Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení > Sportovní, zábavní a zájmové spolky > Sportovní a tělovýchovné spolky (Plzeňský kraj)

Sportovní a tělovýchovné spolky Plzeňský kraj

Sháníte kvalitní zboží a služby v oblasti Sportovní a tělovýchovné spolky a stále nemáte to pravé? Neslevujte ze svých požadavků. Vstříc vám vyjdou instituce a firmy z našeho seznamu.

 

Sportovní a tělovýchovné spolky v okresech:

 
  Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Pošumavské sportovní sdružení okresu Klatovy

Využijte možnost stát se členem našeho sdružení pro lidi podobných zájmů. Jsme gymnastický spolek s dlouhou tradicí. Zaměřujeme se na nohejbal. Spolek byl vytvořen pro všechny, kteří milují turistiku. Pokud milujete tenis, přidejte se k nám. Naši členové se aktivně věnují hokeji. Provozujeme sportovní spolek se specializací na judo..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Plzeň - Bílá Hora

Naše sdružení spojuje lidi. Chcete-li se setkávat s přáteli, kolegy, obraťte se na nás. Od svých členů vyžadujeme seriózní jednání. Vedeme databázi místních sportovních, zábavních a zájmových spolků. Naším koníčkem jsou kuželky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Plzeň III - Bory

Jsme sdružení lidí, které se aktivně podílí na veřejném životě. Naše organizace sdružuje členy se společnými zájmy, kteří se ochotně účastní přípravy a následně i realizování nejrůznějších projektů. Naše organizace podporuje setkávání členů i dalších osob za účelem našich společných zájmů. Užijte si nohejbal s naším spolkem. V rámci našeho spolku se zaměřujeme na sportovní činnost. U nás se můžete potkat i s profesionálními hráči tenisu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Švihov

Náš spolek organizuje sdružení lidí. Neváhejte nás kontaktovat a využít naše služby v oblasti poradenství. Užijte si společně s ostatními členy naše pravidelná setkání. S vašimi požadavky vám ochotně vyjdeme vstříc. I vy oceníte sportovní činnost našeho spolku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Cykloservex-Duratex

Do našeho sdružení lidí se může připojit každý. Chceme, abyste díky našemu poradenství získali dostatek informací. Ze strany našeho spolku se dočkáte maximálně vstřícného a seriózního přístupu. Poskytujeme poradenství, služby a servis s plnou dávkou ochoty. Pravidelně se společně setkáváme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Orel jednota Plzeň

Provozujeme sdružení, jehož programem je seznamovat a sdružovat lidi. Náš spolek se vyznačuje velkou ochotou při jednání. Naše organizace v rámci své činnosti a aktivit nabízí i poradenství. Náš spolek vám zprostředkuje setkávání s lidmi podobných zájmů. Naše instituce vystupuje vždy seriózně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Kaznějov

Naše sdružení lidí se zapojuje do všech projektů podporujících rozvoj občanské společnosti. Najdete nás jako sportovní, zábavní a zájmové spolky. Našimi členy jsou úspěšní gymnasté. Náš spolek jsme vytvořili pro všechny, kteří milují florbal. Pro naše členy je typické hraní házené. Věnujeme se hraní kuželek. Spojujeme nadšené hráče i obdivovatele tenisu. Hokej je hra, která nás baví.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Letkov - Sokol

Vítejte v našem sdružení lidí. Náš spolek je ke svým klientům za všech okolností maximálně vstřícný. Obraťte se na náš spolek, máme pro vás připraveno kvalitní a spolehlivé rady. Pokud chcete kvalitně využít váš volný čas, zapojte se do našich setkávání. Zabýváme se sportovní činností.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Úslavan Ždírec

Zabýváme se sdružováním lidí stejných zájmů. V rámci našeho spolku nabízíme mimo jiné také opravdu seriózní a vstřícný přístup, který oceníte. Lidé stejných zájmů a koníčků ocení naši snahu navzájem se poznávat a setkávat. Poradenství Vám také rádi poskytneme. Ochota a serióznost jsou nedílnou součástí našich služeb. Náš spolek se zaměřuje na sportovní činnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Přeštice

Jsme sdružení lidí, které v rámci společných zájmových aktivit, tráví konstruktivně svůj volný čas. Uvítáme Vás při společném setkávání. Ochotně pomůžeme členům s jejich potřebami. Zajišťujeme komplexní služby, jejichž součástí je i poradenství. Opravdu seriózního přístupu se dočkáte jedině v našem spolku. Náš spolek se specializuje na sportovní činnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku