Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení > Sportovní, zábavní a zájmové spolky > Sportovní a tělovýchovné spolky (Středočeský kraj)

Sportovní a tělovýchovné spolky Středočeský kraj

Sháníte kvalitní zboží a služby v oblasti Sportovní a tělovýchovné spolky a stále nemáte to pravé? Neslevujte ze svých požadavků. Vstříc vám vyjdou instituce a firmy z našeho seznamu.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Středočeská krajská asociace Sport pro všechny

Naše sdružení je otevřené všem lidem. Naše organizace je velice seriózní. Organizujeme setkávání s lidmi stejných zájmů. Sportovní, zábavní a zájmové spolky jsou připraveny na Vaši účast. Provozujeme spolek pro milovníky florbalu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Okresní organizace ČeSTV

Naše sdružení lidí vytváří materiální a personální podmínky pro podporu a rozvoj všech aktivit jeho členů. Naše sdružení vám rádo poradí s každým problémem, který se týká naší činnosti. Kvalitní členská základna a seriózní přístup k věci nám pomohli získat pozitivní ohlasy ze strany veřejnosti. Ochota a serióznost jsou nedílnou součástí našich služeb. Členové našeho spolku mají příležitost k setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Okresní fotbalový svaz Rakovník

Přijměte nabídku účasti ve sdružení lidí s podobnými zájmy. Ujišťujeme Vás, že naše organizace je velice seriózní. Náš svaz nabízí členství v různých sportovních, zábavních a zájmových spolcích. Pořádáme hraní kuželek. Zaměřujeme se na vzdělávání dětí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Všetaty

Sdružujeme lidi za účelem prosazování společných zájmů. Ochotně vám pomůžeme a poradíme. Poskytneme vám kvalitní a užitečné poradenství. Využijte možnost setkávat se s lidmi podobných zájmů. Jsme seriózní organizace, jejíž členy spojují stejné zájmy a nadšení pro věc. Přidejte se ke sportovní činnosti našeho spolku..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Sokol Trhový Štěpánov

Naše organizace nabízí uskutečňování sdružení lidí. Specializujeme se i na spolehlivé poradenské služby. Nabízíme možnost setkávání lidí při společných aktivitách. Na naši serioznost se u nás můžete spolehnout. Ochota poskytnout pomoc našim členům je pro nás zásadní. Specializujeme se na sportovní činnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Zvoleněves

Organizujeme sdružení lidí stejných zájmů. Naše sdružení se vyznačuje seriózností. Setkáte se u nás s ochotným jednáním. Je pro vás připraveno i poradenství. V rámci našich aktivit a činností se pravidelně setkáváme i s členy působícími v jiných organizacích. Snažíme se o provozování sportovní činnosti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Vysoký Újezd

Lidé stejných zájmů se sdružují v rámci našeho spolku. Poskytujeme odborné poradenství ve vlastních prostorách. Iniciujeme společná setkávání. Neváhejte se spolehnout na serióznost naší organizace. Najdete u nás vždy maximální ochotu. Naší snahou je provozovat sportovní činnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Sokol Klobuky

Jsme sdružení lidí, které podporuje činnost svých členů a prosazuje a chrání jejich zájmy a práva. Klubové vedení je seriozní. U nás můžete realizovat různá setkávání. Ochotně přijímáme nové členy. Specializujeme se na oblast poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Vltavan Křečovice

Zaměřujeme se na sdružení lidí se společným zájmem. U nás se můžete spolehnout na seriózní jednání. Jsme profesionálové s maximální ochotou. V rámci našich aktivit a činností se pravidelně setkáváme i s členy působícími v jiných organizacích. Poskytneme vám v rámci našeho spolku opravdu kvalitní poradenství, které zaručeně oceníte.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Úsvit Kořenice

Jsme sdružení lidí, které kolektivní činností jednotlivých členů dosahuje stanovených cílů. V rámci naší činnosti poskytujeme také poradenství. S ochotou vám pomůžeme při zapojení do našeho spolku. Členové naší organizace se často setkávají s novými lidmi a uzavírají nová přátelství díky činnosti a aktivitám pod naší záštitou. Na naprostou serióznost se můžete spolehnout.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku