdružení lidí, které spojují stejné cíle. Zajistíme vám setkávání s lidmi podobných zájmů. Naše organizace sdružuje členy, které spojuje stejný zájem, ochota a nadšení pro věc. S radostí poskytujeme i poradenství. Naprostá serióznost je u nás zajištěna. Spadáme svou činností mezi sportovní, zábavní a zájmové spolky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Žalkovice

Pokoušíme se sdružovat lidi stejných zájmů. Náš spolek funguje proto, aby se mohli setkávat lidé podobných zájmů. Nabízíme opravdu seriózní přístup, který oceníte. Seznamte se s našimi ochotnými pracovníky. Poskytneme vám v rámci našeho spolku opravdu kvalitní poradenství, které zaručeně oceníte. I vy můžete využít náš spolek na sportovní činnost. Náš tenisový klub je k dispozici všem hráčům..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Vsetín

Naše instituce uskutečňuje sdružení lidí různých zájmů. Naše organizace sdružuje členy, kteří sdílí stejné nadšení pro věc a jsou ochotni trávit volný čas společnými aktivitami. Můžete také využít bezplatné poradenství, které je v kompetenci našeho sdružení. Sdružujeme členy, kteří sdílí stejné nadšení pro věc a seriozní přístup je pro ně samozřejmostí. Naším zájmem je sportovní činnost. Sdružujeme všechny zájemce o tenis..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sportovní klub policie Uherské Hradiště, o.s.

Hlavní činností našeho spolku je sdružení lidí. Jsme místem pro společná setkávání. S úrovní serióznosti našeho sdružení budete spokojeni. Snažíme se neustále rozšiřovat možnosti našeho poradenství. Ochotně a rádi vám pomůžeme v rámci našeho spolku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Orel jednota Koryčany

Náš spolek vám nabízí různá sdružení lidí. I vy se budete chtít stát členy našich sportovních, zábavních a zájmových spolků. Připravujeme pro vás skvělé tábory. Všichni, kteří milují florbal, najdou místo v našem spolku. Přijďte se k nám pobavit a zahrát si kuželky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Orel jednota Velké Karlovice

Jsme svaz sdružující lidi všech skupin. Naše instituce se zabývá také poradenskou činností. Chcete-li se setkávat s přáteli, kolegy, obraťte se na nás. Jedinou podmínkou pro každého zájemce o náš klub je, aby to byl ochotný člověk. Prvořadá je pro nás serioznost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Sokol Nedakonice

Zavítejte do našeho sdružení lidí stejných zájmů. Obraťte se na náš spolek, máme pro vás připraveno kvalitní a spolehlivé rady. Najdete u nás vždy maximální ochotu. U nás očekávejte naprosto seriózní jednání. Užijte si společně s ostatními členy naše pravidelná setkání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Basketbalová škola mládeže Kroměříž

Ve sdružení lidí nabízíme všestrannou pomoc. Běžně u nás můžete využívat i poradenských služeb. S vašimi požadavky vám ochotně vyjdeme vstříc. V našem ráji sportovních, zábavních a zájmových spolků si určitě nějaký vyberete. Vedeme oddíl kuželek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Kunovice

Náš spolek se věnuje sdružení lidí. U nás můžete realizovat různá setkávání. Budeme s vám jednat na úrovni a seriozně. Stále máme kolem sebe spoustu lidí, ochotných udělat něco pro ostatní ve svém volném čase. Poskytujeme zaručeně kvalitní poradenské služby. Zabýváme se sportovní činností..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Zlínská šermířská společnost

Naše sdružení je otevřené všem lidem. Náš spolek organizuje pravidelná setkávání. Přijďte se k nám přesvědčit o naší ochotě. Jsme velice seriózní organizací. Zveme vás do našeho spolku, kde vám rádi se vším poradíme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku