Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení > Sportovní, zábavní a zájmové spolky > Sportovní a tělovýchovné spolky (Pardubický kraj)

Sportovní a tělovýchovné spolky Pardubický kraj

Sháníte kvalitní zboží a služby v oblasti Sportovní a tělovýchovné spolky a stále nemáte to pravé? Neslevujte ze svých požadavků. Vstříc vám vyjdou instituce a firmy z našeho seznamu.

 

Sportovní a tělovýchovné spolky v okresech: Chrudim, Pardubice, Svitavy, Ústí nad Orlicí

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Okresní rada asociace školních sportovních klubů ČR, Chrudim

Rádi přivítáme nové členy do našich sdružení lidí s podobnými zájmy. U nás se můžete spolehnout na seriózní jednání. Naše organizace nabízí i poradenství. Pro své členy organizujeme také společná setkávání. Pracujeme poctivě a ochotně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Univerzitní sportovní klub Pardubice

Přijměte nabídku účasti ve sdružení lidí s podobnými zájmy. Mezi našimi seriozními členy potkáte nové přátele a známé. U nás se můžete setkávat se svými kolegy i přáteli. Pokud milujete florbal, přidejte se k nám. Přihlaste své děti na tenis.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Sokol Mnětice o.s.

Náplní naší organizace je organizování sdružení lidí. Při našich setkáváních poznáte lidi se stejnými zájmy. Na naše poradenství v oblasti sdružování lidí se můžete spolehnout. Od svých členů vyžadujeme seriózní jednání. Naši členové se ochotně podílejí na všech pořádaných akcích. Sdružujeme všechny, kteří milují nohejbal..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

HK Hlinsko v Čechách

Do našeho sdružení se mohou přidat lidé, kteří mají stejné zájmy. Náš spolek je velice seriózní. Svým členům nabízíme společné setkávání. Nabízíme vám ty nejlepší služby v oblasti poradenství. Naše organizace disponuje velkou ochotou. Jsme svaz hráčů házené..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

PARDUBICE BIKERS, o.s.

Přinášíme vám možnost účasti ve sdružení lidí shodných zájmů. Ke každému přání v rámci našeho spolku přistupujeme vždy seriózně a vstřícně. Členové našeho spolku mají příležitost k setkávání. Dále se také zabýváme poradenstvím. Ochotně vám u nás vše vysvětlíme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Orel jednota Česká Třebová

Rádi přivítáme všechny lidi v našem sdružení. Serióznost je u našeho spolku vždy na prvním místě. Záležitosti řešíme ochotně. Naše sportovní, zábavní a zájmové spolky sdružují členy se stejnými zájmy. Připravujeme také tábory. Naše sdružení funguje pro všechny, kteří milují florbal. U nás se můžete vydovádět při kuželkách..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Slatiňany

Jsme sdružení lidí, které v rámci svých společných zájmů vytváří různé projekty. U našeho spolku můžete očekávat vždy opravdu maximální serióznost a spolehlivost. Naše organizace se zaměřila na poskytování kvalitního poradenství. Zakládáme si na kvalitě, ochotě a seriózním přístupu. Náš spolek se specializuje na sportovní činnost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Sokol Veliny

Cílem tohoto sdružení lidí je získávat finanční prostředky na podporu našich aktivit vlastní činností a z veřejných dotací. Zajišťujeme mnoho služeb a zakládáme si na ochotném přístupu k vám. Neváhejte nás kontaktovat a využít naše služby v oblasti poradenství. Náš spolek vám umožňuje setkávat se s lidmi stejných zájmů. Naše instituce vystupuje vždy seriózně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota sokol Uhersko

Naše sdružení lidí podporuje všestranný rozvoj svých členů. Serioznost je naše druhé jméno. Naše organizace má specialisty i v oblasti poradenství. Ochotu pomoci Vám rádi přislíbíme. Prioita našeho spolku je časté setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Jehnědí

Náplní naší organizace je organizování sdružení lidí. Uvítáme Vás při společném setkávání. Naše organizace se také specializuje na oblast poradenství. Naše organizace sdružuje členy, kteří ochotně a rádi tráví svůj volný čas aktivitami a prospěšnou činností. Na naši serióznost se spolehněte. Naším zájmem je sportovní činnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku