Nepřehlédněte

Sportovní a tělovýchovné spolky Ústecký kraj

Sháníte kvalitní zboží a služby v oblasti Sportovní a tělovýchovné spolky a stále nemáte to pravé? Neslevujte ze svých požadavků. Vstříc vám vyjdou instituce a firmy z našeho seznamu.

 

Sportovní a tělovýchovné spolky v okresech: Děčín, Chomutov, Litoměřice, Louny, Most, Teplice, Ústí nad Labem

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Tělovýchovná jednota Rumburk

Jsme sdružení lidí, jehož členové společnými silami dosahují stanovených výsledků. Zapomeňte na samotu, na našem setkávání se seznámíte s novými lidmi. Jsme vždy ochotni pomoci. Najdete u nás i poradenství. Je pro nás důležitá serioznost. Staňte se členy nějakého našeho sportovního, zábavního či zájmového spolku..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Lokomotiva Teplice

Jsme sdružení lidí, které se v rámci svých společných zájmů zabývá řadou nejrůznějších aktivit. Poskytneme vám spolehlivé a cenné rady. Zaručujeme Vám velkou serióznost našeho spolku. Jedinou podmínkou pro každého zájemce o náš klub je, aby to byl ochotný člověk. Máme snahu rozvíjet vzájemné setkávání lidí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Sokol Terezín

Sdružujeme lidi, kteří mají podobné zájmy. Zájmem naší společnosti je ušetřit vám čas kvalifikovaným poradenstvím. Při setkávání členů našeho spolku se dozvíte mnoho zajímavého. Jsme tu pro všechny, kteří milují nohejbal. U nás se můžete potkat i s profesionálními hráči tenisu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Podmokly

Snahou našeho spolku je sdružení lidí různých zájmů. I vy se můžete setkávat s lidmi, kteří mají stejné zájmy. Jsme seriózní organizace s kvalitním zázemím. Neváhejte nás kontaktovat a využít naše služby v oblasti poradenství. Zaměřujeme se na sportovní činnost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

RSC Fojtovice

Naše instituce se zaměřuje na sdružení lidí. Náš spolek je ke svým klientům za všech okolností maximálně vstřícný. Těšíme se na společné setkávání. Naše instituce vystupuje vždy seriózně. Na naše poradenství v oblasti sdružování lidí se můžete spolehnout.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Šmeral Most

Jsme sdružení lidí, které kolektivní činností jednotlivých členů dosahuje stanovených cílů. Naše instituce nabízí také poradenství. U nás můžete počítat s ochotným přístupem. Představitelé našeho svazu jsou velice seriózní. I vy se díky nám můžete setkávat s lidmi podobných zájmů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

SK Severák Ústí nad Labem

Neváhejte se přidat k našemu sdružení lidí. Naši členové zaručeně ocení náš vstřícný a maximálně seriózní přístup ke každému jejich požadavku. Zaměřujeme se na poradenství a jiné formy pomoci. Setkávejte se s lidmi stejných zájmů, kteří mohou výrazně obohatit váš život. Jsme velice ochotnou organizací.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sportovní klub Verneřice

Sdružujeme lidi, kteří mají podobné zájmy. V našem sdružení míváme také pravidelná setkávání. Ke každému přání v rámci našeho spolku přistupujeme vždy seriózně a vstřícně. Naše rady vám v mnohém pomohou. Naše organizace disponuje velkou ochotou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Libochovice

Provozujeme sdružení lidí, kteří mají něco společného. Mezi našimi seriozními členy najdete spoustu lidí se stejným zájmem. S námi získáte i možnost poradenství. Nabízíme možnost setkávání. S ochotou vám pomůžeme při zapojení do našeho spolku. Provozujeme sportovní, zábavní a zájmové spolky. Jsme skvělý kuželkářský tým, přidejte se i vy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Sokol Soběchleby

Zabýváme se sdružováním lidí se stejnými zájmy. Na serióznost našeho svazu se můžete spolehnout. Zajišťujeme mnoho služeb a zakládáme si na ochotném přístupu k vám. Sportovní, zábavní a zájmové spolky nabízí účast i Vám. Hraní kuželek má v naší organizaci dlouhou tradici.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku