Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Sportovní a tělovýchovné spolky Ústecký kraj

Sháníte kvalitní zboží a služby v oblasti Sportovní a tělovýchovné spolky a stále nemáte to pravé? Neslevujte ze svých požadavků. Vstříc vám vyjdou instituce a firmy z našeho seznamu.

 

Sportovní a tělovýchovné spolky v okresech: Děčín, Chomutov, Litoměřice, Louny, Most, Teplice, Ústí nad Labem

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

TJ Spoje Ústí nad Labem

Jsme sdružení lidí, které se snaží o rozvoj občanské společnosti konkrétními programy a projekty. Náš spolek je velice seriózní. Záležitosti řešíme ochotně. Pořádáme akce a pravidelné setkávání nejen dětí. Nabízíme poradenské služby bez úplaty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Okresní fotbalový svaz Most

Přijměte nabídku účasti ve sdružení lidí s podobnými zájmy. Naše organizace pořádá setkávání na různá témata. S našimi seriozními členy můžete dlouhé hodiny diskutovat o vašem společném koníčku. Naši klienti oceňují naše služby včetně poradenství. Ochota pomoci našim členům je pro nás zásadní.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Litoměřice

Našim základním posláním je podporovat sdružování lidí a pomáhat jim s rozvojem osobnosti. Naše organizace sdružuje členy, kteří se setkávají ve svém volném čase za účelem aktivit a činností pod naší záštitou. Naprosto zásadní je pro nás seriózní jednání. Pokud milujete nohejbal, přidejte se k nám. Naším zájmem je sportovní činnost. Naše sdružení funguje pro všechny, kteří milují florbal..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Mnetěš

V oblasti sdružení lidí nabízíme odborné práce. Neváhejte přijít na některé z našich zájmových či sportovních setkávání. Nejznámější je naše nohejbalové družstvo. Poskytujeme sportovní činnost. U nás se můžete potkat i s profesionálními hráči tenisu. Užijte si hokej s naším spolkem..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Sokol Židovice

Naše sdružení lidí vytváří materiální a personální podmínky pro podporu a rozvoj všech aktivit jeho členů. Výhodou naší organizace je také služba poradenství. Rádi pořádáme také společná setkání našich členů. Naše organizace podporuje účast členů na realizaci seriózních projektů. Snažíme se o maximální sportovní činnost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sportovní klub policie Kadaň

Sdružení lidí nabízí trávení volného času podle vašeho zájmu. Neváhejte a obraťte se na nás, poskytujeme poradenství za skvělé ceny. Náš spolek se vyznačuje velkou seriózností. Naše organizace ochotně podporuje činnost a aktivity členů zaměřené na společný zájem. Zajišťujeme vzájemná setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

FBC Teplice o.s.

Jsme sdružení lidí, které během roku připravuje a pořádá akce pro své členy i ostatní veřejnost. Najdete u nás i poradenství. Naše instituce se pyšní seriózním přístupem ke svým členům. Setkávejte se s lidmi, kteří mají stejné zájmy jako vy. Navštivte naši instituci a setkáte se s ochotnými lidmi.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Občanské sdružení TJ Krásná Lípa

Naše instituce uskutečňuje sdružení lidí různých zájmů. S našimi seriozními členy můžete dlouhé hodiny diskutovat o vašem společném koníčku. Naše organizace nabízí odborné poradenství v různých oblastech. Při setkávání členů našeho spolku se dozvíte mnoho zajímavého. Ochotně vám poskytneme informace na vaše otázky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Ústí nad Labem

Jsme občanské sdružení lidí. Nabízíme vám pomoc a poradenství týkající se našeho sdružení. Vážíme si ochoty našich členů věnovat svůj volný čas naší práci. Provozujeme sportovní, zábavní a zájmové spolky. I vy oceníte sportovní činnost našeho spolku. Zveme všechny fanoušky kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Louny

Snažíme se sdružovat lidi, kteří mají podobné zájmy. Vše řešíme s ochotou. Jsme organizace, která poskytuje poradenství. Naše instituce se vyznačuje seriozním přístupem. Organizujeme společná příjemná setkání. Přidejte se ke sportovní činnosti našeho spolku..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku