Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení > Sportovní, zábavní a zájmové spolky > Sportovní a tělovýchovné spolky (Pardubický kraj)

Sportovní a tělovýchovné spolky Pardubický kraj

Sháníte kvalitní zboží a služby v oblasti Sportovní a tělovýchovné spolky a stále nemáte to pravé? Neslevujte ze svých požadavků. Vstříc vám vyjdou instituce a firmy z našeho seznamu.

 

Sportovní a tělovýchovné spolky v okresech: Chrudim, Pardubice, Svitavy, Ústí nad Orlicí

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Sportovní klub Poříčí o.s.

Zabýváme se sdružováním lidí podobných zájmů. Naše organizace se zaměřila na poskytování kvalitního poradenství. Vedení naší organizace podporuje serioznost a ochotu členů. Naše organizace Vám ukáže, jak být ochotný. Máme snahu rozvíjet vzájemné setkávání lidí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

FK G 12 Chrudim

Pro naši organizaci je hlavním bodem zájmu sdružení lidí. U nás se budete setkávat s lidmi stejných zájmů. Setkáte se u nás s ochotným jednáním. Náš spolek si velmi zakládá na serioznosti. Specializujeme se na oblast poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

KPA Pardubice

Zabýváme se sdružováním lidí podobných zájmů. V naší instituci se setkáte s ochotnými lidmi. V rámci naší činnosti podporujeme spolupráci a setkávaní členů mezi jednotlivými organizacemi. Zaměstnanci našeho spolku Vám jsou k dispozici s poradenstvím ohledně Vašich zájmů. Věřte naší serioznosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Orel župa Orlická

Sdružují se u nás lidé se stejným zájmem. Naše organizace a tým spolehlivých členů zajišťují odborné poradenství. Pořádáme akce a pravidelné setkávání nejen dětí. Naši členové zaručeně ocení náš vstřícný a maximálně seriózní přístup ke každému jejich požadavku. Jsme ochotni vyjít vám kdykoli vstříc.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Břehy

Zaměřujeme se na oblast sdružení lidí. U nás se dočkáte užitečných rad. Jednáme s ochotou. Setkávejte se s lidmi stejných zájmů. Náš svaz vám nabízí seriozní jednání. Zamilujete si sportovní činnost našeho spolku..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Sokol Polabiny Pardubice

Staňte se členem našeho sdružení lidí stejných zájmů. Důležitý pro nás je seriozní přístup. Náš svaz nabízí členství v různých sportovních, zábavních a zájmových spolcích. V rámci naší organizace můžete poslat své děti i na tábor. Turistice se věnujeme opravdu naplno. Do našeho spolku si můžete přijít zahrát kuželky. Sdružujeme všechny, kteří milují tanec..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Litomyšl

Naše společnost je občanským sdružením lidí. Hledáte-li ochotu a vstřícný přístup, jste u nás správně. Důležitý pro nás je seriozní přístup. Naše organizace sdružuje členy, kteří se za účelem společných zájmů pravidelně setkávají a účastní se přípravy a realizace nejrůznějších projektů. Zaměřujeme se na poradenskou činnost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Sloupnice

Sdružujeme lidi stejných zájmů. Všichni členové naší organizace k Vám budou velice ochotní. Představitelé našeho svazu jsou velice seriózní. U nás vám poskytujeme poradenství na úrovni. Naše organizace podporuje setkávání členů i dalších osob za účelem našich společných zájmů. Náš spolek se zaměřuje na sportovní činnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Panda

Lidé stejných zájmů se sdružují v rámci našeho spolku. U nás si zakládáme na tom, že jsme seriózní. Dlouhodobě se zabýváme poradenstvím. Naše organizace ochotně a s nadšením podporuje volnočasové aktivity členů zaměřené na společný zájem. Pořádáme společná setkávání svých členů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Sparta OZS Dašice

Sdružujeme lidi, kteří se scházejí na pravidelných schůzkách. Celá naše organizace má velice ochotný přístup. Náš svaz vám nabízí seriozní jednání. Zaměřujeme se na poradenskou činnost. Naše organizace sdružuje členy, kteří se za účelem společných zájmů pravidelně setkávají a účastní se přípravy a realizace nejrůznějších projektů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku