Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení > Sportovní, zábavní a zájmové spolky > Sportovní a tělovýchovné spolky (Středočeský kraj)

Sportovní a tělovýchovné spolky Středočeský kraj

Sháníte kvalitní zboží a služby v oblasti Sportovní a tělovýchovné spolky a stále nemáte to pravé? Neslevujte ze svých požadavků. Vstříc vám vyjdou instituce a firmy z našeho seznamu.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Tělovýchovná jednota Slavoj Stará Boleslav

Využijte možnosti stát se členem sdružení lidí podobných zájmů. Jsme vám k dispozici, potřebujete-li poradit. Poskytujeme veškeré služby pro příjemné setkávání. Hledejte nás mezi sportovními, zábavními a zájmovými spolky. Zajišťujeme veškeré služby při hraní kuželek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Okresní výkonný výbor ČeSTV

Podporujeme sdružení lidí. Zaručujeme Vám velkou serióznost našeho spolku. Naše organizace poskytuje poradenství na úrovni. S vašimi požadavky vám ochotně vyjdeme vstříc. V našem svazu je mnoho aktivních turistů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Středočeský svaz karate

Jsme spolek zabývající se sdružením lidí. Rádi vás uvítáme na našich setkáváních. Všichni členové naší organizace k Vám budou velice ochotní. Našim radám můžete věřit. Vaší jistotou je naše serioznost. V našem sportovním, zábavním a zájmovém spolku budete trávit čas konstruktivně. Zveme všechny fanoušky kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

SK Viktorie Ořech

Náš spolek funguje jako nástroj ke sdružení lidí. Zveme vás do našeho spolku, kde vám rádi se vším poradíme. Připravujeme zajímavý program na našich zájmových setkáváních. Hledáte-li ochotu a vstřícný přístup, jste u nás správně. Naprostá serióznost je u nás zajištěna. Naučíme Vás i Vaše děti hrát tenis..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Velké Popovice

Zavítejte do našeho sdružení lidí stejných zájmů. Poskytneme vám spolehlivé a cenné rady. Pokud chcete kvalitně využít váš volný čas, zapojte se do našich setkávání. Poskytujeme sportovní činnost. Jsme zavedené sdružení hráčů kuželek. Naše sdružení funguje pro všechny, kteří milují tenis..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Křivoklát

Posláním našeho spolku je sdružení lidí. Zveme vás do našeho spolku, kde vám rádi se vším poradíme. Staňte se členy naší organizace za seriózních podmínek. I vy se můžete přidat k našemu spolku, který se specializuje na sportovní činnost. Tenis je oblíbenou hrou všech členů našeho spolku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Dolní Bousov

Sdružení nabízí lidem jednu z možností, jak smysluplně trávit svůj volný čas. Nabízíme také poradenské služby. U nás se dočkáte pouze seriozního jednání. Naši členové získají možnost využívat pravidelných setkávání. Pro všechny nabízíme ochotu. Zaměřujeme se na sportovní činnost. Každý tenisový nadšenec ocení naši práci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Miskovice

Přinášíme možnost účasti ve sdružení lidí podobných zájmů. Ochotu pomoci máme na prvním místě. Naše poradenské služby jsou na vysoké úrovni. Zapomeňte na samotu, na našem setkávání se seznámíte s novými lidmi. U nás se můžete spolehnout na seriózní jednání. Náš spolek se specializuje na sportovní činnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klub kondiční kulturistiky Rakovník

Náš spolek se věnuje sdružení lidí. Každému z našich členů poskytneme vždy maximálně seriózní a vstřícný přístup. Pořádáme společná setkávání svých členů. Vše řešíme ochotně. Našemu poradenství můžete důvěřovat. Pokud milujete turistiku, přidejte se k nám..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Sokol Neustupov

Přidejte se do našeho sdružení lidí, zabývajících se stejným sportem. Naší zásadou je seriozní jednání. Náš spolek funguje proto, aby se mohli setkávat lidé podobných zájmů. Ochota a serióznost jsou nedílnou součástí našich služeb. Najdete u nás i poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku