Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení > Sportovní, zábavní a zájmové spolky > Sportovní a tělovýchovné spolky (Pardubický kraj)

Sportovní a tělovýchovné spolky Pardubický kraj

Sháníte kvalitní zboží a služby v oblasti Sportovní a tělovýchovné spolky a stále nemáte to pravé? Neslevujte ze svých požadavků. Vstříc vám vyjdou instituce a firmy z našeho seznamu.

 

Sportovní a tělovýchovné spolky v okresech: Chrudim, Pardubice, Svitavy, Ústí nad Orlicí

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Jezdecká společnost pod Kunětickou horou, Brozany

Zveme Vás do sdružení lidí s podobnými zájmy. U nás se setkáte za všech okolností s ochotou, využijte naše služby. Nabízíme možnost setkávání lidí při společných aktivitách. Staňte se také platným členem naší seriózní instituce. Zaměřujeme se na poradenství a jiné formy pomoci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Tesla Pardubice

Jsme sdružení lidí, které má širokou členskou základnu a zabývá se nejrůznějšími aktivitami a činnostmi. Přijďte si ověřit ochotu našeho personálu. Naše organizace sdružuje členy, kteří se pravidelně setkávají a sdílejí stejné zájmy a nadšení pro věc. Členové naší organizace poskytují poradenství na úrovni. Naše sdružení se vyznačuje seriózností.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

SK Stolany

Našim základním posláním je podporovat sdružování lidí a pomáhat jim s rozvojem osobnosti. V naší instituci se setkáte s ochotnými lidmi. Serióznost je vždy prioritou našeho spolku. Organizujeme příjemné a přínosné setkávání. Poradenství od nás můžete nyní využívat za výhodných podmínek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Nový věk TRIATLONU

Jsme sdružení lidí, které svůj volný čas tráví společnými aktivitami. Běžně u nás můžete využívat i poradenských služeb. Svým členům nabízíme společné setkávání. Klubové vedení je seriozní. K dispozici je vám vždy naše maximální ochota.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Orel jednota Orlice

Přinášíme možnost účasti ve sdružení lidí podobných zájmů. Staňte se členy sportovních, zábavních a zájmových spolků. Přinášíme také možnost zajištění tábora. Všichni, kteří milují florbal, najdou místo v našem spolku. Náš zájmový spolek sdružuje hráče kuželek ze širokého okolí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Chroustovice

Spolek sdružuje lidi bez ohledu na rasu, pohlaví a různé politické a náboženské názory. Spolehněte se na ochotu našeho spolku. Neváhejte přijít na některé z našich zájmových či sportovních setkávání. Obraťte se bez obav na naše poradenství. I vy můžete využít náš spolek na sportovní činnost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Sokol Koštěnice

Naše sdružení je tu pro lidi. Organizujeme setkávání s lidmi stejných zájmů. Naše organizace díky svým aktivitám a oblasti zaměření, získala celou řadu členů, kteří ochotně tráví čas společnými aktivitami. Finanční prostředky jsou použity také na poradenskou činnost. Na naši serioznost se můžete spolehnout. Organizujeme sportovní činnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Moravany

Naše společnost je občanským sdružením lidí. U nás můžete realizovat různá setkávání. Naši činnost stavíme na ochotě a aktivitě našich členů. Vaše přání v rámci našeho spolku vyřizujeme vždy maximálně seriózně. Jistě uvítáte i námi poskytované poradenství. Naším zájmem je sportovní činnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Jablonné nad Orlicí

Jsme sdružení lidí, které se v rámci svých společných zájmů zabývá řadou nejrůznějších aktivit. Během poradenství vám poradíme nejen s vedením vašeho spolku. Jsme organizace, která si dává záležet na velké ochotě. Organizujeme společná setkávání. V rámci našeho spolku se zaměřujeme na sportovní činnost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Sokol Výprachtice

Přijměte nabídku účasti ve sdružení lidí s podobnými zájmy. Setkávejte se s lidmi stejných zájmů. Zaručujeme vám serioznost ve všech směrech. Ochotně organizujeme různá setkání členů. Hledejte nás mezi sportovními, zábavními a zájmovými spolky. Pokoušíme se o maximální sportovní činnost. S námi vás budou kuželky bavit..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku