Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Sportovní a tělovýchovné spolky Ústecký kraj

Sháníte kvalitní zboží a služby v oblasti Sportovní a tělovýchovné spolky a stále nemáte to pravé? Neslevujte ze svých požadavků. Vstříc vám vyjdou instituce a firmy z našeho seznamu.

 

Sportovní a tělovýchovné spolky v okresech: Děčín, Chomutov, Litoměřice, Louny, Most, Teplice, Ústí nad Labem

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Ústecké krajské sdružení ČSTV

Naše instituce se zaměřuje na sdružení lidí. Ochotně vám poskytneme informace na vaše otázky. Poradenství od nás můžete nyní využívat za výhodných podmínek. Vedení naší organizace podporuje serioznost a ochotu členů. I vy se díky nám můžete setkávat s lidmi podobných zájmů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

SSVM - Sportovní sdružení vozíčkářů v Mostě

V oblasti sdružení lidí poskytujeme spolehlivé služby. Náš spolek vám zprostředkuje setkávání s lidmi podobných zájmů. Mezi sportovními, zábavními a zájmovými spolky si jistě vyberete ten nejlepší. Florbal je oblíbenou hrou všech členů našeho spolku. Přijďte si k nám zahrát se svými přáteli či kolegy oblíbené kuželky. Přidejte se k nám, jsme tu pro všechny, kteří milují hokej..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Sokol Ctiněves

Jsme sdružení lidí, které spojují stejné zájmy. Většinu aktivit provádíme formou společných setkávání. Naše organizace se kromě jiného věnuje i poradenství. Naši členové si vždy ochotně navzájem pomáhají. Je pro nás důležitá serioznost. Spojujeme nadšené hráče i obdivovatele tenisu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Třebívlice

Jsme sdružením lidí podobných zájmů. I vy se můžete setkávat s lidmi, kteří mají stejné zájmy. Stále máme kolem sebe spoustu lidí, ochotných udělat něco pro ostatní ve svém volném čase. Naše organizace v rámci své činnosti a aktivit nabízí i poradenství. Mezi našimi seriozními členy najdete spoustu lidí se stejným zájmem. Naší snahou je provozovat sportovní činnost. Tenis je oblíbenou hrou všech členů našeho spolku..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Slavětín

V rámci našeho spolku se snažíme o sdružení lidí. Organizujeme příjemné a přínosné setkávání. Neváhejte nás oslovit za účelem poradenství. Spoléháme se na serioznost. Budete překvapeni naší maximální ochotou. Naším zájmem je sportovní činnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

1. SPORTOVNÍ KLUB JIRKOV

Posláním našeho spolku je sdružení lidí. Poskytujeme také službu poradenství. Pokud chcete poznat nové lidi, využijte naše pravidelná setkávání. Serioznost je naše druhé jméno. Spolehněte se na ochotu našeho spolku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Fotbalový klub Bílina

Jsme sdružení lidí, které se v rámci svých společných zájmů zabývá řadou nejrůznějších aktivit. Naše organizace se zaručí za serióznost svých členů. U nás jsme maximálně ochotní ke všem členům. Podporujeme setkávání a volnočasové aktivity našich členů zaměřené na oblast našeho působení. Spolehněte se na naše cenné rady.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota ČECHIE Horní Podluží

Jsme sdružení lidí, které se zabývá, v rámci své zájmové činnosti, vytvářením různých projektů a dalšími společnými aktivitami. Naše organizace je velice ochotná. S námi získáte i možnost poradenství. Seriózní chování je pro nás zásadní. Naše organizace podporuje setkávání členů i dalších osob za účelem našich společných zájmů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Orel župa Trochtova

Přinášíme vám možnost účasti ve sdružení lidí shodných zájmů. Během poradenství vám poradíme nejen s vedením vašeho spolku. Naši členové mají možnost společného setkávání. Naše činnost je závislá na ochotě členů či jejich časových možnostech. Mezi našimi seriozními členy potkáte nové přátele a známé.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Terezín

Sdružujeme lidi za účelem prosazování společných zájmů. Zaručujeme Vám kvalitní poradenství v oblasti svazů a spolků. Naše organizace sdružuje členy, kteří ochotně a společnými silami vytváří hodnoty a sdílí stejné nadšení pro věc. Na naší serióznosti si zakládáme. Jsme místem pro společná setkávání. Sportovní činnost je středem zájmu našeho spolku..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku