Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení > Sportovní, zábavní a zájmové spolky > Sportovní a tělovýchovné spolky (Středočeský kraj)

Sportovní a tělovýchovné spolky Středočeský kraj

Sháníte kvalitní zboží a služby v oblasti Sportovní a tělovýchovné spolky a stále nemáte to pravé? Neslevujte ze svých požadavků. Vstříc vám vyjdou instituce a firmy z našeho seznamu.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

TJ Spartak Rožmitál pod Třemšínem

Jsme občanské sdružení lidí. Jednotlivé spolky Vám rádi poradí s Vašimi otázkami. V rámci oblasti našeho působení dosáhla naše organizace výborných výsledků díky serioznosti a kvalitní členské základně. Lidé podobných zájmů se u nás rádi setkávají. Přijďte si ověřit ochotu našeho personálu. Každý, kdo miluje tenis, si oblíbí činnost našeho spolku..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Slavoj Žiželice n.C.

Náš spolek vám nabízí různá sdružení lidí. U našeho spolku můžete očekávat vždy opravdu maximální serióznost a spolehlivost. Díky naší organizaci se můžete setkávat s lidmi se stejnými zájmy. Ochotně přijímáme nové členy. Na naše poradenství se můžete kdykoliv obrátit.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Okresní sdružení Českého svazu tělesné výchovy Příbram

I vy se můžete přidat k našemu sdružení lidí stejných zájmů. Naše organizace je velice ochotná. Pokud hledáte seriozní klub, jste u nás na správné adrese. Naše organizace v rámci své činnosti a aktivit nabízí i poradenství. Setkávejte se s lidmi, kteří mají stejné zájmy jako vy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Přistoupim

Jsme sdružení lidí, jehož členové se účastní různých soutěží i aktivit. Důležitý pro nás je seriozní přístup. Ochotně přijmeme do našeho sdružení nové členy. Zaměstnanci našeho spolku Vám jsou k dispozici s poradenstvím ohledně Vašich zájmů. Náš spolek se specializuje na sportovní činnost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Křivsoudov

Členem našeho sdružení se mohou stát všichni zajímaví lidé. Najdete u nás vždy maximální ochotu. Chcete-li se setkávat s přáteli, kolegy, obraťte se na nás. Obraťte se bez obav na naše poradenství. Náš svaz vám nabízí seriozní jednání. Specializujeme se na sportovní činnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Kročehlavy

Jsme sdružení lidí se stejnými zájmy. Naše organizace se ochotně a s nadšením účastní realizace nejrůznějších projektů zaměřených na oblast našeho zájmu. Naše organizace svými aktivitami umožňuje setkávání lidí se stejným zájmem a nadšením pro věc. Za kvalitní poradenské služby ručíme. I vy se můžete přidat k našemu spolku, který se specializuje na sportovní činnost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Úhonice

Náš spolek organizuje sdružení lidí. Naši členové si vždy ochotně navzájem pomáhají. Již dlouhá léta se zaměřujeme na poradenské služby. Náš přístup je seriozní. Připravujeme zajímavý program na našich zájmových setkáváních. Sportovní činnost je cílem našeho spolku..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Česká Asociace Krav Maga - Kapap, o.s.

Přijďte si vyzkoušet své zájmy s ostatními lidmi do našeho sdružení. Náš svaz vám nabízí seriozní jednání. Nabízíme společná setkávání. Jsme organizace, která poskytuje poradenství. Na ochotu členů naší organizace se můžete spolehnout.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ SOKOL Dolní Kralovice

Zaměřujeme se na sdružování lidí stejných zájmů. Neváhejte se spolehnout na serióznost naší organizace. Ochotu pomoci Vám rádi přislíbíme. Našim členům přinášíme možnost setkávání. Rádi vám poradíme s vašimi dotazy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná Jednota Mnichovice

Jsme sdružení lidí které spojuje stejný zájem a má širokou členskou základnu. Ochota pomoci svým členům je nám vlastní. Podporujeme setkávání a volnočasové aktivity našich členů zaměřené na oblast našeho působení. U nás vám poskytujeme poradenství na úrovni. Náš spolek se vyznačuje velkou seriózností.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku